Je tu konec zápasu mezi Osasunou a Elche, který přinesl výhru domácího týmu v poměru 2:1. Po prvním poločase bylo sice zaděláno na drama, avšak domácí hned v úvodu druhé půle zvýšili na 2:0, čímž soupeře srazili do kolen. Hostům se dlouho nedařilo a snížení z pokutového kopu přišlo až příliš pozdě na to, aby s tím něco hráči Elche udělali.
90+5
Svou poslední šanci hosté již nevyužili a domácí se ubránili.
90+4
Těsně před vypršením normální hrací doby je tu roh pro hosty.
90+4
Botía velice netakticky na polovině hřiště fauloval a míč mají domácí.
90+2
Hostům se zatím nedaří zatlačit soupeře a domácí drží balon na polovině soupeře.
90+1
Nastavovat se budou čtyři minuty. Již se pokračuje ve hře.
90
Stále se nehraje, domácí gólman je nadále ošetřovaný.
89
Brankář Andrés Fernández se při zákroku navíc zranil a musí být ošetřovaný.
88
Elche právě vstřelilo branku!
EDU ALBACAR zamířil přesně k tyči a nedal domácímu brankáři šanci zakročit – 2:1!
87
Nyní ale pozor. Bertrán zahrál nyní ve vlastním vápně rukou a je z toho penalta!
86
V závěru zápasu jsou více u balonu hostující fotbalisté, k zakončení se ale zatím ani zdaleka nedostávají.
85
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Sisi, přichází Marc Bertrán.
84
Domácího gólmana se střelou z poloviny hřiště pokoušel překvapit Márquez, míč ale poslal nad bránu.
83
Centr do vápna neznamenal pro domácí bránu žádné nebezpečí.
82
Po centru do vápna musel nyní zasahovat Lotiès, následuje roh pro hosty.
81
Podle zápasových statistik hosté sice více drží balon, jenže ve druhém poločase se prakticky k zakončení nedostali.
80
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Manuel Onwu.
79
Hraje se opět hlavně ve středu pole a pomalu to vypadá, že se utkání pouze dohrává.
77
Za obranu si chtěl zaběhnout opět Riera, podruhé v zápase je mu ale odmávaný a odpískaný ofsajd.
76
Pomalu se začíná blížit závěr zápasu a na nějaké velké drama to dnes nevypadá.
75
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Patxi Puñal.
74
Hra se navíc hodně kouskuje. Fauly jsou prokládané auty a střídáními a nyní se moc nehraje.
72
Hosté jsou nadále hodně zaskočení a vůbec nejsou schopni navázat na velmi dobrý výkon z prvního poločasu.
71
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Carlos Sánchez, přichází Javi Márquez.
70
Hráči Elche nemají dostatek psychických sil na to, aby se dostali k ohrožení brány soupeře.
68
Hráči Osasuny nyní dlouze kroužili kolem vápna soupeře, vystřelit ale nedokázali.
67
Domácí fotbalisté se opět dostali k míči, do zakončení se ale zatím moc netlačí.
66
Středem hřiště to zkusil Boakye, jeho zakončení z hranice vápna ale postrádalo přesnost.
64
Obraz hry se stále příliš nemění. Domácí v pohodě udržují dvoubrankové vedení a hostům se nedaří dostat se k bráně soupeře.
62
Domácí budou nyní spoléhat hlavně na rychlé protiútoku. Do ofsajdu se nyní dostal Riera.
61
Střídání v týmu Elche CF: ze hřiště odchází Miroslav Stevanović, přichází Manu del Moral.
60
Tempo hry hodně povadlo. To pochopitelně vyhovuje hlavně domácím fotbalistům.
59
Za obranu si zkoušel naběhnout Boakye, byl mu ale odmávaný ofsajd.
58
Hráči Osasuny se snaží kouskovat hru, což se jim zatím daří. Naopak hostům se v těchto fázích hry nedaří.
57
Střílený centr do pokutového území domácí obrana odvrátila.
56
Nyní je tu šance pro hosty v podobě rohového kopu.
54
Domácí naopak nikam nechvátají a snaží se držet balon daleko od vlastní brány. Zatím se jim to bez bvětších problémů daří.
53
Hosté začínají opět vystrkovat růžky a tlačí se do útoku.
52
Následný přímý kop byl ztečovaný zdí, gólman Andrés Fernández byl na svém místě.
51
Loé poslal k zemi Suáreze a dostává žlutou kartu.
50
Domácí fotbalisté ve velké pohodě kombinují na vlastní polovině a čekají, s čím přijde soupeř.
49
Hosté jsou inkasovanou brankou hodně zaskočeni a nedaří se jim.
48
Osasuna právě vstřelila branku!
Domácí vstoupili do druhé půle nejlépe jak mohli. do prvního zakončení ORIOLA RIERY sice ještě vstoupili obránci, jenže míč se odrazil zpět k domácímu útočníkovi, který pohodlně zvýšil na 2:0.
46
Je za námi první poločas zápasu mezi domácí Osasunou a hostujícím Elche. Domácí fotbalisté se sice v 16. minutě díky Armenterosovi dostali do vedení, jenže v dalších minutách se hlavně bránili. Hosté měli hned několik velmi dobrých šancí a domácí mohou děkovat hlavně svému brankáři.
45+1
Po následném rohovém kopu rozhodčí okamžitě ukončil první půli.
45
Edu Albácar tvrdě vypálil a domácí gólman konečky prstů vyrazil balon na roh.
45
Nyní mají hosté možnost kopat přímý kop ze zajímavé pozice. Je to z úhlu, ale možná by to mohlo být na střelu.
44
Arribas nyní na hranici vápna doslova složil Stevanoviće a dostává žlutou kartu.
43
Hráči Elche se v závěru poločasu nadále tlačí na polovinu soupeře, domácí se soustředí hlavně na defenzivu.
41
Z otočky se pokusil vystřelit Sánchez. Byl ale ve velmi složité pozici a míč poslal vysoko nad bránu.
40
Pomalu se blíží závěr poločasu, u míče jsou nadále hosté z Elche.
39
Carlos Sánchez fauloval na polovině hřiště a za svůj přečin dostal žlutou kartu.
38
Domácí se sice snaží držet balon, do zakončení se ale dostat zatím nemohou.
36
Míč se dostal znovu až k brankáři Herrerovi, který odkopával od brány.
35
Hra se opět přesunula více do středu hřiště. U míče jsou ale nadále hosté.
34
Po rohu se hosté již k zakončení nedostali, míč mají domácí.
33
Z levého rohu velkého vápna se pokoušel vystřelit Boakye, jeho tvrdý pokus musel brankář vyrazit na roh.
31
Míč se nyní dostal až k hostujícímu brankáři, který v pohodě zakombinoval se svými stopery.
30
Hosté se stále tlačí do zakončení a domácí se postupně dostávají pod trvalý tlak.
28
Domácí mohou nyní děkovat brankáři Fernándezovi, který skvělým zákrokem zneškodnil ránu Sáncheze.
26
Hosté jsou stále aktivní a nadále sledujeme vyrovnaný fotbal. Přesto se hraje ve středu hřiště.
24
Elche nakonec kopalo rohové kopy dva, ani po jednom ale nezakončilo.
23
Nyní se také hosté nastěhovali před bránu soupeře a také oni budou kopat rohový kop.
21
Hra se přesunula do středu pole, míč mají domácí.
19
Domácí se dostali k dalšímu rohovému kopu, po závaru ve vápně ale zakončení nepřišlo.
18
Do další střelecké pozice se dostal Torres, míč ale poslal mimo.
17
Domácí jsou nadále při chuti a tlačí se do útoku.
16
Riera šel odvážndě do těžkého souboje se stopery. Míč se po několika odrazech dostal na hranici vápna k EMILIANU ARMENTEROSOVI, který ranou k tyči otevírá skóre zápasu – 1:0.
15
Po autu se k centru dostal Edu Albácar, pas do vápna byl ale hodně přetažený a nikoho ze spoluhráčů nenašel.
14
Hráči Elche se dostali k útočné akci po levé straně, Fidel ale odcentrovat nedokázal. Získal alespoň roh pro hosty.
13
Z levé strany se pokusil vystřelit rozběhnutý Armenteros, jeho střelecký pokus ale postrádal přesnost.
12
Nyní jsou u balonu opět již hosté, kteří se tlačí na polovinu soupeře.
11
Po centru do vápna se k hlavičce dostal na přední tyči Loé, míč ale poslal mimo.
10
Hráčům Osasuny se nyní podařilo vybojovat rohový kop.
9
Oriol Riera v hlavičkovém souboji zasáhl soupeře loktem do hlavy a je pískaný faul. Rozehrávat budou hosté.
8
Hodně naloženo dostal hostující Rubén Pérez, pokračuje se ale ve hře.
6
Po dlouhém pasu za obranu byl Boakyemu odpískaný ofsajd, nutno ale dodat, že se pískat nemělo.
5
Hráčům Osasuny se zatím nedaří vytvořit si tlak. Naopak jsou to hosté, kteří jsou více u balonu.
3
Hraje se před velice bouřlivou kulisou stadionu v Pamploně. Domácí se snaží hrát aktivně.
2
Po rychlém útoku se pokoušel střílet Rubén Pérez, jeho rána byla ale nepřesná a šla nad bránu.
1
Domácí fotbalisté měli možnost kopat rohový kop, po centru do vápna byl ale pískaný útočný faul a domácí nezakončili.
1
Výkop měli v tmavých dresech hrající fotbalisté Osasuny.
1
Hráči jsou již na trávníku a utkání za pár chvil začne.

