To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Hezký zbytek víkendu.
A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nakonec skončilo nerozhodně 0:0.

V prvním poločase byli aktivnější domácí, ale nedokázali využít své šance a stav utkání se tak nezměnil. Na konci prvního poločasu zahrozil Simao, ale jeho hlavičku z malého vápna skvěle zlikvidoval brankář Toño.

Ve druhém poločase se hosté pouze bránili, ale domácí nedokázali nic vymyslet a branku nevstřelil. Hosté se dopředu vydávali pouze sporadicky a brankář Toño neměl téměř žádnou práci.

Domácí byli tedy aktivnější, ale dokázali dát branku a týmy si taky body rozdělily.
90+5
Ale jeden z domácích hráčů si ve vápně pomohl faulem a to je zřejmě konec nadějí pro Granadu.
90+4
Po závaru je tu další rohový kop pro Granadu.
90+4
Povedenou střelu vyráží hostující brankář na rohový kop!
90+3
Granada bude zahrávat přímý volný kop zhruba z dvaceti metrů! To je dobrá příležitost.
90+3
Domácí o míč přišli a hosté šetří cenné vteřinky.
90+2
Domácí kombinují na polovině Espanyolu.
90+1
Hlavní rozhodčí nastavil pět minut!
90
Hraje se poslední minuta základní hrací doby.
89
Ale ani tentokrát nic nevymysleli a hosté kombinují na polovině domácích a sbírají cenné vteřinky.
87
Hosté ale míč rychle ztratili a dopředu se ženou opět domácí.
86
Ale akci domácích ukončila nepřesná přihrávka. Míč mají hosté.
85
Granada se usadila na polovině hráčů z Barcelony.
84
Domácí to zkouší kombinací i dlouhými centry, ale zatím se nic neujalo. Moc času už hráčům Granady nezbývá.
83
Hosté se pouze brání a domácí podnikají jeden útok za druhým. Na úvodní branku tohoto duelu ale stále čekáme.
82
Ale ani tentokrát nedokázali domácí hráči ohrozit hostující branku.
81
Další rohový kop pro Granadu.
81
Po střele Torjeho je tu další rohový kop pro Granadu.
80
Domácí střídají. Odešel Diakhaté a přišel Lopez.
79
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Domácí jsou přesto stále u míče.
78
Rohový kop pro domácí.
77
Žlutou kartu uviděl i hostující Longo.
76
Hosté nic nevymýšlí a posílají míč pouze dopředu. Jejich dlouhé nákopy ale nemají téměř žádnou šanci na úspěch.
75
Hosté naposledy střídají. Dohrál Wakaso a zahraje si Rodriguéz.
73
Domácí hráči kombinují, ale stále pouze na své polovině. Hosté dnes výborně napadají a domácí s tím mají velké problémy.
72
Žlutou kartu uviděl hostující Wakaso.
70
Po levé straně utekl Siqueira, který se odhodlal ke střele z vápna. Jeho střela ale skončila vedle hostující branky.
69
Hosté stále pozorně brání a drží cennou remízu.
68
Žlutou kartu uviděl hostující López.
66
Domácí stále útočí, ale zatím bez gólového efektu.
65
Ale pro centrovaný míč si došel hostující brankář.
64
63
Střídají i domácí. Odešel El Arabi a přišel Brahimi.
61
Hostující Wakaso to udělal výborně, obešel domácího brankáře a přihrál zpět na velké vápno, ale jeden z hostujících hráčů nedokázal trefit prázdnou branku domácích, ve které byl pouze domácí obránce!
60
Hosté podruhé střídají. Dohrál Stuani a zahraje si Longo.
59
Hosté se osvobodili jen za cenu dlouhého odkopu. Domácí začínají svůj další útok od brankáře Toña.
58
Míč drží na svých kopačkách stále domácí borci.
57
Domácí se stále tlačí dopředu, ale hosté pozorně brání a hráči Granady se nemohou dostat do šance.
55
Hosté střídají. Dohrál Simão a zahraje si Fonte.
54
Domácí se nakonec ubránili a podnikli rychlou akci. Na vápně Espanyolu si vzal míč Torje, ale branku hostů netrefil.
53
Nyní dobře kombinují hosté a drží se na polovině Granady, což se nelíbí domácím fanouškům.
52
Po chybě domácího obránce se do šance hnal Wakaso, ale opět skvěle zasáhl Toño, který vyběhl a odkopl míč do zámezí!
51
Domácí opět kombinují na své polovině.
50
Ke střele z dálky se dostal Rico, ale s jeho pokusem si hostující brankář poradil.
49
Žlutou kartu uviděl hostující Simão.
48
Ale zatím kombinují pouze na své polovině. Hosté výborně napadají.
47
Domácí se stále tlačí dopředu. Uvidíme, zda dočkají vedoucí branky.
46
Držení míče v 1. poločase: 60% - 40%
Druhý poločas začne přibližně v 13:02.
V prvním poločase byli aktivnější domácí, kteří si vytvořili i několik šancí, ale žádnou nedokázali proměnit. Na konci poločasu mohli udeřit hosté. Z malého vápna hlavičkoval Simão, ale parádní zákrok předvedl Toño, který svůj tým podržel. V prvním poločas branka tedy nepadla.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
