To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Rozhodčí nenastavil ani vteřinu nad rámec devadesáti minut a po jejich vypršení končí dnešní utkání, které bylo jasnou záležitostí hostů. Ti si dnes na Nuevo Los Cármenes otevřeli doslova střelnici a po pěti gólech v síti soupeře si odváží všechny body. Domácí mají do závěrečných kol nad čím přemýšlet, chyb v obraně bylo skutečně mnoho, což je nepříjemné zjištění před vyústěním záchranářských bojů!
90
Běží poslední minuta dnešního utkání.
89
Aranda nachází ve středu vápna Ighala, ten se obtáčí, střílí, přesně do míst, kde je připraven Adrián.
88
Aranda po lobu Brahimiho za obranou soupeře v ofsajdu.
87
Betis již nikam nespěchá, hosté odjedou z Granady se všemi body a navíc s výtečným zápasovým skóre!
86
To si snad ani domácí fotbalisté nezaslouží. Takový krutý debakl!
85
Real Betis právě vstřelil branku!
Rychlý protiútok hostů, ÁNGEL LOPÉZ proniká osamocen do pokutového území soupeře a technickou střelou po zemi k pravé tyči dává pátý gól hostů!
85
Oba rohové kopy obrana Betisu odvrací.
84
Buonanotte střílí ze střední vzdálenosti, Adrián musí vytěsnit míč nad branku, rohový kop pro Granadu.
83
Adrián vykopává daleko od své brány, míč mají domácí.
82
A za pár vteřin "zajel" na pravé straně u pokutového území Betisu do Igiebora Buonanotte, který již tentokrát dostává žlutou kartu.
82
Další pokus domácích, v pokutovém území padá Buonanotte, ani tento "faul" však rozhodčí neodpískali.
81
Nolito rozehrává rohový kop z levé strany.
80
Tento zápas nedopadne vůbec dobře pro Granadu, která vysoko prohrává a navíc bude dohrávat bez vyloučeného Siqueiry.
79
A pozor, druhou žlutou, tedy červenou kartu, dostává za nafilmovaný pád uvnitř pokutového území soupeře Guilherme Siqueira.
78
Igiebor byl faulován na levé straně v blízkosti pokutového území Granady, ale hosté nerozehráli dobře tuto standartní situaci.
77
Míč má však ve své moci Adrián, který "vyhání" své spoluhráče z pokutového území a bude rozehrávat.
77
Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop z levé strany, branka Betisu v ohrožení.
76
Před brankou Adriána je čím dál větší "živo", Brahimi centruje z levé strany na Lopéze, ten na pravou stranu na Arandu, jeho střela však končí pouze na boční síti.
75
Ángel López je na hřišti pár vteřin a již dostává žlutou kartu za faul na levé straně na vlastní polovině, kterým zastavuje rychlý protiútok soupeře.
74
Toño rychle rozehrává, domácí postupují do rychlého protiútoku.
73
První gól vlil fotbalistům Granady "krev do žil" a málem z toho bylo další ohrožení branky Betisu, hrají však hosté.
72
Granada právě vstřelila branku!
A míč letí do pokutového území, kde ho jen lehce "lízl" hlavou CARLOS ARANDA, který ho tak usměrnil do brány Betisu a domácí snižují na 1:4.
72
Další faul, tentokrát faulují hosté, ale bez karetního trestu, domácí rozehrávají.
71
Rubén Castro byl zatažen za dres, Yacine Brahimi za tento faul na polovině dostává žlutou kartu.
70
Začíná poslední dvacetiminutovka, hosté vedou vysoko 4:0 a o vítězi dnešního utkání je s největší pravděpodobností rozhodnuto.
69
Hra nyní nepřináší příliš "vzrušení", sledujeme urputnou bitvu.
69
Granada se ubránila.
68
Brahimi lehce škrtl o kopačky pronikajícího Rubéna Castra, je to faul na polovině Granady, rozehrávat budou hosté.
67
Mezitím domácí rozehrávají rohový kop z pravé strany, obrana Betisu odvrací, i následnou střelu Siqueiry z velké dálky.
66
Poslední střídání v sestavě Realu Betis, ze hřiště odchází Álvaro Vadillo, nahradí ho Ángel Lopéz.
65
Vadillo vrací míč zpět k Adriánovi, publikum píská.
63
A pohled na střídačku Betisu dává tušit, že Pabón již nemůže pokračovat dále v utkání, proto hosté střídají, Pabóna nahradí Jorge Molina.
62
Paulão v dobrém obranném zákroku po pokusu domácích o přihrávku z levé strany do pokutového území.
61
Dlouhý nákop hostů nepřesný, míč získávají domácí fotbalisté.
60
Ale do zakončení se domácí nedostali, rozhodčí pískají faul na Pabóna, který se těžce zvedá ze hřiště.
59
Nolito proniká do pokutového území z levé strany, je z toho zblokovaná střela, rohový kop pro Granadu.
