Držení míče: Espanyol Barcelona 47% - 53% Real Betis.
Střely na bránu: Espanyol Barcelona 2 - 2 Real Betis.
Střely celkem: Espanyol Barcelona 6 - 5 Real Betis.
Rozhodčí Gil ukončil dnešní utkání, ve kterém domácí Espanyol Barcelona porazil svého soupeře Real Betis 1:0. O jedinou branku utkání se postaral už v sedmé minutě Garcia. Hra byla velmi vyrovnaná a vyhrál tým, který měl více štěstí. Betis měl ve druhém poločase pár pěkných akcí, ale k ohrožení branky se nedostal. Tříbodový zisk si připisuje Espanyol a Betis odjíždí s prázdnou. Děkuji Vám za pozornost a přeji dobrou noc.
90+3
Domácí fotbalisté nikam nespěchají a utkání se pouze dohrává.
90
Hlavní rozhodčí přidal tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Sergio Garcia, přichází Samuele Longo.
89
Žlutou kartu vyfasoval Nacho Perez.
88
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Joan Verdu, přichází Cristian Gomez.
87
Na druhé straně se v šanci ocitl Verdu, ale jeho střelecký pokus branku minul asi o metr.
86
K balonu se dostal Chica, ale vystřelil nepřesně.
85
V obrovské šanci se ocitli hosté a mohli vyrovnat na 1:1. Nicméně vybojovali pouze rohový kop.
85
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Paulao, přichází Damien Perquis.
84
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Dorlan Pabon, přichází Angel Lopez.
82
Útočnou akci Betisu zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Campbel.
82
Teď už mohou hosté zůstat klidní, protože nebezpečí Espanyolu skončilo. Odkop od brány provede Adrian.
82
Betis se sice ubránil, ale domácí tým u balonu zůstává.
81
Rohový kop vybojoval Espanyol.
79
Žlutou kartu obdržel Juan Carlos.
78
Teď se však ke střele probojoval Molina, ale Casilla zůstal stoprocentní.
78
Obraz hry se ve druhém poločase vůbec nezlepšil, scénář je naprosto stejný. Málo gólových šancí, málo postupných akcí...
77
Žlutou kartu uviděl Simao.
76
Útočnou akci Betisu přerušil sudí, který signalizoval ofsajdové postavení.
76
Autové vhazování pro hosty.
75
Garcia se rozběhl a řekl si o přihrávku za obranu, nicméně Chica byl pozorný a míč mu kopačkou vypíchl.
74
Hosté se snažili překvapit centrem na vzdálenější tyč, ale koncovka jim nevyšla. Betis zůstává na útočné polovině, kde kombinuje s balonem.
74
Faulovaný byl Perez, a tak Betis bude zahrávat volný přímý kop.
73
Autového vhazování se zmocní hosté.
72
V posledních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími a šance k vidění nejsou. Oba celky zbytečně často ztrácí míč.
69
Domácí tým svému soupeři žádné nebezpečí nepřichystal.
68
Espanyol bude zahrávat rohový kop.
66
Sanchez si připravil míč na pravačku a asi z devatenácti metrů vystřelil, nicméně jeho střelecký pokus se mezi tři tyče nevešel a trefil pouze boční síť. Odkop od brány provede Adrian.
65
Hosté branku domácího celku neohrozili, ale zůstali u míče.
65
Žlutou kartu vyfasoval Joan Capdevila.
65
Další volný přímý kop pro hosty.
64
Nicméně domácí fotbalisté odhlavičkovali míč do bezpečí, a svého soupeře tak do vážnější akce nepustili.
64
Volný přímý kop budou zahrávat hosté.
63
Autové vhazování pro domácí celek.
62
Espanyol zahrával volný přímý kop, ale k přímému ohrožení branky se nedostal, a tak Adrian zasahovat nemusel.
62
Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Felipe Mattioni, přichází Javi Lopez.
61
Žlutou kartu obdržel Paulao.
60
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Nono, přichází Juan Carlos.
58
Ke střele se probojoval Campbell, ale nezamířil přesně.
58
Domácí fotbalisté se dožadují pokutového kopu, ale sudí je jiného názoru.
56
Garcia se probojoval ke střele, ale Adrian byl připraven a míč uklidil do své náruče.
55
Hosté výborně narušili rozehrávku a získali balon pro sebe. Teď ovšem Chica fauloval a domácí hráči dostanou výhodu volného přímého kopu.
55
Hosté se bez problémů ubránili, nicméně autového vhazování se zmocní Espanyol.
54
Následuje další rohový kop pro Espanyol.
53
Domácí tým dostane výhodu rohového kopu.
52
K odraženému míči se pak dostal ještě Chica, ale jeho střelecký pokus skončil nad brankou.
