Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Černá Hora : Faerské ostrovy - 6. září 2019   20:00

Černá Hora
Černá Hora
19' Krstović  • 31' Krstović  • 45' Vukotić
3:0
(3:0)
Faerské ostrovy
Černá Hora
Dukić – Malešević, Milić, Banović, Ščekić – Krnić (46. Sekulić), Eraković (69. Krstović), Vukotić (C), Skenderović (46. Marušić) – Krstović (61. Grubac), Kordić (81. Zečević)
Luca – Lundardon, Tuttifrutti (San Marino)
Stadion Kraj Bistrice (Nikšić)
Zachariasen – Olsen, Niclasen, Petersen (C), Andreasen – Jacobsen (69. Mikkelsen) – Radosavljevic (81. Nielsen), Giessing (58. Petersen), Samuelsen (58. H. Samuelsen), Johansen – Knudsen (69. Agnarsson)
Eydsteinnson – Agnarsson, Henriksen, Mikkelsen, Nielsen, Petersen, Samuelsen

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 4:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 6:12.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Černé Hory, která svého soupeře porazila poměrem 3:0. Druhý poločas nám nabídl celkem nezáživnou podívanou, která se většinu času odehrávala ve středu hrací plochy. Černohorci si ve druhém dějství své vedení v poklidu pohlídali, soupeř se k ničemu nebezpečnému nedostal.
90+3'
90+2'
Malešević se u postranní lajny dostal kolem protihráče, následně se mu povedlo přenést hru křížem.
90+1'
Domácí hráči drží míč na vlastní polovině, další branky se zřejmě už nedočkáme.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Černohorci kontrolují své vysoké vedení, zanedlouho přijde na řadu nastavení.
88'
Faerské ostrovy se už celkem dlouho dobu nacházejí na polovině soupeře, avšak nic z toho zatím nevzniklo.
87'
Důrazným způsobem si pomáhal právě Milić, který zcela evidentně zatáhl soupeře za ruku. Jednoznačný faul, další standardní situace pro domácí.
86'
Nakonec jsme sledovali přímý střelecký pokus. K míči se totiž postavil Milić, jehož tečované zakončení nakonec skončilo v rukavicích hostujícího brankáře.
85'
Hlavní sudí si všiml dalšího nedovoleného zákroku, po kterém na řadu přijde standardní situace pro Černou Horu. Bude to na střelu přímo na branku.
84'
O rozehrávku se staral domácí obránce Milić, který přihrával pouze za postranní lajnu. O autové vhazování se následně postaral Johansen.
81'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Vladan Kordić, přichází Miloš Zečević.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Stefan Radosavlevic, přichází Nielsen.
79'
Pokus o přenesení hry nakonec skutečně na levém křídle našel volného Agnarssona, kterému se povedlo zpracovat těžkou přihrávku přesně na nohu.
78'
Chytře to provedl Mikkelsen, který se s míčem dostal na druhou stranu, avšak tam přihrávku vystihl Banović, jenž ihned založil rychlou protiakci.
77'
Střídajícímu Krstovićovi se v souboji podařilo vybojovat autové vhazování, které ale nepřineslo nic nebezpečného. Místo toho bude moci vhazovat soupeř.
76'
Černohorci se celkem snadným způsobem dostali na druhou stranu, kde Milić oslovil naběhnuvšího Kordiće, který mu okamžitě vracel na kopačku.
75'
Olsen celkem dlouho hledal vhodného adresáta, přičemž se mu nakonec pro spolupráci nabídl volný Agnarsson, který ihned odkopával hrací předmět.
74'
Ve vzdušném souboji si rukama pomáhal hostující Andreasen, čehož si pochopitelně všiml také hlavní sudí, jenž nařídil standardní situaci pro domácí.
73'
Po dalekonosném odkopu se hráči Faerských ostrovů daleko s míčem nedostali. To vedlo k rychlému protiútoku, avšak Grubac centroval nepovedeně.
72'
K sympatickému zakončení se dokázal dostat Krstović, který to zkoušel zhruba ze třiceti metrů. Brankář Zachariasen nakonec zasahoval nadvakrát.
71'
Do tandemu přispěchal také Grubac, který ihned centroval do pokutového území, kde se nacházel pouze Andreasen, který zasáhl velice zodpovědně.
70'
Nekompromisním způsobem si počínal domácí obránce Banović, který z jedničky poslal míč na druhou stranu, kde pro změnu zasahoval Petersen.
69'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Magnuc Jacobsen, přichází Mads Mikkelsen.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Petur Knudsen, přichází Hannes Agnarsson.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Novica Eraković, přichází Srdjan Krstović.
64'
Po jednom ze soubojů se na zemi ocitl v bolestech domácí Malešević, hlavní sudí tak pískl do své píšťalky. Následovat bude standardní situace.
