Levante doma remizuje se San Sebastianem 0:0, oba soupeři si tak rozdělí po jednom bodu. Remíza je to spravedlivá, ani jeden soupeř si nezasloužil vítězství.

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
90+3
Míč končí jen v postranní síti.
90+3
A ten se bude opakovat...
90+3
Jedna z posledních šancí domácího Levante – rohový kop.
89
Hra je přerušena, zřejmě křeče trápí jednoho z domácích.
87
Hosté střídají. Odejde Carlos Vela, příjde Chori Castro.
85
San Sebastian je ve druhé půli pasivní a hraje na remízu. Bude to správné řešení?
83
Domácí byli velmi blízko gólu, místo radosti si ale hráči UD rvou vlasy. Míč po centru ze standardní situace končí na břevně!
82
González teď ale tvrdě fauluje pronikajícího soupeře, zaslouženě dostává žlutou kartu.
81
Ve druhé půli míč častěji kontrolují domácí, to platí i nyní. Na nějaký výraznější tlak to ale zrovna nevypadá.
79
Babá odchází, nahrazuje ho Nong.
78
Blíží se nám závěr utkání a je jasné, že dnešní duel rozhodne jediná branka – pokud padne.
76
Rychlý protiútok domácích po levém křídle zastavuje González.
73
Juanfran vhazuje na útočné půli až do vápna, míč došel až k Bravovi, ten v klidu chytá.
70
Prietovu střelu v pohodě chytá Navas.
69
Fandové na stadionu v Levante si fotbalu dnes příliš neužívají, k vidění je spíše taktická bitva.
66
Střídání. Ze hřiště odchází Antoine Griezmann, místo něj příjde Haris Seferovic.
64
Rodas potrestán žlutou kartou.
62
Pěkná kombinace Prieta s Zurutuzou, hosté ale balon neudrželi.
60
Obrana San Sebastianu odvrací rohový kop domácího týmu.
58
Utkání je vyrovnané, oběma soupeřům ale schází vyšší kvalita ve finální fázi. Dočkáme se dnes branky?
55
Centr domácího Riose z pravého křídla trefil prvního bránícího hráče, balon získali hosté.
52
Nadýchaný centr hostů z levé strany vápna zakončení nepřinesl, obrana Levante si poradila.
49
Druhá půle zatím přináší spíše řadu nepřesností.
46
Ze hřiště odešel Issam Adoua a nahradil ho Baba.
46
Odejde David Barral a místo něj si zahraje Andreas Ivanschitz.
46
První poločas nabídl dvě tváře. San Sebastian začal lépe, byl aktivnější, scházely tomu jen šance. Poté ale Levante zabralo a také si vytvořilo tlak, na branku ale stále čekáme.

Druhá půle začne cca v 19:02.
45
Rozhodčí Iglesias nastavuje jedinou minutu.
42
Hosté ale budou jen vhazovat, obrana Levante uspěla.
42
Hosté budou zahrávat standardní situaci z pravého křídla.
39
Úvodní aktivita San Sebastianu je ta tam, domácí zabrali. Další řada centrů se navalila do vápna hostů, následoval střelecký pokus El Adoua ze střední vzdálenosti – Bravo vyráží.
37
Vyntra za ošklivý faul potrestán žlutou kartou.
35
Domácí zvýšili aktivitu, Levante pokračuje v kombinaícch na útočné půli.
32
Roh domácích končí neúspěšným centrem.
29
Zakončení Granera z úhlu Navase nemuselo strašit.
27
Rodas byl v dobré pozici na kraji vápna, jeho centr se ale vůbec nepovedl.
25
Domácí mají velké problémy s útočnou hrou. Levante se tak uchyluje k dlouhým nákopům, ty ale vůbec nefungují.
23
Další střelecký pokus hostů, Vela ale v pádu míří nepřesně.
20
Hosté si vytvořili velký tlak, nakonec ale jen rozehrává Navas od branky.
18
Domácí poměrně pasivní, s míčem na kopačkách hrají především hráči Realu.
15
Rios hlavičkuje ve vápně, Bravo chytá.
14
Především záložní řada San Sebastianu pracuje velmi dobře a v posledních minutách pohledně kombinuje na útočné půli. Na větší šanci hostů zatím čekáme.
11
Domácí forvard padá v rohu vápna, penalta se nepíská.
8
Pěkný centr z levého křídla na Barrala, jeho hlavička jde ale vedle pravé tyče!
4
Utkání začíná opatrně, nikdo nechce udělat chybu.
1

Levante UD: Navas – Vyntra, D. Navarro, Rodas, García Juanfran – Xumetra, Diop, da Silva Pinto, El Adoua, Ríos – Barral.
Náhradníci: Javi Jiménez – Karabelas, Simão, Higón, Ivanschitz, Nong.

Real Sociedad San Sebastian: Bravo – Estrada, M. González, I. Martínez, de la Bella – Prieto, Elustondo, Zurutuza, Griezmann – Granero, Vela.
Náhradníci: Zubikarai – Ansotegi, Cadamuro, Bergara, Pardo, G. Castro, Seferović..
Utkání začíná v 18:00, zde bude připravena podrobná onlajn reportáž...
San Sebastian je na tom o něco málo lépe. I hosté mají čtyři body, za výhru a remízu, třetí do party je prohra... V tabulce jsou tak hosté osmí, to ale nemá nejvyšší váhu. Alespoň ne nyní. San Sebastian dokázal zvítězit 2:0 doma nad Getafe, stalo se tak 17. srpna. Jak si povede dnes?
Levante je po třech kole španělské Primera Division desáté v tabulce, tým má po jedné výhře, remíze i prohře. To logicky vede ke čtyřem dosaženým bodům v průběžné tabulce. Skóre týmu je však překvapivě záporné – 2:8. Levante získalo svou první výhru v posledním zápase, to když vyhrálo 2:1 ve Vallecanu.