Přenos se aktualizuje automaticky

Je dobojováno. Utkání mělo od první do poslední minuty jasného pána, kterým bylo Bilbao. Domácí udeřili zásluhou Aritze Adurize v úvodu obou poločasů. Třetí přesným zásahem dovršil finální skóre Ander Herrera. Athletic tak potvrdil roli favorita a zdolal Málagu jednoznačně 3:0. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku: 6:1
Konec zápasu.
90+1
Iturraspe se pokoušel odcentrovat z pravé strany hrací plochy, ovšem hosté zasáhli a chopili se balonu. Další branku již nechtějí připustit.
90
K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné dvě minuty.
90
Aduriz očekával další přihrávku, tentokráte od Muniaina. Domácí forvard ale stál opět v ofsajdu. O rozehrávku se postará stoper Málagy Angeleri.
88
San José si ve středu hrací plochy pomohl nedovoleným způsobem, Málaga bude rozehrávat. Utkání se již spíše dohrává.
86
A znovu, Bilbao posiluje obranné řady. Hřiště opouští Susaeta, na poslední minuty duelu přichází Albizua.
85
Domácí podruhé v utkání střídají. Odpočinout si putuje Morán, kterého nahradí Etxeita.
84
Muniain uháněl zcela sám na Caballera, byl ale velmi nevybíravě zastaven. Hlavní sudí ale nechává hru plynout dál, Záložník Bilbaa se zlobí, to je ovšem jediné, co může s nastalou situací dělat.
84
Bilbao se nadále tlačí kupředu, přihrávky z levé strany ale byly dvakrát zblokovány. Po dvou vhazováních se ale míče chopili fotbalisté Málagy.
82
Za stažení soupeře k zemi které navíc bylo zcela mimo hru, uděluje sudí González další žlutou kartu, nyní byl napomenut Jakověnko (MLG).
81
Iraola dobře viděl sprintujícího Adurize, a tak ihned vyslal přihrávku. Domácí útočník se ale ani tentokrát nedočká hattricku, stál totiž v ofsajdovém postavení.
80
Po Jakověnkově nepřesné přihrávce bude vhazovat Bilbao. Snahy hostí o útok jsou již spíše platonické, domácí mají klání zcela pod kontrolou.
78
A ještě jedno střídání Málagy. Ze hřiště putuje Santa Cruz, do hry přichází Portillo.
78
Hřiště opouští Amrabat, místo kterého okusí atmosféru duelu Rescaldani.
77
Na straně Bilbaa odchází střelec poslední branky Herrera, kterého nahradí Extebarria.
76
Volný kop Málagy, Morán si počínal nedovoleným způsobem. Eliseův centr se sice snesl do velkého vápna, tam se jej ale chopili domácí. Na obou stranách barikády se chystá střídání.
74
Muniain natáhl ke střele, zakončení si ale nakonec rozmyslel a zvolil přihrávku. Tu ale obrana hostí eliminovala a chopila se balonu. Bilbao má nadále územní převahu.
73
S ním si ale hosté poradili, pokračující akci Bilbaa ukončil hvizd sudího, který spatři útočný faul Iturraspeho. Rozehrávat tak bude Málaga.
72
Susaeta hledal křižným pasem přes velké vápno nabíhajícího Muniaina, ovšem pas se nedostal přes chumel hráčů v předbrankovém prostoru. Domácí poté vybojovali alespoň rohový kop.
71
Jakověnko přistrčil Amrabatovi, jehož centr se snesl za úroveň brankové čáry. Hostující záložník si cosi vysvětluje se svými spoluhráči, což ale na zmařené příležitosti nic nemění.
70
Santa Cruz se po levé straně proháčkoval až do vápna, kde ale pokazil finální přihrávku. U balonu jsou opět fotbalisté v pruhovaném.
69
Eliseu se snažil na hrací ploše zastihnout centr Amrabata, to se mu ale nepodařilo. Bilbao bude vykopávat. Domácí se nikam neženou, utkání naprosto kontrolují.
68
Aduriz si nyní nerozumněl s Iraizozem, Málaga tak dostala balon doslova zadarmo. Může zaháit útok vedoucí ke snížení nepříznivě se vyvíjejícího stavu.
67
Herrera byl faulován Amrabatem, zákrok byl ale spíše nešťastný. Po rozehrání se domácí hnali kupředu, dokázali dokonce ohrozit Caballera. Adurizovi hlavička ale byla zlikvidována.
65
Hosté se s tímto stavem nechtějí smířit a nadále se tlačí kupředu. Po faulu Iturraspeho rozehrál přímý kop Jakověnko. Destíka v sestavě Málagy ale nevypálila optimálně.
