Máme u konce velmi zajímavý zápas, který byl bohatý na branky a poctivě je rozdělil stejnou měrou do obou poločasů. V první půli nejprve Villa otevřel brankový účet utkání v 15. minutě, v minutě 36. Costa proměnil bezpečně pokutový kop a tři minuty dále Rodri snížil na 2:1 po první půli pro madridský tým. Druhá půle nabídla také tři branky a také nejdříve dvě domácích a snižující trefu hostů. V 60. minutě Tiago využil signál a zvýšil na rozdíl dvou branek, o šest minutek později García přidal 4. branku domácích. Brankový účet utkání si zapsal v 90. minutě Vidal, ale jen snížil na konečných 4:2 pro domácí. Já se s Vámi loučím a u dalšího přenosu na viděnou!
90
Almería právě vstřelila branku!
Ze středu hřiště Trujillo přihrává míč na hranici vápna Verzovi, který míč okamžitě přesouvá na nabíhajícího ALEIXE VIDALA, který snižuje střelou k tyči na rozdíl dvou branek!
89
Dvakrát po sobě posílal centr do vápna Verza, ale míč se k němu jako bumerang vrací od domácí obrany.
88
Na druhé straně Gabi šlapákem fauluje Vidala, ale na rozdíl od Susa nevidí žlutou kartu.
87
Ostrým skluzem zezadu posílá Suso k zemi Costu a vidí za to žluté napomenutí.
86
K míči se dostává Torres, posílá přihrávku na střed hřiště stojícímu Tiagovi, který ho přeposílá na Juanfrana.
85
U postranní čáry Gabi posílá k zemi Rafitu. Následný přímý kop Corony končí mimo branku.
84
Torres posílá nadýchaný míč, který na přední tyči nachází Costu, ale ten branku přestřeluje.
83
Rohový kop domácího elku bude zahrávat Torres.
81
Míč se dostává na kopačky Adriína, který jako lokomotiva se řítí do vápna. Dostává se k brankové čáře, kde si míč naráží o Costu a poté střílí mimo branku.
80
K míči se staví Gabi a z nějakých 35 metrů vysílá tvrdou střelu, která se stačí do pravého růžku branky, Esteban skvělou robinzonádou míč vytlačuje na roh!
79
Do třetice stejná dvojice. Filipi se dostává do vápna, kde přenechává míč Adriánovi, který z dobré šance netrefuje branku!
78
Opět spolupráce Filipi a Adrián na stejném místě jako před chvilkou, nyní špatnou přihrávkou končí míč v zámezí.
77
Po levé straně Filipi se hrne do útoku, míč posílá na Adriána, který ovšem o něj přichází díky dobré práci hostující obrany.
75
Míč ze vzduchu si pro sebe zabírá Courtois.
74
K zemi kosí Juanfran Rodriho, k míči se dostávají hosté.
73
Domácí naposledy střídají. Raul Garcia přenechá své místo Adriánovi.
71
U rohového praporku Suso posílá k zemi Garciu.
69
K míči se staví Gabi a Esteban musí provést tygří skok, aby tuto střelu zlikvidoval.
68
Před rozehrání přímého kopu domácí střídají. Ze hry odchází faulovaný Koke, jeho místo zaujímá Oliver Torres.
67
Corona před vápnem posílá k zemi Kokeho, sudí nařizuje přímý kop.
66
Atlético právě vstřelilo branku!
Na hranici postavení mimo hru Koke nachází RAULA GARCIU, který bez větších potíží prostřeluje Estebana!
64
I domácí střídají. Střelec první branky David Villa je nahrazen Ardou Turanem.
62
Avizované střídání je tady Corona nahrazuje ve hře Marcose Tébara.
60
Krásným signálem Gabi rozehrává přímý kop přihrávkou okolo zdi na TIAGA, který placírkou posílá míč k pravé tyči!
59
Ale než dojde na střídání domácí budou zahrávat přímý kop.
58
U postranní čáry se chystá do hry hráč s číslem 15 Corona.
57
Tiago krásným centrem nachází Garciu, který ve velké šanci netrefuje branku!
