Kvalifikace na ME -  ONLINE PŘENOS -  Polsko : Izrael - 10. června 2019   20:45

Polsko
Polsko
35' K. Piątek (Kędziora) • 56' Lewandowski  • 58' Grosicki (P. Zieliński) • 84' Kądzior (Milik)
4:0
(1:0)
Izrael
Izrael
Polsko
Fabiański – Kędziora, Bednarek, Glik, Bereszyński – P. Zieliński, Klich (75. Góralski), Krychowiak, Grosicki (77. Kądzior) – K. Piątek (73. Milik), Lewandowski (C).
Skorupski, Gikiewicz – Cionek, Frankowski, Góralski, Jędrzejczyk, Kądzior, Linetty, Milik, Pazdan, Rybus, Szymański.
Stieler – Pickel, Achmüller (všichni Německo)
PGE Narodowy (Varšava)
Izrael
Harush – Dasa, Taha, Yeini, Ben Harush – N. Bitton (82. Elhamed), B. Natcho (C), Kayal (57. Cohen) – Dor Peretz – Solomon (72. Saba), Zahavi.

Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:5.
Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Polska, které svého soupeře porazilo poměrem 4:0. Hosté naprosto zaspali vstup do druhého poločasu, během krátkého časového sledu inkasovali hned dvakrát, čímž se dostali do tříbrankového manka. Izrael se posléze dostával na polovinu soupeře, avšak za celý zápas se nedostal do žádné vyložené šance. Naopak soupeř si přichystal ještě jednu branku, která byla zároveň tou poslední v tomto utkání.
90+3'
90+2'
Velice zkušeně to provedl Yeini, který za sebe nepustil napadajícího Zielińskiho. Harush tak předvede jeden z posledních odkopů od branky.
90+1'
Polsko ještě zahrávalo rohový kop, avšak před dopadem míče bylo pískáno. Útočným faulem si totiž pomáhal obránce Glik.
90'
Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.
89'
Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby. Polsko je již jistým vítězem, nicméně se bude ještě něco málo nastavovat.
88'
Taha si dokázal zpracovat těžkou přihrávku, navíc se manévrem dostal kolem protihráče. I tak to vedlo ke ztrátě, domácí se ženou na druhou stranu.
85'
Před malým momentem jsme sledovali důrazný souboj u postranní čáry, který hůř odnesl domácí Kedziora. Nakonec oba kohouti pokračují ve hře, Izrael je opět u míče.
84'
Polsko právě vstřelilo branku!
Aby toho nebylo málo, tak tu máme další branku domácích! Hostující brankář Harush nepředvedl vůbec dobrou rozehrávku od své branky, naopak našel pouze nohu Milika, který ještě našel lépe postaveného DAMIANA KADZIORU, jenž si proti brankáři věděl rady.
84'
Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut. Polská reprezentace kráčí za vítězstvím, Fabiański by si rád připsal další čisté konto.
83'
Peretz nepředvedl zrovna jisté zpracování míče, ten mu totiž uskočil daleko do zámezí. Následně pak obránce Kedziora zkontroloval jeho dráhu letu.
82'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Nir Bitton, přichází Hatem Abd Elhamed.
81'
Nakonec to vzdušnou nabídkou zkoušel Dasa, který našel pouze náruč brankáře. Fabiański si vysloužil potlesk, následně vyhodil míč do strany.
80'
Stále tentýž obrázek hry. Hosté jsou sice v posledních minutách aktivnější, avšak jejich kombinace se odehrávají hodně daleko od branky soupeře.
79'
Izrael se nyní dostal k delší kombinaci na polovině soupeře, avšak Saba vymyslel příliš nepřesnou přihrávku, která skončila u polského brankáře.
78'
Najednou měl hodně prostoru kolem sebe Zahavi, který nakonec ještě oslovil Peretze, jehož pohotová rána pravou nohou proletěla vedle branky.
77'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Kamil Grosicki, přichází Damian Kądzior.
