Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Albánie : Turecko - 22. března 2019   20:45

Albánie
Albánie
0:2
(0:1)
Turecko
Turecko
21' Yılmaz  (Tosun) • 55' Çalhanoğlu
Albánie
Beriša – Veseli, Ismajli, Djimsiti – Hysaj (C), Abraši, Xhaka, Balliu (58. Sadiku) – Balaj (58. Grezda), Memušaj, Uzuni.
Stieler – Pickel, Gittelmann (vš. GER)
Loro-Boriçi Stadium, Skadar, Albánie
Turecko
Günok – Kaldırım, Gönül (46. Celik), Demiral – Tekdemir, K. Ayhan, Belözoğlu (C) (65. Toköz), Yokuşlu – Tosun, Çalhanoğlu, Yılmaz (88. Türüç).

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:1. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 24:20.
Dnešní utkání končí zaslouženým vítězstvím Turecka, které na hřišti Albánie sehrálo dobrou taktickou partii. Samozřejmě velkým zklamáním je celková úroveň zápasu, která byla doslova žalostná...
90+7'
Zákroky brankáře Turecka Günoka – 3
Zákroky brankáře Albánie Beriši – 2.
90+6'
Šestá minuta nastavení již vypršela, ale hraje se dál.
90+4'
Nepřesný centr domácích, hosté odvrací míč do autu.
90+2'
Turci to ještě zkouší středem, ale míč končí u Beriši, který rozehrává.
90+1'
Nastavuje se šest minut.
90'
Poslední minuta řádné hrací doby, hosté s míčem u půlící čáry.
88'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Burak Yılmaz, přichází Deniz Türüç.
86'
Žlutou kartu dostává Taulant Xhaka (Albánie).
85'
Burak Yılmaz (Turecko) se dostal za obranu Albánie, šel na branku a poté i zakončil, jenže byl pískán ofsajd.
84'
Elseid Hysaj (Albánie) se ani napodruhé nedokázal na pravém křídle prosadit přes bránícího Xhaku.
82'
Turci se stále drží na útočné polovině, ale dopředu se prostě neženou.
81'
Mert Günok (Turecko) posílá míč na polovinu soupeře, kde si domácí pomáhají faulem.
80'
Posledních deset minut tohoto nezáživného zápasu, který toho zatím opravdu moc nepředvedl.
78'
Turci se postupnou kombinací dostávají na polovinu Albánie.
76'
Myrto Uzuni (Albánie) fauluje na pravém křídle bránícího Hasana Ali Kaldırıma, míč pro Turecko.
75'
Celkem zajímavá je statistika střel na branku – 2:2, což znamená, že pokud již Turci vystřelili na branku, byla z toho gól.
74'
Armando Sadiku (Albánie) vysunul dopředu Uzuniho, který přihrál pod sebe, na nohu obránce Turecka.
73'
Nebylo to dobře rozehrané, domácí se bleskově dostávají k míči.
72'
Hakan Çalhanoğlu (Turecko) žene své spoluhráče dopředu, než rozehraje volný kop od půlící čáry.
70'
Čeká nás posledních dvacet minut tohoto nepohledného zápasu, v němž se Turci vůbec nenadřeli na své vedení, naopak domácí se nadřou docela dost, ale je to marné.
68'
Elseid Hysaj (Albánie) odcentroval z pravé strany, ale pouze do území nikoho.
67'
Mert Günok (Turecko) docela zariskoval při rozehrávce, kdy ještě zkusil kličku napadajícímu hráči soupeře... byl úspěšný.
66'
Hakan Çalhanoğlu (Turecko) s míčem u vápna Albánie, ale zkušený borec si netroufá na průnik do vápna.
65'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Emre Belözoğlu, přichází Dorukhan Toköz.
63'
Pískot diváků nic nezmění na tom, že sudí odpískal hraní rukou v podání domácího Taulanta Xhaky.
61'
Albánci se po dlouhé době dostali do blízkosti vápna soupeře, ale Ledian Memušaj o míč přišel.
60'
Hodina hry za námi a Turci vedou již o dva góly. Pokud splní svůj limit jednoho gólu za půl hodiny, čeká nás ještě třetí branka hostů.
58'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Iván Balliu, přichází Armando Sadiku.
58'
Střídání v týmu Albánie: ze hřiště odchází Bekim Balaj, přichází Eros Grezda.
57'
Etrit Beriša (Albánie) vykopává od své branky, míč se dostává až na polovinu Turecka.
55'
Turecko právě vstřelilo branku!
HAKAN ÇALHANOĞLU dává druhý gól Turků, když jeho střelu nešťastně přizvedl bránící Amir Abraši, a to tak nešťastně, že míč nešel chytnout a skončil v brance.
54'
Mert Günok (Turecko) posílá míč do autu, domácí vhazují.
53'
Albánie znovu u míče, ale domácí si vůbec neví rady.
52'
Albánie s míčem na vlastní polovině, domácí posílají nákopem míč dopředu, okamžitě o něj ale přicházejí.