55
Raul Garcia vidí za protesty žlutou kartu.
54
Za stažení protihráče zezadu vidí žlutý kartonek Marcos Tébar.
53
Následný rohový kop domácí obrana bez potíží zvládá.
52
Hru hostů Vidal rozehrává na Susa, který nachází Rafitu, toho tvrdým avšak čistým skluzem posílá k zemi ve vápně Godin.
51
Tiago roztahuje hru na Juanfrana, který po pár vteřinách mazlení s míčem posílá centr, ten ale končí v zámezí.
50
Kokův pokus Esteban rukavicemi vyráží mimo nebezpečí branky.
49
Po postranní čáře si to šine Juanfran, Silva mu raději odkopává míč na rohový kop.
48
Do vápna se drze dostává Vidal, ale Koke mu míč odkopává od nohy do zámezí.
47
U míče se drží hráči hosté, kombinaci řídí Suso. Míš se dostává i k nově příchozímu Silvovi, který posílá míč Estebanovi.
46
46
Před začátkem druhé půle tady máme střídání na straně hostí. Hernán Pellerano zůstal v šatně, jeho místo zaujímá Marcelo Silva.
Obě družstva nastupují na hrací plochu.
První poločas skončil a viděli jsme v něm tři branky. Nejprve David Villa prostřelil Estebana v 15. minutě, po faulu na Filipeho proměnil v minutě 36. Costa v pohodě pokutový kop, o tři minuty později snížil stav utkání Rodri. Doufejme, že druhá půle přinese stejný počet branek a započne okolo 17:03.
45
Filipe Luis Kasmirski z frustrace ze špatného centru zezadu zbytečně stahuje k zemi Tebara a vidí za to žlutou kartu.
44
Po levé straně Filipe si proráží cestu k bráně hostů, ale jeho centr blokuje Rafita.
43
Špatnou přihrávkou Juanfran zahnal Costu s míčem až k rohovému praporku, kde po kličce končí za brankovou čarou.
42
Dlouhým pasem se snaží Soriano najít Rodriho, ale ten má opět problém při prvním dotyku s míčem, a proto balon končí v zámezí.
41
Esteban posílá k zemi Costu, ale ten stál v postavení mimo hru, které se také pískalo.
39
K míči se dostává Rafita a okamžitě centruje míč do vápna, kde RODRI nejprve nezpracovává míč, avšak poté prostřeluje Courtoise a snižuje stav utkání!
38
Suso se snaží nalézt Vidala, ale Gabi jeho úmysl dobře přečetl a míč si zabral pro sebe.
37
Opět zákrok na hraně ve vápně nyní Trujillo posílá k zemi Costu, dle hlavního arbitra se jednalo o čistý zákrok.
36
DIEGO COSTA posílá Estebana na druhou stranu a míč bez problémů posílá k levé tyči!
34
Hernán Pellerano vidí za svůj zákrok žlutou kartu navrch.
33
Villa kombinuje u levé postranní čáry s Tiagem, který přihrává míč na Filipa a ten je ve vápně poslán k zemi Pelleranem a sudí okamžitě nařizuje pokutový kop!
32
Na levé straně hřiště centruje Vidal míč na Rodriho, ale ten nedokáže míč zpracovat, a tak končí v zámezí.
31
Ve vápně Costa svým centrem nachází hlavu Garcii, ale ten hrubě míč netrefuje a posílá ho mimo branku.
30
Opět spolupráce Gabi-Tiago, která končí dlouhou serii přihrávek v házenkářském stylu před vápnem hostů.
29
U pravé postranní čáry Juanfran vybojoval míč, ale jeho následný centr blokuje Christian.
28
Tiago rozehrává míč na Gabiho, který nenachází volného spoluhráče a míč mu vrací nazpět.
27
Míč přeskakuje z jedné hlavy na druhou ve velkém vápně madridského týmu, Courtois se na to už nemůže koukat a rukama bere míč ze vzduchu pod svou kontrolu.
26
U míče opět Costa, nyní se snaží z vápna přihrát dozadu na svého spoluhráče, ale žádný se v místech přihrávky nenachází.
25
