A je dobojováno. Sledovali jsme hodně vyrovnané utkání, které nenabídlo mnoho šancí. Ani jednomu celku se dnes v útočné fázi příliš nedařilo a zápas tak skončil nerozhodně 0:0. Nutno dodat, že remíza je zřejmě spravedlivá. To je z mé strany vše a těším se u dalších sportovních přenosů. Přeji hezký zbytek víkendu. Na počtenou.
90+4
Ale i tentokrát se hosté ubránili.
90+3
Tak ještě poslední roh a šance pro domácí.
90+3
Ale po centru z levé strany skončil míč nad brankou a už se zřejmě nic nestane.
90+2
Hosté se usadili na polovině Betisu.
90+1
Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Hlavní rozhodčí nastavil 3 minutky.
90+1
Rohový kop pro Espanyol.
90
Ale hosté se i tentokrát ubránili, ale pouze za cenu dlouhého odkopu.
90
Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.
89
Už se opět hraje. U míče jsou domácí, kteří v klidu kombinují.
87
Po dalším tvrdém střetu zůstali ležet na trávníku dva hráči. Opět se bude ošetřovat.
85
A za další faul uviděl žlutou kartu hostující Matilla.
84
Už se opět hraje, u míče jsou domácí.
83
Po dalším tvrdém souboji je ošetřován hostující Javi Chica.
82
Nyní se na trávníku hodně přiostřilo. Hlavně rozhodčí musel napomínat hráče obou celků, ale i hostujícího trenéra.
80
Žlutou kartu uviděl za protesty hostující Verdú.
78
Hosté jsou nyní aktivnější a hlavně nebezpečnější. Uvidíme, zda se Betisu podaří vstřelit vítěznou branku.
76
Ale hosté o míč přišli a rychlou akci domácích přerušil Amaya, který za to uviděl žlutou kartu.
75
U míče jsou hosté, kteří se tlačí dopředu.
74
Ale ani ze sedmého rohu nic nebylo a stav zápasu se tedy stále nemění.
74
Na druhé straně vybojovali hosté rohový kop.
73
Ve velké šanci se objevil Thievy Bifoum, který se řítil sám na branku Betisu, ale domácí borec nedokázal prostřelit pozorného Saru.
72
A střídají i hosté. Dohrál Molina a přišel Rodríguez.
71
Domácí střídají. Ze hřiště odešel Simão a přišel Lanzarote.
69
Dnešní utkání sleduje 23 810 diváků.
67
Jeden z hostujících hráčů se nyní dostal k hlavičce, ale v těžké pozici poslal kulatý nesmysl vysoko nad branku.
66
Rohový kop pro Betis.
65
Přihrávkový kolotoč nakonec ukončil Torres,který za to uviděl žlutou kartu.
64
Hosté ale dobře napadají a domácí mají při rozehrávce velké problémy.
63
Ale i tentokrát se Betis v pohodě ubránil. Domácí ale zůstávají u kulatého nesmyslu.
62
62
Domácí střídají. Dohrál Pizzi a přišel Bifouma.
60
Nyní se hraje převážně uprostřed hřiště a na další šanci zatím čekáme.
58
Žlutou kartu uviděl domácí Stuani.
56
Ale ani ze čtvrtého rohu Betis nic nevytěžil a na první branku tak stále čekáme.
55
Hosté vybojovali rohový kop.
54
První gól měl na hlavě hostující Jorge Molina, který si naběhl na centr z pravé strany, ale po jeho hlavičce skončil míč těsně vedle domácí svatyně!
53
Betis je ve druhém poločase o poznání aktivnější a neustále se tlačí dopředu, ale zatím se do žádné šance nedostal.
51
Ale tentokrát jejich akce skončila nepřesným centrem. Od své branky bude rozehrávat Casilla.
50
Hosté se tlačí dopředu a snaží se něco vymyslet.
49
Hosté střídají. Dohrál Pérez a přišel Matilla.
47
Do šance se hnal domácí kapitán García, ale fauloval přitom hostujícího zadáka a nakonec z toho tedy nic nebylo.
46
První poločas je za námi. Sledujeme velmi opatrný zápas, který toho zatím příliš nenabídl. Domácí jsou aktivnější a měli i jednu velkou šanci, ale neproměnili ji a i proto je stav zápasu stále 0:0. Druhý poločas ale bude ještě hodně zajímavý. Začne zhruba v 18:03.
45+2
Ale z toho nic nebylo a první poločas končí.
45+1
Rohový kop pro hosty.
45+1
Hlavní rozhodčí nastavil jednu minutku.
45
Hraje se poslední minuta prvního poločasu.
44
První poločase se blíží ke svému konci a vypadá to, že se v něm už branky nedočkáme.
42
Držení míče: 58% – 42%.
41
Nyní to hosté opět zkusili, ale Cedrick pokazil lehkou přihrávku a cela akce Betisu tedy skončila.
40
Domácí jsou stále aktivnější, ale v útočné fázi se jim zatím příliš nedaří a i proto čekáme na úvodní branku. Hosté hrozí hlavně z brejků.
38
Ale z něho nic nebylo. Kulatý nesmysl proletěl celým vápnem až do zámezí.
37
Pizzi se prodral do šance, ale jeho ránu hostující zadáci nakonec zblokovali. Rohový kop pro Espanyol.
36
Nevymysleli nic a navíc o míč přišli. Domácí šli rychle dopředu, ale centrovaný míč sebral pozorný Sara, který hned své spoluhráče také pokáral.
35
Nyní se dopředu tlačí hosté, tak uvidíme, co vymyslí.
34
Espanyol nyní výborně kombinoval a dostal se až do vápna Betisu, jenže tam to Stuani přehnal s kličkováním a o kulatý nesmysl zbytečně přišel.
32
Domácí kombinují na polovině Betisu.
30
Je za námi třicet minut. Na první branku stále čekáme a myslím si, že by tomuto opatrnému zápasu velmi pomohla.
28
Domácí nyní poslali dva centry do vápna Betisu, ale tam kralovali hostující zadáci.
27
Tempo hry nyní malinko opadlo a hraje se převážně uprostřed hrací plochy. Jde vidět, že ani jeden celek nechce udělat zbytečnou chybu.
25
Na centrovaný míč si naskočil Jorge Molina, ale domácí brankář si s tímto pokusem v pohodě poradil.
24
Po další bleskové akci je tu roh pro Betis.
23
Ale ani ze třetího rohu nic nebylo a stav zápasu je stále 0:0.
22
Na druhé straně vybojovali domácí rohový kop.
22
Do šance se hnal hostující Joan Verdú, ve vápně domácích po souboji upadl, ale rozhodčí nepíská a hraje se dál.
21
Další bleskovou akci domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd.
20
Hosté střídají. Dohrál zraněný Nacho a přišel Juanfran.
18
Domácí se hned vydali dopředu a byla z toho gólová šance. Po centru z levé strany hlavičkoval z hranice malého vápna Stuani, ale hlavou poslal míč těsně vedle levé tyče!
17
Ale centrovaný míč sebral pozorný Casilla, který tak hodně pomohl svým spoluhráčům.
16
16
Zatím je k vidění mnoho nepřesných přihrávek a i proto stále čekáme na první střelu na branku.
14
Hosté nyní dobře kombinovali před pokutovým územím barcelonského celku, ale nakonec o míč přišli.
12
Jenže ani tentokrát z toho nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Sara.
11
Následuje ale druhý roh pro Espanyol, který nyní tlačí.
10
Z prvního rohu v tomto utkání ale nebylo vůbec nic a na první střelu na branku tak stále čekáme.
9
Domácí ale míč získali a vybojovali rohový kop.
8
Už se opět hraje. U míče jsou hosté, kteří v klidu kombinují.
6
Na trávníku zůstal ležet jeden z hostujících hráčů a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.
5
Hosté se nyní prokombinovali až k centru z pravé strany, ale u míče byl jako první domácí Fuentes.
3
K míči se ale dostali domácí a poslali do vápna Betisu dva centry, ale ani jeden se neujal.
2
Hosté drží míč a kombinují, ale zatím nikam nepospíchají.
1
Hráči jsou na trávníku, utkání začne za malý okamžik.

