Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Andorra - 15. listopadu 2021   20:45

Albánie
Albánie
73' Çekiçi
1:0
(0:0)
Andorra
Andorra
Albánie
Strakoša – Hysaj, Mihaj, Djimsiti, Hoxhallari (90. Lenjani) – Roši, Ramadani (56. N. Bajrami), Laci – Uzuni, Seferi (56. Muci), Çekiçi.
Beriša, Selmani – N. Bajrami, Çokaj, Doka, Lenjani, Traši, Muci.
Andorra
J. Gómes – San Nicolás, Llovera, Ch. García, Alavedra (85. Rodrígues), Cervós – C. Martínez (63. Marc García), M. Vieira (85. S. Moreno), Pujol (85. X. Vieira), Aláez – Rosas (74. A. Martínez).

Albánie vyhrává tento zápas těsně 1:0. Ve druhém poločase dokázala proměnit pokutový kop, díky čemuž v tomto mači vyhrála.
Držení míče: 70 % : 30 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:3. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 8:17.
90+4'
90+3'
Jordi Aláez se dostal k zakončení, ale jeho pokus celkem snadno kryje brankář.
90+1'
Žlutou kartu dostává Odise Roši (Albánie).
90+1'
Čtyři minuty uvidíme navíc.
90+1'
Josep Gómes rozehrává od své branky, rozhodl se pro rychlou rozehrávku.
90'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Erion Hoxhallari, přichází Ermir Lenjani.
90'
Odise Roši byl nachytaný v ofsajdu, akce domácích končí.
87'
V osobním souboji si Joan Cervós počínal nedovoleně, hrát tak budou domácí fotbalisté.
85'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Marc Pujol, přichází Xavier Vieira.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Sergi Moreno.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Albert Alavedra, přichází Adrián Rodrígues.
84'
Zdá se, že brzy bude střídat hostující celek.
83'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí k vidění není. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.
81'
Erion Hoxhallari bude rozehrávat volný kop na své polovině, domácí tak mohou založit další akci.
80'
Dostáváme se do posledních deset minut hry v tomto zápase. Aktivněji hrající Albánie zaslouženě vede.
79'
Albert Alavedra rozehrává míč na své polovině, sledujeme nyní klidnější pasáž hry.
79'
Dva hráči byli krátce po sobě zastiženi v ofsajdu. Nejprve hostující Alexandre Martínez, a pak také domácí Odise Roši.
76'
V pohodě hrající domácí fotbalisté mohli přidat další branku, ale Nedim Bajrami netrefil.
74'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Albert Rosas, přichází Alexandre Martínez.
73'
Albánie právě vstřelila branku!
Po faulu v pokutovém území měli fotbalisté Albánie možnost pokutového kopu. S přehledem ho proměnil ENDRI ÇEKIÇI. Domácí jdou zaslouženě do vedení.
73'
Penalta pro domácí.
72'
Žlutou kartu dostává (Andorra).
70'
Myrto Uzuni se dostal do dobré střelecké pozice, a tak vypálil. Jeho pokus zblokoval soupeř. Marc García odehrál míč do zámezí, uvidíme roh.
68'
Oba týmy se pokouší hrát aktivně, ale na nějakou gólovou šanci stále čekáme. Něco málo přes dvacet minut hry zbývá do konce tohoto zápasu.
67'
Hosté bleskově přenesli hru a zakončoval Jordi Aláez. Ani on netrefil přesně.
65'
Domácí rozehrávají rohový kop, Nedim Bajrami poslal míč před branku, ale obrana si dokázala poradit.
64'
Do zajímavé Střelecké pozice se dostával Odise Roši, ale jeho akce končí kvůli ofsajdu.
63'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Cristian Martínez, přichází Marc García.
61'
Domácí měli další ránu, ale Nedim Bajrami nedokázal přesněji vypálit. Jeho rána končí vedle.
61'
Žlutou kartu dostává Albert Rosas (Andorra).
60'
Hodina hry je pryč, Albánie má převahu, ale stále čekáme na nějakou výraznější šanci,
59'
Neuspěl o malý moment později ani Nedim Bajrami.
57'
Volný kop rozehrávali domácí. Centr se snesl před branku, následně z první minul branku. Qazim Laci.
56'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Taulant Seferi, přichází Ernest Muci.
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Ylber Ramadani, přichází Nedim Bajrami.
55'
Hostující brankář nyní rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý odkop od branky.
54'
Andorra se dostala po rychlé akci k zakončení. Cristian Martínez to vzal na sebe, v rozhodující chvíli mu ale nevyšel krok.
53'
Endri Çekiçi vybojoval rohový kop, centr poslal před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
50'
Souboje o míč probíhají na polovině hrací plochy. Berat Djimsiti vybojoval rozehrávku pro svůj tým.
48'
V úvodu druhého poločasu sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nyní nemůže dostat do zakončení.
47'
Cristian Martínez se dostal do střelecké pozice, ale jeho rána končí vedle branky. Gólman zasahovat nemusel.
46'
Zdá se, že ani jeden celek zatím nestřídal. Utkání pokračuje druhým poločasem.
46'
Albánie byla v prvním poločase výrazně aktivnější, dostávala se do šancí, ale neproměnila je.
45+2'
45+1'
Dvě minuty uvidíme navíc.
45+1'
Odise Roši měl na kopačce úvodní branku zápasu, ale jeho zakončení hlavou zastavila tyč.
45'
Dostáváme se do finální fáze hry v první poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
43'
Albert Rosas vedl zajímavou akci, dostal se do zakončení, ale byl tísněn. Jeho ránu vytáhl domácí brankář na rohový kop.
42'
Albánie se pokouší něco vymyslet před brankou soupeře, zatím čeká na nějakou další šanci.
41'
Qazim Laci se dostal k zakončení, následně brankář Josep Gómes vytáhl míč. Akce pokračovala dál a Myrto Uzuni minul.
39'
Žlutou kartu dostává Marc Pujol (Andorra).
39'
Hráči na obou stranách se rozcvičují, uvidíme, kdo a kdy bude střídat.
38'
Taulant Seferi to vzal na sebe, vypracoval si střeleckou pozici, kterou zakončil nepřesnou ránou.
37'
Mnoho vyložených šancí k vidění není, sledujeme stále aktivní hru domácích, ale na gól čekáme.
36'
Deset minut hry zbývá do konce poločasu, Seferi byl v souboji se soupeřem příliš důrazný, píská se mu faul.
35'
Odise Roši mohl přihrávat, ale rozhodl se pro zakončení, jeho pokus končí výrazně vedle branky.
32'
Pujol se dopustil v souboji o míč faulu, hrát tak budou domácí fotbalisté.
31'
Půlhodina hry je pryč, domácí hrají aktivněji, tlačí se do zakončení, ale zatím čekají na gól.
31'
Pujol se dostal do střelecké pozice a bez přípravy vypálil. Jeho rána ale byla zblokovaná.
30'
Max Llovera se před brankou dostal k hlavičce. Jeho pokus zapadl do středu branky, kde byl gólman.
27'
Taulant Seferi se dostal do zakončení, vypálil, a tak musel zasahovat brankář Andorry.
26'
Jordi Aláez to vzal na sebe, jeho pokus končí vedle. Brankář zasahovat nemusel.
26'
K zakončení se dostal domácí Myrto Uzuni, jeho pokus zblokoval Christian García.
24'
Josep Gómes se výborně vytáhl proti střele soupeře. Stále platí bezbrankový stav.
23'
Domácí fotbalisté rozehrávají od své branky, postupně kombinují a pokouší se co nejrychleji přejít na polovinu soupeře.
22'
Andorra zahrozila po rychlou akcí, ale obrana si poradila. Následovat bude rohový kop.
21'
Endri Çekiçi zakončoval další zajímavou akci domácích. Jeho střelu celkem snadno kryje brankář Josep Gómes.
19'
Tomas Strakoša se dostal do problémů, špatně vykopl míč, následně se nečekaně odrazil, ale nadvakrát si dokázal poradit.
17'
Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí fotbalisté mají převahu, kombinují na polovině soupeře.
16'
Centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
15'
Po čtvrthodině hry registrujeme první střelecký pokus. Cristian Martínez se dostal do zakončení, ale s jeho pokusem si dokázal poradit brankáře. Tomas Strakoša vytáhl míč na rohový kop.
12'
Albert Reyes to zkoušel individuálně, ale nedokázal se dostat do střelecké pozice. Obrana si dokázala poradit.
10'
Deset minut hry je pryč, stále čekáme na nějakou výraznější šanci.
10'
Albánie hraje nyní lépe, usadila se na polovině soupeře, kde kombinuje. Následně se ale Albánie čeká na výraznější šanci.
8'
Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ale ani jeden celek se nyní nemůže stabilněji propracovat před branku soupeře.
6'
Joan Cervós poslal centr před branku, následně Max Llovera se dostal do zakončení, ale jeho rána byla zblokovaná.
6'
Hostující celek se po delší době dostal před branku soupeře, kde dokázal vybojovat rohový kop.
5'
Hra je přerušena Seferi hrál rukou.
4'
Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útoku.
3'
Domácí měli možnost rohového kopu, Endri Çekiçi poslal centr před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit.
2'
Odise Roši zkoušel poslat cent před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.
1'
Domácí hrají v červeném, hosté oblékli žluté dresy.
1'

