To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí jasným vítězstvím domácích, kteří potvrdili roli favorita a po čtyřech gólech v první půl hodině zápas v podstatě již v poklidu dohráli.
90+3
90+2
Žlutou kartu dostává Livio Meier (Lichtenštejnsko).
90
Poslední minuta hrací doby, domácí faulují v pokutovém území soupeře.
88
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Simon Zahn, přichází Luca Ritter.
87
Mezitím již střelec L. Silva rozehrál další roh, který ale znovu hosté zvládli ubránit, Míč má Pfleger, který po svém příchodu na hřiště ve 32. minutě ještě neinkasoval!
86
Pfleger dalším dobrým zákrokem vytěsnil střelu L. Silvy nad branku.
85
Tobias Figueiredo hlavičkuje na malém vápně, ale branku soupeře přestřeluje.
84
Opět z levé strany rozehraje Leandro Silva rohový kop.
81
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Nicola Kollmann, přichází Yanik Frick.
80
Míč směřuje před branku, kde obránce odkopává.
79
Rohový kop pro Portugalsko, z levé strany ho rozehraje Marcos Lopes.
78
Stále stejný obrázek hry, domácí drží míč na polovině soupeře a snaží se ohrozit branku Pflegera.
76
Statistika držení míče: 78% : 22%.
75
Poslední čtvrthodina dnešního utkání, Zahn faulován Leandro Silvou, na polovině Lichtenštejnska.
74
Dobrý odkop obránce hostů, ale míč i tak mají znovu domácí.
73
Hlavičkový souboj uprostřed hřiště vyhrávají hosté, ale míč i tak končí v autu.
72
Další zákrok Pflegera, z nějakých třiceti metrů pálil Marcos Lopes.
71
Pfleger působí v brance Lichtenštejnska mnohem rozhodněji, než Majer, který musel střídat ve 32. minutě. I nyní se blýskl dobrým zákrokem, kdy musel vyběhnout ven z branky.
69
Autové vhazování z pravé strany, na polovině hostů, domácí mohou znovu ohrozit branku soupeře.
68
Leandro Silva rozehrál rohový kop, ve vápně zakončoval Paciência, ale Pfleger chytá.
67
Rohový kop pro Portugalsko, domácí rozehrají z levé strany.
66
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Iuri Medeiros, přichází Goncalo Guedes.
66
Leandro Silva pálí zpoza vápna, z pravé strany, ale branku netrefuje.
66
V poklidu kombinující domácí u půlící čáry, hosté jen vyčkávají.
65
Centr z pravé strany neprošel do vápna Lichtenštejnska, míč se postupně dostává až na polovinu domácího týmu.
63
Paciência hlavičkuje uvnitř vápna soupeře, ale míč letí nad branku.
62
Portugalci na polovině soupeře, nepřesná přihrávka, míč končí v autu, domácí vhazují z pravé strany.
61
Střela Marcose Lopese zablokována, hosté mohou rozehrát.
60
Je za námi hodina hry, domácí stále vedou o čtyři góly, už to ale není takový "válec", jako v předchozím průběhu.
58
Pfleger rozehrává od své branky, míč však okamžitě získávají domácí.
56
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Bruma, přichází Leandro Silva.
54
Paciência pálí z levé strany, ale branku soupeře přestřeluje.
51
Nicolas Kollmann v doprovodu lékařů míří za postranní čáru, ale hned se do hry vrací.
50
Spirig odehrál míč do autu, jeho spoluhráč Kollmann zůstává u půlící čáry na trávníku.
48
Paciência fauluje na polovině soupeře, míč pro hosty.
46
Střídání v týmu Portugalsko: ze hřiště odchází Francisco Ramos, přichází André Silva.
46
Druhý poločas začne přibližně v 19:19.
Skončil první poločas, který nabídl jednoznačnou podívanou v podání Portugalska. To zatím válcuje svého soupeře, dle očekávání. Lichtenštejnci se dostali pouze jednou za celou dobu k pokutovému území domácích, jinak celý poločas pouze bránili na své půli.
45+3
45+3
Poslední minuta nastaveného času, Portugalci u pokutového území soupeře.
45+1
Tři minuty se rozhodčí Peljto rozhodl nastavit v prvním poločase.
45
Spirig se trochu natrápil se zpracováním míče, což se mu i tak nakonec nepodařilo, hrají domácí.
44
Rohový kop Portugalců, z pravé strany rozehraje Medeiros.
43
Akce Portugalců po levé straně, nakonec se ale míč vrací na střed, k půlící čáře.
42
Bruma opět v ofsajdu, ale domácí jsou bleskově zpět u míče.
40
Zajímavý okamžik zápasu, až ve čtyřicáté minutě se hosté poprvé dostali do blízkosti pokutového území soupeře!
39
Bruma v ofsajdu, míč získávají hosté.
38
Iuri Medeiros z pravé strany nepřesně odcentroval, Pfleger rozehraje od své branky.
37
Domácí na polovině soupeře, nyní je to jen o tom, kolik ještě domácí nasází gólů.
34
Bruma se dostal po rohovém kopu Medeirose ke střele, ale branku soupeře zpoza vápna netrefil.
33
Žlutou kartu dostává Simon Zahn (Lichtenštejnsko).
32
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Claudio Majer, přichází Niklas Pfleger.
31
A vypadá to, že pro Majera dnešní utkání skončilo, na lavičce Lichtenštejnska se již připravuje do hry Pfleger.
30
Akce přerušena pro faul Paciênciaa na Claudia Majera. Gólman Lichtenštejnska musí být ošetřován.
29
Hosté se sice ubránili, ale nyní budou čelit dalšímu rohu.
27
Zblokovaná střela Iuri Medeirose, rohový kop pro domácí, který právě Medeiros rozehraje z pravé strany.
26
Ve statistice střele mají domácí drtivou převahu – 10:0 celkem, 6:0 na branku.
24
Portugalsko právě vstřelilo branku!
Až příliš prostoru nechali nyní na levé straně obránci hostů svému soupeři, čehož využil BRUMA, který z levé strany překonává Majera.
23
Portugalci trochu polevili a nechávají hrát i soupeře.
20
Marcos Lopes hlavičkuje a trefuje po centruj Rafy pouze tyč branky hostů!
19
Rafa vybojoval rohový kop, který z levé strany rozehraje Bruma.
17
Bruma se pokusil o patičku před Majerem, ale v jeho blízkosti byl obránce, který míč zachytil, poté i Majer.
16
Ofsajdem končí další útočná akce domácích, provinil se Bruma.
15
Chyba na pravém křídle v podání domácích, hosté zkouší zaútočit, ale nedostali se s míčem ani k půlící čáře.
14
Portugalci stále nedávají soupeři ani nadechnout, Lichtenštejnci se urputně brání.
13
Další gól v síti hostů, z nějakých třiceti metrů se parádně trefuje GONCALO PACIÊNCIA.
11
Utkání nabírá očekávaný směr, domácí jsou jasnými favority a dnes by měli svého soupeře doslova "přejet".
10
Obrana Lichtenštejnska "hoří" při rohových kopech, což se potvrdilo i nyní, kdy míč dopravil do branky TOBIAS FIGUEREDO.
10
Po obranném zákroku Malina mají domácí další roh, tentokrát z levé strany.
9
A domácí jsou zpět u pokutového území soupeře. Ten se brání odkopem míče do autu.
8
Je tu první gól zápasu, rohový kop domácích rozehrál z pravé strany Semedo, na bližší tyči se k hlavičce dostal RUBEN SEMEDO, který usměrnil míč do branky.
8
Další roh domácích, tentokrát z pravé strany.
7
Z levé strany rozehrál roh Bruma, který se posléze také dostal ke střele, zkusil to technicky z levé strany, ale Majer v pohodě chytá.
6
Kouč domácích Rui Jorge zatím nervózně přešlapuje u střídačky Portugalska, mezitím jeho svěřenci vybojovali rohový kop z levé strany.
5
Portugalci na polovině soupeře, který hraje zatím bez míče.
4
Registrujeme první střelu na bránu, střílel domácí Goncalo Paciência, ale Majer chytá.
3
Sele fauluje ve středu hřiště Francisca Ramose, domácí zůstanou u míče.
2
Podle očekávání domácí hned od úvodních sekund u míče, který zatím soupeři "nepůjčili".
1
Před úvodním výkopem minuta ticha za dnes zesnulého Johana Cruyffa.

