Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Lucembursko : Ukrajina - 25. března 2019   20:45

Lucembursko
Lucembursko
34' Turpel (O. Thill)
1:2
(1:1)
Ukrajina
Ukrajina
40' Cygankov  (Zinčenko) • 90+3' Rodrigues (vl.)
Lucembursko
Moris – Jans (C), Chanot, Malget, Carlson – Rodrigues, Barreiro, Martins Pereira, O. Thill (90+1. Mutsch) – Turpel, V. Thill (74. Bensi).
Mattias Gestranius – Jan-Peter Aravirta, Mikko Alakare (vš. FIN)
Stade Josy Barthel, Luxembourg
Ukrajina
Pjatov (C) – Butko (79. O. Karavajev, 87. Bujalskij), Burda, Matvijenko, Mykolenko – Zinčenko – Cygankov, Malinovskyj, Júnior Moraes, Konopljanka – Bezus (64. Jaremčuk).

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost.
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 6:7. Rohy: 5:10. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:15.
Fotbal je občas velice nespravedlivý, ale to Ukrajince momentálně nezajímá, jelikož ti se radují z výhry 2:1 na půdě Lucemburska.
Ve druhé půli byla hra opět velice vyrovnaná a domácí možná byli v zakončení o něco nebezpečnějším týmem. Když už se zdálo, že domácí uhájí velice cenný bod tak si vstřelil v 90+3. minutě vlastní branku Rodrigues. Lucembursko dnes bylo více, než vyrovnaným soupeřem a alespoň bod si za svůj skvělý výkon určitě zasloužilo.
90+5'
90+4'
Domácí se ještě snažili rychle něco vymyslet, ale dopustili se jen faulu.
90+3'
Ukrajina právě vstřelila branku!
Tak tohle je neskutečné, jelikož hosté dávají z poslední šance zápasu gól! Centr ze standardní situace z pravé strany byl skvěle kopnutý a odhlavičkovat se ho snažil GERSON RODRIGUES, ovšem ten zamířil pouze a přesně k pravé tyči své vlastní branky!
90+2'
Carlson poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu. Hosté navíc mají volný kop z pravé strany a tohle je dobrá šance v poslední minutě nastavení.
90+2'
Ukrajina má jednu z posledních možností něco udělat s výsledkem, jelikož získala autové vhazování.
90+1'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Olivier Thill, přichází Mario Mutsch.
90'
Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.
90'
Posléze se hosté navíc dopustili faulu.
89'
Viktor Cygankov se skvěle dostal po pravé straně do vápna, ale tam se hosté nedostali do zakončení.
88'
Ukrajinský útočník se ocitl v ofsajdovém postavení a u balónu tak je opět Lucembursko.
87'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Olexandr Karavajev, přichází Vitalij Bujalskij.
87'
Olivier Thill se dostal po levé straně přes obránce, ale na dalšího hráče už nevystačil, ovšem vybojoval alespoň rohový kop.
86'
Anthony Moris si poradil se střelou hostujícího hráče z dálky a drží naděje na senzační, ale zasloužený bod.
85'
Nyní je to ale už opět Ukrajina, která se snaží něco vymyslet a následně získala autové vhazování na pravé straně.
83'
Domácí se ovšem rovněž snaží v dnešním zápase jako outsider zvítězit, ale neprocpali míč do šestnáctky z levé strany.
82'
Ani tentokrát centr hostů nepřinesl nic vážnějšího a u míče je Lucembursko.
80'
Domácí hráč zahrál rukou a Ukrajina má k dispozici opět přímý kop.
79'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Bogdan Butko, přichází Olexandr Karavajev.
79'
Ukrajina je čím dál nebezpečnější, ale domácí se dobře brání a opět odvrátili centr z levé strany.
78'
Christopher Martins Pereira to zkoušel z dálky, ale jeho pokus letěl pouze vedle hostující brány.
76'
Následně se sice dostal do zakončení Gerson Rodrigues, ale ten přestřelil ukrajinskou svatyni.
75'
Lucembursko má k dispozici rohový kop z pravé strany.
74'
Střídání v týmu Lucembursko: ze hřiště odchází Vincent Thill, přichází Stefano Bensi.
72'
Butko si poradil s přihrávkou na levé straně, ale míč na hrací ploše neuchránil a domácí získali autové vhazování.
71'
Nakonec Ukrajinci rozehráli roh nakrátko a po chvíli přiletěl centr do vápna, který ale nic velkého nepřinesl.
70'
Hosté nyní získali rohový kop, o jehož rozehrání se postará Cygankov.
69'
Hosté jsou momentálně aktivnějším mužstvem, který chce vyhrát. Ovšem to není nic překvapivého, jelikož dnes je Ukrajina velkým favoritem utkání.
68'
Ukrajina se dostala do rychlého útoku po pravé straně, ale nakonec skončila střela Júniora Moraese těsně vedle levé tyče!
66'
Nyní je hra opět přerušena, jelikož se hosté dopustili faulu.
64'
Střídání v týmu Ukrajina: ze hřiště odchází Roman Bezus, přichází Roman Jaremčuk.
64'
Butko tvrdým šlapákem zrušil domácího hráče a uviděl žlutou kartu.
63'
Následná střela Konopljanky ale letěla jen na bránu Lucemburska a Moris tak nemusel zasahovat.
62'
Malget uviděl kartu žluté barvy a Ukrajina má k dispozici volný kop.
60'
Hodina hry je u konce a stav je stále nerozhodný 1:1.
59'
