Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Andorra : Maďarsko - 31. března 2021   20:45

Andorra
Andorra
90+2' Pujol
1:4
(0:1)
Maďarsko
Maďarsko
45+2' Fiola  (Nikolić) • 51' Gazdag  (Nikolić) • 58' Kleinheisler  (Attila Szalai) • 90' Nego
Andorra
J. Gómes – San Nicolás (61. Jesús Rubio), Llovera, E. García, Alavedra (77. Rebés) – A. Martínez (62. C. Martínez), M. Vieira (C) (77. Pujol), Vales, Cervós – Fernandez (82. Aarón Sánchez), Aláez.
Thorarinsson – Sigurdsson, Sigurdarson (vš. ISL)
bez diváků diváků
Maďarsko
Dibusz – Lovrencsics (83. K. Varga), Fiola, Lang, Attila Szalai, Hangya – Kalmár (29. Gazdag), Á. Nagy (61. Sigér), Kleinheisler (83. Nego) – Nikolić (61. R. Varga), Ádám Szalai (C).
Tóth – Botka, Cseri, Gazdag, Géresi, Kecskés, Nego, Sigér, K. Varga, R. Varga.

Tímto se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc!
Maďarsko si tak připisuje povinné tři body, díky kterým udrželo bodový náskok na třetí Albánii a drží kontakt s vedoucí Anglií. Andorra si připisuje třetí porážku, ale díky lepšímu skóre je předposlední před San Marinem.
Islandský sudí ukončil utkání, v němž se Maďaři prvních čtyřicet minut trápili a domácí jim byli důstojným soupeřem. Hosty uklidnil gól do šatny, na který navázali ve druhé půli, v níž dominovali. V závěru se však dočkala gólu také Andorra, když se prosadila z penalty!
90+4'
90+3'
Utkání už se spíše dohrává, rozhodčí ho zřejmě zbytečně natahovat nebude.
90+2'
Andorra právě vstřelila branku!
K exekuci pokutového kopu se postavil MARC PUJOL a domácí se dočkávají gólu, který si za svou sympatickou aktivitu rozhodně zaslouží.
90+2'
A pozor! Centr z pravé strany zastavil bránící hráč Maďarů rukou, což znamená penaltu pro Andorru!
90+1'
Začíná tříminutové nastavení. Andorra se ještě sympaticky žene do útočné akce!
90'
Maďarsko právě vstřelilo branku!
Maďaři se přece jen dočkali gólu s pořadovým číslem čtyři, když Varga vybojoval faul na hranici šestnáctky. Parádní přímý kop skončil na levé tyči, ale u odraženého míče byl první LOIC NEGO, jenž ho dorazil do branky.
88'
Do statistik se zapisuje ještě Szilveszter Hangya (HUN), který je odměněn žlutou kartou za taktické zatažení soupeře.
87'
Pomoci ji mohl přímý kop, ale ten domácímu vůbec absolutně nevyšel. Maďaři znovu rozehrávají ze své poloviny.
86'
Andorra se ještě snaží vytvořit nějakou kloudnou akci, ze které by mohla vstřelit alespoň čestný zásah – zatím marně.
85'
Hezká akce Maďarů! Únik po pravé straně skončil přihrávkou na velké vápno, odkud Gazdag trefil jen obránce, načež Síger vypálil z druhé vlny nad andorskou branku!
84'
Ke střele se dostal pro změnu Adam Szalai, jehož dělovka míří vedle domácí branky.
83'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází László Kleinheisler, přichází Loïc Nego.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Gergő Lovrencsics, přichází Kevin Varga.
83'
Marc Pujol (ANR) přišel na hřiště až ve druhé půli, ale už si připsal několikátý ostrý zákrok a tentokrát za žlutou kartu.
82'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Ricard Fernandez, přichází Aarón Sánchez.
81'
Aktivita Maďarů pokračuje. Díky druhému gólu se hosté uklidnili a už kontrolují hru, ale připomeňme, že prvních čtyřicet minut bylo z jejich strany šílených.
80'
Po pravé straně se snažil dostat k centru Lovrencsics, ale když se chystal odcentrovat, míč minul a padl k zemi – odkop od branky.
80'
Trpělivá útočná snaha Maďarů na útočné polovině pokračuje, leč bez efektivního zakončení.
79'
Rozhodčí znovu píská, tentokrát po útočném šlapáku Pujola. Maďarům se ostré zákroky domácích hráčů vůbec nelíbí.
78'
Na míči jsou převážně Maďaři, ale nic záživného se na hřišti neděje. Utkání se spíše dohrává.