Espanyol Barcelona: Casilla – Colotto, H. Moreno, Fuentes, J. López – David López, V. Sánchez, Simão, Stuani, Pizzi – S. García

Real Betis: Sara – Chica, Amaya, Nacho, Figueras – X. Torres, Verdú, Pérez, Igiebor, Cedrick – Molina

Rozhodčí: González – Rubio, Costoya.
Tip na výsledek

Myslím si, že bude pokračovat vítězná série domácích týmů a tento duel nakonec vyhraje 2:1 Espanyol.
Vzájemné zápasy

V loňské sezoně skončily oba vzájemné zápasy 1:0. Ten první doma vyhrál Betis a odvetu zvládl lépe zase Espanyol.
Real Betis

Betis, který se nedávno prostřílel přes Jablonec do Evropské ligy, se v lize trápí a stále je bez bodu. V prvním kole totiž Betis prohrál 1:2 na hřišti Realu Madrid a ve druhém doma podlehl Celtě Vigo 1:2.
Espanyol Barcelona

Espanyol vstoupil do nové sezony remízou 2:2 na hřišti Celty Vigo. Poté doma zdolal 3:1 Valencii a na svém kontě má tedy čtyři body, což je skvělý začátek pro barcelonský celek.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Španělská Primera Division má na programu další zápasy 3. kola a my budeme sledovat duel mezi Espanyolem Barcelona a Realem Betis. Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.