76'
Grosicki to zkoušel drzým výpadem po levém křídle, přičemž po souboji s Tahou skončil na zemi. Hlavní sudí další pokutový kop rozhodně nenařídí.
75'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Mateusz Klich, přichází Jacek Góralski.
75'
Hodně nepovedené přenesení hry vyprodukoval hostující kapitán Natcho, který se u postranní čáry snažil oslovit Bittona, což se hrubě nepodařilo.
74'
Dasa si stačil přehodit míč na silnější nohu, což mu naopak spíše uškodilo. Jednalo se o hodně nepřesnou nabídku, jenž navíc skončila v zámezí.
73'
Střídání v týmu Polsko: ze hřiště odchází Krzysztof Piątek, přichází Arkadiusz Milik.
72'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Manor Solomon, přichází Dia Saba.
71'
Taha nevymyslel nic závratného, naopak zvolil další zpětnou přihrávku až na kolegu Yeiniho, který z jedničky roztáhl hru na osamoceného Cohena.
70'
Izrael se celkem snadným způsobem dostal ke středovému kruhu, avšak stejně tak rychle se vrátili domácí hráči, jenž se usadili u své šestnáctky.
69'
Klich našel vedle stojícího Lewandowskiho, který to zkoušel vzít sám na sebe. Drzý průnik přes střed hrací plochy čistě zastavil pozorný Yeini.
64'
Máme za sebou něco málo přes hodinu hry. Polská reprezentace kráčí za dalším vítězstvím, navíc se dost možná dočká čtvrtého čistého konta v řadě.
63'
Harush si nyní připsal snadnou práci, přičemž v poklidu sevřel míč do své náruče. Hostující brankář okamžitým výhozem do strany oslovil Dasu.
62'
Na malý moment se k míči dostal Zahavi, avšak stejně tak rychle o něj přišel. Následně Klich naznačil přihrávku vpřed, avšak nakonec našel Glika.
61'
Kedziora si tak vyzkoušel autové vhazování z pravé strany, které poslal přesně na kopačku Klicha. Polsko hraje velice klidným způsobem.
60'
Po rozehrávce se poprvé k míči dostal střídající Cohen, který rozjel kombinaci uprostřed hrací plochy, načež Peretz neúspěšně přenášel hru.
59'
Hostujícímu celku absolutně nevychází vstup do druhého poločasu, v krátkém časovém sledu inkasoval podruhé, což není příznivá zpráva.
58'
Navíc to je už o tři branky, což bude pro Izrael o to složitější! Zdánlivě beznadějný pas přeci jenom našel KAMILA GROSICKIHO, který ihned po odskoku míče vypálil na brankáře Harushe, jenž překvapivě nedokázal zasáhnout. Hostující strážce tyčí určitě nemá čisté svědomí!
58'
Rázem to bude pro hráče Izraele hodně složité, prohrávají totiž už o dvě branky. I tak do konce zápasu zbývá celkem dostatek času.
57'
Střídání v týmu Izrael: ze hřiště odchází Beram Kayal, přichází Yonatan Cohen.
56'
Rázem je to o dvě branky! K exekuci pokutového kopu se totiž postavil ROBERT LEWANDOWSKI, který zkušeně zakončil k pravé tyči, zatímco se hostující brankář Harush vydal k opačné konstrukci.
55'
Je tu pokutový kop pro Polsko! Grosicki totiž trefil horní končetinu soupeře!
55'
Fabiański si tentokráte vybral vedle stojícího Bednarka, který ihned odkopával ke středovému kruhu. Tam se podařilo zabojovat Krychowiakovi.
54'
Bereszynski příliš uspěchal přihrávku na Lewandowskiho, který se na poslední chvíli hnul špatným směrem. Následně nebezpečně centroval Dasa.
53'
Solomon přeci jenom vydoloval zdánlivě ztracený míč, avšak následná rána z velké vzdálenosti nebyla moc povedená. Fabiański nemusel zasahovat.
