Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Faerské ostrovy : Moldavsko - 7. září 2021   20:45

Faerské ostrovy
68' K. Olsen (Hansson) • 71' Vatnsdal
2:1
(0:0)
Moldavsko
Moldavsko
84' Milinceanu
Gestsson – Rólantsson, Vatnsdal, Faerö (65. Andreasen), D. Johansen – G. Vatnhamar, S. Vatnhamar, Hansson, Hendriksson (87. Askham), M. Olsen (65. Edmundsson) – K. Olsen (86. A. L. Olsen).
De Burgos (ESP) – Nevado (ESP), Naranjo (ESP)
Tórsvøllur, Tórshavn, Faerské ostrovy
Moldavsko
Avram – Posmac, Bolohan (80. Cleșcenco), Armaș – I. Jardan, Rață, Dros (60. Milinceanu), Reabciuk – S. Platica (74. Spătaru), Gînsari (74. Cotogoi) – Nicolaescu.

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 8:7.
Dvě střely, dva góly – takhle jednoduché to dnes bylo. Faerské ostrovy si na své první dva pokusy na bránu počkaly do 68., respektive 71. minuty, ale v obou případech byly úspěšné. Vypracovaly si tak náskok, který už nesmazala ani hrubka ze závěru zápasu, kdy Milinceanu snížil na 2:1. I přes enormní snahu hostů výsledek setrval na této hodnotě a Faeřané mohou slavit první a zřejmě také poslední tříbodový zisk v rámci této evropské kvalifikace na mistrovství světa. Naopak Moldavsko se téměř s jistotou odsoudilo k obsazení posledního místa. Přibližně za měsíc čeká Faerské ostrovy utkání s Rakouskem, v němž by teoreticky mohly zabojovat o čtvrté místo skupiny F. Jejich případné vítězství by se ovšem rovnalo fotbalové pohádce. Padesátitisícové obyvatelstvo ostrovního státu bude extrémně vděčné i za dnešní skalp.
90+4'
90+4'
Perfektní zákrok má na kontě Cristian Avram. Poslední rána kapitána se tentokrát nekoná, jelikož Avram předvedl opravdu nadstandardní položku ve svém výkonu.
90+3'
Z levé strany centroval Oleg Reabciuk, ale byl zablokován. Vysoký balon nicméně zasáhnul Dan Spătaru. Bohužel pro Moldavsko neproměnil šanci.
90+3'
Hosté mají jednu z posledních možností k útoku. Nákop do vápna ale nedoputoval na hlavu Nicolaescua.
90+2'
Veaceslav Posmac se nevyhnul jesličkám a poté zapojil v souboji ruce, takže žlutá karta je jasným řešením celé situace.
90+1'
Své vhazování příliš takticky nezvládnul Daniel Johansen a může děkovat hostům, že protiútok se jim absolutně nevydařil.
90+1'
Nastavení potrvá ještě čtyři minuty. Vybojuje si Moldavsko druhý skupinový bod?
90'
Na trávníku si poleží Igor Armaș, ale chtě nechtě musí rychle na nohy. Spoluhráči mu tentokrát ochotně pomohou.
89'
Hodně nešťastná žlutá karta pro Reabciuka. Snažil se soupeři podat míč, ale ten ho evidentně odmítal, aby našetřil vteřiny navíc. Když pak Oleg Reabciuk z frustrace balon hodil do soupeře, viděl najednou žlutě.
87'
Další nabídku do vápna vyslal Corneliu Cotogoi, ale úspěšný nebyl. Nesmíme zapomínat, že utkání ještě rozhodně není u konce. I když dnes Moldavsko příliš nekouše, jedna akce se mu může povést velmi snadno.
87'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Brandur Hendriksson, přichází Hördur Askham.
86'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Klaemint Olsen, přichází Andreas Lava Olsen.
84'
Moldavsko právě vstřelilo branku!
Velké nedorozumění v domácí obraně a je zaděláno na drama. Akrobatický zákrok nezvládnul Gunnar Vatnhamar a Teitur Gestsson už nedokázal jeho zaváhání napravit. Srazil Iona Nicolaescua, takže i kdyby NICOLAE MILINCEANU nedopravil míč do prázdné brány, jistě by se pískala penalta. Snížení na 1:2 dodává tomuto utkání nový náboj.