52
Volný přímý kop zahrával Betis, ale Casilla vystartoval z brány a jedovatou střelu vyboxoval do bezpečí.
51
Žlutou kartu vyfasoval Felipe Mattioni.
49
Nicméně Betis se ubránil a bude rozehrávat.
48
Domácí fotbalisté budou zahrávat volný přímý kop.
48
Perez fauloval a rozehrávat bude Espanyol.
47
Hosté rozehráli nakrátko a s balonem se pohybují ve středu hřiště.
47
K balonu se opět dostali hráči Betisu a budou zahrávat volný přímý kop.
46
Rozehrávat bude Espanyol.
46
Nyní hráči v modrých dresech vybojovali autové vhazování na útočné polovině.
46
Míč do druhého poločasu uvedli hosté.
46
Střely na bránu: Espanyol Barcelona 1 - 1 Real Betis.
Střely celkem: Espanyol Barcelona 3 - 1 Real Betis.
Držení míče: Espanyol Barcelona 41% - 59% Real Betis.
Máme za sebou první poločas, ve kterém jsme mohli vidět jednu branku, kterou zaznamenal v sedmé minutě přesnou trefou Garcia. Hra byla velmi vyrovnaná a příliš zajímavých momentů nám prozatím nepřinesla. Doufejme, že druhý poločas bude pohlednější a hlavně ofenzivnější.
Druhý poločas začne přibližně v 22:02.
45+1
Aut pro hosty na útočné polovině.
45+1
Hosté branku domácího celku z této standardní situace neohrozili, ale zůstali u míče.
45
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutu nad rámec prvního poločasu.
45
Volný přímý kop budou zahrávat hosté a domácí tým se musí bránit.
44
Nicméně tento protiútok pro domácí tým nebezpečný nebyl a navíc hosté se nedostali ani ke střele.
44
Hosté se ubránili, odhlavičkovali míč do bezpečí a pospíchají do protiútoku.
43
Espanyol vybojoval další standardní situaci, tentokrát rohový kop.
43
Faulovaný byl Stuani a míč do hry uvede domácí celek.
42
Útočnou akci zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém uvízl Molina.
42
Espanyol se zatím pozorně brání a svého soupeře do vážných situací nepouští.
42
Nyní se hosté přesunuli na soupeřovu polovinu a vybojovali zde autové vhazování.
41
Betis nikam nespěchá a kombinuje na vlastní polovině.
40
Nicméně hosté se bez problémů ubránili, a skóre se tak nemění.
40
Další rohový kop pro Espanyol.
39
Stuani si připravil míč na střelu, ale hosté se ubránili a balon zblokovali na rohový kop.
37
Hosté se k přímému ohrožení branky nedostali, protože domácí obrana zůstala pozorná.
36
Fotbalisté Betisu rozehráli nakrátko a přesunuli se na útočnou polovinu, kde vybojovali rohový kop.
36
Betis bude zahrávat volný přímý kop.
36
Žlutou kartu obdržel Victor Sanchez.
35
Molina dostal zajímavou přihrávku za obranu, ale měl to na dlouhou nohu, a tak se ke střele nedostal.
34
V ofsajdové pasti uvízl Simao, a tak sudí hru přerušil.
33
32
Na vlastní polovině se s balonem pohybují hráči Betisu.
30
Espanyol se přesunul na útočnou polovinu a v šanci se ocitl Garcia, nicméně skóre se nemění.
29
Hra se přesunula do středu hřiště, u balonu jsou domácí fotbalisté.
28
Pozdravnou střelu vyslal na domácího brankáře Pabon, ale Casilla si poradil a balon uklidil do koše.
27
Hosté branku domácího celku neohrozili.
27
Centr byl nepřesný, ale podle sudího se balonu dotkl Casilla, a tak Betis bude zahrávat další rohový kop.
27
Hosté vybojovali rohový kop.
26
Hosté se pohybují na útočné polovině, ale soupeř se prozatím velmi dobře brání.
25
Hosté z této standardní situace nic nevytěžili, ke střel se probojoval sice Campbel, ale svůj pokus mezi tři tyče neusměrnil.
25
Volný přímý kop bude zahrávat Betis.
22
V posledních minutách se hraje převážně mezi pokutovými územími, šance nejsou vidět ani na jedné straně.
21
Rozehrávat bude domácí celek na vlastní polovině.
20
Autové vhazování pro domácí tým.
20
19
Fotbalisté Betisu se s kulatým nesmyslem dlouho nepomazlili.
19
Dlouhý centr domácímu celku nevyšel, Betis se ubránil a nyní má míč ve své moci.
18
Molina se dopustil faulu a míč do hry uvedou domácí fotbalisté.
