Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Anglie - 15. listopadu 2019   19:00

Albánie
Albánie
0:3
(0:2)
Anglie
Anglie
21' Foden   • 42' Gallagher   • 90+3' Nelson
Albánie
Hoxha – Pellumbi, Mersinaj, Bajrami, Maloku – Cokaj (85. Snehu), Kallaku (C)(84. Imeri), Mala (47. Zejnulai) – Sula (59. Tuci), Xhixha (75. Qardaku), Kolaj
Harizaj – Domi, Kalaj, Shehu, Imeri, Celhaka, Tuci, Qardaku, Zejnulai
L. Tschudi – S. Josipovič, M. Zurcher
Loro Boriçi Stadium, Shkoder
2620 diváků
Anglie
Ramsdale – James, Guehi, Godfrey, Panzo (64. Justin)– Willock (64. Nelson), Davies (C), Gallagher – Foden (80. Eze), Brewster (71. Sessegnon), Greenwood
Austin, Balcombe – Aarons, Nelson, Sessegnon, Skipp, Justin, McNeil, Eze

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a u dalšího přenosu na viděnou.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 2:10. Střely mimo: 0:7. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 11:10.
Je konec. Anglie zcela zaslouženě vítězí, a to hlavně díky dominanci v držení míče, protože druhá část naprosto patřila jim. Vše rozhodl první poločas, ve kterém také padly dvě rozhodující branky, v závěru to již pouze potvrdil Nelson. Albánie se ale také snažila, to ale pouze v prvním poločase. Hráčem utkání byl zvolen Phil Foden. Angličané tak putují na první pozici a na druhé Rakousko mají náskok tří bodů.
90+5'
90+4'
Imeri ještě fauluje, hosté tak budou zahrávat nejspíš poslední volný kop v tomto utkání.
90+3'
Anglie právě vstřelila branku!
Tak ještě jedna branka! Sessegnon obehrál dva obránce a následně našel v brankovišti úplně volného REISSE NELSONA, který zamířil úspěšně pod břevno.
90+2'
Není to gól. Greenwood zpoza vápna trefil tyčku Hoxhovi branky. Do dorážky se ihned tlačil Sessegnon, jenže ten se nacházel v ofsajdu a navíc by mu pokus brankář vychytal!
90+1'
Rozhodčí nastavuje až čtyři minuty!
90'
Gallagher se dostal k další příležitosti zpoza vápna, střela ale byla na poslední chvíli zblokovaná jedním odvážným obráncem.
88'
Nelson upadl po chytáku v brankovišti, rozhodčí však vůbec nepískl do píšťalky a nechal hru hrát dále. Dle mě se však uvažovat o kopu klidně mohlo.
87'
Albánie měla k dispozici přímý kop, který putoval rovnou do vápna. O hlavičku se zde pokoušel Tuci, jenže míč mu projel pouze kolem hlavy.
86'
Nelson dostal dobrou přihrávku na hranici vápna, odkud se to také nebál zkusit. Střela byla ale mířená přesně na brankáře, tudíž s ní neměl žádné problémy.
85'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Cokaj, přichází Snehu.
84'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Kallaku, přichází Imeri.
83'
Dnešní utkání sleduje 2620 diváků.
81'
Davies ještě fauluje na polovině Albánie, domácí si tak kopnou volný kop a osvobodí se snad poprvé v tomto poločase z vlastní poloviny.
80'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Foden, přichází Eze.
79'
Pěkná a rychlá akce Anglie, které už chybělo pouze přesné zakončení, to ovšem bylo zblokované obranou.
77'
Albánie si ve druhé části vůbec neškrtla. Oproti prvnímu, kde nastali nějaké ty protiútoku, tak ve druhé ani únik.
75'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Xhixha, přichází Qardaku.
74'
Ani druhý roh za sebou nebyl gólový. Obrana Albánie dnes funguje velmi dobře, a to i přes dva obdržené góly.