82'
Teď už ale Oleg Reabciuk ukázal kus frustrace, když ani neskákal do hlavičkového souboje a soupeře rovnou postrčil rukama.
82'
Oleg Reabciuk se dnes skutečně vydal. Jeden zbytečný zákrok daleko za půlkou mu trenér musí odpustit.
81'
Úkolem Dana Spătarua je zřejmě to, aby jeho celek neinkasoval další gól. Jinak se snad ani nedá vysvětlit to, že při přechodu do útoku se raději otáčí a přihrává do obranné řady.
80'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Vadim Bolohan, přichází Nicky Cleșcenco.
79'
Nižší fotbalovou kvalitu teď potvrdil třeba Dan Spătaru, který svým centrem úplně překopnul branku. Moldavsko chystá další změnu v sestavě.
78'
Balon se teď dokutálel až k nohám Cristiana Avrama, který nerozehrál vůbec marně. Jenže ani Ion Nicolaescu už nemá na hrotu síly na rozdávání.
77'
Na zemi se ocitá Nicolae Milinceanu. Potkaly se dva týmy, které vyznávají fyzický styl hry, takže penalta se pískat nebude.
76'
Relativně slušný nákop Jardana se stejně stává kořistí Faerských ostrovů.
75'
Domácí budou utkání už zřejmě dohrávat ve velké pohodě. Vědí, že v jiném duelu kvalifikace na mistrovství světa je s největší pravděpodobností podobné štěstí nepotká a další body nezískají.
74'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Sergiu Platica, přichází Dan Spătaru.
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Radu Gînsari, přichází Corneliu Cotogoi.
71'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
Svůj první reprezentační gól zapisuje HEINI VATNSDAL a zdá se být jisté, že Faerské ostrovy si odnesou první výhru v rámci kvalifikační skupiny F. Po kvalitně sehraném rohovém kopu mohl míč do sítě dopravit už Jákup Andreasen, ale trefil tyčku a přenechal roli střelce právě Vatnsdalovi. Ten v akrobatické pozici trefil náramně a Cristian Avram už mohl těžko vymýšlet jakýkoliv zákrok.
71'
Nebezpečný centr do vápna odvrací hlavou Ion Jardan.
68'
Domácím se konečně podařila akce, na kterou čekali po celý dosavadní průběh utkání. Perfektní centr vymyslel kapitán Hallur Hansson, takže KLAEMINT OLSEN už musel v uvozovkách jen nastavit hlavu a naběhnout si přitom mezi stoperskou dvojici. Zakončení mělo potřebnou kvalitu a končí v síti. Asistence: Hallur Hansson.
66'
Rychlá akce Moldavska se sice proměňuje v zakončení Radu Gînsariho, ale pro Teitura Gestssona to musel být spíše pohled pro zlepšení nálady. Rána šla po zemi a rovnou doprostřed.
65'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Faerö, přichází Jákup Andreasen.
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Meinhard Olsen, přichází Jóan Símun Edmundsson.
64'
Za obranou se zjevil Ion Nicolaescu, jeho hlavička se ovšem do sítě nedostane. Přesto zatím nejatraktivnější pozice druhého poločasu.
64'
Okamžitě je znát efekt, který s sebou přinesl Nicolae Milinceanu. Jenže potřebuje významnější podporu.
63'
Ani tato rozehrávka standardky neobletí svět. Moldavané se oklikou dostali až ke svému brankáři.
62'
Nyní se nabízela standardní situace z levé strany, ovšem příliš krátký centr vyslal do světa Brandur Hendriksson. Okamžitý kontr vynáší přímák na druhé straně, k zemi se sesunul Oleg Reabciuk.
61'
Dostatečně si se soupeřem poradil Ion Jardan, následný centr mu naopak hrubě nevychází. Obraz hry se tak nemění – Faerské ostrovy šlapou na plyn, ale bez správného navigátora jsou v pokutovém území ztracené.
60'
Střídání v týmu Moldavsko: ze hřiště odchází Cristian Dros, přichází Nicolae Milinceanu.
