A máme tu konec utkání. Dnes jsme viděli poměrně vyrovnané utkání. Ale utkání ovlivnila v 50.minutě červená karta Albína. Kopala se penalta. Z té se prosadil Apono. A v 89.minutě rozhodl po pohotovém zakončení ve vápně Helder Postiga. To je ode mě vše. Dobrou noc.
90+2
Obrovský závar po centru z přímého kopu. Ale Zaragoza se ubránila.
90+2
Espanyol bude kopat z pravé strany přímý kop ze 40 metrů.
90
Rozhodčí nastaví 4 minuty.
89
Zaragoza právě vstřelila branku!
Zaragoza se tedy dočkala. Po centru z rohu velkého vápna míč propadnul na zadní tyč a v malém vápně se nejlépe orientoval HELDER POSTIGA. To on umí. Stav utkání 1:2.
87
Zaragoza střídá. Přišel Orti a odešel Montanes.
86
POstiga se dostal po centru k hlavičce, ale mířil mimo tři tyče.
79
Přišel Fonte, který nahradil Vasqueze.
84
Další žlutá karta. Tu obdržel za chycení kolem krku Montanes.
82
Žlutou kartu za ruku viděl Rodriguez.
81
Centr z pravé strany sbírá domácí brankář Alvarez.
79
Pokus o rychlý protiútok Zaragozy přerušuje na půli hřiště Sánchez a vidí žlutou kartu.
77
Hosté odvracejí a Lopez střílel hodně vysoko nad daleko za velkým vápnem.
76
Roh pro Espanyol.
74
Zblokovaná střela z hranice velkého vápna jednoho z domácích hráčů.
71
Rohový kop zahrávala Zaragoza. Jeden z hostujících hráčů ve vápně fauloval. Kopat budou domácí.
71
Hosté stále kombinují a hledají cestu k bráně Espanyolu, aby se dostali do vedení. Chtěli by využít svojí přesilovku.
69
Hosté střídají. Odešel Pinter a nahradí ho Aranda.
66
Čtvrtou žlutou kartu v utkání viděl hostující Pinter.
65
Centr z přímého kopu tři metry za velkým vápnem hlavičkoval v malém vápně jeden z domácích hráčů do horní tyče.
64
Centr z pravé strany tečoval ve vápně lehce jeden z domácích hráčů, ale míč mířil do autu. Autové vhazování pro hosty.
61
Postiga hlavičkoval ve velkém vápně pouze do míst, kde stál domácí brankář.
60
Žlutou kartu viděl Goni.
59
Domácí Espanyol se teď většinou jen brání. Zřejmě budou chtít v oslabení uhrát alespoň nerozhodný výsledek a získat bod.
56
Hra pokračuje po ošetření Morena.
55
Obrovská šance pro hosty. Domácího brankáře zachránil na čáře spoluhráč, který vykopnul míč pryč.
54
Hosté zahrávali rohový kop. Espanyol odvrací dlouhým odkopem.
51
A je vyrovnáno. Přesnou polovysokou střelou k levé tyči se prosazuje hostující APOŇO. Stav utkání 1:1.
50
Po druhé žluté vyloučen domácí Albín.
50
Červená karta a penalta pro hostující Zaragozu.
49
Pokračuje se ve hře.
48
Wakaso zůstává ležet s bolestí ve tváři.
46
Hosté střídají přišel Rodríguez a odešel Oriol.
46
Hráči jsou už na hřišti.

Espanyol Barcelona: Alvarez - Lopez, Rodriguez, Moreno, Capdevila - Sanchez, Gomez, Albin, Verdu, Wakaso - Vasquez

Real Zaragoza: Roberto - Goni, Gonzalez, Paredes, Minero - Pinter, Mari, Oriol, Apono, Montanes, Postiga

Rozhodčí: Jose Luis Paradas Romero.
První poločas byl v úvodu vyrovnaný. Žádný moc záživný fotbal. O něco málo byla možná aktivnější Zaragoza. Ale v závěru poločasu se díky trefě Alvara Vasqueze ujali vedení domácí. Druhý poločas začne přibližně ve 22:01.
45
Rozhodčí nastavil 2 minuty.
43
Espanyol právě vstřelil branku!
A máme tu první branku. Přihrávka z půli hřiště vyslala domácího ALVARA VASQUEZE a ten z hranice velkého vápna střlou přes brankáře dává na 1:0.
42
Hostující zblokovaná střela za velkým vápnem. Domácí brankář chytá.
41
Přímý kop na půli hřiště pro hosty.
39
Druhou žlutou kartu v utkání vidí domácí Wakaso.
37
Pěkný centr z rohového kopu zakončoval jeden z domácích hráčů malý kousek nad branku. Zajímavá příležitost.
35
Jeden z domácích hráčů byl ošetřován, ale už se pokračuje ve hře.
35
Centr z rohového kopu domácí zakončili mimo branku.
33
Centr z levé strany domácích z přímého kopu skvěle vyboxoval hostující brankář.
31
Nepřesnosti na obou stranách nepřinášejí žádné šance.
28
Nepovedená střela domácích mířila vysoko nad.
27
Centr z pravé strany odvracejí hosté odkopem.
26
Domácí kombinují na vlastní polovině.
24
První žlutou kartu v utkání vidí domácí Albín.
22
V krátkém časovém sledu zahrávali domácí dva rohové kopy. Oba obrana Zaragozy odvrátila.
21
Hosté centrovali z přímého kopu do vápna Espanyolu. Zakončili mimo branku.
18
Přetažený centr na zadní tyč vracel jeden z hráčů Espanyolu před bránu na svého kolegu, ten nedokázal o metr trefit hostující branku.
17
Zajímavá situace kousek za vápnem pro domácí tým.
15
Zatím je to velký boj hlavně o střed hřiště. O něco aktivnější je hostující Zaragoza.
13
Nepovedený centr z pravé strany. Vhazovat budou domácí.
12
Domácí začínají akci na vlastní polovině postupnou rozehrou.
10
Hosté zakončovali, ale branku trefit nedokázali.
9
Zaragoza zahraje zajímavý přímý kop z levé strany kousek od vápna.
7
Domácí v pohodě odvrací.
7
Přímý kop na půli hřiště rozehrají hosté.
5
Dlouhý nákop Espanyolu chytá hostující brankář.
2
Centr z levé strany vyslali hosté. Espanyol odvrátil.
1
Za malý okamžik začneme.
Real Zaragoza obsadil v minulé sezóně 16.místo se 43 body. Po první polovině soutěže měl na svém kontě pouhých 12 bodů a všichni v Zaragoze byli na konci soutěže určitě velmi rádi za udržení Primera División. Real Zaragoza v prvním kole doma prohrál 1:0 s Realem Valladolid.
Espanyol Barcelona je po prvním kole na děleném 13.místě. V 1.kole prohrál na hřišti RCD Mallorca 2:1. Jedinou branku Espanyolu Barcelona zaznamenal Wakaso Mubarak.
Dobrý večer. Vítám Vás všechny u dnešního komentovaného utknání španělské Primera División. V dnešním utkání se střetnou domácí Espanyol Barcelona a hostující Real Zaragoza.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.