73'
Angličané zahrávali další rohový kop, který tentokrát putoval na zadní tyč, tam se o to ale postarala obrana. Uvidíme další.
72'
Anglie do hry postavila známého mladíčka Sessegnona, tak uvidíme zda bývalý hráč Fulhamu posledních dvacet minut zazáří.
71'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Brewster, přichází Sessegnon.
68'
Čerstvý Nelson zkoušel dostat centrovaný míč do brankovišti Albánie, ale obrana tyto míče prostě očekává. Anglie tak bude muset zvolit jinou cestu.
67'
Poslední minuty jsou spíše až nudné. Žádný z týmů se nedokázal dostat do šance a opravdu sledujeme pouze kombinace.
65'
Fodenovi se nyní nepovedlo prosmýknout obranou domácího týmu a jeho nadějný samostatný pokus tak končí.
64'
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Willock, přichází Nelson.
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Panzo, přichází Justin.
63'
Greenwood zakončoval díky centru na zadní tyč do téměř odkryté branky, jenže nacházel se v ofsajdu!
62'
Anglie i další roh rozehrála nakrátko. Následně nadešel centr, ovšem zakončení se již diváci nedočkali. Stále jsou ale hosté v držení.
60'
Anglie hraje ve výrazné pohodě. Hráči nikam nespěchají, jen si přihrávají na polovině Albánie a vyčkávají na správný moment.
59'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Sula, přichází Tuci.
58'
Gallagherovi dnes jedna branka nestačila, a tak se pokoušel zpoza vápna o další, brankář Hoxha byl ale připraven!
56'
Druhý poločas i přes ty dvě šance hostů moc nenabídl. Uvidíme co přinesou následující minuty a zda se dočkáme nějakého zajímavé závěru.
54'
Anglie zahrávala rohový kop, který putoval přímo mimo brankoviště, tam se ale nebál střeleckého pokusu James, jenže mířil nad.
53'
Xhixha si žádal faul v blízkosti brankoviště Anglie, místo toho však fauloval právě on a po rozhodnutí rozhodčího moc nadšený nebyl.
52'
Tak jsem to nejspíš zakřikl! Angličané se vzápětí dostali do další tutové šance, jenže Brewster trefil pouze horní tyči Hoxhovi branky.
51'
Druhý poločas pokračuje stejně jako ten první. V moci jsou stále hosté a šancí též k vidění moc není.
49'
Willock hledal v brankovišti svým pasem Greenwooda, jenomže toho do úniku nepustila obrana. Kdyby tak nastalo, Anglie by vedla 3:0.
48'
Další famózní zákrok!! Z pravé strany nadešla dobrá a přesná přihrávka na kopačku Brewstera, brankář Hoxha však vytáhl skvělý zákrok a drží svůj tým stále v šanci.
47'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Mala, přichází Zejnulai.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
Rozhodčí nenastavil ani jednu minutu a první poločas je tak u konce. K vidění byly dvě branky Anglie a myslím si, že obě stály za to. O tu první se z přímého kopu postaral talentovaný mladík Phil Foden. O druhou zase střelou do šibenice Conor Gallagher. Anglie tedy plní roli favorita a domácí tým tak moc hrát nenechává, ovšem když se Albánie dostane dopředu je z toho pořádný chaos. Uvidíme jak dopadne druhá část.
45+0'
44'
Anglie stále pokračuje v útoku a drží se na polovině soupeře. Na domácích je opět znát polevení a zmatek.
42'
Tak dočkáme!! Vše začalo velkou šancí Brewstera, jeho pokus ale Hoxha vyrazil. Na následnou dorážku zpoza vápna do šibenice již ne. Střelec branky je CONOR GALLAGHER.
41'
Pomalu, ale jistě se nám blíží konec prvního poločasu, tak uvidíme zda se ještě dočkáme nějaké branky, nebo již skóre zůstane nedotčené.
40'
Přímý kop putoval ihned do vápna, ovšem míč se tam moc dlouho neohřál, páč ho obrana v momentě odvrátila do bezpečí.