50'
Cenk Tosun (Turecko) musí být ošetřován přímo na trávníku.
49'
Cenk Tosun (Turecko) zůstává, po souboji s Djimsitim, na trávníku a drží se za levé chodidlo.
48'
Mert Günok (Turecko) posílá dlouhým odkopem míč do hry.
47'
Taulant Xhaka (Albánie) faulován, faulující Okay Yokuşlu (Turecko) dostává za zákrok žlutou kartu.
46'
Střídání v týmu Turecko: ze hřiště odchází Gökhan Gönül, přichází Zeki Celik.
46'
Domácí jsou již nějakou dobu na hrací ploše, ale Turci se někde zapomněli...
Druhý poločas začne přibližně v 21:51.
Je za námi první poločas, který neskutečně nudil... k vidění není vůbec nic, je to stále jen urputná bitva hlavně u půlící čáry. Turci vytěžili z minima maximum, z jedné z ojedinělých útočných akcí (povedených) vstřelili gól a těsné vedení udrželi až do konce poločasu.
45+5'
45+4'
Domácí se ubránili, Etrit Beriša (Albánie) má míč ve své náruči.
45+3'
Ardian Ismajli (Albánie) fauluje na své polovině, ještě volný kop pro Turecko.
45+1'
Nastavují se čtyři minuty.
45'
Žlutou kartu dostává Ardian Ismajli (Albánie).
45'
Etrit Beriša (Albánie) rozehrává od své branky, Turecko nechává s závěru první půle hrát.
44'
Domácí to zkouší po pravé straně, míč ale končí v autu, nicméně vhazují domácí.
43'
Míč opět míří k brance Albánie, Etrit Beriša (Albánie) rozehrává.
42'
Amir Abraši (Albánie) hodně nevybíravý v souboji s Okay Yokuşluem (Turecko).
41'
Probíhá poslední pětiminutovka první půle, Hasan Ali Kaldırım (Turecko) odchází v doprovodu za postranní čáru.
40'
Hasan Ali Kaldırım (Turecko), faulovaný v souboji s Balliuem, musí být ošetřován.
39'
Žlutou kartu dostává Iván Balliu (Albánie).
38'
Mert Günok (Turecko) odkopává daleko od své branky, o míč se bojuje u půlící čáry.
36'
Cenk Tosun (Turecko) efektně zpracoval míč u půlící čáry a nákopem za sebe ho poslal k vlastní brance.
35'
Gökhan Gönül (Turecko) faulován u půlící čáry, míč pro hostující výběr.
33'
Diváci pískají, nelíbí se jim to, že se domácí nemohou dostat do vápna soupeře.
32'
Paradoxně k vedení 1:0 stačila Turkům jediná střela, kterou se zatím hosté v zápase prezentovali.
30'
Žlutou kartu dostává Cenk Tosun (Turecko).
29'
Albánci rozehráli volný kop na polovině soupeře, ale byl z toho pouze nepřesný centr, s nímž si obrana Turecka dokázala poradit.
28'
Hraje se ve středu hřiště, Turci již soupeři příliš míč nepůjčují.
26'
Série faulů nyní kouskuje hru.
25'
Statistika držení míče – 43% : 57%.
23'
Merih Demiral (Turecko) nyní musí snést ráznou domluvu od sudího, po souboji s Uzunim.
21'
Z ničeho nic je tu první gól zápasu! BURAK YILMAZ si ve vápně „narazil“ s Cenkem Tosunem a poté parádní střelou nedal šanci brankáři Albánie.
20'
Pohledný pas za obranu Turků, kam si nabíhá Bekim Balaj (Albánie), dříve u míče je ale gólman Mert Günok (Turecko).
19'
Emre Belözoğlu (Turecko) odcentroval z pravé strany, ve vápně svádí souboj Etrit Beriša (Albánie) s útočícím Okay Yokuşluem (Turecko), útočný faul.
18'
Turecko vybojovalo svůj první roh v zápase, z pravé strany rozehraje Emre Belözoğlu.
17'
Ale zatím je to jedna velká přehlídka všech možných chyb...
16'
Hosté bojují na útočné polovině, ale je pískán faul Okay Yokuşlua, takže hrají domácí.
15'
Turci útočí po levé straně.
13'
Průnik domácích do vápna končí neúspěšně.
11'
Etrit Beriša (Albánie) znovu s míčem ve vlastním vápně, následuje rozehrávka na pravé křídlo.
10'
Hakan Çalhanoğlu (Turecko) posílá pas do vápna Albánie, kam si nabíhá Cenk Tosun, jehož ale nepustil do zakončení obránce, míč má Etrit Beriša.
9'
Míč končí v autu, domácí vhazují z levé strany.
7'
Zatím hodně nervózní zápas, Turci se snaží, ale domácí hrají zatím velmi obětavě.
6'
Hlavičkový souboj u půlící čáry, úspěšnější hosté.
4'
Odkop od branky Turků, míč končí v autu, vhazují domácí, z pravé strany.
3'
Míč končí vedle branky, po volném kopu domácích.
2'
První útočná akce domácích končí ztrátou míče, ale Burak Yılmaz (Turecko) následně fauluje, takže znovu budou hrát domácí.
1'