58
Guilherme Siqueira dostává žlutou kartu za faul na Álvara Vadilla – úplně zbytečný faul na vlastní polovině, daleko od brány, frustrace?
57
K míči se však dostávají velice rychle opět domácí, Nolito to zkouší technicky z levé strany z hranice pokutového území, ale Adrián pozorný.
56
Mikel Rico ve spolupráci s Brahimim se snaží překvapit zformovanou obranu soupeře, ale marně, míč u Adriána který rozehrává.
55
Domácí jsou hodně zaskočeni, jejich herní projev není dobrý, spousta pokažených přihrávek, ztráty míče...
53
To již zavání krutým debaklem! DORLAN MAURICIO PABÓN vytěžil ze skvělé práce Castra, který "potáhl" míč po levé straně a dobrou přihrávkou na střed pokutového území vybídl svého spoluhráče k zakončení. A Pabón spolehlivě zakončil, hosté vedou již o čtyři branky!
51
Rubén Castro se dostává za obranu Granady, jde sám z levé strany na branku, ale vyběhnuvší Toño mu zmenšil úhel, míč nakonec končí vedle vzdálenější tyče.
50
Ale je z toho nakonec střela domácích, vedle branky Betisu, Adrián kontroluje dráhu míče.
49
Hosté kombinují na polovině soupeře.
47
A hned se Perquis přestavuje obranným zákrokem.
46
Hosté střídají, Perquis nahradí do druhé půle Maria. , střídají i domácí, do druhé půle již nezasáhne Iriney Santos nahradí ho Buonanotte. To samé platí i pro Torjeho, kterého nahradí Ighalo.
46
46
46
Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 22:03 hodin.
Dvě vteřiny před koncem vypršení nastavené minuty končí sudí Pérez Lasa první poločas. Odcházející fotbalisty Granady vyprovází pískot nespokojených "tribun", čemuž se nelze divit. Real Betis díky třem brankám v rozmezí třicáté až čtyřiatřicáté minuty, vedou na hřišty soupeře již 3:0 a dá se čekat, že ve druhé půli si budou hlídat tento pohodlný náskok, který by jim měl pomoci ke třem bodům, tolik důležitým k souboji o pohárovou Evropu!
45+1
Rozhodčí nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.
45
Mikel Riko se na blížší tyči dostal do zakončení, ale zády k brance a navíc atakován bránícím hráčem Betisu, nedokázal přesně zakončit.
45
Běží poslední minuta prvního poločasu, Granada zahrává rohový kop z levé strany.
44
Torje neuspěl na polovině soupeře v souboji s Paulaem, přesto domácí zůstávají u míče.
43
Íñigo López měl nyní na zádech aktivního Castra, kterého ale nepustil do úniku.
43
Kombinaci hostů přerušuje až odpískaný ofsajd Kolumbijce Pabóna.
42
Míč vybojovali domácí fotbalisté, kteří o něho ale vzápětí přicházejí.
41
Faul domácích na polovině hřiště na pravé straně, hosté rozehrávají volný kop.
40
Nepřesný nákop Pabóna na Castra, hrají domácí fotbalisté.
39
Nolito střílí z levé strany z těsné blízkosti pokutového území, Adrián chytá.
38
Bude zajímavé sledovat, jak se s nepříznivým vývojem vypořádají domácí fotbalisté.
37
Mikel Rico střílí z velké dálky, střela je ale nepřesná.
36
Obrana Granady odvrací, navíc hostům je odpískán ofsajd.
35
Domácí vybojovali roh z levé strany.
34
No teda! To je vývoj, který nepředpokládal vůbec nikdo! Pabón rozehrává volný kop z levé strany, Toño podcenil centr do pokutového území a po hlavičce Vadilla si dává vlastní gól INIGO LÓPEZ, který si nešťastně sráží míč do vlastní branky.
33
To je šok pro domácí tým! Fotbalisté Granady nehráli špatně, ale dvě rychlé branky se mohou na jejich výkonu velmi negativně projevit!
32
Další gól v domácí bráně! Pabón zkouší přelobovat domácího gólmana z pravé strany, míč se odráží od břevna přímo na nohu z levé strany nabíhajícího RUBÉNA CASTRA, který do prázdné brány dává svůj druhý gól!
30
RUBÉN CASTRO udělal kličku obránci Granady na levé straně pokutového území, tím se dostal blíže k středu a technicky dobře umístěnou střelou dává první branku utkání!
29
Brahimi obešel jednoho hráče a "spěchal" směrem k pokutovému území Betisu, míč ale vzápětí ztrácí.
28
Nolito nedokázal přejít přes bránícího hráče Betisu, v opačném případě by šel sám na brankáře!
27
Rico odehrál na polovině hřiště do autu, hosté budou vhazovat z levé strany.