39'
Maloku se nechal na polovině Anglie zkušeně zfaulovat a domácí tak budou zahrávat přímý kop!
38'
Nakonec nic. Hráči v útoku zazmatkovali a kvůli nepřesné přihrávce tak budou muset opět bránit protiútok soupeře.
37'
Neproměněná penalta zřejmě domácí nakopla, neboť se hráči tlačí k bráce Anglii. Uvidíme co z toho bude.
36'
Anglie nedává druhý gól!! Pokutový kop po zásahu rukou jednoho z obránců zahrával Rhian Brewster, jenomže ten trefil pouze tyč a skóre tak zůstává stejné.
35'
Byla nařízena penalta pro Anglii.
34'
Žlutou kartu dostává Mersinaj (Albánie).
33'
Skóre se nemění!! Anglie opět kombinovala v blízkosti vápna domácích. Což Fodena přimělo k pokusu z velké dálky, ovšem jeho výtečná rána po zemi zasáhla pouze tyč!
31'
A rychle na druhou stranu. Z brankoviště domácích byl ztečován balón přesně na kopačku Daviese. Ten se tak vzápětí pokusil o střelu z první, ovšem mířil nad.
30'
Další rychlé ohrožení Albánie! Xhixha pronikl s míčem až k brankovišti, odkud chtěl následně zkusit štěstí, jenže obrana mu jeho pokus zblokovala.
29'
Hra se momentálně dosti uklidnila a oba celky se tak nijak zásadně dopředu netlačí. Sledujeme spíše kombinační hru.
27'
Po delší kombinační hře nastal nějaký pohyb, a to dlouhý pas po levé straně na Fodena. Situace ale následně skončila, neboť byl pískán další ofsajd.
25'
Kolaj putoval s míčem po středu hřiště, v zádech mu ale šlapal rychlý Brewster, který se nakonec dopustil zcela zbytečného faulu.
24'
Tak zřejmě ne. Už to vypadalo poměrně slibně, ovšem hráči Anglie dokázali soupeře stáhnout a ti se tak dostali až na vlastní polovinu.
23'
Utkání pokračuje dále, a to rovnou útokem domácího celku, že by brzké vyrovnání ?
21'
Máme tady první branku!! Po rohovém kopu přišlo jakési zaváhání domácích. Ti tak dovolili Anglii zahrávat přímý kop z velmi slušné vzdálenosti a podle toho to také dopadlo. Kop na sebe vzal zkušený mladík PHIL FODEN a výtečnou ránou nedal brankáři šanci.
20'
Foden založil další akci po levé straně, ta však tentokrát měla i zakončení! Do zakončení zpoza malého vápna se prorval Brewster, do teče ale zasáhl jeden z hráčů, uvidíme tak roh.
19'
Panzo se v útoku zatím moc nečiní. Nejdříve nezachytil přihrávku a nyní dokonce fauluje. Následuje tak odkop z poloviny Albánie.
17'
Další pokus pomocí náběhu zkoušel Greenwood, ovšem ten místo špatné reakce ukázal spíše rychlou reakci a vystavil se tak ofsajdu.
16'
Foden sice hráčům ukázal své triky na míči, dále už však akci dokázat nevytvořil. Stále jsou ale Angličané na míči.
15'
Hostující Panzo si zkoušel zaběhnout za obranu, ale na příchozí pas pozdě zareagoval a nadějná akce tak skončila.
13'
Další pokus! Albánie nastartovala svůj pohon a nyní se hráči dostali do další velké šance.Tentokrát přišla výtečná přihrávka na volného Kallaka, který se nacházel v brankovišti. Jenže i tuto střelu brankář Anglie chytil.
12'
Albánie v útoku! Domácí hráči se dnes poprvé v zápase dostali k brankovišti Anglie a diváky to ihned povzbudilo. Nakonec jsme se dočkali pouze střely z velké dálky, kterou však Ramsdale pohlídal.