52'
Zieliński sice nasadil jesličky protihráči, avšak poté o balón přišel. Následně Izrael zahájil kombinaci na polovině soupeře, která zatím nikam nevede.
51'
Zahavi se daleko s míčem nedostal, nepovedlo se mu vybojovat ani rohový kop. Mezitím se zpět na hrací plochu dostal Bitton, jenž byl chvíli za čárou.
50'
Také Harush okusil práci s míčem. I hostující brankář vykopával daleko na druhou stranu, avšak Zahavi se do hlavičkového souboje nestihl dostat.
49'
Fabiański si tak připsal další odkop od branky, kterým se pokusil oslovit Piatka. Ten se pouštěl do hlavičkového souboje, ve kterém dostal naloženo.
48'
Už to vypadalo, že se Kayal přeci jenom dostane do zakončení, avšak pomezní sudí si všiml ofsajdu. Opakovaný záběr tento skutek potvrdil.
47'
Odstartoval nám druhý poločas, jehož úvodní rozehrávku si tentokráte vzali na starost domácí, kteří budou pro změnu hrát zprava doleva.
46'
Máme za sebou první poločas, který nám nakonec nabídl jediný přesný zásah, o který se postaral domácí celek. Sledovali jsme ale celkem vyrovnanou podívanou, přičemž o trochu aktivnějším dojmem se jevilo Polsko, které neustále naráželo na pozornou obranu soupeře. Ta odolávala celkem dlouho, avšak poté zapomněla na polského fovarda Piatka, který prostřelil Harushe. Izrael to bude mít hodně složité, na vyrovnání má ale celý druhý poločas.
45+3'
45+3'
Sám na sebe to nakonec vzal Lewandowski, jehož sympatický obstřel putoval nad.
45+2'
Lewandowski si to namířil k opačnému pokutovému území, kde spadl na zem. Budeme sledovat velice zajímavou standardku.
45+1'
Kedziora byl vytlačen téměř na vlastní polovinu, nakonec se mu ale podařilo otřít míč o napadajícího Ben Harushe. Autové vhazování pro domácí.
45'
První poločas bude nastaven o dvě minuty.
45'
Zahavi se konečně dostal k sympatičtějšímu zakončení, avšak mířil pouze do míst, ve kterých se nacházel Fabiański.
44'
Klich se stáhl hluboko na vlastní polovinu, načež dalekonosným pasem zkoušel najít Lewandowskiho, který v tísni na padající míč nakonec nedosáhl.
42'
Přenesení hry směřovalo na obránce Tahu, který poslal přihrávku na naprosto nevýrazného Kayala, s jehož zakončením si polský brankář poradil.
40'
Žlutou kartu dostává Eran Zahavi (Izrael).
40'
První poločas se neúprosně blíží ke svému konci, hrát se bude ještě něco málo kolem pěti minut. Uvidíme, zda se bude nastavovat.
39'
Izrael nyní celkem dlouho kombinoval na vlastní polovině. Následně se k míči dostával Zahavi, kterého zezadu fauloval domácí záložník Klich.
38'
Obrannou povinnost si splnil Natcho, který byl poté faulován protihráčem. Sudímu to samozřejmě neuniklo, avšak tentokráte se žlutit nebude.
37'
Najednou se do varu dostal také zaplněný stadion, který vycítil šanci na vítězství. Jejich miláčci se navíc opět nacházejí na polovině soupeře.
36'
Najednou to budou mít hostující hráči hodně složité, prohrávají totiž o jednu branku. I tak do konce zápasu zbývá celek dostatek času na vyrovnání.
35'
Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Polsko se dostalo na druhou stranu, kde se do pokutového území prodral obránce Kedziora, který ještě rychlou akci vyšperkoval přihrávkou na lépe postaveného KRZYSZTOFA PIATKA, jenž prudkou ránou propálil Harushe.
35'
Polsko se rovněž snažilo dostat míč na druhou stranu, avšak Zieliński měl velké starosti. Nakonec se mu přeci jenom podařilo vybojovat aut.