Na malém vápně se dostal k hlavičce Simao, ale Toño předvedl na brankáře čáře neuvěřitelný zákrok!!!
43
Domácí chybovali a hosté vybojovali rohový kop.
42
Hostům se nedaří podržet míč. Nyní o něj opět rychle přišli a dopředu jdou domácí.
41
Nakonec pokazili přihrávku a míč uvede do hry hostující brankáře. Vypadá to, že v prvním poločase se už branky nedočkáme.
40
Míč mají domácí, kteří se usadili na polovině Espanyolu. Uvidíme, zda něco vymyslí.
39
Do rychlého brejku šli hosté, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.
37
Domácí to zkusili dlouhým centrem do vápna hostů, ale pro míč si perfektně došel Alvarez.
36
Aktivní Torje se dostával do šance, ale byl atakován a míč skončil v zámezí.
35
Do konce prvního poločasu zbývá zhruba deset minut. Na první branku stále čekáme a i nadále platí, že aktivnější jsou domácí.
34
Hráči Granady se nakonec dostali až do vápna hostů, ale tam si Ighalo pomohl faulem a celá akce skončila.
32
Domácí jsou opět u kulatého nesmyslu a v klidu kombinují na své polovině.
31
Ke střele z vápna se nakonec dostal domácí Rico, ale příliš se mu to nepovedlo a se skákavou střelou neměl hostující brankář žádný problém.
30
Míč mají na svých kopačkách domácí, kteří se ovšem nemohou dostat na polovinu Espanyolu. Hosté dobře napadají.
29
Hra se malinko vyrovnala a dopředu se začínají tlačit i hosté z Barcelony.
28
Hostující Stuani se řítil sám na domácího brankáře, ten ho fauloval, ale domácí měli štěstí, protože rozhodčí odpískal ofsajd. Jinak by musela následovat červená karta pro Toña a pokutový kop pro Espanyol!
27
Domácí jsou u míče a snaží se prokombinovat před branku Espanyolu.
26
Po rohu byl míč tečován a výborný zákrok předvedl brankář Toño, který kulatý nesmysl reflexivně vyrazil na brankové čáře!
25
Rohový kop pro Espanyol.
25
Domácí pokazili rozehrávku a hosté se malém dostali do velké šance. Vše na poslední chvíli vyřešil Toño, který vyběhl daleko ze své branky a míč uklidil do bezpečí.
24
Espanyol se osvobodil jen za cenu dlouhého odkopu. Míč tak mají ve své moci stále domácí borci.
23
Hosté ale pozorně brání a domácí začínají další útok od svého brankáře.
22
Stále se hraje na polovině Espanyolu, který se pouze brání.
21
Po výborném centru se dostal k hlavičce na malém vápně zcela volný Gómez, ale poslal míč pouze nad branku hostů. Obrovská šance!
20
Domácí tlačí a vybojovali další rohový kop.
20
Ani z tohoto rohu ale nic nebylo. Domácí jsou stále u míče a snaží se něco vymyslet.
19
Ke střele se dostal Iriney, ale obránci zblokovali jeho střelu na další roh.
18
Po zásahu jednoho z hostujících obránců je tu další roh pro domácí.
18
Po střele Torjeho bude Granada zahrávat rohový kop.
17
Domácí se usadili na polovině Espanyolu.
16
Ighalo se proháčkoval do pokutového území a po souboji upadl. Domácí se dožadovali odpískání pokutového kopu, ale rozhodčí nepíská a hra pokračuje. Nutno dodat, že zřejmě správně.
15
K vidění je hodně nepřesností a proto se hraje hlavně uprostřed hrací plochy.
14
Ale těm se zatím v útočné fázi vůbec nedaří. Ani tentokrát nic nevymysleli a darovali míč domácím.
13
Ale z prvního rohu nic nebylo. Míč mají hosté.
12
Na centr z pravé strany si naběhl domácí Torje. Zpracoval si míč, ale z malého vápna nedokázal propálit hostujícího brankáře, který střelu zblokoval na rohový kop.
11
Ale z něho nic nebylo. Jeden z domácích borců napálil míč pouze do zdi.
10
Nyní Simão fauloval a domácí budou zahrávat přímý volný kop zhruba z hranice 20 metrů od branky Espanyolu.
9
Snažení domácích zastavil útočný faul. Dopředu šli hosté. Simão to zkusil z dálky, ale jeho pokus byl hodně nepřesný.
8
U kulatého nesmyslu jsou opět domácí, kterým se ale nedaří nic vymyslet a nemohou se prokombinovat před pokutové území celku z Barcelony.
7
Domácí to zkusili dlouhým nákopem, ale podle rozhodčího byl El Arabi v ofsajdu a akce rychle skončila.
6
Hostující brankář váhal s rozehrávkou tak dlouho, až se k němu dostal jeden z domácích útočníků a donutil ho k odkopu do zámezí.
5
U kulatého nesmyslu jsou opět hosté, kteří ale kombinují pouze na své polovině.
4
Nyní se dopředu vydali i hosté, ale dlouhou přihrávku si pohlídali zadáci Granady.
3
Granada je stále aktivnější a tlačí se před branku hostů.
2
Domácí se hned dostali do velké šance. Torje si ve vápně hostů zpracoval míč, obehrál jednoho protihráče a vypálil, ale míč poslal pouze do jednoho ze zadáků Espanyolu.
1

