To je z této střelecké přehlídky vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Zápas je u konce a výsledek je pro hosty opravdu krutý. Atlético totiž i ve druhé půli pokračovalo v tlaku, na Moyu se valil útok za útokem a střelci domácího týmu měli dnes přesnou mušku. Dva góly dal David Villa, po jednom přidali Raúl García, Diego Costa a Adrián López. Skóre se tak zastavilo na hrozivých 7:0! Getafe bylo dnes pouze do počtu, vždyť první střelu na bránu vyslali hosté až v 90. minutě.
90+3
Atlético právě vstřelilo branku!
Míč se odrážel v pokutovém území jako kulička v pinballu, až se dostal k ADRIÁNU COSTOVI a ten jej nasměroval do sítě. Dnes posedmé.
90+2
Domácí už kombinují na středu hřiště.
90+1
Juanfran hledal řízným centrem Costu, míč letěl o několik centimetrů výše, než bylo potřeba.
90
Rozhodčí nastaví tři minuty.
90
První střela Getafe mezi tři tyče! Postaral se o ni Castro, gólmana Courtoise s ní ale nemohl vyděsit, na to ji scházela razance.
89
Torres kombinoval s Adriánem, přes přehuštěný střed se ale nedostali.
87
Costa by rád přidal ještě jeden gól, nyní si však při průniku pomohl faulem na Alexise.
86
Tvrdá rána Diega Costy končí nad Moyovým břevnem.
85
Je tu koncovka utkání. O vítězi je již dávno rozhodnuto, zápas se jen dohrává.
83
Další roh Getafe, jenže ani tentokrát z toho zdecimovaný celek nic nevytěžil. Courtois svému malému vápnu vládne.
82
Torres chtěl napodobit centr Adriána, na rozdíl od něj ovšem své spoluhráče nenašel.
81
Hosté jsou opět poblíž vápna soupeře, ale po nepovedeném autovém vhazování se musí velice rychle vracet...
80
Courtois si konečně sáhl na míč, centr si stáhl do rukavic.
79
Ojedinělý výpad Getafe, je tu roh.
78
Demolice hostujícího týmu pokračuje. Po pravé straně unikl Adrián López, předložil DAVIDU VILLOVI luxusní přízemní centr, pro kterého už nebyl problém překonat přemisťujícího se Moyu.
76
Tvrnou ranou přes obránce se prezentoval Adrián, Moyà byl na zemi včas a míč chytil.
75
Na hostech je už vidět jediná touha, neinkasovat další góly. Je to však velice těžké, útoky Atlética jsou vskutku famózní.
73
Ofsajd domácích, v něm Costa. Nebýt pozorného oka pomezního, řítila se na Moyu další pohroma.
72
Juanfran si udělal na pravé straně místo, prudce na centroval do druhé vlny na Adriána, jeho pumelice skončila mezi diváky.
71
Poslední změna domácích. Gabi má pro dnešní večer splněno, Óliver Torres je novou silou domácího týmu.
69
Domácí završili "bůra" a to se vší parádou. Gabiho centr totiž za Moyu dostal DIEGO COSTA efektní střelou přes hlavu! Fotbalová paráda pokračuje!
69
Poslední střídání hostů, odešel Adrián Colunga a místo něj nastoupil Ciprian Marica.
68
Adrián López to vzal po pravé straně, pronikl i do pokutového území, jenže tam si příliš předkopl míč a sám se zbavil śance.
66
Obrovská šance Villy. Byl volný na penaltě, šteloval si to na pravačku, jenže míč poslal vysoko nad.
65
Další změna v domácím dresu. Čerstvým hráčem je Adrián López a nahradil Kokeho.
64
Mosquera se snažil nacentrovat do vápna Atlética, jenže jediný koho našel, byl domácí Alderweireld.
63
Ofsajd a v něm lapený Arda Turan.
62
Střídají i domácí, Raúl García odchází za bouřlivého potlesku publika a místo néj bude hrát Diego Costa.
61
Dva rohy pro Atlético. První málem skončil dalším vlastencem, ten druhý útočným faulem.
60
Míchel odchází a místo něj nastupuje Pedro Mosquera.
59
Filipe Luis dostal od Turana přesnou přihrávku, z úhlu však trefil pouze Moyu.
58
Atlético se baví útočným fotbalem, zkouší centry i rychlé narážečky. Pro domácí publikum to je příjemná podívaná.
56
Na levé straně vznikla obrovská díra, do které pronikli domácí hráči, přišel centr na Garcíu a ten byl jen několik centimetrů od hattricku, neboť z voleje napálil tyč!
55
Getafe se po dlouhé době zase dostalo na útočnou polovinu, ale pouze proto, aby po několika vteřinách odevzdalo míč a hráči spěchali do obrany.
52
Čtvrtý gól v síti Getafe. Tiago nadýchaným centrem našel RAÚLA GARCÍU a jeho hlavička přelétla Moyu a odrazem o břevno zaplula do sítě.
51
Atlético je v naprosté pohodě, tohle už začíná připomínat hru kočky s myší.
49
Zřejmě je definitivně rozhodnuto! Juanfran z pravé strany našel na ofsajdové linii číhajícího DAVIDA VILLU, toho nedokázal odstavit Lopo a zblízka se španělský reprezentant nemýlil.
48
Atlético začalo i druhý poločas v náporu a operuje před pokutovým územím soupeře.
47
Kokeho centr sice dolétl do vápna, ale pouze k Lopovi.
