Kvalifikace ME U21 -  ONLINE PŘENOS -  San Marino : Řecko - 6. září 2020   20:30

San Marino
San Marino
0:1
(0:1)
Řecko
Řecko
24' Emmanouilidis
San Marino
De Angelis – Franciosi (73. Tosi), Moretti, Cevoli (C), Quaranta, Conti (87. Nanni) – Tomassini (53. Pancotti), Dolcini (87. Michelotti), Ceccaroli (46. Ciacci), Raschi – Piscaglia
Barcelo – Parody, Gordillo (všichni Gibraltar)
San Marino Stadium (Serravalle)
Řecko
Xenopoulos – Apostolakis, Diamantis, Liavas, Katranis (C) – Tsiggaras, Balogiannis – Emmanouilidis (64. Botos), Vrousai, Machairas (56. Ntaviotis) – Kampetsis (88. Christopoulos)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Řecka, které svého soupeře porazilo výsledkem 1:0. I druhý poločas byl jednoznačně v režii hostujícího celku, který si sice vypracoval několik slibných šancí, avšak druhé branky jsme se prostě nedočkali. San Marino v tomto duelu nepředvedlo vůbec špatný výkon, avšak směrem dopředu to nebylo zrovna ideální. Řecko tak splnilo roli favorita zápasu a bere tak plný počet bodů.
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 1:9. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:21.
90+6'
90+5'
V páté minutě nastaveného času tu máme druhou žlutou kartu pro domácího Cevoliho, pro kterého tento zápas předčasně končí.
90+3'
Na pravém křídle se k míči dostal Nanni, který pálil do protihráče. Poté se k odraženému předmětu prodral Dolcini, jenž rovněž trefil pouze soupeře do nohy.
90+2'
Řecko se nachází na polovině soupeře, což mu pochopitelně vyhovuje. Domácí se nemohou dostat k žádnému tlaku.
90'
Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, dost možná se bude nastavovat. San Marino by se potřebovalo dostat na druhou stranu.
88'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Argyris Kampetsis, přichází Efthymios Christopoulos.
87'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Giacomo Conti, přichází Simone Nanni.
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Federico Dolcini, přichází Riccardo Michelotti.
87'
O nahrávku do běhu si řekl také Botos, který ještě zkoušel spolupracovat s kolegou u pokutového území. San Marino rychle obsadilo prostor u své šestnáctky.
86'
Navíc to bylo s útočným faulem hostující reprezentace, po hlavičkovém souboji totiž na zemi skončil Cevoli. Volného kopu se tak ujme sám brankář De Angelis.
85'
Vrousaiovi se tentokráte povedlo přenést hru na pravou stranu, kde se nacházela naprosto osamocený Apostolakis, kterému utekl míč až do zámezí.
84'
Výrazně vedle branky zakončoval hostující Vrousai, který tak neohrozil De Angelise. Míč směřoval výrazně vedle, budeme sledovat odkop od branky.
83'
Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Řecko stále vede nejtěsnějším možným způsobem, zároveň se jedná o hodně ošidný výsledek.
82'
Kousek před pokutovým územím skončil na zemi Piscaglia, který se dožadoval standardní situace. Hlavní sudí celkem překvapivě nechal pokračovat.
81'
Vysokým nákopem to z vlastní obranné poloviny zkoušel Katranis, který ovšem našel pouze hlavu pozorného Morettiho. Řecko stále pokračuje v dobývání.
76'
Avšak hodně nepovedený centr vyprodukoval Vrousai, který v pokutovém území nedokázal najít nikoho ze svých spoluhráčů. Domácí jsou přesto bez míče.
75'
Žlutou kartu dostává Giacomo Conti (San Marino).
75'
Po dlouhé době se k balónu podíval také znuděný Xenopolous, který po chvilkové práci s míčem roztáhl hru na levou stranu. Řekové opět vyvážejí balón.
74'
Do útočného manévru se zapojil také Katranis, který si ovšem na centrovanou nabídku moc nevěřil. Místo toho hledal Botose, jenž ale přišel o balón.
73'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Simone Franciosi, přichází Alessandro Tosi.
72'
Do konce tohoto zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Řecko i nadále drží jednobrankové vedení, domácí jsou směrem dopředu hodně bezradní.