Granada: Toño - Nyom, Siqueira, Diakhaté, Gómez - Benítez, Rico, Iriney, El Arabi, Torje, Ighalo

Espanyol Barcelona: Alvarez - Forlín, Colotto, Álvarez, Mata, Baena, Verdu, López Rodríguez, Simão, Wakaso, Stuani

Rozhodčí: Miguel Ayza‎.
VZÁJEMNÉ ZÁPASY

V loňské sezoně se z výhry vždy radoval domácí celek. Nejdřív vyhrál Espanyol 3:0 a poté vyhrála Granada 2:1.
ESPANYOL BARCELONA

Hostům se v letošní sezoně vůbec nedaří. Odehráli zatím třináct zápasů a vybojovali devět bodů a jsou na posledním dvacátém místě. Dokázali pouze dvakrát vyhrát a třikrát remizovat.

Espanyol sídlí na stadionu názvem Estadi Cornellà-El Prat s kapacitou 40 500 diváků, který byl slavnostně otevřen roku 2009. Klub RCD Espanyol byl založen v roce 1900. Největším rivalem je o mnoho slavnější městský soused FC Barcelona. Největšími úspěchy klubu jsou čtyři vítězství ve španělském poháru Copa del Rey (z let 1928/29, 1939/40, 1999/00, 2005/06).
GRANADA

Domácí mají na svém kontě po třinácti zápasech jedenáct bodů a nachází se na devatenáctém místě tabulky. Dokázali zatím pouze třikrát vyhrát a dvakrát remizovat. Granada má skóre 11:20.

Založen byl roku 1931. Domácí zápasy hraje na stadionu Estadio Nuevo Los Cármenes. Granada byla po Sevilla FC a Real Betis Sevilla třetím klubem z Andalusie, který nastoupil v La lize (v sezoně 1941/42).
Přeji krásné poledne všem fanouškům dobrého fotbalu. Španělská Primera Division má na programu 14. kolo a my budeme sledovat duel mezi Granadou a Espanyolem Barcelonou. Mírným favoritem tohoto zápasu je podle sázkových kanceláří domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.