63'
Černá Hora se dostala s míčem na vlastní polovinu, kde rozjela kombinaci na malém prostoru. Smečka protihráčů se snaží napadat rozehrávku soupeře.
62'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry, Černá Hora i nadále vede o tři branky. Druhý poločas nám zatím přináší hodně poklidnou podívanou.
61'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Nikola Krstović, přichází Sergej Grubac.
60'
Kordić se s míčem dostal k hranici pokutového území, kde se ještě pokoušel přihrát na vedle stojícího Erakoviće, který byl ale ubráněn čistě.
59'
Důrazným způsobem si před malým momentem počínal domácí obránce Milić, který tělem odstavil od míče protihráče, jenž se do akce už nezapojil.
58'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Janus Svabo Samuelsen, přichází Hugin Samuelsen.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Lukas Giessing, přichází Paetur Joensson Petersen.
58'
Zachariasenovi se nepodařilo udržet míč na hrací ploše, bude z toho toho rohový kop pro domácí. O ten se z levé strany postará záložník Vukotić.
57'
Nedovoleným zákrokem si pomohl napadající Samuelsen, který důrazným způsobem zahodil soupeře k zemi. Milić tak bude rozehrávat od šestnáctky.
56'
Rozehrávku standardní situaci si vyzkoušel hostující Johansen, jehož vzdušná nabídka nebyla nebezpečná. Dukić tak bude moci odkopávat od své branky.
55'
Zničehonic se za obranu dostal domácí Kordić, který se posléze dostal do slibné šance. Jeho zakončení ke vzdálenější konstrukci o kousek minulo branku.
54'
U postranní lajny si o nahrávku řekl domácí Sekulić, který přihrávkou našel pouze kopačku protihráče. Hostující celek má ale problémy s přechodem kupředu.
53'
Eraković se kousek od pokutového území pokoušel narazit do tandemu na Sekulice, avšak přihrávku na druhého jmenovaného zastavil Niclasen.
52'
Malešević se u postranní lajny protáhl kolem protihráče, avšak poté jeho celek přeci jenom přišel o míč. Radosavljevic se přesto ke střele nedostal.
51'
Volný kop z vlastní poloviny rozehrával obránce Niclasen, který se prostřednictvím dalekonosného odkopu pokoušel najít Andreasena, což se nepovedlo.
50'
Žlutou kartu dostává Magnus Holm Jacobsen (Faerské ostrovy).
49'
O rozehrávku se z vlastního pokutového území pokoušel domácí Milić, kterému se na pravém křídle podařilo najít Maleševiće, jenž ale fauloval.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu to dalekonosným přenesením zkoušel hostující obránce Johansen, kterému se podařilo najít pouze protihráče.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Meris Skendrerović, přichází Aleksa Marušić.
Střídání v týmu Černá Hora: ze hřiště odchází Alija Krnić, přichází Balša Sekulić.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám zcela očekávaně nabídl jednostrannou záležitost. Černohorci se hned třikrát radovali z přesných tref, díky čemuž se uklidnili. Faerské ostrovy se celkem dlouhou dobu držely, avšak poté obrana přeci jenom polevila, naopak útočná vazba není moc nebezpečná.
45+3'
45+2'
Do konce poločasu nezbývá zrovna moc času. Jacobsen nakopl míč k hranici opačného pokutového území, kde zasahoval Banović.
45'
Černá Hora právě vstřelila branku!
Domácí i tentokráte navyšují své vedení! Tentokráte se k pokutovému kopu postavil domácí ILIJA VUKOTIĆ který si i v tomto případě počínal chladnokrevně, brankáře poslal na druhou stranu.
44'
Je tu další penalta pro domácí!
44'
Černá Hora obsadila pokutové území soupeře, avšak tam se podařilo zasáhnout Niclasenovi.
43'
Domácí Kordić se dostal do zakončení, avšak to směřovalo daleko vedle branky. To znamená, že hostující brankář bude odkopávat od své svatyně.
42'
Andreasen si to neohroženě namířil k hranici pokutového území, kde si nedokázal narazit s vedle stojícím Samuelsenem, hra se přesouvá na druhou stranu.
41'
Milićovi se sice podařilo velice přesným způsobem přenést hru na levou stranu, jenomže Skenderovićovi se nepodařilo udržet míč na hrací ploše.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
39'
Aby toho nebylo málo, tak hlavní sudí byl donucen přerušit hru. Nedovoleným zákrokem si totiž pomohl hostující Jacobsen, který žlutou nevyfasoval.
34'
Dobrý obranný zákrok předvedl hostující Olsen, kterému se razantním způsobem podařilo odklidit míč do bezpečí, tam se jako první k němu dostal Eraković.
33'
