Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Izrael : Slovinsko - 21. března 2019   20:45

Izrael
Izrael
55' Zahavi (Yeini)
1:1
(0:0)
Slovinsko
Slovinsko
49' Šporar
Izrael
Harush – Dasa, Taha, Yeini, Ben Harush, Tawatha (77. Cohen) – Kayal (63. Solomon), Dor Peretz, B. Natcho (C) (79. Cohen) – Zahavi, Dabour.
Martins T. (Por)
Sammy Ofer Stadium (Haifa)
Slovinsko
Oblak – Stojanović, Aljaž Struna, M. Mevlja, Jokić (C) – Zajc (63. Črnigoj), Krhin, Kurtić – Iličić, Šporar (85. Bohar), Verbič (90. Bijol).

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště.
V dnešním utkání byly k vidění 2 branky. V 48. minutě otevřel skóre utkání po chybě soupeře Šporar. V 55. minutě se povedlo vyrovnat domácím, protože po nahrávce Yeiniho se prosadil Zahavi. Ve druhém poločae byli častěji na míči domácí, ale hosté chodili do rychlých brejků. ani jeden ale nedokázali proměnit.
Příští kvalifikační utkání hraje Izrael 24.3. s Rakouskem.
Slovinsko příště hraje 24.3. doma se Severní Makedonií.
90+4'
90+3'
Cohenova přihrávku vpřed končí v autu. Vhazovat budou hosté.
90+2'
Po nepřesnosti v kombinaci od Jokiče se k míči dostanou domácí hráči.
90+1'
Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.
90'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Benjamin Verbič, přichází Jaka Bijol.
89'
Domácí Cohen se probíjel do vápna. Když už se do vápna dostal, tak mu rozhodčí pískl útočný fual.
88'
Dalšího faulu se dopustil Yeini. U míče budou opět hosté.
87'
Žlutou kartu dostává Bojan Jokić (Slovinsko).
86'
Žlutou kartu dostává Dor Peretz (Izrael).
85'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Andraž Šporar, přichází Damjan Bohar.
83'
Na hřišti nyní leží Struna i Dabbour, kteří mají problémy po vzájemném souboji.
82'
Další kombinace hostí začíná u Jana Oblaka.
80'
U míče nyní hosté, kteří touží po vítězství.
79'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Bibras Natcho, přichází Almog Cohen.
78'
Iličič se dostal až do vápna a chtěl vystřelit. Jeho střela byla zablokována Yeinim.
77'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Taleb Tawatha, přichází Yonatan Cohen.
76'
Ve vápně soupeře nyní leží Tawatha, který má křeče.
75'
Solomon nahrál doprava na Dasu, který nacentroval do vápna. Jeho centr si našel Oblak a přikryl ho v rukavicích.
74'
Slovinec Kurtič dostal míč do levé lajny a nacentroval do vápna. Jeho centr byl nepřesný a skončil nad brankou.
73'
Domácí nyní kombinují v blízkosti vápna soupeře.
71'
nyní předvedl nepřesnou přihrávku domácí Natcho, který namazal Črnigojovi. Ten běžel sám na brankáře, ale jeho dělovka skončila vedle branky.
70'
Opět v akci Tawatha. Tentokrát dostal míč na levou stranu a odcentroval do vápna. Centr mu moc nesedl a všechny ve vápně přeletěl.
69'
Domácí bek Tawatha byl faulovaný na půlce hřiště. Domácí budou rozehrávat z místa přestupku.
68'
Hostující Iličič se uvolnil na polovině hřiště a nahrál dopředu Šponarovi. Ten postupoval na Harushe a vystřelil. Jeho střelu dokázal Harush chytit.
67'
Domácí Natcho dostal míč na vápno a snažil se vystřelit. Bohužel upadl na zem a o míč přišel.
66'
Dobrou přihrávku dostal dopředu Verbič a postupoval sám na brankáře. Jeho následnou střelu dokázal Harush výborně pokrýt.
65'
Hostující Iličič se uvolnil na hranici vápna a poslal centr do vápna. Jeho centr našel pouze rukavice Harushe.
64'
S dluhým nákopem domácích dopředu si poradil Mevlja, který míč podržel pro hosty.
63'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Beram Kayal, přichází Manor Solomon.
63'
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Miha Zajc, přichází Domen Črnigoj.
62'
Hra je nyní přerušena, protože na zemi leží domácí hráč.
61'
Domácí Zahavi dostal míč a běžel dopředu. Jeho nahrávku do vápna dokázal zastavit hostující Struna.
59'
Po dalším zakončení domácích opět zasahuje brankář hostí Oblak.
57'
Po rohovém kopu se k hlavičce dostal domácí Taha, ale jeho halvičku dokázal Oblak vyrazit.
56'
Rohový kop pro domácí.
55'
Izrael právě vstřelil branku!
Po nádherné přihrávce id Shirana Yeiniho se prosazuje ERAN ZAHAVI, který vyrovnává stav dnešního utkání.
53'
Domácí hráči nyní kombinují na polovině hřiště.
52'
Hostující Stojanovič dostal míč dorava a nacentroval do vápna. Jeho centr zablokoval domácí Natcho.
51'
Míč do vápna dostal domácí bek Tawatha. Přehodil si míč na pravou nohu a vystřelil. Jeho střela skončila vysoko nad brankou.
50'
Žlutou kartu dostává Moanes Dabour (Izrael).
49'
Slovinsko právě vstřelilo branku!
