To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na
shledanou.
Je konec! Celta Vigo dokázala vybojovat cennou remízu proti slavné Barceloně, která sice v průběhu druhé půle vedla 2:1, nakonec ale o tři body přišla brankou v předposlední minutě řádné hrací doby, kdy se trefil Oubiňa. Na ploše stadionu Municipal de Balaídos tak hned po závěrečném hvizdu propukla oslava skvělého výsledku, který se dnes domácím hrdinům povedl.
90+3
Poslední minuta nastaveného času, již to vypadá, že se Barcelona bude muset spokojit pouze s bodem.
90+2
A dokonce se domácí dostávají k rohovému kopu! Z pravé strany rozehrává Fabián Orellana, ale nikdo z jeho spoluhráčů se nedostal do zakončení.
90+1
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90
Běží poslední minuta řádné hrací doby, stav je nerozhodný, což je dobrý výsledek pro Celtu Vigo, naopak ztráta pro Barcelonu!
89
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
No vida! Domácím se podařilo zásluhou BORJI OUBINI vyrovnat! Jeho přesná hlavička z levé strany skončila v síti, Pinto byl naprosto bez šance, je vyrovnáno!
88
Žlutou kartu dostává Sergio Busquets za faul na polovině soupeře.
86
Cabral sprintuje za míčem směrem k brance hostů, ale Dani Alves situaci dokázal vyřešit, míč končí u Pinta.
84
Naposledy střídají i hosté, Fàbregase střídá Busquets.
82
Domácí naposledy střídají, střelce jediného domácího gólu Natxa Insu střídá Lévy Madinda.
80
Začíná poslední desetiminutovka utkání, Barcelona vede 2:1, domácí to budou mít s vyrovnáním hodně těžké.
79
Ale Demidov obranným zákrokem tuto kombinaci přerušuje.
78
Alves kombinuje s Messim na pravé straně u pokutového území soupeře.
77
Kombinace hostů na polovině hřiště, s příchodem Xaviho se úroveň fotbalu FCB zvedl, to je patrné.
75
Barcelona již vede a je to vidět i na jejím herním projevu!
73
Barcelona právě vstřelila branku!
LIONEL MESSI se konečně trefuje, dává svůj třiačtyřicátý gól sezóny, když si nejlépe naběhl na přihrávku Tella z levé strany a z místa pokutového kopu placírkou překonává Varase.
72
Následný roh odvrací obrana Celty Vigo, domácí tak stále drží nadějnou remízu.
71
Výtečný obranný zákrok Roberta Laga, který v poslední chvíli odkopává před Villou na hranici malého vápna!
69
A vzápětí střídají i domácí, Danijel Pranjić opouští hrací plochu, přichází De Lucas.
68
Barcelona podruhé střídají, Alexis Sánchez odchází, nahradí ho David Villa.
67
Messiho roh nebyl povedený.
67
Fàbregas nachází na pravé straně Messiho, ten udělá dva kroky směrem k malému vápnu, střílí, ale mimo, míč byl však tečován, rohový kop pro FCB.
65
Hosté také střídají, Thiago Alcântara odchází, nahradí ho Xavi.
64
Alexis Sánchez navíc dostává za řeči žlutou kartu.
63
Varas odkopává před nebezpečně se blížícím Sánchezem.
62
Roberto Lago je další potrestaným hráčem, který dostává žlutou kartu.
62
První v utkání střídají domácí, kteří stahují ze hřiště Parka, toho nahradí Mario Bermejo.
61
Fàbregas se ocitá za obranou Celty Vigo, dává gól, ale ten pro odpískaný ofsajd neplatí.
60
Přesto se ještě hosté dostali k míči a nakonec z toho byla šance Piquého, který se "pozapomněl" u branky soupeře.
59
Fàbregas rozehrává roh, míč letí až na druhou stranu pokutového území, tam ale není nikdo, kdo by zakončil.
58
Tello vybojoval rohový kop z levé strany.
57
Míč opět na polovině Celty Vigo.
56
Augusto Fernández přihrává z pravé strany do pokutového území na Parka, tomu ale střela nesedla, míč letí mimo bránu.
55
Další faul domácích, tentokrát byl nedovoleně zastaven Alexis Sánchez přesně na půlící čáře, hrát mohou hosté.
54
Chu-Young Park fauluje na polovině hostů, sice se tomu diví, ale faul to asi byl.