64
Santa Cruz zkoušel štěstí z větší dálky, což se neukázalo jako šťastné řešení. Rána se totiž vůbec nepovedla. Domácí budou vykopávat.
63
Iraola zastavil Jakověnka nedovoleným způsobem, Málaga bude zahrávat volný kop. Standardní situace ale hostujícímu celku kýžené ovoce nepřinesla.
62
Bilbao právě vstřelilo branku!
Nyní už se hosté nacházejí v kritické situaci, naopak Athletic je na koni. ANDER HERRERA se na hranici pokutového území opřel do odraženého balonu, který poté se štěstím doskákal za záda Caballera. Hostující brankář si na míč sáhl, lapit jej ale nedokázal.
60
Ofsajd Athleticu, rozehrávat budou hosté. Po odehrané hodině hry Bilbao stále drží vedení. Málaga však také zahrozila. Uvidíme, kterak se bude duel vyvíjet nadále.
59
Bilbao se vydalo kupředu, Susaetův pas byl ale sražen na do zámezí. Po vhazování celá akce pokračovala, zakončil ji až Iturraspe. Domácí "osmička" ale poslal míč mezi diváky. Odkop pro Málagu.
58
Rychlý protiútok hostí zakončil Camacho střelou z velké vzdálenosti. Rána ale zamířia doprostřed brány, Iraizoz si s ní poradil bez větších obtíží.
57
Málaga značně zlepšila pohyb, což je ihned znát. Nyní to ale nabuzený Juanmi (MLG) přehnal, za ostrý souboj mimo dění dostává žlutou kartu.
56
Pokud hosté zamíří do útoku, je veden přes Amrabata. Další centr záložníka Málagy byl velmi nebezpečný, Darder jej ale ve stoprocentní příležitosti poslal těsně vedle pravé tyče.
54
Ihned po výkopu se k míči dostal Aduriz, který se snažil přehodit vyběhnutého Caballera. Atak na hattrick ale domácímu forvardovi nevyšel dle představ, padáček se snesl na branku Málagy.
53
Jakověnkův pokus z velkého úhlu hostující družině branku nepřinesl, balon zamířil vysoko nad. Athletic bude opět rozehrávat.
52
Málaga se stále více osměluje, Antunes spatřil uličku mezi dvěma obránci Bilbba, a tak se jí ihned snažil využít k přihrávce na Juanmiho. Domácí se ale obalamutit nenechali.
51
Po Susaetově nedovoleném zákroku hostí zahrávali volná kop, Málaga se ale ihned ocitla v ofsajdu, což pomezní arbitr nepřehlédl. O rozehrávku se postará Iraizoz.
50
Náznak příležitosti Málagy. Santa Cruz ale skákavý pas nedokázal optimálně zpracovat, proto o výhodu přišel. U míče jsou opět fotbalisté v pruhovaných trikotech.
49
Další slibně se rozvíjející akce domácí družiny brankou nekončí, Herrerův pas hosté eliminovali a poté balon odkopli do bezpečí.
46
Bilbao právě vstřelilo branku!
Tak to je velký šok pro hosty, kteří spřádali plány na vyrovnání. Bilbao se vydalo do bleskového proiútoku, Susaeta obdržel balon a z hranice velkého vápna jej posunul nabíhajícímu ARITZI ADURIZOVI. Domácí forvard se poté nemýlil a uklidil míč k levé tyči.
46
Hosté posílají do druhé půle čerstvé síly, místo Péreze naskočí do hry Jakověnko. Jak se tato změna projeví na hře Málagy?
46
Začal druhý poločas.
Je za námi úvodní půle, která přinesla místy až drtivou převahu Bilbaa. Domácí se ujali zásluhou Aritze Adurize v prvních minutách vedení, poté již ale branku nepřidali. Jak se bude souboj vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:0
45+1
První poločas skončil.
45+1
Další žlutá karta, tentokráte ji za zatažení za soupeřův dres dostává Weligton (MLG).
45
K základní hrací době prvního poločasu bude nastavena rovná minuta.
45
Málaga v závěru půle operuje na útočné polovině. Do souboje s Iraizozem se pustil Santa Cruz, ovšem úspěšnější byl domácí muž s rukavicemi.
43
Herrerův centr byl sražen pozorným Weligtonem. Susaetův pas poté doputoval k San Josému, domácí obránce jej ale nedokázal zasáhnout. Totožně s Bilbao počínalo také při dalším centru Muniaina.
42
Za ostré podkopnutí Iturrasepho dostává žlutou kartu hostující Pablo Pérez (MLG).
