Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  Skotsko : San Marino - 5. září 2019   20:30

Skotsko
Skotsko
21' Tosi(vl.)  • 28' Middleton
2:0
(2:0)
San Marino
San Marino
Skotsko
McCrorie Robby – Magennis, McCrorie Ross "C", Johnston, Reading (87. Harvie) – Campbell, Gilmour (88. Maguire), Ferguson (72. McAllister) – McLennan (64. Smith), Middleton (72. Scott), Holsgrove.
Wright, Doohan – Harvie, Maguire, McAllister, Scott, Smith.
V. Romanov – V. Volodin, O. Vojtjuk (všichni UKR)
Simple Digital Arena (Paisley).
San Marino
De Angelis – Conti (86. Franciosi), Moretti, Cevoli "C", Tosi (55. Liverani) – Michelotti (86. Nanni) – Pancotti, Ceccaroli, Cecchetti (73. Quaranta), Raschi – Babboni (55. Dolcini).
Paolini, Colonna – Dolcini, Franciosi, Liverani, Nanni, Quaranta, Zucchi.

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a přeji krásnou dobrou noc.
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 12:0. Rohy: 11:0. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:8.
Skotové si tak připisují v prvním klání kvalifikace o ME do 21 let první vítězství, avšak pokud se chtějí měřit i se silnými celky, budou muset hodně zabrat.
Tak druhá půle nakonec branku nepřinesla a mladí Skotové mohou být hodně rádi za dva vstřelené góly z prvního poločasu. Domácí sice i ve druhé části měli šance, ale buď stříleli mimo, případně zasáhl De Angelis. To Robby McCrorie neměl prakticky žádný těžký zásah.
90+3'
90+2'
Domácí kontrolovali míč, ovšem teď se provinili faulem a musí se stáhnout ke své bráně.
90+1'
Nastavují se ještě tři minuty.
88'
McAllister z přímého kopu bránu neohrozil, neboť napodobil své spoluhráče a střílel mimo tyče.
88'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Gilmour, přichází Maguire.
87'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Reading, přichází Harvie.
86'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Michelotti, přichází Nanni.
86'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Conti, přichází Franciosi.
84'
Krátce na to přichází další roh pro domácí mužstvo.
82'
Reading si našel letící míč, ale nasměroval jej mimo bránu.
81'
Rohový kop pro mladý skotský tým.
80'
Hosté teď dvakrát faulovali a domácí s rozehrávkou nijak nepospíchají.
77'
První ofsajd zápasu, chytil se do něj Liverani.
75'
McAllister rozehrál rohový kop, ale žádné nebezpečí pro hosty z toho nebylo.
73'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Cecchetti, přichází Quaranta.
72'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Middleton, přichází Scott.
72'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází Ferguson, přichází McAllister.
71'
Žlutou kartu dostává Pancotti (San Marino).
70'
Žlutou kartu dostává Middleton (Skotsko).
68'
Po faulu střílel z přímého kopu Holsgrove a rovněž se netrefil správně.
67'
Ferguson zkoušel štěstí, ale také on střílel jen do zámezí.
64'
Střídání v týmu Skotsko: ze hřiště odchází McLennan, přichází Smith.
63'
Dvakrát v krátkém časovém sledu rozehrálo Skotsko rohový kop, ani v jednom případě bránu soupeře neohrozilo.
61'
Stejný hráč o chvíli později znovu pálil mimo místa, kam plánoval.
57'
Middleton je hodně aktivní, ale jeho pokusům chybí přesnost. De Angelis proti jeho ráně zasahovat nemusel.
55'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Babboni, přichází Dolcini.
55'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Tosi, přichází Liverani.
53'
Velká šance Skotů na navýšení stavu, Holsgroveho ránu vyrazil výtečným zákrokem De Angelis.
50'
Po následném rohu se dostal do zakončení Middleton, ale do brány míč nenasměroval.
49'
Teď už to bylo nebezpečné, Magennis prověřil De Angelisovu pozornost a ten musel vytáhnout dobrý zákrok.
47'
Domácí vlétli do druhé půle aktivně a hned se provinili dvěma fauly, za které ale žlutá karta udělena není.
46'
Skotové se zpočátku trápili, ovšem pak si hosté dali vlastní gól a domácí převzali iniciativu a přidali ještě jednu branku. Kolik gólu přinese druhý poločas?
45+1'
45'
Middleton rozehrál přímý kop a zamířil pouze do zámezí. Vzápětí první půle končí.
44'
V posledních minutách je k vidění poměrně dost faulů ze strany San Marina, ovšem hlavní arbitr k další žluté kartě zatím nesahá.
41'
Gilmour se ujme rozehrávky dalšího rohového kopu svého celku.
38'
Hosté jsou pod tlakem, další střelecký pokus směrem na hostující bránu vyslal McLennan, avšak mezi tři tyče nezamířil.
36'
Holsgrove také nebyl úspěšný, jeho střela končí pouze na obránci.
35'
Už to mohlo být 3:0, jenž to by musel Ferguson lépe mířit. De Angelis bude odkopávat.
34'
Skotové rozehrají další rohový kop.
31'
Žlutou kartu dostává Tosi (San Marino).
28'
Skotsko právě vstřelilo branku!
Do třetice se už domácí dočkali. GLENN MIDDLETON přesně mířenou střelou navýšil vedení svého mužstva na dvoubrankový rozdíl.
27'
Podobně se vedlo o chvíli později i jeho spoluhráči Johnstonovi, jenž také mířil mimo soupeřovu svatyni.
26'
Middleton střílel z dálky, ale mezi tři tyče nezamířil.
23'
A domácím vstřelený gól nalil krev do žil, v další šanci se zjevil Campbell, ale jeho pokus byl zblokován.
21'
EDOARDO TOSI zasáhl míč tak nešťastně, že jej poslal do své vlastní brány. Domácí tým tak jde do vedení.
20'
Tohle už byla velká možnost, do které se dostal McLennan a jen díky De Angelisovi zůstává skóre nezměněné. Ten výborným zásahem podržel svůj tým.
17'
Po dalším rohu se do zakončení dostal Ross McCrorie, tentokrát zasáhl hostující brankář.
17'
Holsgrove po rohovém kopu střílel, ovšem jeho pokus byl tečován na další roh.
14'
Hraje se ze strany na stranu, ale bez jakékoliv šance, favorit se zatím docela trápí.
11'
Middleton rozehrál rohový kop, po kterém zakončoval Johnston, ale De Angelis se zaskvěl dobrým zákrokem a podržel svůj tým.
8'
Gilmour zkoušel ohrozit bránu soupeře, avšak trefil pouze obránce a De Angelis zasahovat nemusel.
7'
Teď se ovšem faule provinili hosté a tohle může být první šance pro Skoty.
5'
Domácí se zatím nemohou dostat k soupeřově bráně, teď navíc faulovali a míč musí odevzdat.
2'
Outsider zahrozil jako první, Babboniho střelu však Robby McCrorie zneškodnil.
1'

