Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Malta : Švédsko - 7. června 2018   17:30

0:4
(0:2)
Švédsko
Švédsko
4' Andersson   • 31' Strandberg   • 60' Strandberg   • 80' Rakip
Malta
Galea – Borg, Vella, Micallef – Mbong, Corbolan, J. Grech (C) (74. Scerri), Beerman, Tabone (72. Shaw) – Nwoko, Degabriele (64. Sansone).
Grech – Sansone, Muscat, Mercieca, Scerri, Brincat, Shaw.
Kjaesgaard – Andersen – Skytte, Rasmussen
Ta Qali, Valetta
Švédsko
Linnér – Wahlqvist (C), Dagerstaal, Brorsson, J. Andersson – Levi, Rakip, Ssewankambo, Ingelsson (11. Irandust, 46. Tekie) – Strandberg, Larsson.
Petterson – Augustinsson, Hadžikadunič, Irandust, Tekie, Nilsson, Engvall.

Švédsko si připisuje jednoduchou a jednoznačnou výhru nad Maltou 4:0, když se gólově prosadili 2x Strandberg, Andersson a Rakip z penalty. dnešní vítězství je o gól vyšší než v předcházejícím duelu na švédské půdě. Všem čtenářům onlajnů přeji hezký večer.
90+3'
90+3'
Erdal Rakip musí být ošetřen přímo na hrací ploše.
90+2'
Žlutou kartu dostává Isak Ssewankambo (Švédsko).
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
90'
Závar před domácí brankou řeší razantní odkop jednoho obránců v červeném dresu.
89'
Střela Larssona byla zblokována na rohový kop pro Švédsko.
88'
Levi se snaží co může, ale opět vystřelil nepřesně.
87'
Kapitán Wahlqvist uklidil míč mimo pokutové území.
86'
Jednoho z hostujících hráčů chytají křeče.
86'
Další rohový kop pro Maltu.
85'
Hradba těl v červených dresech zastavila právě včas chytře myšlenou přihrávku za obranu v podání Švédska.
83'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Carlos Strandberg, přichází Gustav Engvall.
83'
Sansone se ocitl v ofsajdovém postavení.
82'
Vella si nedovoleně vyšlápl na Tekieho.
80'
Švédsko právě vstřelilo branku!
ERDAL RAKIP poslal brankáře na druhou stranu a svou střelou přesně po zemi k tyči navyšuje vedení již na 0:4!
80'
Žlutou kartu dostává Jean Borg (Malta).
79'
Borg stáhl v pokutovém území jednoho z hostů a je to pokutový kop pro Švédsko!
79'
Rakip si nesrovnal mířidla a netrefuje tak zařízení.
78'
Corbolan se vůbec nemazlil s Larssonem.
77'
Domácí Scerri při vzájemném souboji dohrál Rekipa.
76'
A švédští fandové na hlavní tribuně mohutně oslavují dostatečný náskok svého celku.
75'
Ani z tohoto rohové kopu nevzniklo žádné nebezpečí pro Švédsko.
74'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jake Grech, přichází Zachary Scerri.
74'
Střela Nwoko byla zblokována po zásahu obránce Švédska na rohový kop.
73'
Ve vzduchu si domácí brankář poradil a bere jistě míč do své moci.
72'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Neil Tabone, přichází Kurt Shaw.
72'
Centr téměř od brankové čáry si pohlídal brankář Malty Galea.
71'
Nákop na Nwoka byl příliš dlouhý a proto končí až u brankáře Linnéra.
70'
Nyní již centr Dunstana Velly do pokutového území Švédska byl hbitě a včas odvrácen do bezpečí.
69'
Beerman po zahrání rohového kopu získal vzápětí další možnost ke stejné exekuci.
68'
Nwoko v dobré pozici vybojoval alespoň rohový kop!
67'