Po dlouhém nákopu si míč zpracoval domácí Yeini, ale následně se nechal o míč oloupit ANDRAZEM ŠPORAREM, který mu míč sebral a pohotově zakončil – 0:1.
48'
Domácí Dabbur zajímavě centroval do vápna, ale jeho úmysl nidko ze spoluhráčů nepřečetl.
47'
Domácí nyní kombinují na polovině hřiště.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
Prvni poločas skončil bez branek. Celkově lepší byli hosté, ale nedokázali proměnit své šance. Největší šanci měli Šporar nebo Iličič, ale ani jeden se prosadit nedokázal. Jedinou kartu prvního poločasu viděl v 30. minutě domácí kapitán Natcho.
Statistiky 1. poločasu:
Držení míče: 47%:53%
Střely na branku: 1:2
Rohové kopy: 1:5
Ofsajdy: 0:2
Fauly: 6:5
45+1'
45'
Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.
44'
Na rohový kop si naskočil Kurtič, ale jeho hlavička mířila vedle branky.
43'
Rohový kop pro hosty.
42'
Domácí Kayal se s míčem dostal na levou stranu a odcentroval do vápna. Jeho centr mířil na Zahaviho, který ukouzl. Míč propadl k hostujícím hráčům.
41'
Míč do vápna posílal Iličič, ale jeho centr odhlavičkoval v malém vápně Yeini.
40'
Rohový kop pro Slovinsko.
39'
38'
Nepřesná Dabburova přihrávku končí v autu. Rozehrávat budou hosté.
37'
Po skluzu na polovině hřiště má problém s rukou hostující Šporar.
35'
Šporar se dopustil v jednom ze soubojů faulu. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
34'
Další kombinace hostí začíná až od Jana Oblaka.
33'
Hostující kapitán Jokič fauloval jednoho ze soupeřů, který je nyní v péči lékařů.
32'
Zblokovaný centr z levé strany od Dabbura dokázal chytit Oblak.
31'
Rohový kop z levé strany od Zajce dokázal odhlavičkovat domácí Taha.
31'
Hostující Iličič dostal míč na hrancii vápna a vystřelil. Jeho střelu levou nohou dokázal Harush pouze vyrazit na rohový kop.
30'
Žlutou kartu dostává Bibras Natcho (Izrael).
29'
Šikovnou přihrávku do vápna zkoušel Peretz, ale jeho nahrávku dokázal zablokovat hostující Mevlja.
28'
Domácí Kayal dostal míč a zkusil nacentrovat do vápna. Jeho centr skončil pouze na tribuně.
27'
Na hranici vápna se dostal Verbič a vystřelil. Jeho střelu Harush dokázal pokrýt.
26'
Lehké napřesnosti v kombinaci domácích dokázal využít Struna, který jim míč odkopl pryč.
25'
Hosté opět předvádí kombinaci na polovině hřiště.
24'
Po kombinaci v vápna soupeře se ke střele dostal Natcho. Jeho střelu v klidu oblak chytá do rukavic.
23'
Po slibném brejku se s míči dostal Tawatha, který měl vystřelit, ale hledal spoluhráče. Nikdo tam nebyl a u míče jsou nyní hosté.
22'
Domácí Tawatha dostal míč doleva a nacentroval do vápna. Jeho centr našel pouze kopačku Struny, který míč odkopl pryč.
21'
Centr do vápna dostal Zahavi, ale důsledná obrana hostí mu míč dokázala sebrat.
20'
Další útok hostí začne od Oblaka v brance.
19'
Dlouhý míč dopředu dostal Dabbur, ale ani jeho rychlé nohy míč dohnat nedokázali.
18'
Na pravé straně se uvolnil Iličič a nacentroval do vápna. Jeho centr nikoho v modrém nenašel.
18'
Zajímavý míč do lajny dostal Iličič, ale asistent rozhodčího signalizoval ofsajd.
17'
Hostující Zajc se natlačil do vápna a vystřelil. Jeho střela skončila v rukavicích Harushe.
16'
Domácí útočník Zahavi byl faulován. Domácí budou rozehrávat z poloviny hřiště.
15'
Další kombinace hostí skončila kvůli tomu, že Kurtič špatně nahrál.
14'
Další zákrok si připisuje Oblak, který chytil nepovedený centr od Tawathy.
13'
Šporar se dostal do vápna, otočil se a vystřelil. Jeho střela letěla těsně vedle branky domácích.
12'
Do brejku se dostal Dabbur. Navedl si míč z levé strany doprostřed a vystřelil. Jeho střelu Jan Oblak v klidu chytil.
11'
Diváci na stadionu opět sledují pečlivou kombinaci Slovinců.
10'
Z levé strany se rozhodl odcentrovat Jokič. Jeho centr našel hlavu Sporara, jeho následnou hlavičku dokázal Harush vytěsnit.
9'
Hosté kombinují na polovině hřiště, fanoušci pískají.
8'
Natcho fauloval soupeře na útočné polovině. Může být rád, že neinkasoval žlutou kartu.
7'
Nákop dopředu od Krhina nikoho nenašel. U míče jsou nyní domácí.
6'
Míč do vápna posílal Zahavi, ale s jeho centrem si hostující obrana v klidu poradila.
5'
Rohový kop pro Izrael.
5'
U míče nyní domácí, kteří kombinují na vlastní polovině.
3'
Po slušné nahrávce dopředu se dostal hostující Iličič do ofsajdu, což ukončilo snažení hostí.
2'
Hostující Krhin byl faulován na polovině hřiště. Slovinci budou rozehrávat z místa přestupku.
1'
Do první šance se po nákopu dopředu dostal Sporar, ale Yeini mu míč dokázal sebrat.
1'