60'
V ofsajdu se nacházel Radu Gînsari. Jakákoliv šance na ohrožení brány je tím zmařena.
59'
Míč se vykutálel až před Igora Armașe. Ten uklidní rozehrávku poté, co ani jeden z týmů nepředváděl ukázněnou kombinaci.
58'
Tentokrát se o vzdušné řešení pokusil Hallur Hansson, ale tudy cesta v dnešním utkání evidentně nevede. Na malém vápně úřadují obránci Moldavska.
57'
Zajímavá akce. Daniel Johansen naslepo nakopl míč na hranici vápna, kde prodloužil Hallur Hansson hlavou na Hendrikssona. Ten zapojil tryskové motory a zvládl odcentrovat z brankové čáry, ovšem bohužel pro domácí jen nepřesně.
56'
Teď se Faerské ostrovy brance přece jen po chybě soupeře přiblížily, ale Cristian Avram přečetl hru a vydal se na výlet, který končí povedený skluzem a odkopem volného míče do autu.
55'
V probíhající 55. minutě ještě Faerské ostrovy nemají jediné zakončení na bránu, naopak Teitur Gestsson musel řešit už tři střely. I když bílo-modří drží územní převahu, nedokáží ji přetavit v nebezpečný útok.
54'
Při driblinku se dotyku rukou neubránil Meinhard Olsen, což Vadim Bolohan velmi hlasitě reklamoval. Taky že se nakonec hvizdu dočká.
53'
Nákop vpřed si vybral Gilli Rólantsson a Klaemint Olsen zůstal zaparkovaný za obrannou linií Moldavska. Bohužel pro Faeřany nejenže netrefil, ale ani se nevyhnul ofsajdovému postavení.
53'
Dobrý atak ze strany domácích, ovšem Hallur Hansson nedokázal využít přistrčení Brandura Hendrikssona ke střele mezi tři tyče.
52'
Daleko z branky musel Teitur Gestsson, ale poradil si a Faerské ostrovy mohou založit protiakci.
51'
Vcelku výjimečný moment, kdy Oleg Reabciuk nezvládl manévr s merunou a odevzdal ji vcelku zadarmo. Tento hráč se dá označit za vůbec nejlepšího, kterého Moldavsko vyslalo do základní jedenáctky.
50'
Na Faerských ostrovech se snáší stále intenzivnější déšť a Gilli Rólantsson nyní zřejmě z toho důvodu neustál souboj u pravé postranní čáry. Podklouznul a Oleg Reabciuk už si to šine na druhou stranu.
49'
Dobrou práci odvedl Odmar Faerö, který nejenže nepovolil Nicolaescuovi projít k bráně, ale ještě ho odzbrojil tak, že si moldavský reprezentant míč ukopl do autu.
48'
Míč se od nohy Gilliho Rólantssona odráží až za brankovou čáru. Odkop si chystá Cristian Avram.
47'
Po několika míčích, které se proletěly vzduchem ze strany na stranu, je uzemněn Ion Nicolaescu. Píská se proti brance domácích.
46'
Rozehrávka ze středového kruhu v podání Faerských ostrovů vypadala téměř identický s tou, jakou v první půli předvedlo Moldavsko. A také končí za autovou čarou.
46'
V první půli jsme sice jednu branku zaznamenali, po posledním hvizdu ovšem zůstává svítit skóre 0:0. Jak je to možné? Ve 23. minutě Klaemint Olsen brankáře Moldavska skutečně překonal, ale jeho vyvedené střele předcházela přihrávka hlavou do ofsajdu. Vše po ní tak jako by se vůbec nestalo. Zbylý průběh přinesl vyšší aktivitu Faerských ostrovů, ale branku žádný z týmů nevytěžil. Snad nejblíže byl hned v sedmé minutě stoper domácích Odmar Faerö, ale po dobře zahrané standardní situaci netrefil ve vyložené pozici míč. Žádná z dalších nadějných akcí se nedočkala velkého finále, zároveň střely, které museli brankáři řešit, nebyly nechytatelné.
45+1'
45+1'
Svůj centr nenamířil ideálně Cristian Dros. Snaha vstřelit úvodní branku tohoto poločasu tím končí.