46
Hosté udělali do druhé půle jednu změnu, Borja Fernández už nehraje, místo něj nastoupil Álvaro Arroyo.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 23:00.
Prvních 45 minut je za námi a stav je 2:0 pro favorita zápasu. Atlético je ve vytrvalém tlaku a dvě akce skončily za zády gólmana Moyi. Nejprve se hlavou trefil García a poté přišel trochu nešťastný okamžik pro Getafe, neboť si Lopo srazil Turanův centr do vlastní sítě. A aby bylo ještě hůře, do druhé půle nastoupí Getafe pouze v deseti, neboť ve 41. minutě byl vyloučen Valera...
45
Po Kokeho centru zakončoval Turan a jeho střela po zemi neměla daleko k úspěchu. Moyà jen zkoprněle sledoval, kde nakonec skončí míč. Mohl si oddechnout, bylo to těsně vedle.
44
Na centr z levé strany si naskočil Villa, ale jeho hlavičku Moyà konečky prstů vytlačil na roh!
44
Další faul. Lago zezadu zkosil Juanfrana, nyní se to obešlo bez karty.
42
Hostující trenér bude na vzniklou situaci reagovat střídáním.
42
Juan Valera zahrál rukou, dostal druhou žlutou kartu a už míří do sprch. Už tak špatná situace Getafe se stává ještě horší.
40
Chvíli oddechu pro svůj tým vybojoval Fernández. Po faulu bude rozehrávat z vlastní poloviny.
39
Atlético je v laufu, teď se předvedl Villa, na levé straně si počkal na nejlepší moment a pak technicky zamířil do vzdálenější šibenice. Minul jen o decimetry!
37
A je to o dvě branky! Tento gól je pro hosty hodně nešťastný, neboš Turanův centr si do vlastní branky srazil ALBERTO LOPO. Moyà se natahoval marně, míč skončil přesně u tyče.
36
Docela se nám na trávníku jiskří, rozhodčí Gómez má plné ruce práce.
35
Karet přibývá, tu další dostal za faul Arda Turan.
33
Villa se už zleva řítil na Moyu, když do v rozletu zabrzdil praporek asistenta – velice těsný ofsajd.
33
Žlutou kartu za faul u pomezní čáry dostal hostující Juan Valera.
31
Koke zkusil vymyslet podobně povedený centr, jako před chvílí, teď si ale obrana Getafe dala na všechny nabíhající hráče pozor a odkopla.
30
Getafe neudrželo míč ve svém držení a pustilo Atlético do dalšího útoku – roh.
29
Koke se diví, co mu rozhodčí pískl, ale skutečně, v souboji s Alexisem si pomohl faulem.
28
Villa hezky prostrčil míč na Turana, tomu scházel krok k tomu, aby dostal míč za Moyu.
27
Domácí se vstřelenou brankou uvolnili a opět se tlačí před Moyu.
26
Standardka je využita, domácí jdou do vedení! Koke našel centrem hlavu RAÚLA GARCÍI a ten zamířil mimo brankářův dosah!
25
Rohový kop pro domácí tým.
23
Rychlá akce Atlética, Gabi posunul na Kokeho, jenže jeho následný centr na vzdálenější tyč postrádal přesnost.
22
Menší útlum na hřišti, oba celky vymýšlí, co dál.
20
Další žlutá karta, obdržel ji hostující Míchel.
18
Lafita zajímavě vysunoval Colungu, jenže na domácí obranu to nestačilo. Ta ve spolupráci s Courtoisem tento útok odvrátila.
18
Žlutou kartu dostal hostující Borja Fernández.
17
Turanův pokus jemně přizvedl hostující Alexis a nasměroval míč přímo do brankářových rukou.
15
Standardka pro Atlético, Centr se snášel do pokutového území, kde si jej převzala obrana Getafe. Tlak domácích trvá, úspěch ale nepřináší.
14
Raúl García si chtěl vymodlit pokutový kop, jediné, čeho dosáhl, byla žlutá karta pro vlastní osobu.
13
Nyní už ale musel ven z branky. Na centr ovšem nedosáhl a nechal tak Leóna volně hlavičkovat. Míč už padal do opuštěné branky, odkud jej vyhlavičkoval jeden z obránců.
12
Roh i na druhé straně, nic zvláštního se ale neodehrálo, Moyà mohl zůstat v klidu.
11
I po něm bylo ve vápně Atlética horko, míč se několikrát odrazil a nakonec akce skončil trochu nepřesným Fernándezovým centrem na zadní tyč.
10
UŽ se předvedli i hosté. Lafita se proháčkoval středem a jeho střelu museli obránci srazit na roh.
9
Tiago se snažil rozehrát dlouhým nákopem, ale ani tento pokus nevyšel. Atlético po rychlém úvodu spadlo do nepřesností.
8
Getafe očividně vsadilo na tvrdou kartu, k vidění byly další fauly.
7
Tvrdý Míchelův faul, rozhodčí má zatím trpělivost a kartu nechal v kapce.
6
Dlouhý nákop končí neúspěchem, rozehrávat bude hostující brankář.
5
Začátek utkání je jasně v režii domácího celku, Getafe se ještě nedostalo pořádně za půlku.
4
Centr si našel volného Tiaga, ale jeho hlavička skončila nad.
3
Po rychlém výpadu Atlética a centru Juanfrana je tu rohový kop.
3
Přízemní centr odkopl Lafita a míč se postupné dostal až ke Courtoisovi.
2
Po faulu Laga ve výskoku je tu hned ze startu zajímavý přímý kop pro Atlético.
1

