Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Wales : Švýcarsko - 16. října 2018   19:00

Wales
Wales
36' Morrell  • 38' Lemonheigh-Evans  • 87' Lemonheigh-Evans
3:1
(2:0)
Švýcarsko
Švýcarsko
76' Zeqiri
Wales
O. Evans – Lewis, Davies, Poole (C), Harries, Norrington-Davies – C. Evans, Burton (90+3. Christie-Davies), Morrell, Broadhead (61. Babos) – Harris (80. Touray).
Pilling – Cullen, Babos, Christie-Davies, Touray. Trenér: Rob Page.
Rodney Parade, Newport (WAL)
Švýcarsko
Kobel – Hefti, Cümart (68. Zesinger), Knezevic, Garcia (C) – Bajrami, Toma (66. Zeqiri) – Kutesa, Aebischer, Joao De Oliveira (59. Vargas) – Oberlin.

Wales dokázal na domácím hřišti v souboji dvou týmů, kterým už o nic nešlo, porazit Švýcarsko, které se sice po přestávce dokázalo vrátit do hry, jenže domácí tým v závěru utkání přidal pojistku a už si vítězství v klidu pohlídal. Konečný výsledek. Wales 3 Švýcarsko 1.
90+5'
90+5'
A ještě jedna žlutá karta, kterou v samotném závěru utkání viděl Momodou Touray z Walesu.
90+3'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Robbie Burton, přichází Isaac Christie-Davies.
90+2'
Střídající Touray se snažil dostat k míči, jenže nedovoleně fauloval hostujícího obránce Knezevice.
90+1'
Nad rámec dnešního utkání bylo nastaveno 5 minut.
90'
Zeqiri se pokusil v závěru zápasu podruhé vrátit Švýcarsko zpět do hry, jenže Evans byl v bráně Walesu proti a pokus střídajícího hráče hostujícího týmu vychytal!
87'
Wales právě vstřelil branku!
CONNOR LEMONHEIGH-EVANS tři minuty před koncem vstřelil svůj druhý gól v zápase a zřejmě udělal tečku na vítězství Walesu, který vede 3:1!
84'
Oberlin se snažil vybojovat míč pro svůj tým, přehnal to ovšem s důrazem. Morrell byl faulován.
83'
Žlutou kartu dostává na domácí straně Rhys Norrington-Davies poté, co ostře fauloval jednoho z protihráčů.
80'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Thomas Harris, přichází Momodou Touray.
79'
Aebischer rozehrál další z řady rohových kopů a po jeho centru se snažil vyrovnat střídající Zeqiri, hostující fotbalista ale ve snaze zakončit fauloval domácího brankáře.
78'
Závěr zápasu dostal nový náboj a uvidíme, zda se Švýcarům podaří v Newportu fantastický comeback.
76'
Švýcarsko právě vstřelilo branku!
Střídající ANDI ZEQIRI využil skvělé přihrávky Derecka Kutesy a čtvrthodiny před koncem vrátil Švýcarsko zpět do zápasu – 2:1!
74'
Lewis se provinil proti pravidlům poté, co se nedovoleným způsobem snažil o míč připravit Oberlina.
72'
Harris se sice během utkání třikrát ocitl v ofsajdu, nyní ale stál na konci velice nebezpečné akce a měl na kopačce gól, který mu skvělým zákrokem ukradl Kobel!
68'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Eray Cümart, přichází Cedric Zesinger.
68'
Knezevic se bezprostředně po rozehrání rohového kopu dostal do zakončení, jeho pokus byl ale nepřesný.
67'
Zeqiri ihned po příchodu na hřiště mohl skórovat, jenže brankář Evans skvělým zákrokem míč vyrazil na rohový kop! Wales nadále drží čisté konto a vede 2:0.
66'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Bastien Toma, přichází Andi Zeqiri.
65'
Harris si zřejmě potřetí v zápase nedokázal pohlídat pozici na vrcholu sestavy a ocitl se v dalším ofsajdu.
63'
Morrell se ujal rozehrávky standardní situace, jenže tým ze severu Evropy se vzápětí k ohrožení brány nedostal. Po přestávce zatím marně čekáme na gól a Wales vede 2:0.
61'
Střídání v týmu Wales: ze hřiště odchází Nathan Broadhead, přichází Alex Babos.
60'
Bajrami zamířil mimo bránu Walesu a domácí lavička připravuje první změnu v sestavě. Za okamžik dojde ke střídání.
59'
Střídání v týmu Švýcarsko: ze hřiště odchází Joao De Oliveira, přichází Ruben Vargas.
57'
Dereck Kutesa to v dresu švýcarské reprezentace přehnal s důrazem v souboji o míč a byl potrestán žlutou kartou.
54'
Oberlin se v prvním poločase pokoušel otevřít skóre, jenže jeho střely byly nepřesné, a ani tentokrát se nedokázal prosadit, když fauloval brankáře Evanse.
52'
Bajrami se dobře snažil vybojovat míč, jenže fauloval domácího záložníka. Nedovoleně byl zastaven Broadhead.
51'
Hefti odpověděl na pokus Daviese taktéž nepřesnou střelou a následoval odkop od brány domácího brankáře Evanse.
49'
Wales vykročil do druhého poločasu velice dobře a po rohovém kopu zakončoval Davies, jeho pokus ovšem minul bránu, a tak Kobel nezasahoval.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:02.
Švýcarko z několika střel nedokázalo nic vytěžit a marně se snažilo ohrozit bránu soupeře. Stejně tvrzení platilo i na opačné straně hřiště, než se v závěru prvního poločasu v rychlém sledu prosadili Joseff Morrell a Connor Lemongeigh-Evans. Skóre po prvním poločase dnešního duelu. Wales 2 Švýcarsko 0.
45+1'
45'
Nad rámec prvního poločasu byla nastavena 1 minuta.
40'
Joao De Oliveira mohl odpovědět střelou z přímého kopu, jeho rána ale skončila na dobře postavené zdi Walesu, který vede doma rychle 2:0.
38'
Michel Aebischer byl ihned po brance Walesu potrestán žlutou kartou a hosté působí hodně frustrovaným dojmem. Divit se netřeba.
38'
CONNOR LEMONHEIGH-EVANS se prosazuje krátce po gólu Joseffa Morrella a Wales se během necelých dvou minut ujal dvoubrankového vedení! Švýcarsko už by zřejmě raději bylo v kabině. Prohrává 0:2.
37'
Isaak Davies byl úvodním gólem svého týmu hodně povzbuzen, nyní to ovšem přehnal s důrazem. Výsledkem je žlutá karta.
36'
JOSEFF MORRELL se poprvé v zápase dostal ke střele a je gólová! Švýcarsko ze svého tlaku nic nevytěžilo a deset minut před přestávkou naopak inkasovalo. Wales se ujal vedení 1:0.
35'
Harris se před pár okamžiky mohl dostat do šance a možná i k úvodnímu gólu zápasu, jenže praporek pomezního rozhodčího šel rychle nahoru a byl mu odmáván ofsajd.
34'
Ano, oba týmy se sice dostaly k jedné střele na bránu, nešlo ovšem o nějaký pokus, který by volal po úvodním gólu.
33'
Jsme svědky hodně bojovného utkání a až na několik nepřesných střel Švýcarska, jsme toho zatím příliš mnoho neviděli.
30'
Wales po necelé půlhodině vybojoval první rohový kop v zápase, po následném centru se ale k ohrožení brány nedostal.
27'
A další žlutá karta pro jednoho z hráčů Walesu, kterou tentokrát obdržel po tvrdém faulu Joseff Morrell.
25'
Cian Harries to přehnal s důrazem a po ostrém faulu se stal prvním hráčem, který dnes viděl žlutou kartu.
24'
Zápas se po šancích na švýcarské straně a nepřesných střelách vrátil do starých kolejí a opět sledujeme četné množství faulů.
20'
Oberlin hraje s obrovskou chutí a během necelých tří minut se podruhé dostal do zakončení, opět ale zamířil mimo.
19'
Oberlin před pár okamžiky minul bránu Walesu, stejně jako vzápětí Joao De Oliveira, jehož pokus byl taktéž nepřesný.
17'
Švýcarsko se po čtvrthodině hry výrazně dostalo do hry a o další pokus se postaral Oberlin, míč z jeho kopačky ale zamířil mimo.
16'
Aebischer rozehrál volný přímý kop a jeho střela mířila mezi tři tyče, O. Evans si ale v bráně Walesu připsal snadný zákrok.
13'
Další nebezpečí mohl přinést pro bránu hostů Harris, to by se ovšem nesměl nacházet v postavení mimo hru. Ofsajd.
12'
Norrington-Davies se mohl postarat o úvodní gól zápasu, jenže švýcarský brankář Kobel byl na místě a připsal si první zákrok.
10'
Velice rád bych Vám popsal nějakou šanci, jenže v úvodu zápasu na ni čekáme marně. K vidění byl naopak další faul, když C. Evans nedovoleným způsobem zastavil Knezevice.
5'
Hra je nepříjemně kouskována. Fotbalisté Švýcarska sice dobře bojují o každý míč, jenže se často dopouští přestupků proti pravidlům. Žádná žlutá karta ale zatím nepadla.
3'
Harris se po rozehrání standardní situace dostal k prvnímu zakončení, jeho pokus ovšem minul švýcarskou bránu.
2'
Oba týmy vstoupily do zápasu s velkým nasazením a zatím jsme svědky častého přerušování hry zásluhou faulů.
1'
Utkání mezi Walesem a Švýcarskem bylo zahájeno a podle posledních zápasů lze očekávat velice vyrovnaný průběh. Fotbal je ovšem nevyzpytatelný a uvidíme, čeho se dočkáme.
1'

