Je tu konec utkání, které skončilo zcela zaslouženou výhrou domácího celku v poměru 3:0. Sevilla dala v úvodu zápasu tři rychlé góly, čímž totálně svého soupeře zlomila. Hosté z Barcelony se pak skoro ani nesnažili a jejich cílem bylo zápas jen dohrát. Ve druhé půli toho k vidění moc nebylo, blízko ke snížení byl v závěru Stuani, ve druhé minutě nastavení trefil ale pouze břevno.
90+2
Hosté se z ničeho nic dostali do obrovské šance. Po pravé straně pronikl do vápna Stuani a jeho tvrdou ránu zastavilo břevno!
90+1
Pravděpodobně jeden z posledních útočných výpadů domácího celku skončil ofsajdem Navase.
90+1
Prakticky jen z povinnosti se nastavují dvě minuty.
90
Začala poslední minuta normální hrací doby a stále se hraje na polovině hostujícího celku.
89
Domácí již nikam nepospíchají a zápas v poklidu dohrávají.
87
Hosté naposledy střídají. Odešel právě Verdú a nastupuje Tejera.
86
Z ničeho nic ale přišla akce Espanyolu po pravé straně. Míč se po zemi následně dostal ve vápnu k Verdú, který po zemi hodně prověřil Beta. Ten skvěle zasáhl.
85
Hosté by rádi vstřelili alespoň čestný gól, zatím se jim to ale nedaří.
84
Domácí fanoušci pějí oslavné chorály a sledují, jak jejich miláčci v pohodě kontrolují závěr zápasu.
82
Následně střídají i domácí. Odešel Coke a nastupuje Cicinho.
81
Hosté střídají. Odešel Mubarak a nastupuje Víctor Álvarez.
80
Hra se opět trochu uklidnila, míč se pohybuje nejčastěji ve středu hřiště.
78
Domácí opět s míčem na kopačkách krouží kolem velkého vápna soupeře, do zakončení se ale nedostávají.
77
Jesús Navas chtěl centrovat do vápna, trefil ale pouze obránce před sebou.
76
Rakitić svým centrem hledal na přední tyči Fazia, ten ale nedokázal zakončit a k míči se nedostal ani na zadní tyči Negredo.
75
Mladík Stevanović nyní na levé straně hřiště vybojoval roh pro Sevillu.
74
Domácí fotbalisté jsou již opět u balonu a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
73
Alespoň snížit mohl nyní Capdevilla, jeho rána ale nakonec pro Beta nebezpečná nebyla.
72
Mubarak fauloval Jesúse Navase a přestože se pokračovalo ve hře, Mubarak následně dostal od rozhodčího žlutou kartu.
70
Hosté z následné standardky nic nevymysleli a jsou opět pod tlakem.
69
Na polovině hřiště padl k zemi Rakitić, faul se ale nepískal a domácímu záložníkovi je pískána následná hra rukou.
68
V další zajímavé střelecký pozici byl Moreno, mířil ale vysoko nad.
67
Domácí měli po rohovém kopu obrovské šance! Centr Rakitiće se vrátil do vápna a Fazio nechal svým zakončením vyniknout Casillu. Hra ale pokračovala a další centr Rakitiće prolétl malým vápnem, aniž by ho kdokoliv tečoval. Vše zakončil střelou těsně vedle střídající Stevanović.
66
K míči se v pokutovém území dostal Rakitić, jeho hlavičku s vypětím všech sil Casilla vyrazil konečky prstů na roh.
64
K balonu se dostal na pravé straně Coke, nedokázal ale obejít obránce Espanyolu.
63
Střídají také domácí. Odešel Diego Perotti a nastupuje Miroslav Stevanović.
62
Necelou půlhodinu před koncem stále platí, že aktivnějším celkem jsou domácí.
61
Hosté vystřídali. Odešel Víctor Sánchez a nastupuje Raul Baena.
59
Rakitićův centr obrana odvrátila k Morenovi, který ani nadvakrát nedokázal nebezpečně vystřelit.
58
Domácí budou mít další příležitost navýšit své vedení. Budou kopat rohový kop.
57
Hra podobně jako v závěru první půle postrádá náboj, ani jedno z mužstev není výrazně aktivnější. Domácí nemusejí nikam pospíchat, mají nahráno.
