Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Ázerbajdžán : Lichtenštejnsko - 14. listopadu 2019   15:00

Ázerbajdžán
Ázerbajdžán
65' Ekinjier
1:0
(0:0)
Lichtenštejnsko
Ázerbajdžán
Ibrahimov – Sejlighli, Manafov, Tamazov, Buludov – Hajijev (C) (46. Abdullazade), Sejidov – Ekinjier (82. Kökcü), Ibrahimli (90+2. Muradov), Nabijev (82. Jafargulijev) – Oksuz (67. Ahmadov).
Mehbalijev – Abdullazade, Maharramli, Muradov, Gajali, Jafargulijev, Ahmadov, Mustafajev, Kökcü.
Sotiriou – Charalambous, Christodoulou
Kapital Bank Arena, Sumgayit
Majer – Spirig (74. N. Graber), Unterrainer (82. Schreiber), Grünenfelder, Mikus – Frick, Lüchinger, Frommelt (C), Netzer (57. L. Graber) – Vogt (74. Marxer), Caglar (56. Beck).
Vanoni – L. Graber, N. Graber, Beck, Büchel, Marxer, Jäger, Schreiber, Tschupp.

Ázerbájdžán byl po celé utkání lepší, výtečně však zachytal brankář hostí Majer a tak jediný, kdo dostal míč do sítě byl Ekinjier a rozhodl tak zápas, který skončil 1:0.
Střely na branku: 12:1. Střely mimo: 8:1. Rohy: 9:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:16.
90+3'
90+3'
Ten však končí útočným faulem Frommelta v pokutovém území.
90+3'
Další rohový kop pro hosty.
90+2'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Ismail Ibrahimli, přichází Rovlan Muradov.
90+1'
Rohový kop pro Lichtenštejnsko.
90'
Rozhodčí nastaví 3 minuty!
89'
Střela Kökcü byla zablokována obranným valem těl složených z lichtenštejnské hradby.
89'
Graber si doslova vyskočil na Sejidova.
88'
O chvíli později si mířidla neseřídil další hráč Ázerbájdžánu při zakončení Jafargulijev.
87'
Abdullazade po rohovém kopu nepřesně zakončoval.
87'
Střelu Buludova vytěsnil brankář Majer na rohový kop.
86'
Žlutou kartu dostává Noah Frommelt (Lichtenštejnsko).
86'
Frommelt sundal Sejidova a konečně po několika faulech uvidí žlutou kartou.
85'
Střelecké zakončení Abdullazadeho končí pouze u brankáře Majera.
84'
Marxer v souboji fauloval Jafargulijeva.
84'
A ibrahimli tentokráte zakončuje nepřesně mimo branku.
82'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Farid Nabijev, přichází Elvin Jafargulijev.
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Baris Ekinjier, přichází Ozan Kökcü.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Fabian Unterrainer, přichází Tim Schreiber.
81'
Lüchinger dohrál zrovna tohoto velmi aktivního hráče ne zrovna čistým způsobem.
81'
Tentokráte tento velmi aktivní hráč Ázerbájdžánu nebyl úspěšný při své střele a minul branku soupeře.
80'
Ibrahimliho zakončení opět likviduje brankář Majer, jenž předvádí výtečný výkon.
79'
79'
Abdullazade si tentokrát svůj důraz vyzkoušel na Unterrainerovi.
78'
Beck si nevedl příliš úspěšně při svém zakončení mimo ázerbájdžánskou branku.
78'
Abdullaazade oplatil předchozí faul kapitánu Lichtenštejnska Frommeltovi.
77'
Ahmadov si zopakoval své porušení fotbalového pravidla o ofsajdu.
77'
Frommelt nedovoleně fauloval Abdullazadeho.
76'
Ahmadov byl účinně chycen do ofsajdové pasti.
74'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Benjamin Vogt, přichází Martin Marxer.
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Roman Spirig, přichází Noah Graber.
73'
Chvíli poté nepřesně zakončoval Ekinjier.
72'
Tamazovova střela byla zablokována.
71'
Rohový kop pro Ázerbájdžán.
70'
Ibrahimliho nebezpečnou střelu pokryl výtečně brankář Majer a míč míří za koncovou čáru!
69'
Sejidov byl Frommeltem důsledně a zároveň nedobrovolně odeslán na zelený pažit.
67'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Dogukan Oksuz, přichází Sulejman Ahmadov.
67'
A opět centr zprava pouze proletěl napříč pokutovým územím Lichtenštejnska.
65'
Ázerbájdžán právě vstřelil branku!
Po centru Ibrahimliho nedokázal míč odvrátit bránicí Frommelt a tak po zásahu BARISE EKINJIERA končí míč až v síti – 1:0!
64'
Vogt u postranní čáry fauloval Ibrahimliho.
63'
Žlutou kartu dostává Niklas Beck (Lichtenštejnsko).
62'
V poslední možné chvíli obrana Lichtenštejnska zavřela svá vrátka.
60'
Kombinace domácích byla pozastavena faulem, ale rozhodčí poskytl domácím výhodu.
59'
Převaha domácích stále trvá, ale není nijak gólově zúročena.
57'
Nabijejova střela neskončila za zády zatím velmi spolehlivého brankáře Majera.
