Kvalifikace MS fotbal -  ONLINE PŘENOS -  Kazachstán : Ukrajina - 1. září 2021   16:00

Ukončeno
Kazachstán
Kazachstán
74' Valjullin (Tagybergen) • 90+6' Valjullin (Logviněnko)
2:2
(0:1)
Ukrajina
Ukrajina
2' Jaremčuk   • 90+3' Sikan  
Kazachstán
Sestavy:
Pokatilov – Bystrov, Maročkin, Logviněnko, Malyj, Valjullin – Tagybergen (90+1. Orazov), Kuat (84. Vorogovskij), Vasiljev (90+1. Žukov) – Nurgalijev (C) (60. Zajnutdinov), Šušenačev (60. Ajmbetov).
Náhradníci:
Sejsen, Šackij – Alip, Jerlanov, Zajnutdinov, Vorogovskij, Žukov, Žarynbetov, Tajkenov, Tapalov, Ajmbetov, Orazov.
Rozhodčí
Rumšas – Radius, Sužiedelis (vš. LTU)
Ukrajina
Sestavy:
Pjatov – O. Karavajev, Zabarnyj, Matvijenko, Mykolenko – Jarmolenko (C), Sydorčuk (75. Šaparenko), Zinčenko, Sobol (82. Sikan) – Bujalskij (59. Malinovskyj) – Jaremčuk (58. Cygankov).
Náhradníci:
Bojko, Riznyk – Tymčyk, Cygankov, Syrota, Kryvcov, Malinovskyj, Makarenko, Šaparenko, Kornijenko, Kačaraba, Sikan.
Přenos se aktualizuje automaticky