45+1'
Nastavuje se jediná minuta. Uvidíme, zda ještě přijde nějaké to zakončení.
45'
Hru na Jardana dobře přenesl Radu Gînsari. Z velkého závaru nakonec přišla alespoň střela Nicolaescua, Teitur Gestsson si připisuje snadný přízemní zákrok.
44'
Obrannou hlavičku zvládnul na výbornou Hallur Hansson, takže vzrušení bylo vcelku zbytečné.
43'
I když se Daniel Johansen zlobí, Ion Jardan ho obešel velmi chytře a vybojoval pro hosty velmi atraktivní volný kop. Na přímou ránu to nebude, ale centr se do šestnáctky určitě podívá.
42'
Když už se Moldavané nadechnou k útoku, často akci zbytečně zarazí. Jako v posledním případě Vadim Rață, který se přihrávkou obrátil na stopery.
41'
V pádu míč posunul Hallur Hansson. Velmi nečekané řešení sice zaskočilo obranu Moldavska, ale Klaemint Olsen stál od balonu příliš daleko.
41'
Rohový kop v podání Faerských ostrovů se zatočil až za brankovou čáru. Mezi tři tyče se nicméně nevešel, takže kuriózní gól se odkládá na neurčito.
40'
Roh vybojoval Hallur Hansson. Decentně burcuje fanoušky k vyšší aktivitě a dočkal se také okamžité odevzdy.
39'
Tentokrát se rozhodl své spoluhráče ve vápně oslovit Gilli Rólantsson, ale přehnal to s razancí svého pasu. Z druhé strany poslal navštívenku Daniel Johansen, ale brankář Cristian Avram vyráží.
38'
Na hrací ploše už s míčem nezůstal Igor Armaș. Aut tak znovu patří Gillimu Rólantssonovi.
37'
Až příliš dlouho s pokračováním útočné akce otálel Ion Jardan. Faerské ostrovy přitom nezaujímaly zdaleka ideální postavení. Podobných momentů potřebují Moldavané naplno využívat.
36'
Nyní měl Daniel Johansen velmi složitou pozici, přesto jako zázrakem míč udržel na hrací ploše. Centr už ale nenačepuje. Přihrávkou vyhání svůj tým k půlce.
35'
Tentokrát se centr Reabciukovi nepovedl. Znovu hledal ve vápně Nicolaescua. Zdá se, že dnes budou ofenzivní choutky Moldavanů reprezentovat pouze tito dva fotbalisté.
34'
Jen to na Faerských ostrovech zahučelo poté, co hostující Oleg Reabciuk prohnal míč malým vápnem. Žádná noha mu nicméně nevstoupila do cesty.
33'
Moldavané se snaží pracovat s nekvalitou svých soupeřů tak, že hluboko na útočnou polovinu posílají vysoké a těžko zpracovatelné míče. Zatím jejich taktika úspěch nenese.
32'
Hlavičku nezvládl ideálně kapitán Igor Armaș, takže Faeřané na míči zůstanou.
31'
Od rohového praporku přilétl zajímavý balon na malé vápno, ovšem kvalitně boxuje Teitur Gestsson. I když akce trvala dále, Ion Nicolaescu se ke gólové ráně nevytočil.
30'
Dlouhá kombinace před vápnem Moldavsku vynesla trochu volného prostoru, ale po centru Drose nepřišla moc přesvědčivá rána Olega Reabciuka. Bude z toho alespoň roh.
30'
Střelu z poměrně slušné vzdálenosti vyslal Brandur Hendriksson, nevešel se ovšem k levé tyči moldavské branky.
29'
Velmi zajímavý centr vyslal brankář Teitur Gestsson. Na jeho nabídku nabíhal Sölvi Vatnhamar a chybělo mu možná půl druhého metru, aby se dostal do stoprocentní příležitosti.
27'
K obranným povinnostem se vrátil i útočník Radu Gînsari, který hlavičkou dokázal velmi významně pomoci. Moldavsko se může trochu uklidnit po faulu na kapitána Igora Armașe.
26'
Znovu se o průnik pokoušel Daniel Johansen, ale přihrávka neprošla až k Olsenovi.