Viktor Cygankov se nedostal po pravé straně přes soupeře.
57'
Domácí získali autové vhazování na polovině soupeře, ale momentálně toho k vidění moc není.
55'
Olivier Thill si udělal místo pro střelu, ale následně zakončil pouze do rukou brankáře Pjatova.
54'
Ukrajina se dostala k míči na polovině soupeře a posléze získala rohový kop.
52'
Nákop Lucemburska nic nepřinesl a skončil v rukou Andrije Pjatova.
51'
Maxime Chanot uviděl dodatečně kartu žluté barvy za svůj faul při výhodě hostů.
50'
Posléze domácí získali další roh a po chvíli si vypracovali dobrou šanci, ovšem Vincent Thill minul bránu soupeře.
49'
Žlutou kartu dostává Mykyta Burda (Ukrajina).
48'
Domácí si vypracovali volný kop z levé strany a následně získali také rohový kop.
47'
Lucembursko drží míč na své polovině, ale nemůže se dostat dopředu.
46'
Druhý poločas začne přibližně ve 21:50.
První poločas je u konce a stav je zatím 1:1. První půl hodina hry nic velkého nepřinesla, ale ve 34. minutě poslal domácí nečekaně do vedení Turpel. Ovšem ve 40. minutě srovnal na 1:1 Cygankov. Následně se Ukrajina snažila otočit utkání, ale v prvním poločase už branka nepadla.
45+1'
45+1'
Vitalij Mykolenko poslal centr z levé strany do vápna, ale ten nic velkého nepřinesl.
45+1'
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
45'
Leonardo Barreiro poslal soupeře k zemi a uviděl žlutou kartu.
43'
Bogdan Butko se dopustil nedovoleného zákroku ve středu hrací plochy a u míče je Lucembursko.
42'
Ukrajina dál pokračuje ve velmi aktivní hře a snaží se o druhou branku.
40'
Je srovnáno na 1:1! Zinčenko poslal naprosto parádní nákop do vápna, který si na prsa zpracoval VIKTOR CYGANKOV a následně prostřelil Morise mezi nohy. Asistence: Olexandr Zinčenko.
39'
Domácí se dostali dopředu, ale nic velkého z toho nebylo.
37'
Ukrajina se snaží rychle odpovědět, ale tentokrát ztratila míč na pravé straně.
36'
Viktor Cygankov se dostal do zakončení hlavou centrem z levé strany, ale jeho pokus skončil jen vedle levé tyče.
34'
Lucembursko právě vstřelilo branku!
Tentokrát se už domácím podařilo dostat míč do branky soupeře a otevírají gólový účet! Olivier Thill poslal centr z pravé strany do vápna, kde se míč odrazil od Butka směrem do brány a ještě před brankovou čárou ho doťukl do svatyně Ukrajiny DAVID TURPEL. Asistence: Olivier Thill.
34'
Co nyní Lucembursko spálilo za obrovskou šanci to je k neuvěření! Nejprve hostující brankář předvedl skvělý zákrok a posléze dokázal nohou zastavit jasný gól!
33'
Gerson Rodrigues byl zfaulován ve středu hrací plochy a Lucembursko získalo volný kop.
32'
K exekuci přímého kopu se postavil Jevhen Konopljanka, který vypálil těsně vedle pravé tyče!
31'
Nyní hosté získali přímý kop z velmi dobré pozice a mají tak velkou šanci na ohrožení branky, když standardní situaci vybojoval Ruslan Malinovskyj, který byl zfaulován.
30'
Půl hodina hry je u konce a stále jsme se nedočkali ani střely na branku.
29'
Bogdan Butko se snažil nasadit housle Dirku Carlsonovi, ale domácí obránce se dostal k míči.
27'
Nakonec hráči odkopli míč do zámezí a na hřišti jsou zdravotníci.
26'
Útok Lucemburska byl zastaven, ovšem Jans zůstal ležet na trávníku, ale hra pokračuje.
25'
Hosté se sice procpali po pravé straně do vápna, ale následný centr byl zblokován a následuje rohový kop.
23'
Lucembursko poslalo centr z pravé strany, ale ten skončil na hlavě hostujícího hráče.
21'
Leonardo Barreiro se srazil s Vitalijem Mykolenkem a hra je opět přerušena.
20'
Hra nám toho zatím moc nepřinesla a bojuje se o míč především ve středu hrací plochy.
18'
Posléze domácí získali autové vhazování na své polovině hřiště.
16'
Hosté to opět zkusili po levé straně, ale ani tentokrát z toho nebylo nic nebezpečného.
14'
Anthony Moris si opět poradil s centrem z pravé strany, ale Ukrajina je poslední minuty lepším týmem.
12'
Mykolenkovi se nepodařila přihrávka a ta tak skončila jen u brankáře Morise.
11'
Následný centr letěl do vápna, ale tam nic vážnějšího nepřinesl.
10'
Hosté posléze získali volný kop z pravé strany.
9'
Ukrajina získala autové vhazování na polovině Lucemburska, ale stále nevidíme žádné větší tempo.
7'
Další faul Ukrajiny ve středu hrací plochy a zatím je to spíše domácí mužstvo, které je aktivnější směrem dopředu.
6'
Jevhen Konopljanka stáhl k zemi Vincenta Thilla a domácí tým má k dispozici volný kop.
5'
Ovšem opět jsou u balónu domácí hráči, kteří kombinují především na své polovině.
4'
Útok Lucemburska nic vážnějšího nepřinesl a u míče tak bude Ukrajina, která je v dnešním zápase favoritem.
2'
Olexandr Zinčenko poslal Pereiru k zemi a rozhodčí odpískal nedovolený zákrok.
1'
Hosté se sice dostali dopředu, ale následné zakončení Moraese skončilo vedle brány.
1'