Na řadu přijde autové vhazování z levé strany, o které se postará domácí obránce Ščekić. Černohorci budou ale vhazovat hluboko ze své poloviny.
32'
Hostující celek to bude mít v tomto případě hodně složité, prohrává totiž o dvě branky. I tak do konce zápasu zbývá hodně času, skóre se klidně může otočit.
31'
Domácí hráči se dostali do dvoubrankového vedení! K rozehrávce pokutového kopu se totiž postavil NIKOLA KRSTOVIĆ, kterému se povedlo velice zkušeně překonat brankáře.
30'
Je tu pokutový kop pro domácí!
29'
Za pokutovým územím si o nahrávku řekl domácí Vukotić, který si hledal vhodný prostor k zakončení, avšak nakonec narazil do jednoho z protihráčů.
28'
V posledních minutách nesledujeme zrovna atraktivní podívanou. Stále platí, že jsme viděli jedinou branku, navíc z jediné střely tohoto zápasu.
27'
Erakovićovi se tentokráte podařilo zakročit velice přesným způsobem, navíc se s přispěním Krniće dostal na opačnou stranu, kde se nacházel Malešević.
26'
Po nedovoleném zákroku se na zemi ocitl hostující Jacobsen, přičemž hlavní sudí pískl do své píšťalky. Následovat bude standardní situace pro hosty.
25'
Na řadu přišlo další autové vhazování, které obstaral hostující obránce Andreasen. Jeho nabídka měla najít Johansena, avšak tomu tak nebylo.
24'
Máme za sebou něco málo přes dvacet minut hry, zatím jsme se dočkali jediné branky. Černohorci jsou i po úvodní brance aktivnějším celkem.
19'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Domácí založili velice přesnou kombinaci, u pokutového území se k míči dostal NIKOLA KRSTOVIĆ, kterému se povedlo navést si balón do střelecké pozice, odkud mířil velice přesně.
19'
Zachariasen odkopával od své branky, přičemž se mu podařilo poslat míč na pravou stranu, kde v souboji dokázal uspět domácí hráč Skenderović.
18'
Domácí hráči přenášeli hru na pravou stranu, kde se nacházel Krnić. Jeho centrovaná nabídka sice nebyla špatná, avšak směřovala na hlavu soupeře.
17'
Faerské ostrovy se na delší dobu zdržely na polovině soupeře, avšak k zakončení to nevedlo. Samuelsen nakonec raději vyslal zpětnou nahrávku.
16'
Na druhé straně si pomezní sudí všiml ofsajdového postavení, ve kterém se nacházel Skenderović. Bude se pokračovat rozehrávkou dalšího volného kopu.
15'
Středem hrací plochy to zkoušel domácí Vukotić, který mezi obránci chtěl vysunout naběhnuvšího Krstoviće, jenž se k prudké nahrávce vůbec nedostal.
14'
Další útok domácího celku byl veden po pravém křídle, kde si o nahrávku řekl Malešević. Ten se pokoušel útočit sám na sebe, avšak narazil do Andreasena.
13'
Poprvé se k míči dostal hostující brankář Zachariasen, který tak mohl vykopávat. Jeho dalekonosný pas se stal snadnou kořistí pozorného Banoviće.
12'
Černohorci se dostali na polovinu soupeře, kde rozjeli celkem zdlouhavou kombinaci. Maleševićovi se podařilo přenést hru do volnějšího prostoru.
11'
Také hostující celek si dokráčel pro zisk autového vhazování. Andreasen zadovkou oslovil volného kolegu Petersena, který se tak stará o rozehrávku.
10'
K pokutovému území se dokázal natlačit domácí Krstović, kterého na poslední chvíli dokázal zastavit pozorný Niclasen, jenž poslal míč do zámezí.
9'
Po zhruba minutovém přerušení se opět pokračuje ve hře. Vukotić rozehrával z blízkosti středového kruhu, přičemž hru přenášel na Kordiće.
8'
Hlavní sudí byl donucen přerušit hru, ve středu hrací plochy totiž skončil v bolestech na zemi jeden z hostujících hráčů, chvíli se tak hrát nebude.
7'
Hrací předmět se opět snesl ven z hrací hrací plochy, z čehož se vyklubalo autové vhazování pro Černou Horu. I tentokráte se k provedení postavil Ščekić.
6'
Posléze se k provedení autového vhazování postavil Johansen, kterému se pro spolupráci nabídl kolega Samuelsen, který se nedostal přes protihráče.
5'
Posledně jmenovaný hráč zkoušel na levém křídle najít volného Skenderoviće, avšak ten se daleko s míčem nedostal, neboť před ním zasáhl Giessing.
4'
Posléze se u postranní lajny povedlo zasáhnout pozornému Olsenovi, který odvracel za cenu autového vhazování, o které se zanedlouho postará Ščekić.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu přišel na řadu nedovolený zákrok, o který se postaral napadající Niclasen, který poslal k zemi domácího Krstoviće.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali domácí hráči, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