Costa přenechává míč Villovi, ale ten po první kličce před vápnem přichází o míč díky pozorné obraně.
24
David Villa zezadu posílá k zemi Vidala, rozhodčí přerušuje hru a hosté rychle rozehrávají.
23
Z pravé strany centruje Juanfran míč do středu vápna, ale hlavou Pellerano zažehnává nebezpečí.
22
Nepřesná přihrávka Christiana na Susa končí v zámezí.
21
Esteban vyrazil míč jen na roh, ale Koke poslal míč opět za brankovou čáru.
20
K míči se postavil Tebar, ale trefil jen zeď. Volný míč si pro sebe ukořistil Costa a přes celé hřiště si z hostujících hráčů udělal kužele a po několika kličkách se ocitá tváří tvář Estebanovi, kterého mezi nohy neprostřeluje!
19
U pravé strany hranice vápna Juanfran fauloval Vidala, Almérie bude zahrávat přímý kop.
18
Další centr do vápna z pravé strany v podání Garcii, tentokrát s ním obrana hostí nemá problém.
17
Obránci madridského týmu z rozehrávkou nespěchají a posílají balon až ke svému brankáři.
16
Domácí zahrávali první roh utkání, Koke se postavil k míči a našel hlavu Garcii, ten ale mířil nad branku.
15
Centr do vápna v podání Garcii hlavičkou prodlužuje Koke na osamoceného DAVIDA VILLU, který prostřeluje Estebana přesnou střelou k levé tyči!
14
Pokus Verzi z přímého kopu letí velký kus od levé tyče Courtoisovy branky.
13
Před hranicí vápna je faulován Soriano Gabim, přímý kop pro domácí.
12
Costa ve vápně hlavičkou vybojoval míč, který se dostává k Villovi, ale ten nůžkami míjí branku.
11
První žlutou kartu utkání vidí Ángel Trujillo poté co k zemi stáhl Costu.
10
David Villa se vrací na trávník a domácí mohou pokračovat v plném počtu.
9
Středem hřiště si prodírá cestu Costa, ale čistě je zbaven míče Trujillem.
8
Hra pokračuje dále, u míče je Rafita a dlouhým nákopem rychle rozehrává míč dopředu. Míč však končí v zámezí.
6
Na trávníku leží David Villa, poté co vlastní vinou promáchl míč a špatně došlápl na pravou nohu, musí být ošetřen v zámezí.
5
U míče znovu Tiago, nyní posílá přihrávku středem hřiště na Costu, ten se však dopouští útočného faulu při zpracování.
4
K míči se staví Suso, avšak svůj pokus posílá vysoko nad branku belgického brankáře.
3
Přímý kop bude zahrávat Almeria po faulu Tiaga na Rodriho.
2
Na středu hřiště Tiago dlouhým pasem nachází Juanfrana, který posílá centr do vápna, ale ten propadá až za branku Estebana.
1
Po pravé straně táhne míč Koke, ale Suso mu míč od nohy zakopává do zámezí.
1
Vzájemné zápasy

Oba celky na sebe naposledy narazily v sezoně 2010/2011. Tehdy oba zápasy skončily nerozhodně. Ten první na hřišti Atlética 1:1 a ten druhý 2:2.
UD Almería

Hosté mají na svém kontě zatím dva body a v tabulce jsou na průběžném čtrnáctém místě. Alméria už inkasovala sedm branek a má druhou nejhorší obranu v celé soutěži.

Odehrané zápasy:
Almería – Elche 2:2
Getafe – Almería 2:2
Almería – Villareal 2:3
Atlético Madrid

Domácí celek má na své kontě po třech kolech devět bodů a nachází se na skvělém druhém místě. Atléticu se navíc daří v útoku, protože už nastřílel deset branek a pouze dvě inkasoval, což je skvělá vizitka madridského celku.

San Sebastian – Atlético 1:2
Atlético – Vallecano 5:0
Sevilla – Atlético 1:3
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu 4. kolo a my budeme sledovat utkání mezi Atléticem Madrid a Almerií. Jasným favoritem tohoto duelu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.