71'
Rýsovala se vyložená šance pro Ntaviotise, který se už chystal k zakončení uvnitř pokutového území, jenomže na poslední chvíli pomezní sudí zvedl praporek.
70'
San Marino se ani tentokráte na útočnou polovinu, naopak se u postranní čáry povedlo čistě zakročit Botosovi, který se poté zbavil jednoho z protihráčů.
69'
Žlutou kartu dostává Apostolos Diamantis (Řecko).
68'
A ten nebyl vůbec špatný. Centr totiž doplachtil přímo na hlavu překvapeného Balogiannise, který míč vracel do malého vápna, kde musel zasahovat Ciacci.
67'
Další kombinace na levém křídle pro změnu přinesla centr z kopačky Katranise, který trefil protihráče před sebou. Řecko bude zahrávat rohový kop.
66'
Obrannou povinnost si dokázal splnit domácí Quaranta, který v pádu odklidil hrací předmět pouze do zámezí. Vhazovat tak bude moci zadák Apostolakis.
65'
Je za námi více než hodina hry, na druhý přesný zásah stále čekáme. Řecko je i ve druhém dějství výrazně aktivnější, domácí se stále drží v kontaktu.
64'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Dimitrios Emmanouilidis, přichází Giannis-Fivos Botos.
63'
Zničehonic se do zajímavé šance dostal hostující Vrousai, který si dokázal naskočit na centr z pravé strany, avšak i tentokráte zasahoval De Angelis.
59'
Po celkem důrazném souboji se na zemi ocitl Katranis, který dostal celkem dost naloženo. Tentokrát se žlutit nebude, Řecko rozehrává z vlastní poloviny.
58'
De Angelis nyní musel ven z branky, neboť špatnou zadovku vyprodukoval jeho kolega Moretti. Domácí brankář tak musel odkopávat, a sice pouze do zámezí.
57'
Sledovali jsme kolmici do pokutového území, na kterou se pokoušel naběhnout Kampetsis. Míč nakonec skončil v zámezí, což přinese odkop od branky.
56'
Střídání v týmu Řecko: ze hřiště odchází Theodosios Machairas, přichází Georgios Ntaviotis.
55'
Na pořadu dne byl rohový kop pro hostující celek. Ten byl nakonec rozehrán nakrátko po zemi, avšak následný centr dokázal za sebe prodloužit Ciacci.
54'
Přes střed hrací plochy si to namířil Vrousai, kterému se povedlo přenést hru na volného Machairase. Následné zakončení skončilo na zádech soupeře.
53'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází David Tomassini, přichází Samuel Pancotti.
52'
Míč se opět snesl pouze do zámezí, což pro změnu znamenalo autové vhazování pro domácí. Franciosi našel pouze soupeře, Řecko tak opět kombinuije.
51'
Řecko se opět usadilo na útočné polovině, kde to přenesením hry na levou stranu zkoušel Tsiggaras. Tento úmysl přečetl Moretti, který se daleko nedostal.
50'
Za pokutovým územím si našel prostor k zakončení Balogiannis, který se okamžitě pokusil vypálit na domácí branku, kde De Angelis podržel svůj celek.
49'
Na řadu přišlo autové vhazování z pravé strany, které si vzal na starost Franciosi. Krátce poté bylo pískáno, v souboji si totiž faulem pomohl Dolcini.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu jsme sledovali velice nepřesnou nahrávku z kopačky Contiho, který našel pouze hostujícího Diamantise, jenž roztáhl hru.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí hráči, kteří budou pro změnu hrát zleva doprava.
46'
Střídání v týmu San Marino: ze hřiště odchází Mattia Ceccaroli, přichází Elia Ciacci.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jedinou branku, o kterou se postaralo Řecko. To mělo podle očekávání v úvodním dějství více ze hry, avšak se nejednalo až o tak dominantní výkon. Domácí hráči totiž soupeře nepouštěli do řady vyložených šancí, naopak se San Marino rovněž pokoušelo útočit. K žádné šanci to ovšem nevedlo, domácí mají na vyrovnání ještě celý druhý poločas.