Albánie: Beriša – Veseli, Ismajli, Djimsiti – Hysaj (C), Abraši, Xhaka, Balliu – Balaj, Memušaj, Uzuni.
Náhradníci: Hoxha, Selmani – Mihaj, Grezda, Baša, Sadiku, Abazaj, Traši, Qose, Aliji, Ar. Ajeti, Kaçe.

Turecko: Günok – Kaldırım, Gönül, Demiral – Tekdemir, K. Ayhan, Belözoğlu (C), Yokuşlu – Tosun, Çalhanoğlu, Yılmaz.
Náhradníci: Bolat, Cakır – Celik, Söyüncü, Toköz, Yazıcı, Taşdemir, Yalcın, Kabak, Malli, Türüç, Kilinc.

Rozhodčí: Stieler – Pickel, Gittelmann (vš. GER).
TURECKO
Turci budou ve Skadaru bojovat o vítězství, cokoliv jiného by bylo v úvodu evropské kvalifikace zklamáním. Před startem kvalifikace udělali Turci změnu na trenérské lavičce, kdy dosavadního kouče Mircea Lucesca nahrajdil Şenol Güneş, který se svazem uzavřel smlouvu až do roku 2023. Důvodem odvoláním Lucesca byl hlavně neúspěch ve světové kvalifikaci a také v Lize národů, kde se Turci, po posledním místě ve skupině, pakovali do třetí skupiny...
ALBÁNIE
Albánie byla nasazena do Ligy národů do Ligy C, kde jí v první skupině dělalo společnost ještě Skotsko, coby pozdější vítěz a také Izrael, který skončil na druhém místě. Albánie v konfrontaci s těmito týmy totálně propadla, dokázala doma porazit pouze Izrael, všechny ostatní zápasy prohrála a skončila na posledním místě, s hrozivým skóre 1:8!
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání kvalifikace na EURO 2020, v němž ALBÁNIE přivítá na svém stadionu TURECKO.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.