Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Malta : Faerské ostrovy - 23. března 2019   18:00

Malta
Malta
13' Nwoko  • 77' S. Borg
2:1
(1:0)
Faerské ostrovy
90+8' J. Thomsen  (Rólantsson)
Malta
Bonello – S. Borg, Caruana, Agius, Mbong – R. Muscat (84. Mintoff), Guillaumier, P. Fenech – Corbalan (63. Z. Muscat), Nwoko, Mifsud (C) (71. Zerafa).
Thorarinsson – Sigurdsson, Sigurdarson (vš. ISL)
National Stadium, Ta' Qali, Malta
Nielsen – Rólantsson, Gregersen (C), Faerö (79. Frederiksberg), V. Davidsen – Vatnhamar (68. Bartalsstovu), Baldvinsson, Hansson, Joensen (72. K. Olsen) – Hendriksson – J. Thomsen.
Gestsson, Hansen – Egilsson, Wardum, Bartalsstovu, K. Olsen, Frederiksberg, Vatnsdal.

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:7. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 13:13.
Dnešní utkání končí vítězství Malty, která dokázala dlouho držet těsné vedení 1:0. Faerské ostrovy měly k dispozici i penaltu, ale vyrovnat nedokázaly. Naopak Malta svou penaltu využít dokázala a tím navýšila svůj náskok. Hosté ještě v samém závěru zápas zdramatizovali, vyrovnat ale již nestihli.
90+10'
Zákroky brankáře Malty Bonella – 2.
Zákroky brankáře Faerských ostrovů Nielsena – 2.
90+9'
Žlutou kartu dostává Gilli Rólantsson (Faerské ostrovy).
90+9'
Žlutou kartu dostává Hallur Hansson (Faerské ostrovy).
90+8'
Žlutou kartu dostává Henry Bonello (Malta).
90+8'
Faerské ostrovy právě vstřelily branku!
JÁKUP THOMSEN se dostal za obranu soupeře a hlavou nasměroval míč do branky, ale je již hodně pozdě.
90+5'
Ani v tuto chvíli to hosté ještě nezabalili, to je sympatické, ale Faerské ostrovy již mají jistotu, že z Malty odjedou bez bodů.
90+3'
Henry Bonello (Malta) jde do souboje o míč, je při tom faulován, padá na trávník.
90+2'
Henry Bonello (Malta) má míč opět ve své moci, šance hostů ještě na zvrat pomalu berou za své.
90'
Nastavuje se sedm minut.
89'
Odkop od branky Malty, Henry Bonello pochopitelně nespěchá.
87'
Rychlá rozehrávka hostů, kteří se dostávají za půlící čáru, Malťané v plném počtu brání, není to lehké, z pohledu Faerských ostrovů.
86'
Žlutou kartu dostává Kaj Leo í Bartalsstovu (Faerské ostrovy).
84'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Rowen Muscat, přichází John Mintoff.
83'
Velká šance hostů, kdy Viljormur Davidsen střílí z levé strany, z hranice malého vápna, ale trefuje jen dobře postaveného Bonella.
81'
Probíhá poslední desetiminutovka tohoto zápasu, v němž se Malta možná dočká prvních tří kvalifikačních bodů.
79'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Odmar Faerö, přichází Árni Frederiksberg.
77'
Malta právě vstřelila branku!
Na rozdíl od Faerských ostrovů domácí dokázali penaltu využít! STEVE BORG poslal míč na opačnou stranu, než kterou zvolil Gunnar Nielsen a náskok domácích se zvyšuje.
76'
Byla nařízena penalta pro Maltu, poté, co Atli Gregersen (Faerské ostrovy) skluzem zastavil průnik Nwoka.
76'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) rozehrál rohový kop z levé strany, ale domácí se v pohodě ubránili.
75'
Rógvi Baldvinsson (Faerské ostrovy) trefuje bránícího Steve Borga, který se nyní těžce zvedá z trávníku.
74'
Faeřané obléhají pokutové území soupeře, vyrovnání není daleko.
73'
Odpískaný ofsajd zastavil ojedinělou útočnou akci Malťanů.
72'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází René Joensen, přichází Klaemint Olsen.
71'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Michael Mifsud, přichází Joseph Zerafa.
71'
Malťané se urputně brání...
70'
Posledních dvacet minut dělí Maltu od tří kvalifikačních bodů.
68'
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Sölvi Vatnhamar, přichází Kaj Leo í Bartalsstovu.
67'
Osm domácích hráčů vyčkává před vlastním vápnem... bude to těžké bušení do plných, v podání Faerských ostrovů.
66'
Malťané se nyní musí bránit v deseti, bude to těžké pro domácí, bez vyloučeného Agiuse.
65'
Faerské ostrovy se znovu snaží dostat do blízkosti šestnáctky soupeře.
64'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) neproměňuje pokutový kop, parádním zákrokem se blýskl Bonello.
63'
Střídání v týmu Malta: ze hřiště odchází Juan Carlos Corbalan, přichází Zach Muscat.
62'
Andrei Agius (Malta) zahrál ve vápně rukou a dostává červenou kartu, zároveň je tu penalta pro Faerské ostrovy.
61'
Žlutou kartu dostává Steve Borg (Malta).
60'
Hodina hry za námi, domácí i nadále drží těsné vedení, Faerské ostrovy jsou v útočné fázi neškodné.