56'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Andrin Netzer, přichází Lukas Graber.
56'
Střídání v týmu Lichtenštejnsko: ze hřiště odchází Menderes Caglar, přichází Niklas Beck.
55'
A v další velmi slibné příležitosti se ocitl Omar Buludov, ale brankáře Majera ani on nedokázal gólově prostřelit!
55'
Lüchinger fauloval obránce Sejlighliho.
54'
V posledních minutách hry je okopáván jak ředkvička na zahrádce Ismajli Ibrahimli.
53'
A opět to samé, hráči hostí se již musí bránit pouze tímto způsobem tj. fauly.
52'
A opět se faulem provinil kapitán Lichtenštejnska Frommelt, nyní proti Ibrahimlimu.
50'
Frommelt fauloval Nabijeva.
49'
Oksuzova střela netrefila lichtenštejnské zařízení.
47'
V krátkém časovém úseku za sebou zahrával Ibrahimli dva rohové kopy.
46'
Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Hajiaga Hajijev, přichází Sabuhi Abdullazade.
46'
Poločas skončil remízou bez branek 0:0. Tři velmi slibné možnosti měl Nabijev, a následně i Oksuz, ale gól nedokázali vstřelit. Hosté měli jednu jakousi takousi pološanci. Druhý poločas začne cca v 16:05 hodin.
45+3'
45+3'
Rozhodčí nechal hráčům více času, ale ke vstřelení branky to nevedlo.
45+2'
Žlutou kartu dostává Hajiaga Hajijev (Ázerbájdžán).
45+2'
Hajijev dohrál Fricka a i zde bude následovat žlutá karta.
45+1'
45'
Rozhodčí nastaví 2 minuty!
43'
Střela Ibrahimliho byla zablokována.
42'
Žlutou kartu dostává Šakir Sejidov (Ázerbájdžán).
42'
Sejidov fauloval tvrdě Lüchingera.
41'
Následně měl velmi slibnou příležitost Nabijev, ale brankář Majer výborně zasáhl!
41'
Střela Sejlighliho byla zablokována.
40'
Série rohových kopů domácích pokračuje i nadále.
39'
Ibrahimli si zahrál rohový kop.
38'
Povedenou střelu z levé strany pokutového území vyslal Oksuz a brankář Majer výtečně míč vyrazil na rohový kop pro Ázerbájdžán!
36'
Po rohovém kopu se do úniku chtěl dostat Caglar, ale pomohl si evidentním faulem proti Ibrahimlimu.
35'
Rozhodčí ještě uklidňuje situaci v pokutovém území.
35'
34'
Na druhé straně hřiště Nabijev opět zkoušel pozornost brankáře Majera.
33'
Patička Vogta nepřinesla patřičný efekt, jelikož byl u míče jako první brankář Ibrahimov, který měl celou situaci pod kontrolou.
32'
Caglar si útočným faulem počínal proti kapitánu Ázerbájdžánu Hajijevovi.
30'
Po rohovém kopu vyslal nepřesnou křižnou střelu na vzdálenější tyč Nabijev a balon minul svůj cíl o několik centimetrů!
29'
28'
Hajijev byl až příliš důrazný v souboji s protivníkem Fabianem Unterrainerem.
27'
Střela Ibrahimliho byla zablokována pozornou obranou.
25'
Houževnatá obrana Lichtenštejnska nedává hráčům Ázerbájdžánu ani centimetr trávníku zadarmo.
24'
Ekinjier důrazně dohrál v souboji obránce Spiriga.
23'
Další nedovolený zásah hráče Ázerbájdžánu u postranní čáry.
22'
Velmi nepřesný pokus mimo tři tyče vyslal záložník domácí reprezentace Šakir Sejidov.
20'
A následně dal pocítit svou tvrdost v souboji s Caglarem.
19'
Hajijev si vyšlápl nejdříve na Fricka.
17'
Ve vzdušném prostoru pro tento moment zvítězil Noah Frick.
16'
Hráč Ázerbájdžánu Oksuz nedovoleně atakoval brankáře Majera.
14'
Míč zprava našel sice nabíhajícího hráče Ázerbájdžánu Nabijeva, ale jeho střela byla v poslední moment zablokována obráncem a míč posléze doputoval až k brankáři Majerovi.
12'
Nabijev ukázal ve středu pole své fotbalové, technické dovednosti.
11'
Ázerbájdžán následně dlouze kombinuje na své útočné hrací polovině hřiště.
10'
Frommelt se osmělil ke střelu na brankáře Ibrahimova.
9'
Hraje se za velmi nepříznivých podmínek co se týče velkého poryvu větru, což mladým fotbalistům roli vůbec neusnadňuje.
8'
Větší snaha o aktivitu je vidět na hráčích v modrých dresech, dle papírových předpokladů.
7'
I Caglar z hostujícího týmu porušil fotbalová pravidla kvůli ofsajdu.
7'
Kombinace Lichtenštenjska ve středu hřiště je provázena hlasitým pískotem z ochozu stadionu od fanoušků Ázerbájdžánu.
6'
Oksuz porušil pravidlo o ofsajdu.
5'
Míč zleva útočník domácí reprezentace ve skluzu, v hodně těžké pozici nedokázal umístit do sítě.