Atlético Madrid: Courtois – Torres Juanfran, Miranda, Alderweireld, Filipe – Koke, Gabi, Raúl García, Tiago, Turan – David Villa.
Náhradníci: Aranzubia – Godín, Insúa, Ó. Torres, Guilavogui, Adrián, D. Costa.

Getafe CF: Moyà – Valera, Alexis, Lopo, Lago – León, Míchel, Lafita, B. Fernández, D. Castro – Colunga.
Náhradníci: Codina – Arroyo, Lacen, Sarabia, J. Gavilán, Mosquera, Marica.

Rozhodčí: Clos Gómez – Javier Aguilar, Luis Marco.
Rozhodně tedy nechoďte spát a prodlužte si sobotní sportovní podívanou sledováním našeho onlajnu z Primera División. Jste k němu všichni zváni.
Čas výkopu a místo konání

Zápas se odehraje na domácím stánku Atlética, Estadio Vicente Calderón a první hvizd zazní s úderem 22. hodiny

Hlavním sudím bude Clos Gómez, jemuž budou na pomezí pomáhat Javier Aguilar a Luis Marco.

Getafe CF

Ani hosté si nevedou zle, po třinácti kolech trůní na šestém místě s 20 body. Bodový odstup je pravda větší, Silné trio se už docela vzdálilo. Getafe bude zajisté chtít bodovat a umazat tak ztráty z posledních dvou utkání. Nejprve totiž tým doma podlehl Valencii 0:1 a o týden později remizoval také doma, tentokrát proti Elche 1:1. Domácí sice od 18. minuty vedli díky gólu Pedra Leóna, ale ve druhé půli dal výsledku konečnou podobu Boakye.

Espanyol – Atlético 1:0
Atlético – Real Betis 5:0
Granada – Atlético 1:2
Atlético – Bilbao 2:0
Villareal – Atlético 1:1
Atlético Madrid

Domácí stále dýchají na krk Barceloně, na kterou ztrácí pouhé tři body. Mohl to být pouhý bod, jenže Atlético se v minulém kole představilo na trávníku Villarealu a "Žlutá ponorka" se do hostů pustila bez bázně a hany. Výsledkem byla remíza 1:1. Oba góly sice dali domácí hráči, jenže ten v podání Maria byl do vlastní brány. O vyrovnání se nakonec postaral Uche.
Dobrý, velice pozdní večer u fotbalu, vítejte u Primera División. Španělská nejvyšší soutěž má na programu 14. kolo, ve které se utkají Atlético Madrid a Getafe CF. O favoritu není třeba pochybovat, jsou to domácí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.