25'
Autové vhazování obstaral Daniel Johansen. Na kraji obrany funguje dnes velmi účinně.
23'
Faerské ostrovy už se radovaly z branky, ale Klaemint Olsen stál při přechodu vpřed v mírném ofsajdu, což potvrdil jak pomezní sudí, tak krátká kontrola u videa. Branka nemohla platit.
22'
Po ztrátě Gînsariho nepřichází zákonitý trest, ale Moldavsku se protiútok nevydařil.
21'
Vzdušná přihrávka z nohy Brandura Hendrikssona nesla jistý potenciál, nedoputovala ovšem až na hlavu nabíhajícího Olsena, který se o podobné řešení hlásil. V opačném případě by Moldavsko mělo velký problém.
21'
Ojedinělý atak Moldavska končí neúspěchem, to když Radu Gînsari přehrál míč na Nicolaescua, který byl ovšem v hlubokém obležení bránících hráčů a ztratil.
20'
Nyní si Klaemint Olsen velmi dobře uvědomoval, že vybíhal z postavení mimo hru. Nemělo smysl se míče dotýkat.
19'
Z tvrdého souboje vzešel faul Iona Nicolaescua. Není třeba ho vinit za velký úmysl, snažil se soupeři do cesty postavit rameno, ale neodhadnul jeho rychlost.
18'
Teď svůj záměr uspěchal Brandur Hendriksson. Přetažený balon se stane snadným úlovkem v náruči Avrama.
17'
Domácí se po delší době uchýlily ke kombinaci na vlastní polovině. Záměr je poměrně jasný – vytáhnout napadající hráče a ponechat je dlouhou přihrávkou hluboko za těžištěm hry.
16'
Centr Gunnara Vatnhamara na zadní tyč rozhodně nebyl špatný, ale obrana hostujícího týmu si tentokrát poradila. Ve vzduchu zaúřadoval Veaceslav Posmac.
16'
Další pichlavý nákop musel kontrolovat Teitur Gestsson, ale pohlídal si své postavení v rámci velkého vápna.
15'
Přihrávku nezvládnul Daniel Johansen, ale obléhání moldavského pokutového území pokračuje na výbornou. Stačí jedna povedená akce a domácí mohou vsítit vedoucí gól.
14'
Domácí si žádali penaltu, ale Gunnar Vatnhamar viditelně zakopnul sám. Igor Armaș jistě ocení, že španělský sudí měl oči na stopkách.
13'
Míč si vyměnili Klaemint Olsen, Hallur Hansson a Daniel Johansen. Posledně jmenovaný zkoušel posílat vzdušný pas, ale ten nedoputoval do nebezpečného prostoru. U rohového praporku pak kličkou neuspěl Gilli Rólantsson.
12'
Další centr od postranní čáry servíroval do šestnáctky Oleg Reabciuk. Zatím mu přesnost schází, a tak obrana Faerských ostrovů odvrací.
11'
Přihrávka nevyšla Gillimu Rólantssonovi a pod tlakem udělal faul Brandur Hendriksson. Svému kolegovi určitě děkovat nebude.
10'
Teď se Odmar Faerö dostává do živlu, protože kromě ofenzivních povinností konečně může také bránit. Povedlo se mu zachytit nadějný centr z obranné poloviny Moldavanů.
10'
Přichází další moldavské porušení pravidel. Faerské ostrovy se uchýlily k rychlé rozehrávce, průnikovou přihrávku by rád vyslal Odmar Faerö.
9'
Centr nebyl zrovna povedený a ani volej Vadima Rațăy nekončí mezi třemi tyčemi. Z této standardní situace hosté tedy nic nevytěží.
8'
Ztráta na půlce hřiště a Ion Nicolaescu ji okamžitě využil pro svou střelu na bránu. Do vzduchu se zavěsil brankář Teitur Gestsson a soupeři přisoudil zákrokem roh.
7'
A byla tu také první větší šance. Brandur Hendriksson vyslal povedenou nabídku, jenže Odmar Faerö ve výtečné pozici úplně minul balon. Tady už se hráči v bílém mohli radovat.
6'
Faul na pravé straně hrací plochy umožní Faerským ostrovům rozehrávku. Do vápna poletí centr.