26
Hosté se dostávají k rozehrání volného kopu, ale Toño střelu Pabóna chytá.
25
Nolito zkoušel technickou střelou překonat Adriána, ale ten míč chytá a bude vykopávat od své branky.
24
Míč až u domácí branky, Toño rozehrává.
22
Kombinace na polovině hřiště, úrovni hry by jistě pomohly góly.
21
Obrana Betisu si dokázala poradit s dalším rohovým kopem domácích.
20
Centr z levé strany do pokutového území Betisu, ale Paulão hlavičkuje mimo bránu.
19
Hosté kombinují na vlastní polovině.
18
Paulão fauluje na vlastní polovině, domácí mohou rozehrávat.
16
Po úvodních minutách se nyní hra poněkud zpomalila, sledujeme osobní souboje na polovině hřiště.
15
Je za námi první patnáctiminutovka, sledujeme velice pohledný a útočný fotbal, ale na první gól si ještě musíme počkat.
13
Ale ani z jednoho ze dvou rohových kopů nedokázali ohrozit branku Realu Betis.
12
Domácí vybojovali rohový kop z pravé strany.
11
Výtečný přihrávka Torjeho z pravé strany před bránu Betisu, Aranda se nedostal do zakončení.
10
Obrana domácích odvrací nebezpečí.
10
Střela Pabóna ze vzdálenosti zhruba pětadvaceti metrů, Toño musí zasahovat a bude to roh pro Real Betis.
9
Přesto se k míči dostávají domácí, ale pozor, rychlý protiútok hostů.
8
Hosté vhazují na vlastní polovině z levé strany.
7
Ofsajd zastavuje útok domácích, Torje již zakončuje do brány po odpískání.
6
Granada v útoku a po zásahu Álexe Martíneze budou domácí fotbalisté rozehrávat rohový kop z pravé strany.
5
Další centr, tentokrát z levé strany, ale Aranda již nestihl míč na hrací ploše, bude se rozehrávat od brány.
4
Aranda centruje z pravé strany, ale Torje se nedostal k hlavičce, přesto domácí zůstávají u míče.
3
Ten ale obrana Granady odvrací.
2
Hosté vybojovali rohový kop z pravé strany.
1
Hlavní sudí Pérez Lasa právě zahájil utkání a hned v první minutě je tu první karetní trest, hostující Igiebor fauluje na polovině a dostává žlutou kartu!
1
Oba týmy již nastupují na hrací plochu, utkání za pár desítek vteřin začne.

Granada: Toño – Nyom, López, Mainz, Siqueira – Torje, Rico, Recio, Nolito – Aranda, Ighalo

Real Betis: Adrián – Chica, Paulão, Mario, Martínez – Igiebor, Pérez, Caňas, Pabón – Vadillo, Castro

Rozhodčí: Pérez Lasa – Sáez, Segovia.
Vítejte u on-line přenosu utkání třicátého kola španělské Primera Division, v němž domácí Granada CF přivítá Real Betis.
Vzájemné ligové zápasy:

27.08.2011 2. kolo Granada CF – Real Betis 0:1
29.01.2012 21. kolo Real Betis – Granada CF 1:2
09.11.2012 11. kolo Real Betis – Granada CF 1:2.
GRANADA CF
Domácí vstupují do dnešního utkání z pozice šestnáctého týmu španělské Primera Division, když ve devětadvaceti odehraných utkáních nasbírali osmadvacet bodů, za sedm výher a sedm remíz. Patnáctkrát odešli hráči Granady CF ze hřiště poraženi. Na šestnáctém místě mají tak čtyřbodový náskok před první sestupovou příčkou, na které je zatím osmnáctá Celta Vigo. Stejný bodový odstup je i od devatenácté Mallorcy. Poslední, tedy dvacátá, je zatím La Coruňa, která má o bod méně, než Vigo a Mallorca, tedy třiadvacet.
REAL BETIS
Hosté jsou na tom v tabulce Primera Division mnohem lépe než jejich hostitel, když v doposud odehraných devětadvaceti zápasech třináctkrát vyhráli a pětkrát remizovali. V jedenácti zápasech odešli poraženi a celkem nasbírali čtyřiačtyřicet bodů, což jim průběžně stačí na sedmé místo. Betis tak bude, narozdíl od domácích, kteří bojí o záchranu, bojovat v dnešním utkání usilovat o další body do boje o evropské poháry, když na šestou příčku, která je již "pohárová" a na které je aktuálně Valencia, ztrácí Real pouhé dva body.
24.02.2013 / 25. kolo / Real Betis – Málaga CF 3:0
03.03.2013 / 26. kolo / Real Sociedad – Real Betis 3:3
08.03.2013 / 27. kolo / Real Betis – CA Osasuna 2:1
16.03.2013 / 28. kolo / Valencia CF – Real Betis 3:0
01.04.2013 / 29. kolo / Real Betis – Getafe CF 0:0