CA Osasuna: Andrés Fernández – Damià, Lotiès, Arribas, Oriol – Sisi, Loé, R. Torres, F. Silva, Armenteros – Riera.
Náhradníci: Riesgo – Bertrán, Oier, Puñal, Núñez, Onwu, Gómez.

Elche CF: M. Herrera – D. Suárez, Botía, Lombán, Albacar – Stevanović, Pérez, Coro, C. Sánchez, Fidel – Boakye.
Náhradníci: Toño – Cisma, Rivera, Márquez, Generelo, del Moral, Gil.

Rozhodčí: Del Cerro – Díaz, Álvarez.
Hostující tým Elche CF je letošním nováčkem nejvyšší španělské soutěže. V prvním kole sice Elche prohrálo s Rayo Vallecano vysoko 0:3, v následujících třech zápasech ale neprohrálo a postupně remízovalo s Realem Sociedad, Almeríí a Realem Valladolid. Se třemi body si ale Elche příliš vyskakovat nemůže a je momentálně čtvrté od konce.
Osasuna z Pamplony neprožívá vydařený vstup do sezony. V dosavadních čtyřech kolech ani jednou nebodovala a vedle devíti inkasovaných gólů pouze dvakrát skórovala. Právě velmi špatná produktivita tým sráží až na samé dno ligové tabulky.
Dobrý večer při sledování online reportáže z páteční předehrávky utkání 5. kola španělské Primera Division mezi Osasunou a Elche. Čeká nás souboj dvou celků ze samého chvostu ligové tabulky. Hostující Elche má na sedmnáctém místě tabulky tři získané body za tři remízy. Domácí Osasuna je na tom ještě o poznání hůře. Na poslední místě tabulky má na svém kontě nula bodů a je nejhorším týmem soutěže.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.