77'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Márcio Vieira, přichází Marc Pujol.
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Albert Alavedra, přichází Marc Rebés.
76'
Zajímavý útok Maďarů znovu zakončil aktivní Kleinheisler, jehož pokus z hranice velkého vápna letí jen vedle pravé tyče!
75'
Andorru zabrzdil útočný faul, po němž se míč vrací do moci Maďarů, kteří tak mohou v poklidu rozehrát.
74'
Maďaři dohrávají utkání s poklidem, trpělivé kombinují a čekají na případná okénka v domácí defenzivě, díky kterým by mohli navýšit vedení.
73'
Rozhodčí dnes s kartami nešetří! V tomto případě je ale žlutá karta naprosto zasloužená, protože Marc Vales (ANR) sestřelil rovnou dva soupeře najednou!
72'
Do zakončení se po rychlém protiútoku prodral Kleinheisler, ale z druhého gólu se neraduje, protože jeho střelu zablokoval Alavedra.
71'
Maďaři se vydali do útoku podél levé postranní čáry, a přestože zůstal po souboji s Hangyou ležet Fernandez, pískal se až následný faul na maďarského obránce.
70'
Maďarsko vyhrálo první hlavičku, načež Llovera raději odkopl centrovaný míč do autu.
70'
Centrovaný míč Fioly jen proskákal kolem domácích stoperů až do náruče brankáře Gómese, který dlouhým výkopem vrací míč do hry.
69'
Maďaři pokračují ve své ofenzivní aktivitě, jelikož Hangya vhazuje míč v blízkosti velkého vápna.
68'
K exekuci přímého kopu se postavil Varga, jehož přímá rána donutila domácího brankáře zasáhnout! Pěkná střela i parádní zákrok!
67'
Zajímavý přímý kop pro Maďarsko! Kleinheisler se pokoušel vběhnout do vápna, ale po přihrávce do strany dostal hit od bránícího hráče.
66'
Centr do levé strany se Maďarům nepovedl, protože končí za autovou čárou a vhazováním domácího mužstva.
65'
Střídající Varga si naběhl do vápna na zakroucený míč z levé strany, ale k hlavičce se nedostal, protože zavadil o bránícího hráče a spadl k zemi.
65'
Brejk Andorry skončil v zárodku, na tahu jsou Maďaři, kteří se vydávají do protiútoku!
64'
Maďaři dostávají domácí pod tlak, ale vysoké míče i pozemní kombinace zakončení stále nepřináší.
63'
Maďaři se však do zakončení nedostali a znovu musí trpělivě kombinovat na útočné polovině hrací plochy.
62'
Na hřišti zůstává ležet hostující kapitán, který v souboji s Alavedrou dostal nepříjemný úder do žeber.
62'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Alexandre Martínez, přichází Cristian Martínez.
61'
Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Moisés San Nicolás, přichází Jesús Rubio.
61'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Ádám Nagy, přichází Dávid Sigér.
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Nemanja Nikolić, přichází Roland Varga.
60'
Aktivita nakonec vrcholí alespoň vhazováním v blízkosti vápna, leč dva dlouhé auty do vápna hosté odvrátili.
59'
Andorra se pokusila zatlačit soupeře po pravé straně hřiště, jenže se úspěchu nedočkala.
58'
Trpělivá kombinace se Maďarům tentokrát vyplatila, načež centr na malé vápno propadl k LASZLOVI KLEINHEISLEROVI, který korunuje svůj výkon gólem. Rozhodně nejaktivnější maďarský hráč si gól zasloužil.
56'
Oba týmy se střídají v držení míče, hra je rozkouskovaná a kromě faulují přináší i nepřesnosti na obou stranách.
55'
Centr Attily Szalaie z levé strany jen proletěl nad velkým vápnem, až kolem levé tyče doskákal do zámezí.
55'
Andorra by však potřebovala zlepšit technickou stránku, protože kombinace se jí příliš nedaří a dlouhé nákopy úspěch neslaví.
54'
Na tahu je znovu Andorra, která se od své branky posouvá blíž a blíž půlící čáře.
53'
Centr z levé strany zaplul do rukavice pozorného Gómese, jenž uklidňuje hru.
53'
Andorra napadala rozehrávku Maďarů, což se jí málem vyplatilo, ale hosté nakonec centrované míče ustáli.
52'
Velmi tvrdá rána pro Andorru, zatímco Maďarům by mohl druhý gól dodat potřebný klid, aby mohli přidat další trefy.