Je konec. Dnešní utkání nakonec končí nerozhodným výsledkem 2:2. Ukrajina si také ve druhém dějství vypracovala celou řadu vyložených šancí, jenomže hrdinou zápasu dlouhou dobu byl domácí brankář Pokatilov, který snad ve třech případech zlikvidoval samostatný únik soupeře. Kazachstán poté udeřil z ojedinělé šance, díky které se mu povedlo srovnat krok. Vypadalo to na dělbu bodů, avšak ve třetí minutě nastaveného času strhl vedení pro Ukrajinu střídající Sikan. I tak to nebylo vše, v šesté minutě nastaveného času podruhé srovnal domácí Valjullin.
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 6:9. Střely mimo: 3:7. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 11:8.
90+7'
Konec zápasu.
90+6'
Kazachstán právě vstřelil branku!
To snad není možné, domácí podruhé srovnávají! Kazachstán centroval do pokutového území, kde se jednomu z domácích povedlo prodloužit míč za sebe, kde se zjevil RUSLAN VALJULLIN. Ten z podobné pozice znovu vyzrál na brankáře.
90+4'
Do akce se ještě dostalo video, ve hře byl totiž ofsajd. Branka ovšem platí!
90+3'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Ukrajinská reprezentace se přesto dostává do vedení! Střídající DANYLO SIKAN si seběhl do malého vápna, kde se jako první dostal k volnému míči, který ve skluzu dopravil za záda Pokatilova.
90+3'
Snadná práce pro hostujícího brankáře Pjatova, který rychle rozehrál výhozem na volného Jarmolenka.
90+2'
Pokatilov vyfasoval žlutou kartu za zdržování během odkopu.
90+1'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Aschat Tagybergen, přichází Ramazan Orazov.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Vladislav Vasiljev, přichází Georgij Žukov.
90'
Nastavuje se pět minut.
90'
Do úniku se pro změnu dostal domácí Ajmbetov, který mohl být ukrajinským katem. Vyběhnuvší Pjatov ale skvěle zakročil.
88'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, ještě ale musíme počítat s nastaveným časem.
87'
Ajmbetov skončil na zemi a domácí celek bude moci rozehrávat standardní situaci.
86'
Ukrajina s útočnými akcemi pospíchá. Nyní na levém křídle převzal nahrávku Mykolenko, kterému se urychleně nabízel Zinčenko.
84'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Islambek Kuat, přichází Jan Vorogovskij.
83'
Malinovskij poté u pokutového území hledal Šaparenka, který s nahrávkou nepočítal a k míči se dostal domácí brankář Pokatilov.
82'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Eduard Sobol, přichází Danylo Sikan.
82'
Zabarnyj se nyní s míčem dostal vysoko na druhou stranu, kde do kombinace zapojil Jarmolenka.
81'
Do konce tohoto zápasu zbývá poslední desetiminutovka. Ukrajina je i nadále výrazně nebezpečnější, avšak proměňování šancí jí nejde.
80'
Ukrajina je v tomto duelu v zakončení naprosto tragická. Tentokráte měl dobrou pozici Zinčenko, který ovšem nedokázal trefit branku.
79'
Napadající Zajnutdinov před zraky pomezního sudího povalil na zem protihráče a o následnou rozehrávku se postaral brankář Pjatov.
78'
V pokutovém území to měl proti míči Šaparenko, který svůj pokus posílal k zadní tyči, kterou jen o vlásek netrefil.
77'
Najednou tu máme pořádnou zápletku. Ukrajina své vedení nedokázala navýšit, místo toho oba celky začínají opět od začátku.
75'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Serhij Sydorčuk, přichází Mykola Šaparenko.
74'
Kazachstán právě vstřelil branku!
Je tu trest za neproměněné šance, Kazachstán srovnává! Po nedovoleném zákroku Zinčenka domácí celek přenášel hru na levou stranu, kam si seběhl obránce RUSLAN VALJULLIN. Ten si nejprve zpracoval míč a poté ho z úhlu napálil za Pjatova.
74'
Žlutou kartu dostává Olexandr Zinčenko (Ukrajina).
74'
U postranní lajny se pod menší tlak dostal domácí Vassiljev, kterému se povedlo otřít míč o nohu protihráče a bude se vhazovat.
73'
Nakonec jsme sledovali odkop na opačnou stranu, kde se ve vzduchu dokázal prosadit domácí Maročkin, který poté vyvážel balón.
72'
Domácí Zajnutdinov se ještě pokoušel zachránit míč na hrací ploše, což se mu nepovedlo a Pjatov bude moci rozehrávat.
71'
Do konce tohoto zápasu zbývá už jen poslední dvacetiminutovka. Nyní na hranici pokutového území zasahoval Matvijenko, který navíc včas rozehrál.
69'
Ukrajina tak musí smutnit, stále totiž vede o jedinou branku a domácí celek tak ještě žhaví případnou snahu o bodový zisk.
67'
Nyní se pro změnu do úniku dostal hostující Sobol, který měl hodně času na zakončení, avšak znovu nevyzrál na brankáře Pokatilova.
66'
Znovu se do domácí rozehrávky zapojil brankář Pokatilov, kterému se ovšem odkop nepovedl a míč skončil pouze v zámezí.
65'
Mezi domácí obránce se nyní dostal obránce Matvijenko, proti kterému ovšem vyběl brankář Pokatilov, kterému se znovu povedlo zakročit.
64'
Do protiútoku se poté dostával domácí Tagybergen, který se ovšem daleko nedostal a míč se pro změnu dostal pouze k Zičenkovovi.
63'
Poprvé se k míči dostal střídající Malinovskij, který ihned skončil na zemi. Ukrajina tak bude rozehrávat z útočné poloviny hrací plochy.
61'
Kazachstán se kostrbatým způsobem dostal až k centru. Zabarnyj ovšem protihráče dokázal zablokovat a na řadu přijde rohový kop.
60'
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Artur Šušenačev, přichází Abat Ajmbetov.
Střídání v týmu Kazachstán: ze hřiště odchází Azat Nurgalijev, přichází Baktijor Zajnutdinov.
59'
Nepřesnost v ukrajinské kombinaci. Po ní měl domácí celek hodně času u svého pokutového území, kde se rozehrávky chopil Pokatilov.
59'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Vitalij Bujalskij, přichází Ruslan Malinovskyj.
58'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Roman Jaremčuk, přichází Viktor Cygankov.
57'
Ukrajina se znovu jednoduchým způsobem dostala na druhou stranu, Jarmolenko nakonec přeposlal k postranní lajně na Bujalskiho.
56'
Karavajevovi se poté u hranice pokutového území povedlo najít Jaremčuka, tomu ale nedaroval vůbec žádný prostor Logviněnko.
55'
Následně si nedovoleným způsobem pomáhal právě domácí Kuat, který místo míče trefil pouze nohu unikajícího Zinčenka.
53'
Kuat skončil kousek od středového kruhu na zemi, což neuniklo ani sudímu a domácí celek se tak znovu vrací k balónu.
52'
Žlutou kartu dostává Vitalij Mykolenko (Ukrajina).
52'