Albánie: Strakoša – Hysaj, Mihaj, Djimsiti, Hoxhallari – Roši, Ramadani, Laci – Uzuni, Bare, Çekiçi.
Náhradníci: Beriša, Selmani – N. Bajrami, Çokaj, Doka, Lenjani, Traši.

Andorra: J. Gómes – San Nicolás, Llovera, Ch. García, Alavedra, Cervós – C. Martínez, M. Vieira, Pujol, Aláez – Rosas.
Náhradníci: Iker Álvarez, Pires – Clemente, Marc García, A. Martínez, S. Moreno, Reyes, Rodrígues, Aarón Sánchez, Vales, X. Vieira, De Pablos..
Favoritem zápasu je podle papírových předpokladů tým Albánie. Ten i vyhrál poslední vzájemný zápas 1:0.
Albánie je v tabulce skupiny I na třetí pozici s bilancí 5-0-4 a 15 body. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Maďarskem 1:0,San Marinem 5:0 a Maďarskem 1:0. Nestačila na Polsko 0:1 a na Anglii 0:5.
Andorra odehrála 9 zápasů s bilancí 2-0-7 a získala 6 bodů. Z posledních pěti zápasů skupiny vyhrála jediný. Porazila San Marino 3:0. Tým nestačil na Anglii 0:4, Maďarsko 1:2, Anglii 0:5 a na Polsko 1:4.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky kvalifikace o MS. V tomto zápase proti sobě nastoupí Albánie a Andorra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.