51'
Dibuszův dlouhý výkop prodloužil jeden z Maďarů, načež přišly nadvakrát centry z pravé strany, když si druhý našel DANIEL GAZDAG a přesnou hlavičkou k pravé tyči navyšuje vedení.
49'
Centrovaný míč z pravé strany nedokázal Gazdag usměrnit do branky a svou hlavičku posílá nad pravý horní roh branky.
49'
Andorra se pokoušela prosadit dlouhými nákopy na ofenzivní hráče, leč neúspěšně. Maďarsko se tak přesouvá na útočnou polovinu.
48'
Andorra znovu sympaticky útočí a kombinuje. Defenziva Maďarů je však k blízkosti šestnáctky nepouští.
47'
Vzdušný souboj na polovině hřiště končí míčem rozhodčího, po němž islandský sudí přenechává hru domácímu mužstvu.
46'
Úvodní útočný výpad Maďarů ve druhé půli úspěch neslavil. Andorra vhazuje na vlastní polovině.
46'
Velká škoda pro domácí! Ačkoliv má favorit optickou převahu a dominuje v držení míče, Andorra ho téměř k ničemu nepustila a trápící se Maďary dokázala několikrát dostat do úzkých. Maďaři zabrali v posledních minutách, až v nastavení udeřili z první vážnější akce Attilou Fiolou, jinak je to ale z jejich strany hodně velké trápení.
45+3'
45+3'
Rozhodčí ještě nechal Andoře prostor na jeden útok po pravé straně, ale domácím se vůbec nezadařilo.
45+2'
Z dlouhého autu na přední tyč vybojovali domácí rohový kop, který vracel od zadní tyče Nikolics, jehož padající centr usměrnil v malém vápně ATTILA FIOLA!
45+1'
Maďaři jsou v závěru prvního poločasu aktivní! Lovrencsics si u pravé postranní čáry vybojoval autové vhazování.
45+1'
Rozhodčí ve středu hřiště neodpískal faul a ponechal hostům výhodu! Začíná dvouminutové prodloužení.
45'
Maďary i nadále trápí nepřesnosti, kvůli kterým se sami připravují o šanci zaútočit. Míč je ovšem převážně v jejich moci.
44'
Nebezpečný střílený centr z pravé strany na přední tyč domácí fanoušky i fotbalisty trošku vyděsil, ale Gómes svou levou tyč uhlídal.
44'
Maďarsko rychle získalo míč do své moci, ale kombinuje s ním jen na své vlastní polovině.
43'
Maďaři pokračovali v útočné aktivitě, až se Gazdag dostal k technickému centru, jenž připomínal střelu, ale Gómesovi nemohl nadělat žádné problémy.
43'
Rozhodčí exekuci standardky přerušil kvůli strkanicím ve vápně. Vzápětí domácí centr na přední tyč odvrátili do autu.
42'
Zajímavá akce Maďarů! Lovrencsics dostal zajímavý pas za obránce, kterého dokázal na hranici vápna odstrčit a vybojovat rohový kop.
41'
Maďaři vhazovali na své polovině a pokouší se vydat do útoku. I přes absolutní převahu v držení míče se s ním pohybují převážně kolem půlící čáry.
41'
Hlavní dění se znovu stěhuje na maďarskou polovinu, kde se domácí dostali k centru na malé vápno, na který Fernandez nedosáhl.
40'
Ztráta míče nastartovala brejk Andorry, který však skončil v zárodku nepřesnou přihrávkou na půlící čáře.
40'
Blížíme se do závěru prvního poločasu, v němž se Maďaři znovu zkouší prosadit centrovaným míčem za obranu – neúspěšně.
39'
Maďarsko je v ofenzivě absolutně bezzubé. Když už se přece jen dostane k vápnu, míč snadno ztrácí, nebo se samo zažene do zámezí.
38'
Ke střele ze střední vzdálenosti se odhodlal Martínez, jehož zakroucený technický pokus míří přímo do středu branky a náručí Dibusze!
38'
Přetažený centr na levou stranu zatím k zakončení nevede, ale Andořané kombinují na útočné polovině.
37'
Hru kouskují časté fauly. Tentokrát Jordi Aláez vybojoval faul Hangyi u pravé postranní čáry.
37'
Trápení Maďarů pokračuje, protože se jim nepodařilo zahrozit po přímém kopu a míč ztrácí i vzápětí po nepřesné přihrávce za obranu.
36'
Rozhodčí znovu přerušuje hru, tentokrát kvůli faulu Alberta Alavedry (ANR).
35'
Andorra díky výkopu brankáře Gómese vybojovala míč na útočné polovině, ale nedokázala uklidnit hru a dopustila se útočného faulu.