41
Amrabatova snaha přišla vniveč, centr zamířil mimo hrací plochy, Závěr první půle se pomalu, ale jistě blíží. Bilbao stále drží těsné vedení.
40
Morán se musel vrátit a vypomoci obraně, která po zranění Laporteho mírně propadla. Laporte si při podklouznutí padl na ruku. S bolestivou grimasou ale pokračuje ve hře.
39
Camacho zůstal po nezaviněném střetu ležet na hrací ploše. Nakonec se ale za pomoci klubového lékaře zvedá a ochází za postranní čáru. Nejspíše bude schopen pokračovat.
37
Protiútok Málagy skončil postavením mimo hru, které neuniklo pozornému pomeznímu arbitrovi. O rozehrávku se postará Iraizoz. Tempo hry opět poněkud kleslo.
36
Balenziaga chtěl prodloužit na Muniana, kterého ale zajistil Weligton. Hostující obránce celou situaci dobře přečetl a chopil se balonu.
35
Dlouhý centr Aduriz nedostihl, balon má ve své moci Caballero, který ihned rozehrál. V právě probíhajících momentech se bojuje v okolí středového kruhu.
33
Eliseův volný kop Bilbau příliš nebezpečí nepřipravil, domácí se ubránili bez větších obtíží. Nyní jsou opět u balonu.
32
Iraolův přízemní centr do vápna byl sražen na další rohový kop v podání domácí družiny. Susaetův pas ale poté nikoho nenalezl. O dozvuky akce se ale postarala hlavička San Josého, již sbalil Caballero.
31
Domácí velmi aktivně napadají, Málaze nedávají žádný prostor na rozehrávku. Proto také hosté kupí chybu za chybou. Utkání nadále dominují fotbalisté v pruhovaném, tedy Athletic.
29
Nepovedená akce Bilbaa končí výkopem, po kterém ale domácí opět zaútočili. Dělovka Iturraspeho z uctivé vzdálenosti ale vyděsila pouze diváky v nejvyšších řadách.
28
Santa Cruz zabojoval ve velkém vápně a vybojoval pro svůj tým alespoň rohový kop. Pérezův centr ale nebyl vyslyšen. U míče jsou opět fotbalisté Bilbaa.
27
Muniain se snažil probít podél levé lajny, kde byl ale zastaven. Vhazovat bude Málaga, která si tak může alespoň na malou chvíli oddechnout, byla skutečně pod velkým tlakem.
25
Další Balenziagův centr do vápna, obránce Athleticu své spoluhráče zásobuje skutečně se železnou permanencí. Zatím ale ani jedna nabídka nebyla dotažena do zdárného konce.
24
Domácí mohli navýšit své vedení. Moránův centr posunul Herrera přímo na kopačku Aritze Adurize, který ze stoprocentní pozice minul zhruba o metr levou tyč. Velká škoda pro Bilbao.
23
Herrera nerozehrál příliš šťastně, nepřesné přihrávky se chopil opět Amrabat, který ihned centroval na nabíhajícího Juanmiho. Záložník Málagy se ale ocitl v ofsajdovém postavení.
22
Po delší době se vydali kupředu také hosté, Amrabat navíc vytěžil rohový kop. Pérez následně posla balon do vřavy, v níž se nejlépe zorientovalo Bilbao.
21
Balenziaga je směrem kupředu velmi aktivní, tentokráte vybojoval přímý kop. Susaetův centr z levé strany trávníku ale Angeleri odhlavičkoval zhruba na půlící čáru.
20
Málaga zaváhala při rozehrávce, Bilbao ihned získalo balon zpět. Celou situaci ale vyřešilo zbrkle, Aduriz musel ostrý pas zpracovávat hrudí, což nestihl dostatečně rychle, a tak jej Antunes obral o míč.
19
Bilbao rozehrálo velice rychle volný kop, po kterém sprintoval za balonem Balenziaga. Krajní obránce Athleticu jej dostihl doslova za pět minut dvanáct, proto se následný centr pířliš nepovedl.
18
Domácí rozebrali obranu Málagy doslova na atomy, načež celou akci zakončil centr Balenziagy, který nalezl přesně hlavu číhajícího Adurize. Aktivní forvard ale nezamířil mezi tři tyče.
16
Muniain se proháčkoval až do velkého vápna, kde volil přihrávku na Adurize. Míč se ale k útočníkovi domácí ekipy nedostal, Angeleri jej odkopl do klidných vod.
15
Po Susaetově centru následoval další rohový kop, který tentokráte branku nepřinesl. Laporte se sice dostal k hlavičce, ta se ale snesla do rukavic Caballera.