6'
Své spoluhráče se snažil uklidnit Cristian Avram, sám se pak ale nedostatečně soustředil na odkop. Daruje soupeři aut, o který se stará Gilli Rólantsson.
5'
Průnikovou přihrávku nedokázal procpat Sölvi Vatnhamar, ovšem pro Feařany je důležité, že se vůbec podívali za půlící čáru.
4'
Faerské ostrovy se zatím osvobozují pouze za cenu dalekých odkopů. To není cesta k brance, jakou by si domácí představovali. Na druhé straně se neprosadí Ion Nicolaescu, jelikož postával v ofsajdu.
3'
Na centr si sice naskočil Igor Armaș, ale při své snaze trefil nos Hallura Hanssona, který se za tvář ještě několik vteřin poté držel. Ošetření nebude nicméně potřeba.
3'
Nyní Oleg Reabciuk trefil soupeře, tím pádem se chystá rohový kop.
2'
Hosté pokračují v dobrém tlaku, druhý dlouhý aut zkusí vhodit Oleg Reabciuk.
2'
Moldavsko okamžitě ukazuje, že dnes nehodlá hrát jen podřadnou roli. Poprvé se zapojit Teitur Gestsson, který musel u pravé tyče vytáhnout dokonce zákrok proti střele Iona Jardana.
1'
A míč se nyní podívá až k brankáři Cristianu Avramovi, který vykopává vpřed.
1'
První přihrávku vpřed nezachytil Ion Nicolaescu. Hosté se musí vrátit zpátky na svou polovinu.
1'

Faerské ostrovy: Gestsson – Rólantsson, Vatnsdal, Faerö, D. Johansen – G. Vatnhamar, S. Vatnhamar, Hansson, Hendriksson, M. Olsen – K. Olsen.
Náhradníci: Lamhauge, Nielsen – Andreasen, Frederiksen, A. L. Olsen, Nattestad, Mohr, Edmundsson, Askham, Bartalsstovu, Jensen, Knudsen.

Moldavsko: Avram – Posmac, Bolohan, Armaș – I. Jardan, Rață, Dros, Reabciuk – S. Platica, Gînsari – Nicolaescu.
Náhradníci: Agachi, Namașco – Dumbravanu, Cotogoi, Spătaru, Milinceanu, Ghecev, Potîrniche, Revenco, A. Antoniuc, Marandici, Cleșcenco.

Rozhodčí: De Burgos (ESP) – Nevado (ESP), Naranjo (ESP).
MOLDAVSKO
Moldavané venku nevyhrávají. Toto pravidlo trvá bezmála tři roky. Naposledy zvládli 18. listopadu 2018 urvat hubený skalp 1:0 proti trpaslíkovi ze San Marina. Od té doby na stadionu soupeře nejen že nevyhráli, ale nezískali dokonce jediný bod.

Třebaže Moldavsko v rámci dosavadních pěti kvalifikačních duelů zapsalo vysoké porážky 0:8 proti Dánsku nebo 1:4 s Izraelem, právě proti Faerským ostrovům dokázalo udržet krok. V prvním a doposud jediném vzájemném klání obou týmů se trefoval v deváté minutě Nicolaescu. I dnes by Moldavané rádi našli minimálně jednoho šťastného střelce.
FAERSKÉ OSTROVY
Od loňského října sehrály Faerské ostrovy deset oficiálních zápasů a připsaly si jediné vítězství, když v přípravném utkání přehrály Lichtenštejnsko vysokým výsledkem 5:1. Faeřané si dobře uvědomují, že jestli v kvalifikační skupině F existuje soupeř, proti kterému by se mohla urodit výhra, musí to být právě Moldavsko.

V prvním kvalifikačním utkání této reprezentační sezony ostrované nezvládli čelit Izraeli (0:4), ale tři dny na to zabojovali proti Dánsku (0:1). Faerské ostrovy jsou navíc dánskou autonomní oblastí, duel byl tak o to pikantnější. Remízu Faeřané ztratili až v 85. minutě, když červenou kartu viděl domácí Joensen. Jarní utkání proti Moldavsku skončilo remízou, dnes touží země z Norského moře po třech bodech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.