Lucembursko: Moris – Jans (C), Chanot, Malget, Carlson – Rodrigues, Barreiro, Martins Pereira, O. Thill – Turpel, V. Thill.
Náhradníci: Kips, Schon – Bensi, Bohnert, da Mota, Gerson, Jänisch, Mahmutović, Mutsch, Sinani, Skenderovic.

Ukrajina: Pjatov (C) – Butko, Burda, Matvijenko, Mykolenko – Zinčenko – Cygankov, Malinovskyj, Júnior Moraes, Konopljanka – Bezus.
Náhradníci: Bojko, Lunin – Bolbat, Bujalskij, O. Karavajev, Kryvcov, Šabanov, Šaparenko, Sobol, Stěpaněnko, Sydorčuk, Jaremčuk.

Rozhodčí: Mattias Gestranius – Jan-Peter Aravirta, Mikko Alakare (vš. FIN).
Lucembursko je momentálně překvapivě na prvním místě se třemi body, když zatím v jediném utkání porazilo na své půdě Litvu 2:1. Ukrajina je aktuálně na třetí pozici, jelikož dokázala uhrát cennou remízu 0:0 v Portugalsku.
Ve 2. kole kvalifikace na Mistrovství Evropy se proti sobě utkají ve skupině B týmy Lucembursko a Ukrajina. Naposled se spolu tato mužstva střetla rovněž v kvalifikaci na Euro v roce 2015 na půdě Ukrajiny, která s přehledem vyhrála 3:0. Dnes se ovšem bude hrát na Stade Josy Barthe v Luxembourgu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 8 125 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Mattias Gestranius a jeho asistenti Jan-Peter Aravirta a Mikko Alakare (vš. FIN). Úvodní výkop je naplánován na 20:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.