18
Fotbalisté Espanyolu rozehráli nakrátko a s balonem se pohybují ve středu hřiště.
18
Nacho fauloval a rozehrávat bude Espanyol.
17
Volný přímý kop bude zahrávat domácí Espanyol.
17
Nicméně přišla nepřesná přihrávka a do útoku spěchají domácí hráči.
16
Následuje autové vhazování na útočné polovině pro hosty.
16
Betis dostal výhodu volného přímého kopu a okamžitě rozehrál nakrátko. Hosté se i nadále pohybují s balonem na útočné polovině.
15
Na útočnou polovinu se s míčem přesunul Betis.
14
Espanyol se bez problémů ubránil a získal míč pro sebe.
14
Betis vybojoval rohový kop.
14
Betis zahrával volný přímý kop, ale domácí tým se ubránil. Následuje autové vhazování ve prospěch hostů.
11
Simao poslal centrovaný míč do pokutového území, kde se nepřesnou hlavičkou prezentoval Stuani.
11
10
Nyní už se hosté přesunuli do středu hřiště, ale za malou chvíli o míč přišli. Do protiútoku tak jdou domácí hráči.
10
Betis kombinuje na vlastní polovině.
9
Casilla hledal dlouhým nákopem své spoluhráče, ale našel pouze muže v zelených dresech.
7
Espanyol právě vstřelil branku!
Skvělou zpětnou přihrávkou se prezentoval Stuani, když sklepl míč hlavou a SERGIO GARCIA zvedl domácí fanoušky z jejich sedaček! GARCIA si nejprve ukázkově zpracoval míč a poté přesnou střelou k tyči nedal Adrianovi šanci. Domácí tým jde v sedmé minutě do brzkého vedení.
5
Betis se dostal na útočnou polovinu, ale přišla nepřesná přihrávka a fotbalisté v modrých dresech o míč přišli. Následuje autové vhazování, kterého se zmocní domácí Espanyol.
4
Další útočnou akci Espanyolu zastavil praporek sudího, jenž signalizoval ofsajdové postavení, ve kterém se zapomněl Verdu.
3
Ve velkém vápně si připravil míč na střelu Stuani, ale nezamířil přesně. Odkop od brány provede Adrian.
3
Dlouhý nákop domácímu týmu nevyšel, následuje autové vhazování pro Betis.
2
Týmy si v blízkosti středového kruhu balon vyměňují z kopaček na kopačky.
1
Hostující Betis hraje v zelených kompletech.
1
O úvodní výkop se postaral domácí Espanyol, který dnes bude hrát v tradičních pruhovaných modro-bílých dresech a v modrých trenýrkách.
1
-2
Hlavní sudí přivádí dnešní aktéry na zelený pažit.
-6
Na trávníku je vše připraveno, a tak dnešní utkání může za malou chvíli začít.
-9
Fotbalisté se po rozcvičení odebrali do svých šaten.

Espanyol Barcelona: Casilla ─ Mattioni, Colotto, Moreno, Capdevila ─ Sanchez, Rodriguez ─ Stuani, Verdu, Simao ─ Garcia.

Real Betis: Adrian ─ Chica, Paulao, Amaya, Nacho ─ Nono, Perez, Benat ─ Pabon, Molina, Campbel.

Rozhodčí: Gil ─ Álvarez, Nevado.
-25
Hráči obou týmů jsou na hrací ploše, kde absolvují předzápasovou rozcvičku.
Dnešní utkání bude řídit hlavní sudí Jesús Gil, na čarách mu budou asistovat Marcos Álvarez a Ángel Nevado. Jako čtvrtý rozhodčí bude pomáhat Luis Vallejo.
Hosté budou postrádat hned několik zraněných hráčů. Patří mezi ně Castro, Pozuelo, Sevilla a Vilarchao.
Domácím bude chybět suspendovaný Forlín.
Real Betis se v tabulce nachází na místě osmém a na svém kontě má třicet šest bodů. Betis jedenáctkrát zvítězil, třikrát remizoval a devětkrát poznal chuť hořké porážky. Celkové skóre je 31:34.
Espanyol Barcelona je v tabulce na třináctém místě a na svém kontě má dvacet osm bodů. Espanyol sedmkrát zvítězil, sedmkrát remizoval a devětkrát byl poražen. Celkové skóre je 30:34.
Fotbalovým jevištěm dnes večer bude Estadi Cornellà-El Prat.
Dobrý večer, Primera Division nám dnes nabídne dvacáté čtvrté kolo, ve kterém domácí Espanyol Barcelona přivítá svého soupeře Real Betis. Komentářem fotbalového dění Vás bude doprovázet Lucie Rapantová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.