Technické individuální dovednosti Švédů jsou úplně jinde než u domácích hráčů. Těm však nelze upřít snahu a bojovnost.
66'
Rohový kop z druhé strany byl rozehrán nakrátko a domácímu týmu nic nebezpečného nepřinesl.
65'
Rohový kop pro domácí celek z pravé strany.
64'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Jurgen Degabriele, přichází Michele Sansone.
62'
Dagerstaal fauloval Nwoko, ten dnes schytal nepočítaně ran.
61'
Micallef si musel pomoci faulem v souboji s Larssonem.
60'
Wahlqvist odcentroval na levou část pokutového území, kde Erdal Rekip předložil po zemi míč CARLOSOVI STRANDBERGOVI a ten svou dnešní druhou brankou ve skluzu navyšuje skóre na 0:3!
59'
Proti Strandbergovi se vyznamenal opět domácí brankář!
59'
Rohový kop pro Švédsko.
58'
Levi nenamířil svou střelu mezi tři tyče.
57'
A vzápětí další roh pro domácí celek.
56'
Stejný osud měla i Borgova střela, ale ta byla tečována a to znamená pro Maltu rohový kop.
55'
Larssonova střela byla zblokována.
54'
Degabrieleho střelu pokryl ochránce branky Linnér.
53'
Beerman si vyšlápl na kapitána hostí Wahlqvista.
52'
A do třetice švédský ofsajd.
51'
Strandberg skvěle našel Tekieho, který sice chytrou hlavičkou dostal míč do sítě, ale vše je zbytečné, kvůli odpískanému ofsajdu.
50'
Míč se sice dostal za domácí obranu, ale Larsson ho přejímal v ofsajdové pozici což pravidla fotbalu neumožňují.
49'
Zmatky před domácí brankou končí až útočný faul Strandberga na Vellu.
48'
Degabriele byl nedovoleně zastaven Ssewankambem.
47'
Osamocený Nwoko na hrotu útoku to má strašně těžké, takže ho početní přesila ve žlutých dresech v pohodě obrala o míč.
46'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Daleho Irangust, přichází Tesfaldet Tekie.
46'
První poločas po brankách Anderssona a Strandberga skončil dle předpokladů vítězstvím Švédska v poměru 2:0. Druhý poločas bude zahájen cca v 18:35 hodin.
45+3'
45+3'
Corbolan nedovoleně fauloval Rakipa.
45+2'
Corbolanova střela nebyla přesného zamíření.
45+1'
Rohový kop pro Maltu.
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
45'
Další faul na straně Švédska připisuje Dagerstaal v souboji s Nwokem.
44'
Rakip fauloval Corbolana.
42'
Centr z rohového kopu byl hostující obranou v poklidu odvrácen.
41'
Po centru Grecha končí celý závar před švédskou brankou rohovým kopem pro Maltu.
40'
Ssemwankambo šáhl k faulu v souboji Beermanem.
38'
Strandberg si ve slušné gólové pozici vylámal zuby na domácím brankáři, který svým zákrokem hatí tuhle gólovku!
37'
Střela aktivního Degabriela byla zablokována.
36'
Mbong si dobře pokryl míč u postranní čáry a nakonec musel být nedovoleně poslán k zemi.
35'
Nepřesná akce Švédská končí pouze jen výkopem od domácí branky.
34'
Karl Micallef musel šáhnout k nedovolenému prostředku.
33'
Irandust u postranní čáry fauloval Mbonga.
31'
Ale nyní se již skóre mění. Dlouhý míč za obranu po levé straně, Daleho Irandust poslal přízemní míč do pokutového území, kde si ho našel kanonýr CARLOS STRANDBERG a zvyšuje na 0:2!
30'
Levi v dobré pozici nedokázal změnit skóre!
29'
Domácí rozehrávka byla značně nepřesná.
28'