Skotsko: McCrorie Robby – Magennis, McCrorie Ross "C", Johnston, Reading – Campbell, Gilmour, Ferguson – McLennan, Middleton, Holsgrove.
Náhradníci: Wright, Doohan – Harvie, Maguire, McAllister, Scott, Smith.

San Marino: De Angelis – Conti, Moretti, Cevoli "C", Tosi – Michelotti – Pancotti, Ceccaroli, Cecchetti, Raschi – Babboni.
Náhradníci: Paolini, Colonna – Dolcini, Franciosi, Liverani, Nanni, Quaranta, Zucchi.

Rozhodčí: V. Romanov – V. Volodin, O. Vojtjuk (všichni UKR).
Skotsko

Pro domácí bude tento duel první ve skupině a snazšího soupeře si na úvod opravdu přát nemohli. V přípravě před kvalifikací sehráli tři přípravné duely s Tureckem, Mexikem a Švédskem. S Tureckem a Švédskem prohráli 0:2, resp. 1:2 a s Mexikem uhráli bezgólovou remízu.

San Marino

To hostující tým může těšit jediný fakt, a sice že nemá co ztratit a může jedině získat. Fotbalový trpaslík a jednoznačný outsider tohoto střetnutí nebodoval ve dvaceti zápasech za sebou, ve kterých vstřelil pouhé dva góly, jeden i České republice.

Vzájemné zápasy

Dnešní soupeři spolu ještě nehráli, dnes tak proti sobě nastoupí vůbec poprvé.
Dobrý den, čtvrteční večer bude ve znamení zápasů Skupiny 4 kvalifikace ME hráčů do 21 let. V této skupině se nachází také česká lvíčata, my ovšem budeme sledovat souboj jejich soupeřů, a sice Skotska s trpaslíkem ze San Marina. O favoritovi nemůže být pochyb.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.