Konferenční liga (Předkola) -  ONLINE PŘENOS -  Tobol Kostanay : Zrinjski - 11. srpna 2022   16:00

Tobol Kostanay
53' Deble
1:1
(0:1)
Zrinjski
Zrinjski
34' Ćuže
Mokin – Kairov, Maročkin (82. Žaksylykov), Malij, Amanović – Žarynbetov (46. Mužikov), Jovančić, Tagybergen (C) (62. Osuchukwu) – Tošić, Deble (82. Akmurzin), Vukadinović (62. Sergejev).
Asrankulov, Kulpejsov, Semčenkov, Vasiljev, Žumašev.
Verboomen – Hillaert, Wyns
Ortalıq Stadion, Kostanaj
Zrinjski
Čondrić – Maglica (64. Senić), Savić, Barišić, Magdić, Tičinović (90+1. Sučić) – Ćuže (64. Stranput), Ilinković (71. Kamenar), Janković, Jukić (64. Malekinušić) – Bilbija (C).
Soldo – Juranović, Sabljić, Zlomislić.

Zrinjski Mostar se pořádně nadřel, ale nakonec udržel jednogólový náskok z domácího utkání a postoupil do další fáze Evropské konferenční ligy. Hosty poslal do vedení Mario Ćuže, na jehož trefu odpověděl Serges Deble, jenže další gól již domácí nepřidali, takže se se soutěží museli rozloučit.

Ve čtvrtém předkole se Zrinjski Mostar utká se Slovanem Bratislava.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 11:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:12.
90+7'
90+7'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Bagdat Kairov).
90+6'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Josip Čondrić).
90+2'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Niko Janković).
90+1'
Střídání v týmu HŠK Zrinjski Mostar:
ze hřiště odchází Mario Tičinović, přichází Petar Sučić.
90'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Aleksa Amanović).
90'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Dušan Jovančić).
82'
Střídání v týmu FC Tobol Kostanaj:
ze hřiště odchází Alexandr Maročkin, přichází Ajbar Žaksylykov.
82'
ze hřiště odchází Serges Deble, přichází Timur Akmurzin.
80'
Červená karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Alexandr Mokin).
71'
ze hřiště odchází Silvio Ilinković, přichází Karlo Kamenar.
66'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Matija Malekinušić).
64'
ze hřiště odchází Mario Ćuže, přichází Domagoj Stranput.
64'
ze hřiště odchází Ivan Jukić, přichází Matija Malekinušić.
64'
ze hřiště odchází Frane Maglica, přichází Matej Senić.
62'
ze hřiště odchází Miljan Vukadinović, přichází Igor Sergejev.
62'
ze hřiště odchází Ašchat Tagybergen, přichází Chidi Osuchukwu.
58'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Sergej Malij).
57'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Mario Ćuže).
53'
Tobol Kostanay právě vstřelil branku!
Autorem branky je SERGES DEBLE. Asistence: Zoran Tošić.
50'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Ivan Jukić).
49'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Serges Deble).
46'
ze hřiště odchází Samat Žarynbetov, přichází Serikžan Mužikov.
46'
45+2'
37'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Alexandr Maročkin).
36'
Žlutá karta pro tým HŠK Zrinjski Mostar (Igor Savić).
34'
Zrinjski Mostar právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARIO ĆUŽE.
6'
Žlutá karta pro tým FC Tobol Kostanaj (Zoran Tošić).
1'

FC Tobol Kostanaj: Mokin – Kairov, Maročkin, Malij, Amanović – Žarynbetov, Jovančić, Tagybergen (C) – Tošić, Deble, Vukadinović.
Náhradníci: Akmurzin – Asrankulov, Kulpejsov, Mužikov, Osuchukwu, Semčenkov, Sergejev, Vasiljev, Žaksylykov, Žumašev.
Trenér: Milan Milanović

HŠK Zrinjski Mostar: Čondrić – Maglica, Savić, Barišić, Magdić, Tičinović – Ćuže, Ilinković, Janković, Jukić – Bilbija (C).
Náhradníci: Soldo – Juranović, Kamenar, Malekinušić, Sabljić, Senić, Stranput, Sučić, Zlomislić.
Trenér: Sergej Jakirović

Rozhodčí: Verboomen – Hillaert, Wyns.
Zrinjski Mostar v úvodním utkání potvrdil roli favorita, a přestože hrál bez vyloučeného Čorluky, tak bosenskému celku vystřelil těsné vítězství 1:0 Niko Janković. Každopádně šance do odvety jsou otevřené na obě strany. Tobol sice ztrácí jednu branku, avšak může těžit z výhody domácího prostředí.
Všem fanynkám a fanouškům fotbalu přeju krásné čtvrteční odpoledne. Vítám vás při sledování odvety 3. předkola Evropské konferenční ligy, u zápasu mezi týmy FC Tobol Kostanaj a HŠK Zrinjski Mostar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.