Wales: O. Evans – Lewis, Davies, Poole (C), Harries, Norrington-Davies – C. Evans, Burton, Morrell, Broadhead – Harris.
Náhradníci: Pilling – Cullen, Babos, Christie-Davies, Touray. Trenér: Rob Page.

Švýcarsko: Kobel – Hefti, Cümart, Knezevic, Garcia (C) – Bajrami, Toma – Kutesa, Aebischer, Joao De Oliveira – Oberlin.
Náhradníci: Enzler – Zesiger, Rüegg, Arnold, Domgjoni, Vargas, Zeqiri. Trenér: Mauro Lustrinelli.

Rozhodčí: Erik Lambrechts. Asistenti: Karel De Rocker, Rien Vanyzere. Čtvrtý rozhodčí: Nathan Verboomen (všichni BEL).
Švýcarsko po výhře 2:0 v Lichtenštejnsku prohrálo tři utkání v řadě a přišlo o šanci vybojovat alespoň baráž, proti stejnému soupeři se ovšem v posledním utkání vrátilo zpět na vítěznou dráhu a nyní ho čeká zápas proti Walesu, se kterým má na kontě shodně 10 bodů. Wales zaznamenal své poslední vítězství také proti Lichtenštejnsku, poté ovšem prohrál dvakrát v řadě, když nestačil na Portugalsko a Rumunsko (0:2).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.