Černá Hora: Dukić – Malešević, Milić, Banović, Ščekić – Krnić, Eraković, Vukotić (C), Skenderović – Krstović, Kordić
Náhradníci: Popović – Čeklić, Drinčić, Grubac, Krstović, Marušić, Obradović, Šekulić, Zečević

Faerské ostrovy: Zachariasen – Olsen, Niclasen, Petersen (C), Andreasen – Jacobsen – Radosavljevic, Giessing, Samuelsen, Johansen – Knudsen
Náhradníci: Eydsteinnson – Agnarsson, Henriksen, Mikkelsen, Nielsen, Petersen, Samuelsen

Rozhodčí: Luca – Lundardon, Tuttifrutti (San Marino).

Na opačné straně stojí podceňované Faerské ostrovy, které se budou pokoušet o menší zázrak. Tato reprezentace se v předchozí kvalifikaci umístila na poslední pozici, přičemž z deseti odehraných zápasů nasbírala sedm bodů. Faerské ostrovy se mohly umístit na daleko lepší pozici, manko na čtvrté Finsko bylo pouze dvoubodové. Také hostující tým tohoto zápasu má už první zápas za sebou, a sice rovněž proti reprezentaci Kazachstánu. Ta i tentokráte slavila úspěch, v tomto případě si připsala vítězství poměrem 3:1.
Černá Hora

Fotbalisté Černé Hory jsou velkým favoritem tohoto zápasu, avšak situace na hřišti může být naprosto odlišná. Černohorci se v předešlé kvalifikaci umístili na třetí pozici, přičemž za celou dobu nasbírali jedenáct bodů, což na postup na EURO nestačilo. Druhé Slovinsko totiž mělo na svém kontě o pět bodů více, Černá Hora se tak musela smířit s nepostupovou pozicí. Domácí celek tohoto zápasu má za sebou první zápas letošní kvalifikace, který celkem překvapivě nedopadl dle představ. Černá Hora sice pro Kazachstánu vedla o jednu branku, avšak nakonec prohrála výsledkem 1:2.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Kvalifikace hráčů do jednadvaceti let je v plném proudu, my budeme společně sledovat souboj mezi Černou Horou a Faerskými ostrovy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.