Kazachstán pokračoval v kombinaci na vlastní obranné polovině. Zahnán byl obránce Malij, který před protihráčem raději spolupracoval s Pokatilovem.
51'
U středového kruhu se k volnému míči dostal domácí Kuat, který raději zpětnou nahrávkou oslovil kolegu Maročkina.
50'
Na opačnou stranu postupoval vpřed Zinčenko, který se s míčem dostal až do pokutového území, kde ovšem zakončoval do boční sítě.
49'
Do pokutového území následně přiletěl vzdušný centr, který si dokázal najít hostující Zabarnyj, kterému se povedlo míč odkopnout.
48'
Hned v úvodu druhého poločasu si autové vhazování vybojoval domácí Vassiljev, kterému se v tandemu povedlo najít Kuata.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost hosté, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Začal druhý poločas.
Máme za sebou první poločas, který nám přinesl jedinou branku. O tu se hned ve druhé minutě postarala Ukrajina, která byla po celý poločas výrazně aktivnější a nebezpečnější. Kazachstán měl hned několikrát velké štěstí, za Pokatilovem se hned třikrát rozechvěla branková konstrukce. Ukrajina tak vede o jednu branku, avšak to bude mít ještě hodně složité.
45'
První poločas skončil.
43'
Žlutou kartu dostává Vladislav Vasiljev (Kazachstán).
42'
K oné rozehrávce se nakonec postavil právě Zinčenko. Ten to zkoušel střelou pod zdí, jenomže trefil nohu protihráče.
41'
Zinčenko spadl kousek od pokutového území, následovat bude zajímavá standardka.
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude něco nastavovat.
38'
Malij ještě zachránil míč na hrací ploše a po jeho nahrávce centroval do malého vápna Kuat, kterému se povedlo najít pouze protihráče.
37'
Hodně prostoru měl na práci s míčem hostující Matvijenko. Ten kombinaci hodně zabrzdil a domácí se dokázali v hojném počtu včas vrátit.
35'
K volnému míči se posléze jako první dostal právě domácí brankář Pokatilov, který rozehrávkou výhozem dokázal oslovit Tagybergena.
34'
Míč skončil za brankovou čárou, Pokatilov si znovu přichystá odkop.
33'
Podél pravé autové lajny postupoval vpřed domácí Bystrov, který si nakonec našel střeleckou pozici. Míč přesto poslal vysoko nad branku.
32'
Pokatilov se postaral o další vysoký odkop na druhou stranu, kde se ve vzdušním souboji povedlo uspět domácímu Vassiljevovi.
31'
Je za námi třetina hry. Ukrajina sice stále vede o jednu branku, jenomže hned třikrát se jí povedlo nastřelit brankovou konstrukci.
29'
Na opačné straně to byl právě Zinčenko, kterému se v tandemu povedlo spolupracovat se Sobolem, který mu ale rychle vracel zpět.
28'
Do protiútoku se nyní pokoušel dostat domácí Bystrov, který to zkoušel dalekonosným pasem, jenž si dokázal pohlídat Zinčenko.
27'
Do pokutového území nyní centroval domácí Kuat, kterému se málem na zadní tyči povedlo najít Bystrova, jenž se do zakončení nedostal.
26'
Ukrajině není přáno! Nejprve se do zakončení dostal Jarmolenko, který trefil levou tyč. K dorážce pro změnu zavítal Sydoručk, jehož rána pro změnu putovala do břevna.
25'
Kazachstán tak mohl uklidnit hru na vlastní obranné polovině. Logviněnko snad po deseti vteřinách váhání dokázal rozehrát na Bystrovat.
24'
Ukrajina ovšem rozehrávala hodně rychle. Nakonec na levém křídle neustál souboj o míč Sobol, sudí tentokráte nechal pokračovat.
23'
Po jednom ze soubojů na zemi skončil hostující Zabarnyj. Toho si pochopitelně všiml také hlavní sudí, kteří nařídil standardní situaci.
22'
Hodně prostoru na práci s míčem měl Sobol. Ukrajina přesto vracela míč na vlastní polovinu, kde si o nahrávku řekl Matvijenko.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku tohoto zápasu. Ten nám zatím nabídl jedinou branku, o kterou se postaral hostující Jaremčuk.
19'
Kazachstánu se tak povedlo přečkat vyloženou šanci soupeře. Pokatilov uvedl míč od své branky dalekonosným odkopem.
18'
Před malým momentem se hostující Jarmolenko dostal v pokutovém území k zakončení, které se od protihráče odrazilo pouze do tyče.
17'
Pjatov se rovněž po delší době zapojil do rozehrávky od pokutového území. Na pravém křídle se nakonec s míčem pomazlil Karavajev.
16'
Střílenou přízemní nabídku vyslal z levé strany přímo do pokutového území Sobol, který našel pouze připraveného Logviněnka.
15'
Kazachstán se po delší době dostal na polovinu soupeře, kde ovšem moc dlouho nevydržel a k míči se tak dostal Bujalskij.
14'
Domácí brankář Pokatilov tentokráte mohl rozehrávat od své branky. Ještě předtím si ale nedovoleným způsobem pomáhal Kuat.
13'
Roh byl nakonec rozehrán nakrátko, načež to kroucenou nabídkou do pokutového území zkoušel Zinčenko, po jehož pasu hlavičkoval nad Matvijenko.
12'
Pokatilov nyní musel ven z branky, aby odvracel centrovanou nabídku. Ukrajinská reprezentace bude zahrávat rohový kop.
11'
Je za námi úvodní desetiminutovka tohoto zápasu, která nám přinesla rychlou branku, o kterou se postaral hostující Jaremčuk.
10'
Pasem do pokutového území to zkoušel právě Sydorčuk. Jeho nabídku si dokázal najít pouze Maročkin, který odvracel do bezpečí.
9'
Kazachstán po zisku míče pouze odkopával do bezpečnějšího prostoru, kde se k hracímu předmětu pro změnu dostal Sydorčuk.
8'
K hranici pokutového území se následně přes pravou stranu dostával Jarmolenko, kterého ale dokázal zastavit Malij.
7'
U postranní lajny se k míči dostal také Mykolenko, kterému se sice v tandemu povedlo najít Zinčenka, avšak toho zastavil Logviněnko.
6'
S míčem se na druhou stranu dostal kapitán Jarmolenko, který poměrně dlouho váhal. Nakonec se mu u středového kruhu nabídl Tagybergen.
5'
Poprvé se k míči dostal hostující brankář Pjatov, kterému se rozehrávkou po zemi povedlo oslovit naprosto volného Zabarnyho.
4'
Kazachstán to bude mít nyní hodně složité, prohrává totiž o jednu branku. I tak do konce zápasu zbývá ještě hodně času.
2'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Na první branku tohoto zápasu jsme nemuseli čekat dlouho! Ukrajina se díky postupné kombinaci dostala k hranici pokutového území, kde se k parádnímu voleji dostal ROMAN JAREMČUK. Jeho rána přeletěla i Pokatilova, jenž marně letěl vzduchem.
2'
Hlavní sudí tohoto zápasu poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali na starost domácí, kteří budou hrát zleva doprava.
1'
Utkání právě začalo.
Úvodní sestavy:

Kazachstán: V. Plotnikov – Bystrov, Maročkin, Logviněnko, Malyj, Valjullin – Tagybergen, Kuat, Vasiljev – Nurgalijev (C), Šušenačev.
Náhradníci: Sejsen, Šackij – Alip, Jerlanov, Zajnutdinov, Vorogovskij, Žukov, Žarynbetov, Tajkenov, Tapalov, Ajmbetov, Orazov.

Ukrajina: Pjatov – O. Karavajev, Zabarnyj, Matvijenko, Mykolenko – Jarmolenko (C), Sydorčuk, Zinčenko, Sobol – Bujalskij – Jaremčuk.
Náhradníci: Bojko, Riznyk – Tymčyk, Cygankov, Syrota, Kryvcov, Malinovskyj, Makarenko, Šaparenko, Kornijenko, Kačaraba, Sikan..
Ukrajina

Papírovým favoritem tohoto zápasu bude reprezentace Ukrajiny, která pro změnu okupuje druhé místo, přičemž na svém kontě má tři body. Ukrajina má ovšem o jeden zápas více, ve všech předchozích remizovala. Aby toho nebylo málo, tak všechny tři duely skončily shodně 1:1 a Ukrajina tak má stejnou bilanci vstřelených i inkasovaných branek. Ukrajina přesto v tomto duelu bude v roli favorita, navíc na vedoucí Francii momentálně ztrácí čtyři body a vítězství by se tak pochopitelně hodilo.
Kazachstán

Fotbalisté Kazachstánu se po dvou odehraných zápasech nacházejí na poslední pozici tabulky, avšak situace není zas tak kritická. Kazachstán totiž na svém kontě má jeden bod, nicméně na druhou Ukrajinu má pouze dvoubodové manko. Kazachstán v úvodním duelu nedokázal bodovat proti Francii, která si ze hřiště soupeře odvezla výhru poměrem 2:0. V minulém duelu se Kazachstánu povedlo vykřesat první bod do tabulky, bylo tomu tak za nerozhodný výsledek proti Ukrajině, přičemž se oba celky dokázaly jednou prosadit.
Kvalifikace MS má před sebou skupinové boje, my budeme společně sledovat souboj mezi Kazachstánem a Ukrajinou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.


Články odjinud