34'
Ádam Nagy (HUN) byl v souboji jako druhý, za což vidí žlutou kartu a bude svému týmu chybět v dalším utkání.
33'
Vysoký nákop si nakonec uzmuli Maďaři, kteří po autu na vlastní polovině rozjíždí další kombinaci.
32'
Když už se Maďarsko dostalo do šestnáctky, přišel útočný faul Szalaie, po němž se k míči dostávají znovu domácí.
31'
Pokračujeme v tradičním duchu. Maďaři kombinují na vlastní polovině a pomalu se přesouvají přes půlící čáru.
30'
Andorra navíc nepříjemně zavřela soupeře v jeho šestnáctce, ale ze závaru na penaltě zakončení nevytěžila.
30'
Trápení maďarského týmu pokračuje, jelikož Andorra svou polovinu houževnatě a zodpovědně brání. Co si ale budeme povídat, Maďaři jí to svou špatnou kvalitou usnadňují.
29'
Střídání v týmu Maďarsko: ze hřiště odchází Zsolt Kalmár, přichází Daniel Gazdag.
28'
Kombinace Maďarů se přesouvá na útočnou polovinu, ale jen pár metrů za půlící čáru.
28'
Maďaři nikam nechvátají a čekají, až se jejich hráči rozcvičí. Během toho oslabení hosté kombinují na vlastní polovině.
27'
Maďarský reprezentant odkulhal po svých, ale se slzami a bolestivou grimasou v obličeji. Utkání pro něj končí, to je nejspíš jisté!
26'
Důvodem není vzdušný souboj, ale nepříjemné došlápnutí hostujícího hráče, který si nepříjemně prošlápl lýtko. U hráče Dunajské Stredy zůstávají lékaři.
25'
Na hřišti zůstává ležet Kalmár, jehož položil vzdušný souboj se soupeřem. Zdá se, že pro něj utkání možná končí!
25'
Aktivní Kleinheisler konečně vyprodukoval střelu, která snese měřítko, ale míří vedle levé tyče andorské branky.
24'
Fernandez se pokoušel pokrýt skákající míč, ale ve snaze ho ubránit udeřil soupeře loktem, což islandský sudí nepřehlédl.
23'
Centrovaný míč nedokázal dohnat Kleinheisler, tudíž může Gómes rozehrávat od své branky.
22'
Dostat se na útočnou polovinu se však jeví jako nadlidský útok. Máme za sebou dvacet minut a favorit je naprosto bezzubý.
22'
Chybují však také domácí, jejichž nepřesná přihrávka končí na kopačce bránícího Maďara. Hosté rozjíždí další útočnou akci.
21'
Maďaři by potřebovali uklidnit hru, protože jejich kombinace je plná nepřesností a ukvapených přihrávek. Andořané se tak v pohodě brání.
21'
Ofenziva domácího týmu úspěch neslavila, přesto jeho napadání dělá maďarské defenzivě velké problémy při rozehrávce.
20'
Na tahu je Andorra, která už kombinuje pár metrů za půlící čárou. Do zakončení se však zatím nedostává.
19'
Maďarský útok odvrátili domácí fotbalisté na rohový kop, leč zakroucený míč na zadní tyč jen proletěl do zámezí – odkop od branky.
18'
Centr na roh malého vápna sklepl Nikolics, jenže bohužel pro hosty ho nikdo ze spoluhráčů nedoplnil.
18'
Domácí se nedostali do zakončení, tudíž může Dibusz rozehrát od své branky a přesunout se na útočnou polovinu.
17'
Utkání je zatím hodně nekvalitní. Andořané jsou aktivnější, ale často chybují, hra favorizovaných Maďarů je špatná.
16'
Andorra ale vykopává od své branky a přesouvá se s míčem na útočnou polovinu.
16'
Maďarský hráč je v péči týmových lékařů, tudíž je hra přerušena. Hosté by se však potřebovali dostat do tempa, zatím je to žalostné.
15'
Máme tu první žlutý faul, jelikož Moises San Nicolas (ANR) dohrál Hangyu, za což je prvním potrestaným hráčem utkání.
14'
K odraženému míči se dostal Lovrencsics, jehož rána zpoza vápna letí jen mimo domácí branku.
13'
První zajímavý útok Maďarska! Hosté dobře přenesli hru, což využil Lovrencsics, jehož centr na malé vápno hledal Szalaie, ale domácí hráč odvrátil centrovaný míč na rohový kop.
13'
Maďarům se nakonec podařilo vybojovat míč zpět do své moci, načež si Kleinheisler došel na útočné polovině pro faul. Maďarský záložník si zřejmě žádal karetní trest, leč marně.