45+2'
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
44'
Další nedovolený zákrok, i tentokráte v podání hostujícího celku. V posledních minutách se nám hra hodně kouskuje, volný kop pro hráče San Marina.
43'
De Angelis v tomto případě předvedl dalekonosný nákop na opačnou polovinu, kde se Piscaglia nedokázal prosadit, důrazně totiž zakročil Diamantis.
40'
Žlutou kartu dostává Filippo Quaranta (San Marino).
39'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco málo nastavovat.
38'
Nakonec jsme sledovali další střelu, avšak Machairasovi se vůbec nepovedla. Pro De Angelise se jednalo o snadné sousto, následovat bude odkop.
37'
Na hranici pokutového území se ve skluzu povedlo zakročit Quarantovi, který se ihned pokoušel založit rychlý protiútok, jenž skončil opravdu hodně rychle.
36'
Po jednom ze soubojů se na zem poroučel také Piscaglia, avšak tentokráte nechal sudí pokračovat ve hře. Pro domácí to znamenalo zisk autového vhazování.
35'
Posléze to přehnal také napadající Tsiggaras, který místo míče trefil pouze dolní končetinu Ceccaroliho. V krátkém časovém sledu tu bude další volný kop.
34'
Na vlastní polovině se povedlo čistě zakročit Dolcinimu, který byl sám faulován. San Marino se konečně dostane k míči, bude totiž zahrávat volný kop.
33'
De Angelis měl další práci! Tentokráte to na sebe vzal Vrousai, který to zkoušel z pětadvaceti metrů od branky, nicméně jeho ránu domácí brankář vyrazil.
32'
Kombinace na malém prostoru málem přinesla zakončení v podání Kampetsise, kterého na poslední chvíli ubránil Cevoli. Řecko je stále u balónu.
31'
Je za námi třetina zápasu, ten nám před malým momentem nabídl první trefu. Do vedení se pochopitelně dostalo Řecko, které má i nadále více ze hry.
30'
San Marino to zkoušelo dalším vysokým nákopem na druhou stranu, jenomže tam měl Piscaglia k míči hodně daleko. Xenopolous tak měl klid na rozehrávku.
27'
S míčem si po delší době zahrál také brankář Xenopoulos, který ihned zkoušel roztáhnout hru k postranní lajně, odkud nepřesně přenášel hru Tsiggaras.
26'
Domácí se na malý moment dostali na druhou stranu, kde se jim málem povedlo vystihnout rozehrávku. Diamantis přesto přesně přenášel hru křížem.
25'
Řecko zvýšilo stupeň aktivity, díky čemuž si vybojovalo rohový kop z levé strany. Ten doputoval na kopačku Tsiggarase, který byl ovšem rychle odzbrojen.
24'
Řecko právě vstřelilo branku!
Je tady úvodní branka tohoto zápasu, do vedení se dostává Řecko! Na dalekonosný pas za obranu si totiž dokázal seběhnout křídelník DIMITRIOS EMMANOUILIDIS, který se zjevil sám před brankářem De Angelisem. Hostující forvard zvolil přesné zakončení, na které brankář nedosáhl.
23'
Na zeleném pažitu totiž zůstal ležet Quaranta, který to zřejmě schytal míčem přímo do obličeje. Rozhodně nešťastný moment, na nic vážného to nevypadá.
22'
V pokutovém území San Marina jsme sledovali menší skrumáž, která nakonec nabídla další zablokovanou střelu. Poté sudí raději musel přerušit hru.
21'
Je za námi úvodní dvacetiminutovka, která nám zatím žádnou branku nepřinesla. Řecko má pochopitelně více ze hry, avšak domácí se rozhodně jen nebrání.
20'
San Marino tak mělo možnost zahrávat rohový kop z pravé strany, který rovněž nebyl špatný. K odraženému míči se dostal Conti, jenž ovšem mířil vedle.
19'
Žlutou kartu dostává Michel Cevoli (San Marino).
18'
Najednou jsme sledovali celkem nadějný protiútok domácích, při kterém to na sebe vzal Piscaglia. Jeho zakončení pravou nohou dokázal Liavis zablokovat.