Izrael: Harush – Dasa, Taha, Yeini, Ben Harush, Tawatha – Kayal, Dor Peretz, B. Natcho (C) – Zahavi, Dabour.
Náhradníci: Jarafi, Marciano – B. Bitton, Dgani, Habshi, Cohen, Cohen, Glazer, Micha, Saba, Hemed, Solomon.

Slovinsko: Oblak – Stojanović, Aljaž Struna, M. Mevlja, Jokić (C) – Zajc, Krhin, Kurtić – Iličić, Šporar, Verbič.
Náhradníci: Belec, Sorčan – Balkovec, Berić, Bijol, Blažič, Črnigoj, Bohar, Mitrović, Zahovič, Stankovič, Andraž Struna.

Rozhodčí: Martins T. (Por).
Poslední vzájemná utkání:
15.08.06 Slovinsko VS. Izrael 1:1
06.09.03 Slovinsko VS.Izrael 3:1
07.06.03 Izrael VS. Slovinsko 0:0
Slovinsko:
Největší hvězdy mají na brankářském postu. Jsou to Jan Oblak z Atletika Madrid a Samir Handanovič z Interu Milán. dále jsou zajímavá jména Josip Iličič z Atalanty nebo Benjamin Verbič z Dynama Kyjev. Skončili také na 2. místě v Lize národů, takže se jich postup ani sestup netýká.
Poslední tři zápasy:
19.11.2018 Bulharsko VS. Slovinsko 1:1
16.11.2018 Slovinsko VS. Norsko 1:1
16.10.2018 Slovinsko VS. Kypr 1:1
Izrael:
Fotbalistům Izraele bude chybět sparťanský křídelník Tal Ben Chaim, který je stále zraněný. Mezi zajímavé hráče z Izraele patři Eran Zahavi, který patří týmu Guangzhou R&F. Dále například Taleb Tawatha z Frankfurtu nebo Tomer Hemed z anglického QPR. V lize Národů C skončili na 2. místě, takže nepostupili, ale ani nesestoupili.
20.11.2018 Skotsko VS. Izrael 3:2
15.11.2018 Izrael VS. Guatemala 7:0
14.10.2018 Izrael VS. Albánie 2:0
Zdravím všechny fanoušky evropské kopané. V rámci 1. zápasu kvalifikace na EURO 2020 se ve skupině G utkají týmy Izraele a Slovinska.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.