55
Hráči Sevilly jsou již opět u balonu a pomalu se přesouvají k bráně soupeře.
54
Přímo to zkusil tedy Negredo, míč ale poslal vysoko nad bránu soupeře.
54
Po faulu na Rakitiće si teď standardku zkusí i domácí. Je to zajímavá pozice dost možná na přímou střelu. Je to ale poměrně daleko.
53
Verdú svou rozehrávkou po zemi trefil nepochopitelně v klidu stojícího rozhodčího, který tak nechtěně pokazil signál hostujícího celku.
52
Po faulu na Mubaraka budou rozehrávat hosté.
50
Již se ale pokračuje ve hře, u míče jsou hosté z Barcelony.
49
Kondogbia opustil hrací plochu dokonce na pojízdných nosítkách. Má problémy pravděpodobně s břišním svalem.
48
Domácí musejí střídat. Hrát nemůže zraněný Kondogbia a nastupuje Maduro.
47
Z dálky vystřelil Stuani, gólman Beto neměl problémy míč v pohodě zneškodnit.
46
Hned v úvodu druhé půle se do šance dostal Rakitić, byl mu ale pískaný ofsajd.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi Sevillou a Espanyolem Barcelona. V první pětačtyřicetiminutovce byli na hřišti prakticky jen domácí hráči, kteří v pohodovém tempu vstřelili tři góly a soupeře k ničemu nepouštěli. Hosté hrají zcela bez zájmu a těžko se dá ve druhém poločase očekávat nějaká výrazná změna.
45
Hraje se poslední minuta první půle a nevypadá to, že by se něco mohlo nastavovat. Žlutou kartu dostal Javi López.
43
A následně fauloval Perotti a míč budou mít tedy hosté.
43
Vystřelit zkusil z dálky Negredo, jeho rána byla ale zblokovaná.
42
Pomalu se blíží závěr prvního poločasu a domácí jsou stále u balonu.
41
Domácí gólman dlouhým nákopem překopl celé hřiště a míč zastavil až brankář Casilla.
41
Po centru z levé strany musel nyní zasahovat gólman Beto, v pohodě lapil míč do rukavic.
40
Hosté jsou stále hodně pasivní a pořád platí, že se prakticky nedostávají k balonu.
39
Perotti posílal dlouhý křížný centr do vápna soupře, Navas ale nedokázal balon udržet na hrací ploše.
38
Centr do vápna posílal Rakitić, trefil ale jen jednoho z obránců Espanyolu.
37
Po faulu na Jesúse Navase budou u balonu opět domácí.
36
Do další střelecké pozice se dostal Rakitić, jeho rána levou nohou ale mířila mimo.
35
Hosté prakticky nejsou u balonu. U míče byl sice García, rychle o něj ale přišel.
34
Z pravé strany se snažil centrovat Coke, jeho pas do vápna byl ale přetažený a nikdo ho ve vápně nestihl.
33
Hosté jsou hodně pasivní a nejraději by se asi viděli již v kabině.
31
Hodně prostoru měl na levé straně Rakitić, tentokrát to zkusil přízemním centrem do vápna, kde zasáhla obrana.
30
Stále se hraje podle not Sevilly. Hosté prohrávají o tři branky a tak trochu rezignovali.
29
U míče jsou opět rychle domácí fotbalisté, kteří se postupný útokem blíží k bráně soupeře.
28
Po dalším centru do vápna našel Perotti zcela volného Negreda, který ale tentokrát nedokázal zakončit.
26
Hráči Sevilly jsou již opět u balonu a postupným útokem se blíží k bráně soupeře.
25
Míč zkoušel do vápna posílat z pravé strany Sergio García, nikoho ze spoluhráčů ale nenašel.
24
Domácí jsou na koni a hosté naopak na kolenou. Sevilla zatím ukázala úctyhodnou produktivitu.
23
Sevilla právě vstřelila branku!
Centr na zadní tyč poslal do vápna Espanyolu Rakitić. Tam si v pohodě naběhl nehlídaný ÁLVARO NEGREDO, který ve skluzu zvyšuje na 3:0 pro Sevillu!
21
Domácí jsou naprosto v pohodě a v dnešním zápase dominují.