14'
Po levém křídle si to pro změnu namířil Katranis, který ovšem neměl potřebnou podporu spoluhráčů. Včas se dokázal vrátit Dolcini, jenž odehrál míč do autu.
13'
Řekové se opět nastěhovali na útočnou polovinu, kde to Balogiannis ihned po převzetí nahrávky zkoušel kolmicí mezi obránce, avšak míč zamířil k brankáři.
12'
Zpětná nahrávka putovala proti noze De Angelisovi, který musel jednat hodně rychle. Nakonec se jeho odkop snesl do autu, vhazovat tak bude Katranis.
11'
Hodně velké problémy měl hostující Apostolakis, který nakonec chyboval v rozehrávce. San Marino ovšem o míč rychle přišlo, hrát tak může Balogiannis.
10'
A nakonec jsme se dočkali dalšího zakončení. Do vzduchu se totiž dokázal vyškrábat hostující obránce Liavas, jehož následná střela putovala nad branku.
9'
Další nedovolený zákrok domácích hráčů, na pořadu dne bude další standardka. K rozehrávce se postavil Vrousai, který bude zcela určitě centrovat.
8'
Posléze se poprvé k míči dostal Xenopolous, který ihned poté roztáhl hru výhozem na volného Diamantise, jenž pro změnu přihrával ke středovému kruhu.
7'
Na řadu přišlo autové vhazování z levé strany, po kterém se domácí nastěhovali k pokutovému území. Centrem to zkoušel Conti, který našel pouze Liavase.
6'
U postranní lajny pro změnu fauloval napadající Emmanouilidis, který poslal k zemi obránce Contiho. San Marino tak bude moci konečně uklidnit hru.
5'
Nakonec jsme sledovali rozehrávku po zemi na naběhnuvšího Apostolakise, který se prudkou nahrávkou snažil odcentrovat, jenomže trefil protihráče.
4'
Následně si hlavní sudí všiml nedovoleného zákroku, kterého se dopustil domácí Ceccaroli. Řecko bude zahrávat standardku, a to zhruba ze třiceti metrů.
3'
Hned v úvodu tohoto zápasu jsme sledovali prudké zakončení z kopačky hostujícího Kampetsise, jehož rána pravou nohou skončila na domácím brankáři.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost hosté, kteří budou hrát zleva doprava.
1'

San Marino: De Angelis – Franciosi, Moretti, Cevoli (C), Quaranta, Conti – Tomassini, Dolcini, Ceccaroli, Raschi – Piscaglia
Náhradníci: Colonna – Ciacci, Contadini, Liverani, Michelotti, Nanni, Pancotti, Tosi, Valentini

Řecko: Xenopoulos – Apostolakis, Diamantis, Liavas, Katranis (C) – Tsiggaras, Balogiannis – Emmanouilidis, Vrousai, Machairas – Kampetsis
Náhradníci: Siabanis – Alexandropoulos, Antzoulas, Botos, Christopoulos, Natsos, Nikolaou, Ntaviotis, Oikonomidis

Rozhodčí: Barcelo – Parody, Gordillo (všichni Gibraltar).
V této kvalifikační skupině také Česká republika, která se vyhřívá na prvním místě tabulky. Druhé je právě Řecko, které s deseti body ztrácí čtyři body na naší reprezentaci, ovšem má o jedno odehrané utkání méně. Hostující celek se musí dívat také pod sebe, protože v malém rozestupu za ním je Chorvatsko a Skotsko. Pokud budeme hledat San Marino, to je otloukánkem skupiny. Domácí mužstvo totiž nezískalo ani bod a co více, nevstřelilo ani gól.

Jelikož se jedná o odvetu, podíváme se i na první vzájemný souboj v této kvalifikační skupině. Řecko vyhrálo přesvědčivě, když soupeře smetlo pěti góly. Oba soupeři odehráli další čtyři souboje a čtyřikrát vyhrál dnes hostující tým, pouze jednou se urodila bezbranková remíza, která byla pro San Marino úspěchem.
Vítám všechny fanoušky u kvalifikačního zápasu hráčů do jednadvaceti let, v němž se proti sobě postaví San Marino a Řecko. Právě hostující celek bude obrovským favoritem na vítězství, a tak budeme sledovat, jak se mu bude dařit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.