12'
Andorra se zahnala do zámezí, tudíž Dibusz vykopává od vlastní branky, ale vysoký míč sbírají domácí.
12'
Nákop k domácí brance sbírá Gomés, takže ofenzivní trápení Maďarů pokračuje. Od hostů je to zatím velká bída!
11'
Už to neplatí, protože Kleinheisler byl při odkopu míče faulován, čímž se otevírá šance pro hosty.
11'
Nebezpečný centr na malé vápno dokázal odvrátit hostující obránce, přesto se domácí drží na útočné polovině.
10'
Aláez se podél pravé postranní čáry vydal do útoku, takže se Lovrencsics musel rychle vracet a pomoci si faulem!
10'
Kalmár zakroutil míč do šestnáctky, načež centr proskákal až na penaltu, kde se k němu jako první dostal domácí hráč, jenž vytahuje hru ven z vápna.
9'
Andořané jsou zatím lepším týmem, zatímco Maďaři se zejména v ofenzivní činnosti trápí. Uvidíme, zda jim pomůže faul domácích u postranní čáry.
8'
Maďarský protiútok končí ztrátou míče, který Andorra rychle vrací na půlící čáru. Maďaři by nutně potřebovali povedený útok, zatím je to velmi špatné.
7'
Pozor na to! Dibusz dlouho váhal s rozehrávkou, až ho Fernandez nepříjemně napadal a maďarský brankář měl štěstí, že ho domácí útočník neobral o míč a neskóroval!
7'
Nákop po levé straně hráčům v bílých dresech nevyšel, tudíž může Gomés vykopávat od své branky.
6'
Nutno říct, že v prvních minutách se hraje převážně na polovině Maďarska, které se snaží kombinovat, leč napadající Andořané mu dělají problémy.
5'
Andorra je aktivní a snaží se útočit, jenže proti defenzivě Maďarska jí chybí potřebná kvalita a přesnost – aut Maďarů.
4'
Brejk Andorry po pravé straně nevyšel, tudíž se míč vrací do moci maďarského týmu, který trpělivě kombinuje.
3'
Přímočarý útok Maďarů po pravé straně skončil sraženým centrem, který zaplul jen do rukavic pozorného Gomése.
3'
Centr na malé vápno dokázal najít Fernandez, ale do zakončení se nedostal. Maďaři se úspěšně osvobozují.
2'
Centr jen přeletěl šestnáctku Maďarska, načež se Kleinheisler provinil šlapákem, ale verdiktu sudího se jen směje.
1'
Sympatický nástup Andorry končí vybojovaným rohovým kopem, který mohou domácí rozehrát.
1'

Andorra: J. Gómes – San Nicolás, Llovera, E. García, Alavedra – A. Martínez, M. Vieira (C), Vales, Cervós – Fernandez, Aláez.
Náhradníci: Álvarez, Pires – Ch. García, Marc García, C. Martínez, S. Moreno, Pujol, Rebés, Rodrígues, Jesús Rubio, Aarón Sánchez, L. San Nicolás.

Maďarsko: Dibusz – Lovrencsics, Fiola, Lang, Attila Szalai, Hangya – Kalmár, Á. Nagy, Kleinheisler – Nikolić, Ádám Szalai (C).
Náhradníci: Tóth – Botka, Cseri, Gazdag, Géresi, Kecskés, Nego, Sigér, K. Varga, R. Varga.

Rozhodčí: Thorarinsson – Sigurdsson, Sigurdarson (vš. ISL).
Vzájemné zápasy hovoří jednoznačně pro Maďarsko, ale pozor! Když se oba týmy utkaly v kvalifikaci na MS 2018, Andorra v červnu 2017 šokovala ve vzájemném utkání domácím vítězstvím 1:0!
Andorra se bude ve skupině I měřit zejména se San Marinem, což potvrdily už první dvě kvalifikační prohry 0:1 s Albánií a 0:3 v Polsku. Outsider tak čeká na bodový zisk v soutěžním utkání už pět zápasů.

Maďarsko však bude jednoznačným favoritem, navíc neprohrálo už osm soutěžních duelů v řadě a do kvalifikace vstoupilo cennou remízou 3:3 proti Polsku. Ve druhém utkání pak splnilo roli favorita na půdě San Marina, kde vyhrálo jasně 3:0.
Dobrý večer všem fanouškům fotbalu! Březnový kvalifikační cyklus na mistrovství světa v Kataru končí a v poslední várce zápasů od 20:45 nechybí ani souboj Andorry proti Maďarsku.