58'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) rozehrál roh z levé strany, ve vápně se dostal ke střele Sölvi Vatnhamar, který ale branku Malty minul.
57'
Hosté vhazují z levé strany, na polovině soupeře... je z toho následně roh pro Faerské ostrovy.
55'
Faulem končí souboj ve středovém kruhu, míč získávají domácí.
54'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) rozehrál rohový kop z pravé strany, ale míč končí v rukavicích Henry Bonella.
53'
Pro Faerské ostrovy může být útěchou alespoň to, že získávají roh.
52'
Znovu míč v držení hostů, ti se ale neuvěřitelně trápí.
51'
Steve Borg (Malta) si bere míč a bude moci vhazovat.
50'
Gilli Rólantsson (Faerské ostrovy) v pozici rozehrávajícího, ale hostům se nedaří dostat na polovinu soupeře.
49'
Juan Carlos Corbalan (Malta) se dostal k míči, ale neuspěl v souboji s vracejícím se obráncem.
48'
Faerské ostrovy se snaží i v úvodu druhé půle najít cestu k vápnu Malty.
46'
Druhý poločas začne přibližně v 19:02.
První poločas končí vítězstvím domácích, za něž dokázal skórovat (ne)typický Malťan Kyrian Nwoko... Faerské ostrovy se sice snaží diktovat tempo hry, ale hostům se vůbec kombinace nevede.
45+1'
45+1'
Nastavuje se jedna minuta.
45'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) rozehrál rohový kop z levé strany, před brankou Malty bylo hodně těsno, každopádně domácí se ubránili.
44'
Další roh hostů, z levé strany.
43'
Autové vhazování hostů, z pravé strany, na polovině soupeře.
42'
Faerské ostrovy se dostávají na polovinu soupeře, hned vzápětí se ale vracejí zpět na svou polovinu.
41'
Hosté již rozehráli z levé strany, míč končí v náruči Henry Bonella.
40'
Hosté vybojovali svůj první roh.
39'
Rowen Muscat (Malta) faulován na polovině hostů, domácí mají výhodu volného kopu.
38'
Kyrian Nwoko (Malta) nedosáhl na nákop, míč končí vedle branky.
36'
Žlutou kartu dostává Kyrian Nwoko (Malta).
36'
Rohový kop pro Maltu, domácí rozehrávají z pravé strany, ale hosté se opět ubránili.
35'
Autové vhazování domácích, z pravé strany, na polovině soupeře.
33'
Žlutou kartu dostává René Joensen (Faerské ostrovy).
33'
Viljormur Davidsen (Faerské ostrovy) pokazil nákop, kdy míč poslal přímo do autu.
32'
Znovu se hraje ve středu hřiště.
31'
Hosté se drží na polovině domácích, snaží se najít cestu k brance Malty.
30'
První půl hodina minulostí, zatím je to zápas, který je hodně běhavý, ale kombinačně hodně slabý, hlavně ze strany hostů.
28'
Hosté kombinují u půlící čáry.
27'
Malťané odvrátili hned několik centrů, ale hosté se znovu dostali k míči.
26'
Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) opět v akci, další výkop od hostující branky.
25'
Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) se gestem omlouvá svým spoluhráčům za špatný výkop.
24'
Faeřané se nemohou dostat z vlastní poloviny.
23'
Malťané opět útočí, zkouší to středem, ale Nwokovi ukopl míč Viljormur Davidsen (Faerské ostrovy).
22'
Každopádně ve hře Faerských ostrovů a Malty je vidět zásadní rozdíl – domácí nemají tolik problém s kombinací, jako hosté.
21'
Další dobrá akce domácích, kdy Michael Mifsud zakončil z hranice vápna, branku ale přestřelil.
20'
Fareské ostrovy na polovině soupeře, ale kombinace se hostům stále nedaří.
19'
Kyrian Nwoko (Malta) netrefuje branku Faerských ostrovů.
17'
Hosté opět s míčem u půlící čáry.
16'
Faerské ostrovy opět s míčem u nohy, ale hostům se zatím nedaří dostat do blízkosti branky domácích.
15'
Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) sbírá míč a bude moci rozehrát od své branky.
13'
Malta se ujímá vedení, po centru z levé strany se dokázal hlavou prosadit KYRIAN NWOKO.
12'
Brandur Hendriksson (Faerské ostrovy) fauluje na polovině Malty, míč pro domácí.
11'
Gunnar Nielsen (Faerské ostrovy) rozehrává, míč letí na polovinu Malty.
10'
Ani z tohoto rohu domácí branku soupeře ohrozit nedokázali.
9'
Odmar Faerö (Faerské ostrovy) odehrál nákop soupeře na roh, domácí budou rozehrávat z pravé strany.
8'
Po pravé straně se Malťané dostávají na polovinu soupeře.
7'
Domácí z pravé strany rozehráli, míč se ale celkem rychle dostává k půlící čáře.
6'
Rohový kop pro Maltu, vůbec první roh v zápase, domácí rozehrají z pravé strany.
5'
Míč opět končí na kopačkách hostujících hráčů.
4'
Centr hostů z levé strany, míč letí do vápna, kde domácí odhlavičkovávají.
3'
Henry Bonello (Malta) vykopává od své branky, míč ale vzápětí končí v autu.
2'
Hosté se drží před pokutovým územím soupeře.
1'