19
Akce týmu ještě pokračovala, míč se dostal k Jesúsu Navasovi. Ten ho přiťukl COKEMU, který parádní ranou zvyšuje na 2:0 pro domácí!
19
Roh nakrátko rozehrál Rakitič, následný Morenův centr do vápna nebyl přesný.
18
Domácí díky povedené kombinaci získali další rohový kop.
16
Domácí hrají zatím naprosto v pohodě a soupeři zatím nic nedovolují.
14
Na levou stranu nyní dostal míč Negredo, zkusil překvapit vybíhajícího brankáře Casillu, svůj oblouček ale Negredo poslal mimo.
13
Nyní jsou u míče znovu již domácí, kteří se ženou na polovinu soupeře.
12
Hosté se hned po rozehrávce pustili do útoku, domácí obrana ale dobře zafungovala.
11
Po centru do vápna od Perottiho se míč dostal k Navasovi, ten posílal míč na malé vápno, kde si balon do vlastní brány nešťastně srazil JOAN CAPDEVILA.
10
Útočná akce domácího celku skončila ofsajdem Negreda.
9
Z protiútoku se do velmi slibné šance dostal Stuani, svou ránu poslal na zadní tyč, míč šel ale mimo.
9
Až do vápna se dostal míč k Rakitićovi, také jeho ránu hostující obrana zblokovala.
8
Míč se nyní dostal až k domácímu brankáři Betovi, ten v pohodě rozehrál na své obránce.
7
Centr do vápna zkusil poslat Wakaso, míč v pohodě mimo vápno odvrátil Negredo.
6
Vystřelit zkusil Sergio García, jeho rána byla ale zblokovaná na rohový kop.
5
Po faulu Cokeho budou u balonu hosté. Ti zakládají útok na vlastní polovině.
4
Na balon si sáhli již oba brankáři, ani jeden z nich si ale nepřipsal žádný zákrok.
3
Přestože by oba celky mohly hrát uvolněně a ofenzivně, v úvodu sledujeme opatrný fotbal.
2
Centr do pokutového území mířil na přední tyč, kde zasáhla hostující obrana.
2
Právě domácí začali aktivněji a budou kopat rohový kop.
1
Výkop měli domácí fotbalisté.
1
Hráči obou mužstev jsou na hrací ploše, po tradičních oficialitách bude za pár chvil zápas začínat.

Sevilla FC: Beto – Coke, Fazio, Fernando Navarro, Alberto Moreno – Medel, Kondogbia – Jesús Navas, Rakitić, Perotti – Negredo

Espanyol Barcelona: Francisco Casilla – Javi López, Colotto, Moreno, Capdevilla – Víctor Sánchez, Forlín – Stuani, Verdú, Mubarak – Sergio García

Rozhodčí: Delgado – Ríos, Huerga.
Ani jedno z mužstev do zápasu nenastoupí v nejsilnějším složení. Za Sevillu nemůže hrát dlouhodobě zraněný Trochowski a čerstvé problémy s kotníkem na hřiště nepustí ani José Antonia Reyese. Na straně hostů dnes nenastoupí Álvarez, Mattioni a také Samuele Longo.
Domácí Sevilla v posledních pěti kolech Primera División získala pět bodů za výhru nad Bilbaem (2:1) a remízy s Realem Betis a Realem Valladolid. Právě utkání proti Valladolidu bylo posledním, který fotbalisté Sevilly minulý víkend odehráli.
Vyrovnané utkání se dá očekávat i z pohledu aktuální formy obou mužstev. Mírně lépe jsou na tom hostující fotbalisté, kteří v posledních pěti ligových zápasech získali osm bodů za dvě výhry a dvě remízy. V posledním ligovém zápase ale Espanyol doma ztratil s Granadou, které podlehl 0:1. I proto si tým vedený Mexičanem Javierem Aguirrem bude chtít dnes napravit reputaci.
Dobrý večer všem příznivcům španělského fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 34. kola Primera División mezi Sevillou a Espanyolem Barcelona. Čeká nás papírově hodně vyrovnaný souboj dvou celků z klidného středu tabulky. Oba týmy mají na svém kontě třiačtyřicet bodů a v tabulce jsou na desátém, resp. jedenáctém místě.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.