53
Barcelona předvádí další své typické kombinace, zatím ale bez většího úspěchu, domácí jsou na tuto hru dobře připraveni.
51
Barcelona rozehrává rohový kop z pravé strany, bez ohrožení domácí brány.
50
Piqué s Thiagem kombinují na polovině hřiště.
49
Dani Alvesovi se dnes nedaří, má na svém kontě spoustu ztracených míčů, nepřesných přihrávek a nyní ještě fauluje, aby domácí nemohli do rychlého protiútoku po jeho chybě.
48
U míče ale zůstávají hosté, kteří kombinují na polovině domácích.
47
Dani Alves hledá nákopem na pravé straně Alexise Sáncheze, ale obrana Viga míč odkopává.
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně v 19:02 hodin.
Rozhodčí nenastavil ani vteřinu navíc v prvním poločase a ukončil ho po vypršení pětačtyřiceti minut. Zatím sledujeme poněkud rozpačitý výkon Barcelony, která, nebýt akcí Messiho, toho nedokáže příliš mnoho vymyslet a po zásluze prohrávala od osmatřicáté minuty 0:1. Naneštěstí pro domácí fanoušky, radost trvala jen pět minut, neboť na 1:1 zkorigoval brankou ve třiačtyřicáté minutě Tello.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, stav je stále nerozhodný, ale již jsme se dočkali branek, po jedné na každé straně.
43
Odpověď hostů na sebe nenechala dlouho čekat, CRISTIAN TELLO svým pátým ligovým gólem vyrovnává stav utkání na 1:1, po předchozí přesné přihrávce za obranu domácích a neméně povedené střele k pravé tyči, na kterou byl Varas krátký.
43
Následný rohový kop Barcelony obrana domácích odvrací.
42
Míč si staví, kdo jiný než Messi, který míč skvěle zatočil k pravé tyči, obstřelil zeď, ale skvělý zákrok Varase znemožnil největší hvězdě ve vyrovnání.
41
Messi rozpohyboval své rychlé nohy a před pokutovým územím je nedovoleně zastaven domácím Oubiňou, který za tento faul dostává žlutou kartu.
39
Velice zajímavý průběh utkání, hosté v závěru poločasu inkasovali, jak odpoví Barcelona?
38
NATXO INSA v pokutovém území Barcelony, po závaru před Pintem, špičkou kopačky skluzem dopravil míč do sítě a domácí vedou!
37
Messi přihrává Sánchezovi do ofsajdu, ale jinak výtečná akce hostů!
36
Gustavo Cabral se dostává k hlavičce, míč letí jen těsně vedle vzdálenější tyče!
35
Rohový kop budou na druhé straně rozehrávat i domácí fotbalisté, míč si již staví Danijel Pranjić.
34
Ale míč z kopačky Thiaga letí přes celé pokutové území, domácí budou rozehrávat.
33
Po přímém kopu Messiho budou hosté rozehrávat rohový kop.
32
Gustavo Cabral zastavuje Messiho v blízkosti vlastní šestnáctky nedovoleně, dostává za tento faul žlutou kartu!
32
S ním si obrana domácích, stejně jako s následnou střelou Messiho z levé strany z hranice pokutového území, poradila.
31
Messi dobře prošel do pokutového území soupeře, ale je zastaven obranou, to mohla být penalta, ale není! Je z toho "pouze" rohový kop pro FCB.
30
Ani po půlhodině hry jsme se branky nedočkali, to je škoda.
29
Rohový kop domácích obrana Barcelony odvrací.
28
Domácí v gólové šanci, Pique si nejprve srazil míč do brány, Pinto zachránil, stejně jako při následné dorážce z hranice malého vápna!
27
Hosté ani rohový kop nedokázali zužitkovat k ohrožení domácí branky.
26
Velice dobře kopnuto! Messi našel hlavičku Alexi Sáncheze, ten ale míč pouze "lízl", po něm odvrátila obrana domácích na roh.
25
Ještě předtím dostává žlutou kartu Fàbregas, zřejmě za nemístné řeči.
25
FCB bude rozehrávat volný přímý kop z levé strany, ze vzdálenosti zhruba sedmadvaceti metrů.
24
To vypadalo na penaltu pro Celtu Vigo, ale nakonec sudí posoudil zákrok Bartry na Orellana obráceně, tedy jako faul domácího hráče!
23
Thiago postupuje po pravé straně, ale domácí mu odebírají míč.
