Hodně zajímavý závěr v Granadě! Real nakonec ukořistil vítězství po gólu Ronalda a vlastní branky Cortés. Příjemnou noc přeje Petr Dejnožka.
Stejně je vyloučen takéí Siqueira, rozhodčí jsou uprostřed chumlu policistů vedeni do kabiny.
Po závěrečném hvizdu se hráči Granady sesypali na rozhodčího a Moises Hurtado vidí červenou kartu!
90+4
Real právě vstřelil branku! Tak to je opravdu smolný konec pro Granadu! Přes sedmdesát minut držela Granada vedení, ale nyní to vypadá, že nebude mít ani bod. Centr z pravé strany si smolně poslal do vlastní branky CORTÉS a zajišťuje tak tři body pro Real Madrid - 1:2!
90+3
Domácí střídají, odejde Dani Benitez, nahradí jej Allan Nyom.
87
Higuaín v ofsajdu, Real se snaží strhnout vítězství na svoji stranu.
85
Rychlý protiútok Granady zakončil Franco Jara lobem a míč končí na horní síti.
82
Real právě vstřelil branku! A je to tu! Nařízenou penaltu si postavil CRISTIANO RONALDO a nekompromisně maže náskok Granady - 1:1!
81
Marcelo také dostal žlutou kartu.
80
Moisés Hurtado vidí žlutou kartu, ještě tam je spousta protestů.
80
Jenže nyní je to penalta pro Real! Zápasnickým chvatem sundal Cristiana Ronalda Moisés a je to jasný pokutový kop!
78
Bílý balet se nemůže dostat k souvislejšímu tlaku, Granada se dnes o tři body nechce připravit.
75
Granada jde také poprvé střídat. Odchází zřejmě zraněný Carlos Martns, místo něj přijde A. Gómez.
73
Xabi Alonso dostává za faul na Martinse jasnou žlutou kartu.
72
Real se snaží o vyrovnání, zatím však marně.
69
Při zákroku se však zranil brankář Julio César, nyní je ošetřován na hřišti.
68
Právě Higuaín vypálil jedovku za vápnem, která však plachtila těsně mimo!
66
Higuaín dostává žlutý kartónek.
64
Obrovskou šanci měl Cristiano Ronaldo, který ze strany postupoval sám na Césara, který ho ale bravurně vychytal!
63
Žlutou kartu obdržel López.
60
Callejon vystřídá Di Mariu a to je poslední výměna Bílého baletu.
57
Karim Benzema vyslal jedovatou střelu z ostrého úhlu, Julio César si připsal důležitý zákrok!
55
Nyní však přicházejí chvíle Realu, zejména Xabi Alonso přinesl do jejich řad potřebnou energii.
52
Na konci poločasu to vypadalo, že Real začne diktovat tempo, ale je to přesně naopak. Outsider duelu se snaží o druhý zásah.
50
Ighalo v ofsajdu.
49
Skvělou práci předvedl domácí Ighalo, který se dokázal vymanit ze sevření tří protihráčů a nepříjemnou střelou prověřil Adana!
47
Ihned první rychlá akce Granady, Carlos Martins vyslal střelu, která ale postrádala razanci.
46
Real v poločase předvedl hned dvě střídání. Higuaín nahradil Sahina, Kaka také skončil a místo něj přišel Xabi Alonso.
46
46
Sudí nenastavil ani minutu, a tak je tedy jasné, že Granada je v poločase ve vedení, které zajistil již v páté minutě Franco Jara. Poslední perioda začne asi v 22:01.
43
Cristiano Ronaldo měl na hlavě vyrovnání, ale z bezprostřední blízkosti hlavičkuje těsně mimo!
41
Na Realu je již vidět, že o mnoho nehraje. Titul má v kapse, a tak si chce závěrečná kola hlavně užít.
39
V posledních minutách Real začíná zatápět svému soupeři a snaží se o vyrovnání.
36
Odražený balón se dostal na nohu Sahina, který z kroku vystrašil domácí fanoušky! Střela šla však o centimetry nad branku!
34
Granero na pravé straně motal hlavu obráncům Granady, nakonec z toho vykoledoval alespoň rohový kop.
32
Jara nachytán v ofsajdu. Akce Granady je u konce.
30
Poprvé dnes ukázal své šikovné nožky Cristiano Ronaldo, kdy na sebe navázal dva spoluhráče a předložil míč Benzemovi. Ten o něj ale posléze přišel.
28
Hodně naivně ve vápně padal Jara, hlavní rozhodčí prosbu o penaltu s úsměvem odmítá.
26
První žlutou kartu v dnešním zápase vidí Raúl Albiol.
25
Sám na sebe to vzal Cristiano Ronaldo, pohlednými kličkami toho ale příliš nezískal.
23
Granada má soustavný tlak, šance střídá šanci. Odražený míč dostal do nohy Moises Hurtado, avšak z hranice velkého vápna napálil pouze obránce Realu.
21
Granada zahrávala rohový kop, k hlavičce se dostal Ighalo. Skvěle ale zasáhl brankář Realu Adan!
20
S tvrdostí to na půlící čáře přehnal Di Maria, za svůj zákrok by si klidně zasloužil i žlutou kartu.
19
Granada zkusila rychlý protiútok, centr na Rica ale nebyl úplně přesný. Míč doskákal až do rukavic Adana.
17
Kaká zkusil štěstí z velké vzdálenosti, jeho střela však proplachtila mimo tři tyče.
14
Granada drží míč a snaží se kombinovat. Real je zaskočen aktivitou domácího mužstva.
11
Domácí hráči byli v další dobré šanci, tentokrát ale střelecký pokus zblokovala hostující obrana.
8
Do střelecké pozice se dostal Ronaldo, mířil ale mimo.
5
Granada právě vstřelila branku!První gól zápasu vstřelil FRANCO JARA a Real prohrává!
1
Úvodní sestavy: Granada: Cesar - Cortés, López, Gómez, Siqueira - Jara, Moises, Martins, Rico, Benítez - Ighalo Real Madrid: Adan - Albiol, Varane, Carvalho, Marcelo - Di María, Granero, Kaká, Sahin, Cristiano Ronaldo - Benzema Rozhodčí: Gomez - Galindo, Martínez.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00. Dnešní zápas přinese souboj domácí Granady a Realu Madrid, který v průběhu týdne oslavil s předstihem zisk mistrovského titulu. I kvůli tomu hosté dnes nastoupí v trochu kombinované sestavě. V základní jedenáctce ale nechybí nejlepší střelec týmu Cristiano Ronaldo.