Portugalsko: Varela – Mané, Semedo, Figueiredo (C), Rafa – Ramos, Podstawski, Marcos Lopes – Medeiros, Paciência, Bruma
Náhradníci: M. Silva – L. Silva, Jota, H. Costa, Guedes, A. Silva, G. Martins

Lichtenštejnsko: Majer – Schierscher, Malin, Hofer – Kaiser, Meier, Flatz (C), Spirig – Zahn, Sele, Kollmann
Náhradníci: Pfleger – C. Marxer, Frick, A. Marxer, Wolfinger, Ritter, Heeb

Rozhodčí: Peljto – Dujak, Udovičić (vš. BIH).
Lichtenštejnsko
Na hřišti suveréna kvalifikační skupiny čeká Lichtenštejnsko těžký zápas. V šesti doposud odehraných zápasech nevybojovali Lichtenštejnci ani bod, nevstřelili ani gól a hned jedenadvacet jich inkasovali. Dnes je tak spíše otázkou, o kolik hosté prohrají, nikoliv to, zda vybojují nějaký ten bod.
Portugalsko
Portugalci kráčí celou kvalifikační skupinou naprosto neohroženě. Ve všech pěti odehraných zápasech neztratili ani bod, inkasovali pouze jediný gól a sami jich devatenáct nasázeli! O síle mladých Portugalců svědčí i výsledek prvního zápasu na hřišti Albánie, která je aktuálně druhá ve skupině, ovšem ve zmiňovaném zápase prohrála potupně 1:6!
Utkání se odehraje na stadionu São Miguel v portugalském Ponta Delgada a provede jím trojice rozhodčích z Bosny a Hercegoviny, jako hlavní Irfan Peljto, na čarách asistenti Goran Dujak a Sreten Udovičić. Čtvrtým rozhodčím je nominován jejich krajan Goran Paradžik.
Vítejte u dnešního on-line přenosu fotbalového utkání kvalifikace o postup na ME hráčů do 21 let mezi vedoucím týmem skupiny 4 PORTUGALSKEM a beznadějně posledním LICHTENŠTEJNSKEM.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.