Malta: Bonello – S. Borg, Caruana, Agius, Mbong – R. Muscat, Guillaumier, P. Fenech – Corbalan, Nwoko, Mifsud (C).
Náhradníci: N. Vella, Haber – K. Micallef, D. Vella, Montebello, Mintoff, Camilleri, Kristensen, Zerafa, Grech, N. Muscat, Z. Muscat.

Faerské ostrovy: Nielsen – Rólantsson, Gregersen (C), Faerö, V. Davidsen – Vatnhamar, Baldvinsson, Hansson, Joensen – Hendriksson – Edmundsson.
Náhradníci: Gestsson, Hansen – Egilsson, Wardum, Bartalsstovu, K. Olsen, Frederiksberg, Vatnsdal, J. Thomsen.

Rozhodčí: Thorarinsson – Sigurdsson, Sigurdarson (vš. ISL).
V kvalifikační skupině H nemají oba týmy příliš šancí na nějaký úspěch, nedej bože na postup... ten je, ve společnosti Španělska, Švédska, Norska a Rumunska nereálný. Pro oba tak bude důležité spíše to, kolik bodů dokáží vybojovat. A první, zároveň i jeden ze dvou zápasů, v nichž se dají získat body, je právě tento duel.
Vítejte u online přenosu fotbalového utkání kvalifikace na EURO 2020, v němž MALTA přivítá na svém stadionu FAERSKÉ OSTROVY.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.