10'
Nyní nastala zajímavá situace. Domácí trenér Alban Bushi měl zřejmě nějaké připomínky, hlavní sudí mu tak udělil žlutý kartonek!
9'
Z levé strany to do vápna pomocí pozemního centru zkoušel dostat Foden, ovšem obrana domácího týmu byla v pozoru.
8'
Na míči se již od samého hvizdu drží dle předpokladů Angličané, uvidíme co nám přinesou následující minuty a zda se již dočkáme nějaké té první šance.
7'
Stadion nakonec není z pohledů na tribuny vůbec zaplněný jak se očekávalo, přesné číslo se dozvíme k závěru utkání.
6'
Vzápětí na to, se o první útok snažili domácí hráči, jenomže přes zálohu Anglie neprošli. To je však nemuselo dlouho mrzet, protože si nyní vybojovali volný kop na polovině hostů.
5'
Ani následný roh branku neviděl, opět v tom měla prsty domácí obrana.
4'
Přímý kop putoval přesně do středu vápna, kde se o hlavičku pokoušel Davies, obrana však jeho pokus zneškodnila.
3'
Máme tady první faul. Mala nepohlídal zkušenějšího Fodena a musel si tak pomoct lehkým faulem. Anglie tak bude zahrávat přímý kop.
2'
Do vápna Albánie přilétl první centrovaný balón z levé strany, ovšem branku nijak neohrozil, páč ho ihned zneškodnil brankář.
1'
O úvodní výkop se postarali hostující hráči, kteří se ihned pokoušeli o nějaké to ohrožení směrem dopředu, jenže míč skončil pouze u brankáře.
1'
Hráči obou týmů již nastupují na hřiště. Domácí se představí v červených dresech, zatímco hosté v dresech bílých.

Albánie: Hoxha – Pellumbi, Mersinaj, Bajrami, Maloku – Cokaj, Kallaku (C), Mala – Sula, Xhixha, Kolaj
Náhradníci: Harizaj – Domi, Kalaj, Shehu, Imeri, Celhaka, Tuci, Qardaku, Zejnulai

Anglie: Ramsdale – James, Guehi, Godfrey, Panzo – Willock, Davies (C), Gallagher – Foden, Brewster, Greenwood
Náhradníci: Austin, Balcombe – Aarons, Nelson, Sessegnon, Skipp, Justin, McNeil, Eze

Rozhodčí: L. Tschudi – S. Josipovič, M. Zurcher.
Anglie vévodí tabulce 3, a to díky třem výhrám ze tří. Na kontě tedy mají pouhé tři zápasy, které jim stačí k blízkému postupu. Pokud by se Anglii dnes podařilo vyhrát, vítězství ve skupině by bylo opravdu blízko. Ze čtyř předchozích setkání vyhráli pokaždé Angličané a dokázali vstřelit v součtu 10 branek, z toho Albánie pouze jednu. Měsíc zpět odehrála Anglie důležitý zápas o vedení v tabulce. Na její půdu přijelo zatím neprohrané Rakousko, domů však jeli s výpraskem 5:1. Uvidíme zda tedy Anglie splní roli favorita a posune se tak blíže k postupu.
Albánie dnes bude velkým outsiderem, neboť se v tabulce nachází až na 4. místě s pěti body. Poslední utkání dopadlo pro domácí velmi dobře, protože na domácí půdě porazili favorizované Kosovo 2:1. S Anglií mají na kontě již čtyři odehraná utkání, z toho pokaždé vyhráli právě ostrované. I přesto, že se jedná o kategorii U21, tak se očekává velká návštěva. Albánci mají odehraných již pět zápasů z toho jedno vyhráli, dvakrát remizovali a dvakrát prohráli. Uvidíme jak se jim dnes povede.
Dobrý den všem fanouškům a fanynkám fotbalu! Dnes se podíváme na pokračování skupiny 3, a to konkrétně na utkání Albánie – Anglie. Angličané budou velkými favority, ovšem Albánie doma umí, takže budeme svědky zajímavého zápasu. Výkop je stanoven na 19:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.