14
Aduriz dlouho kouzlil v okolí rohového praporku, kde byl nakonec zastaven aktivně přistupující defenzivou Málagy. Bilbao přesto zůstalo v držení balonu.
12
Darderova rána nemohla domácí ohrozit, zamířila pouze do boční sítě. Iraizoz bude rozehrávat. Po aktivním úvodu duelu tempo hry poněkud upadá.
11
Málaga vzápětí neuspěla ani s volným kopem, který schoval do náručí pozorný Iraizoz. Domácí brankář si poprvé osahal balon.
10
Na druhé straně hrací plochy posílal do předbrankového prostoru dlouhý nákop Pérez. Balon ale putoval do zámezí. Hosté nejsou nikterak nebezpeční.
9
Aduriz si nyní při svém počínání pomohl nedovoleným způsobem, rozehrávat tak bude Caballero, který si zatím příliš neodpočine.
7
Bilbao hosty doslova válcuje, Morán hledal dobře naběhnuvší Muniana, ovšem přihrávka neměla potřebné parametry. Domácí však nadále zůstávají v blízkosti branky Málagy.
6
A další pokus fotbalistů v pruhovaném, o závar před hostující brankou se postaral Iraola. Míč nakonec procestoval až na vhazování. Hosté tak rozehrají.
4
Bilbao právě vstřelilo branku!
Domácím se ofenzivní práce vyplácí. Muniainův pas byl sražen na rohový kop, o jehož exekuci se postaral Susaeta. Centr od rohového praporku následně usměrnil za Caballerova záda ARITZ ADURIZ. Vynikající úvod Bilbaa.
3
Bilbao je v úvodu utkání velmi aktivní, do výraznějších brankových příležitostí se ale zatím nedostává. Uvidíme, zda tato převaha Athleticu vydrží.
2
Susaeta se pokusil odcentrovat z pravé strany hrací plochy, míč se ale zakroutil za úroveň brankové čáry. Hostující brankář Caballero tak bude vykopávat.
1
Domácí aktivně napadají, balon ale přesto drží na svých kopačkách fotbalisté Málagy.
1
Utkání právě začalo.
Oba celky jsou již připraveny ke startu utkání.
Úvodní sestavy:

Athletic Bilbao: Iraizoz – Laporte, San José, Iraola, Balenziaga – Morán, Iturraspe, Susaeta, A. Herrera, Muniain – Aduriz.
Náhradníci: Herrerín – Albizua, Etxeita, Etxebarria, de Marcos, Toquero, Guillermo Guillermo.

Málaga CF: Caballero – Weligton, Antunes, Angeleri, Eliseu – Camacho, Pérez, Darder, Amrabat, Juanmi – Santa Cruz.
Náhradníci: A. Escandell – Casado, Portillo, Jakověnko, E. Rescaldani, Pawlowski.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio.
Pohled do tabulky
Favoritem utkání je bezpochyby Bilbao, které se nachází na čtvrtím místě tabulky. Na svém kontě má 59 bodů. Málaga je zatím jedenáctá, přičemž posbírala bodů 38. První vzájemné utkání letošního soutěžního ročníku Primera Divisón vyznělo lépe pro Athletic, který zvítězil na půdě Málagy 2:1. Kdo se bude radovat nyní?
Vítejte u našeho on-line přenosu! V rámci dohrávky 33. kola španělské Primera División na sebe narazí celky Athletic Bilbao a Málaga CF. Úvodní výkop je na půdě stadionu San Mames, tedy domovském území Athleticu naplánován na 22:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.
38. kolo
Tabulka 2021/2022
Z V R P Skóre B
1. Manchester City 38 29 6 3 99:26 93
2. Liverpool 38 28 8 2 94:26 92
3. Chelsea 38 21 11 6 76:33 74
4. Tottenham 38 22 5 11 69:40 71
5. Arsenal 38 22 3 13 61:48 69
6. Manchester Utd. 38 16 10 12 57:57 58
7. West Ham 38 16 8 14 60:51 56
8. Leicester 38 14 10 14 62:59 52
9. Brighton 38 12 15 11 42:44 51
10. Wolves 38 15 6 17 38:43 51
11. Newcastle 38 13 10 15 44:62 49
12. Crystal Palace 38 11 15 12 50:46 48
13. Brentford 38 13 7 18 48:56 46
14. Aston Villa 38 13 6 19 52:54 45
15. Southampton 38 9 13 16 43:67 40
16. Everton 38 11 6 21 43:66 39
17. Leeds 38 9 11 18 42:79 38
18. Burnley 38 7 14 17 34:53 35
19. Watford 38 6 5 27 34:77 23
20. Norwich 38 5 7 26 23:84 22
Články odjinud