Jeden hráč ze švédské družiny již nezastihl míč na hrací ploše a utekl mu za brankovou čáru.
26'
Akce Švédská nakonec končí u domácího brankáře.
25'
Tabone skluzem zkosil Leviho a rozhodčího pouze slovně napomíná s tím, že příště už to bude žlutá karta.
24'
Nwoko porušil pravidlo o ofsajdu.
23'
Brorsson ukázkově namazal, pak aby hasil situaci fauloval Degabrieleho a může děkovat jen rozhodčímu, že to řeší jen domluvou, tohle měla být jasná žlutá karta.
22'
Pohotová střela Corbolana jen těsně minula branku Švédska.
21'
Na hrací ploše byly dva míče, autové vhazování se musí opakovat.
20'
Maltský obránce šikovně pokryl míč atak to bude jen výkop od maltské branky.
19'
Nwoko je zatím nejčastějším terčem faulů od Švédů, opět dostal řádně naloženo tentokráte od Brorssona.
18'
Nwoko se po osobním souboji ocitl na trávníku, hra pokračuje dále bez přerušení.
17'
Švédsko kontroluje tempo hry.
16'
Dagerstaal si tvrdě u půlící čáry vyšlápl na Nwoka.
15'
Zákrok na Larssona nebyl posouzen rozhodčím jako nedovolený. Švédové i nadále pokračují v akci s míčem.
13'
Domácí Beerman se ocitl v ofsajdovém postavení.
12'
Degabriele byl po odehrání míče tvrdě dohrán právě střelcem zatím jediné švédské branky Joelem Anderssonem.
11'
Střídání v týmu Švédsko: ze hřiště odchází Svante Ingelsson, přichází Daleho Irandust.
9'
A Švédsko bude muset střídat.
8'
Při špatném odkopu se navíc Švédsku zranil Svante Ingelsson, je ošetřován přímo na hřišti a je doprovázen svým lékařem a masérem za postranní čáru.
7'
Domácí centr byl nepovedeně odvrácen a následně střela Mbonga byla zablokována.
6'
Strandberg si chtěl povodit domácí obranu, nakonec sám tvrdě narazil na pozorného stopera, který ho čistě obral o míč.
5'
Osobní souboj u brankové čáry byl dle rozhodčího v pořádku, švédský hráč má evidentně jiný názor.
4'
Z pravé strany pokutového území odcentroval Jonathan Levi, míč se dostal až k JOELU ANDERSSONOVI, který odkrytou branku trefil bez větších obtížích – 0:1!
3'
Švédové kombinují s míčem na kopačkách kolem středového kruhu.
2'
Leviho rohový kop byl nepřesně zakončen.
2'
Rohový kop pro žlutomodré.
1'
Kombinace Švédů nebyla povedená, první u míče byl brankář Galea.
1'
Obligátní focení obou celků již také máme za sebou.
Švédský kapitán Wahlqvist vyhrál volbu výběru strany hřiště.
Švédsko doprovází na toto utkání velmi hlučná skupina fanoušků.
Byly zahrány hymny obou států.
Malta bude hrát v červených dresech, Švédsko má na sobě trička žluté barvy a modré trenýrky.
Na Maltě praží sluníčko a teploměr se vyšplhal téměř k výšce 30 stupňů.

Malta: Galea – Borg, Vella, Micallef – Mbong, Corbolan, J. Grech (C), Beerman, Tabone – Nwoko, Degabriele.
Náhradníci: Grech – Sansone, Muscat, Mercieca, Scerri, Brincat, Shaw.

Švédsko: Linnér – Wahlqvist (C), Dagerstaal, Brorsson, J. Andersson – Levi, Rakip, Ssewankambo, Ingelsson – Strandberg, Larsson.
Náhradníci: Petterson – Augustinsson, Hadžikadunič, Irandust, Tekie, Nilsson, Engvall.

Rozhodčí: Kjaesgaard – Andersen – Skytte, Rasmussen.

Belgie – Švédsko 1:1
Ze sedmi vzájemných utkání má Švédsko krásnou bilanci 7 výher, tudíž je stoprocentní.