34'
Hostující kapitán Natcho rozehrával volný kop z útočné poloviny. Jako adresáta přihrávky si vybral Solomona, který mu okamžitě vracel balón.
33'
Grosicki si to neohroženým způsobem vydal k opačné šestnáctce, kde ho velice dobrým zákrokem zastavil Taha, jenž si navíc pomáhal čistým způsobem.
32'
Izrael uklidnil hru na vlastní polovině, přičemž se do kombinace zapojil také brankář Harush. Hosté se celkem snadně dostali na druhou stranu.
31'
Až poté se do vzduchu dokázal natlačit Piatek, jehož hlavička nebyla zrovna přesná. Harush nezasahoval, naopak bude v tuto chvíli vykopávat.
30'
Polsko obstaralo další autové vhazování, po kterém Krychowiak přenášel hru na pravou stranu, kde Kedziora trefil prvního hráče před sebou.
26'
Žlutou kartu dostává Grzegorz Krychowiak (Polsko).
25'
Zahavi mohl poslat svůj celek do vedení! Nejprve úplně zapomněl zakončit, posléze si opět natahoval míč ke střele, avšak na poslední chvíli zakročil Bednarek.
24'
Posléze si nedovoleným zákrokem pomohl jeden z hráčů Polska, čehož si všiml také hlavní sudí. Izrael tak bude moci konečně uklidnit hru.
23'
Do pokutového území létá jeden centr za druhým. Grosicki to zkoušel střílenou nabídkou, avšak před jedním ze spoluhráčů zasahoval Harush.
22'
Obrana Izraele dokázala zablokovat další pokus o centr, tentokráte se o něj pokoušel Zieliński. Aby toho nebylo málo, tak poté se podařilo zasáhnout Tahovi.
21'
Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku, která nám zatím nepřinesla žádný přesný zásah. Mnohem aktivnějším dojmem se jeví Polsko.
20'
K hodně pohotovému zakončení se dostal Zieliński, který přízemní zakončení nakonec poslal pouze do boční sítě, Harush nemusel zasahovat.
19'
Zieliński si na pravém křídle nastavil míč k centru, který ale okamžitě krotil obránce Ben Harush. Poláci budou vhazovat z blízkosti rohového praporku.
18'
Bereszynski si opět vyzkoušel autové vhazování, po kterém se k míči dostal soupeř. Rozehrávající Yeini přihrával pouze ven z hrací plochy.
17'
Hostující brankář Harush si dal záležet na rozehrávce od své branky. Nakonec rozehrál na vedle stojícího Yeiniho, který pro změnu našel Dasu.
16'
Ben Harush předvedl dobré zpracování míče, načež přihrával na lépe postaveného Kayala, jehož rána pravou nohou směřovala do náruče Fabiańskiho.
15'
Lewandowski to zkoušel vzít sám na sebe, avšak míč si ukopl daleko od kopačky. Na druhou stranu se dostal Dasa, který počkal na své spoluhráče.
14'
Kedziora v tísni volil zpětnou přihrávku na vedle stojícího Bednarka, který ihned přeposílal na Grosickiho, jehož centr opět našel pouze Tahu.
13'
První zakončení tohoto zápasu. K odraženému míči se jako první dostal Krychowiak, jehož okamžitá dělovka pravou nohou vystoupala vysoko nad.
12'
Dalekonosné přenesení hry směřovalo na naběhnuvšího Zielińskiho, před kterým zasahoval Yeini. Izrael je postupem času čím dál více pasivnější.
11'
Bereszynski měl další práci, vhazoval totiž kousek od pokutového území. Jeho přihrávka směřovala na Grosickiho, jenž neodcentroval přes Tahu.
10'
Jeho nabídka se snesla pouze na kopačku Tahy, který konstruktivně dokázal rozehrát. Posléze se k centru dostal Peretz, jenž našel pouze Glika.