22
Dani Alves "lapen" v ofsajdu, rozehrává Varas.
20
Fabián Orellana pouze prodlužuje až na Pinta, který bude také vykopávat.
19
Další odkop od brány Celty Vigo.
18
Alexis Sánchez se opět o kousek nedostal k míči v pokutovém území domácích.
16
Fàbregas adresuje nepřesný nákop na Sáncheze, míč u Varase.
15
Ani po patnácti minutách nepadla branka, obrana Barcelony musela řešit již několik ošemetných situací!
14
Je z toho autové vhazování z pravé strany, v blízkosti rohového praporku hostů.
13
Nepřesnost i v kombinaci FCB, domácí postupují do rychlého brejku.
12
Augusto Matias Fernandez dokázal ze vzduchu překonat Pinta v brance FCB, branka ale neplatí – ofsajd!
12
Druhý rohový kop pro domácí.
11
Celta Vigo se po zakřiknutém úvodu čím dál více osměluje, ale kombinaci domácích sráží zatím nepřesnoti.
10
První desetiminutovka je za námi, stav stále bezbrankový.
9
Pique odvrací pouze na roh, domácí budou jako první rozehrávat rohový kop.
8
Alves centruje z pravé strany, ale nepřesně, obrana Celty odvrací.
6
Kolmice na Messiho nepřesná, míč končí u gólmana Varase.
5
První nebezpečná situace před Varasem, z levé strany přihrává Tello, který hledá ve vápně Fàbregase, ale obrana Celty odvrací.
4
Tradiční projev FCB, hosté soupeři míč nepůjčují a čekají na svou šanci.
3
Barca se dnes musí obejít bez Iniesty i Xaviho, uvidíme, jak si hosté s touto absencí poradí.
2
Domácí faulují při útočné kombinaci, Daniel Alves byl nedovoleně atakován, hrají hosté.
1
Oba týmy jsou již na hrací ploše, utkání za malý okamžik začne.

Real Club Celta de Vigo: Varas – Lago, Cabral, Demidov, Johny – Natxo Insa, Oubiňa – Orellana, Pranjić, A. Fernández – Park

FC Barcelona: Pinto – Alves, Piqué, Bartra, Montoya – Thiago Alcântara, Song, Fàbregas – Tello, Messi, Sánchez

Rozhodčí: Lahoz – Devis, Cermeño.
Vítejte u on-line přenosu utkání devětadvacátého kola španělské Primera División, v němž domácí Real Club Celta de Vigo přivítá FC Barcelonu. Na hřiště Celty Vigo zavítá katalánský gigant. Barcelona má ve svém kádru mnoho výjimečných fotbalistů, přesto by nyní jeden mohl vyčnívat. Jmenuje se Lionel Messi a jde si pro další rekord.
Argentinská hvězda skórovala v posledních osmnácti zápasech. Pokud se Messimu podaří dát gól i do sítě Celty, stane se prvním fotbalistou, který uspěje proti všem ostatním týmům španělské první ligy. Osmnáct zmíněných zápasů přineslo 28 vstřelených branek, které přispěly k solidnímu náskoku Blaugranas na jejich největšího rivala.
Už třináct bodů dělí Barcelonu a Real Madrid. S obranou Celty ale nemá Lionel Messi nejlepší zkušenosti. V posledním vzájemném utkání sice obrana Celty Vigo nezastavila Barcelonu, která vyhrála poměrem 3:1, ale Messi se mezi úspěšně střelce zápasu nezapsal. A snadné to pro celou Barcelonu nebude ani tentokrát, jak připomíná mladíček Cristian Tello.
Výbornou a dlouho očekávanou zprávou pro všechny fanoušky Barcelony je návrat trenéra Tita Vilanovy. Mladý nástupce Pepa Guardioly se v New Yorku podrobil dvouměsíčnímu léčení rakovinového nádoru a nyní je zcela fit a zpátky v Katalánsku. Přesto jej podle posledních zpráv na lavičce uvidíme až v zápase Ligy mistrů s PSG. Po návratu hlavního stratéga toužil celý tým, Tella nevyjímaje.
Celta ale musí vložit naději především do svých výkonů. A ty moc povzbudivé nejsou. Naposledy Celta prohrála s Deportivem La Coruňa o dvě branky a nyní sídlí na předposlední příčce La Ligy. Od záchrany ji ale přesto dělí jen tři body. (eurofotbal.cz)