9'
Zpětná přihrávka směřovala na polovinu domácího celku. O rozehrávku se starala kompletní obranná čtveřice, načež Krychowiak nakopával vpřed.
8'
Lewandowski operoval s balónem u pravé autové čáry, kde pouze trefil Ben Harushe do nohy. Poláci si vyzkouší autové vhazování z pravé strany.
7'
Nakonec se jednalo o přízemní rozehrávku, která směřovala na levou stranu. Bereszynski si vyžádal podporu spoluhráčů, jako první přiběhl Grosicki.
6'
Natcho vyslal dalekonosný nákop na Zahaviho, který se pokoušel zachránit míč na hrací ploše, což se mu nepodařilo. Fabiański bude rozehrávat.
5'
Do pokutového území Izraele přiletěl nadýchaný bochánek z kopačky Bereszynskiho, avšak do vzduchu se dostal hostující obránce Taha.
4'
Piatek zkoušel prodloužit na sebe, kde číhal aktivitu Lewandowskiho. Jako první se k míči dostal pozorný Taha, jenž rozehrál odkopem na pravou stranu.
3'
Obrannou povinnost si u postranní čáry splnil domácí Glik, který za sebe nepustil Solomona. O autové vhazování se tedy postará zadák Ben Harush.
2'
Hlavní sudí poprvé pískl do své píšťalky, utkání tak může začít. Úvodní slovo si vzali hosté, kteří budou hrát zprava doleva.
1'

Polsko: Fabiański – Kędziora, Bednarek, Glik, Bereszyński – P. Zieliński, Klich, Krychowiak, Grosicki – K. Piątek, Lewandowski (C).
Náhradníci: Skorupski – Cionek, Frankowski, Góralski, Jędrzejczyk, Kądzior, Linetty, Milik, Pazdan, Rybus, Szymański.

Izrael: Harush – Dasa, Taha, Yeini, Ben Harush – N. Bitton, B. Natcho (C), Kayal – Dor Peretz – Solomon, Zahavi.
Náhradníci: Jarafi, Marciano – Elhamed, Cohen, Cohen, Dgani, Habshi, Glazer, Almog, Saba, Sahar, Tawatha.

Rozhodčí: Stieler – Pickel, Achmüller (všichni Německo).
Izrael

Na opačné straně stojí neméně dobře hrající Izrael, který si rovněž vede velice dobře. Izrael se v současné době nachází na druhé pozici, přičemž na svého dnešního soupeře ztrácí pouze dva body. Hostující celek tohoto zápasu přišel o body hned v prvním utkání, na domácím stadionu změřil síly se Slovinskem, přičemž konečným výsledkem byl stav 1:1. Následující utkání proti Rakousku nabídlo celkem velkou přestřelku, přičemž Izrael dokázal zvítězit 4:2, přičemž se o hattrick postaral Zahavi. Tentýž hráč rozlouskl také poslední skupinové představení, i v tomto případě se blýskl hattrickem, avšak tentokráte do sítě Lotyšska, které prohrálo 0:3.
Polsko

Reprezentace Polska si v úvodu kvalifikace vede velice dobrým způsobem, neboť po třech odehraných zápasech okupuje první pozici své skupiny. Poláci na úvod kvalifikace zvládli těžký duel na hřišti Rakouska, kde nakonec rozhodla jediná branka. Polsko si připsalo čisté konto i v následujícím utkání, tentokráte na vlastní půdě přivítalo Lotyšsko, jenž nakonec prohrálo poměrem 0:2. Aby toho nebylo málo, tak Polsko neinkasovalo ani ve třetím skupinovém představení, tentokráte zajíždělo na půdu Severní Makedonie, která inkasovala pouze jedinkrát, což ale stačilo na porážku. Jedinou branku tohoto zápasu vstřelil kanonýr Piatek.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům! Zápasy kvalifikace o mistrovství Evropy jsou v plném proudu, v dnešním souboji se proti sobě představí Polsko a Izrael.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.