Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Levante UD na domácí půdě nestačilo na jasně lepší Villarreal a prohrává 0:3. Za hosty se trefili Soriano a dvakrát Uche. Zápas výrazně ovlivnilo brzké vyloučení domácího gólmana Navase, po kterém následoval proměněný pokutový kop kapitána hostů Soriana. Villarreal si svou výhru pohlídal a zaslouženě bere tři body. Pohlednou tečku za utkáním napsal Uche, který předvedl senzační nůžky.
90+1
Už běží nastavený čas, Villarreal byl dnes výrazně suverénní a zaslouženě bude brát tři body.
89
Villarreal právě vstřelil branku!
Tak to byla paráda! IKECHUKWU UCHE předvedl překrásné nůžky, a nekompromisní ranou tak vymetl branku Jiméneze! Krásný fotbalový moment.
88
Hosté dohrávají s míčem na kopačkách, od vítězství je dělí jen pár minut.
86
Stoprocentní gólová šance Villarrealu gólem nekončí. Jonathanovi chyběl krok k dosažení míče. Byl by pak sám před prázdnou bránou.
85
Vysoký míč stahuje Asenjo a nadále tak bojuje o čisté konto.
83
Rychlý brejk Villarrealu skončil mírně přetaženým centrem do vápna. Míč mají ale stále hosté a šetří čas.
82
Jiménez si musel vyběhnout, dokonale tak zlikvidoval únik Jonathana!
81
Kombinace Levante zkomírá na nepřesnostech.
80
Villarreal se v posledních minutách už více koncentruje logicky na defenzivu, teď už stačí jen ubránit oslabeného soupeře.
79
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází , přichází Tomás Pina.
78
Od branky odkopává Jiménez.
77
Rohový kop Levante úspěch nepřinesl, hlavička Musacchia jde nad.
74
A je to 0:2, Villarreal udělal zásadní krok k vítězství, oslabenému Levante uniká už na dvě branky. Fantastickou kolmici za obranu vyslal kapitán hostů Soriano, sám na branku tak mohl jít IKECHUKWU UCHE, který překonává Jiméneze!
72
Další nepřesná střela hostů, tentokrát nepřesně vypálil Perbet.
70
Cani střílel sice ze značného úhlu, míč ale míjí levou tyč Jiménezovy branky jen o milimetry!
69
Villarreal je aktivnější a využívá své převahy o jednoho muže. Chtělo by to ale druhou branku pro větší klid, domácí tým ještě zdaleka rezignovaný není.
68
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Jonathan Pereira, přichází Jérémy Perbet.
67
Trigueros se opřel do další střely z hranice vápna, Jiménez připraven a chytá.
66
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Papakouli Diop, přichází David Barral.
66
Žlutou kartu dostává Mateo Musacchio (Villarreal CF).
65
Další přízemní střelecký pokus ze strany hostů, Jiménez ale působí jistě a kryje i další balon.
65
Žlutou kartu dostává Juanfran (Levante UD).
63
Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Hernán Pérez, přichází Javier Aquino.
62
Jonathan se dostal do velké příležitosti na levé straně vápna, balon ale posílá kousek nad břevno.
60
Balon jde ale jen nad branku.
59
Další standardní situace pro Levante. Centr přijde z pravé strany.
57
Balon odvrací obrana Villarrealu.
57
Roh pro domácí...
56
Hlavička Juanfrana po přímém kopu Levante je ztečovaná za branku.
55
Domácí jsou nastěhování na útočné půli, o dlouhé vhazování se postaral Juanfran. Píská se ale jen ofsajd.
53
Jiménez chytá přízemní střelu k pravé tyči! Tohle byla velká šance hostů.
52
Z obranné půle rozehrává Asenjo.
51
Oba soupeři zatím nechtějí příliš riskovat, především Villarreal vstoupil do druhé půle odměřeněji, než do té úvodní.
50
Rychlý výpad Levante zastavuje ofsajd.
48
Úvod druhé půle zatím spíše opatrný.
46
Hosté byli v první půli lepší a zaslouženě vedou. Po vyloučení Navase kopal pokutový kop Soriano a byl úspěšný. Villarreal pokračoval v tlaku a po první půli se tak může zaslouženě těšit z vedení 1:0.
Druhý poločas začne cca ve 13:03.
45+1
Juanfran odkopává balon do bezpečí, míč se dostává až na druhou stranu k Asenjovi.
45+1
Roh pro hosty...
45
Soriano se dostal do čisté gólové šance, jeho volej z hranice vápna ale senzačně vyráží Jiménez!
43
Diop zastavuje nečistým zákrokem Ucheho, jen se štěstím se vyhnul žluté kartě.
42
Od branky bude odkopávat Jiménez.
41
Balon drží hosté a připravují útočnou kombinaci.
40
Pérez v gólové příležitosti, na centr z levé strany zareagoval včasným volejem ze značně akrobatické pozice, míč se odráží od spojnice nad branku!
39
Od branky rozehrává Asenjo.
37
Diop perfektním způsobem zastavuje středem rozběhnutého Soriana a rozehrává útočnou akci.
35
Vysoký centr do vápna odvrátili hosté jen s vypětím všech sil – ale úspěšně.
34
Domácí záložní řada zpřesnila svou práci v ofenzivní činnosti, pramení z toho fauly Villarrealu.
33
Od branky rozehrává Jiménez.
32
El Zhar se dostal ke gólové hlavičce, vynikající Asenjo ale míč chytá!
30
Domácí se až teď, po cca půl hodině hry dostávají na útočnou půli díky zpřesněné kombinační hře.
28
Centr Jokiče do vápna likviduje Vyntra.
27
Trigueros rozehrál rohový kop nakrátko, hosté pokračují v kombinaci.
26
Villarreal zatím drží územní převahu a domácímu Levante šance nedovoluje.
24
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Babá, přichází Rubén García.
22
Balon drží Asenjo a klidní hru.
21
Rychlý útočný výpad domácích, Lell ale vyslal o něco delší centr, než bylo zapotřebí.
20
Balon mají hosté a postupným útokem postupují na útočnou půli. Levante to s napadáním nepřehání...
18
Obrana Villarrealu ale uspěla a zakládá rychlý brejk.
17
Levante bude zahrávat přímý kop z pravé strany.
15
Další faul domácích, Villarreal zatím domácím nedovolil vůbec nic.
14
Villarreal proměnil pokutový kop, navíc hraje v převaze o jednoho muže. Ideální start, podaří se ho hostům dotáhnout do konce?
13
BRUNO SORIANO proměňuje pokutový kop, když se přízemní střelou trefil k pravé tyči, Jiménez šel k levé.
12
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Jordi Xumetra, přichází Javi Jiménez.
10
Pokutový kop budou zahrávat hosté!
10
Uche se pohlednou souhrou kliček dostal do úniku, útočník hostů je následně faulován brankářem Navasem. Ten je okamžitě vyloučen.
8
Villarreal zatím hraje stylem Barcelony – prvních osm minut bez šance, soupeři míč ale nepůjčí.
6
Pěkný průnik středem předvedl Cani, následně byl ale faulován Diopem.
5
Villarreal je zatím aktivnější, míč soupeři zatím nepůjčil.
3
Balon mají hosté a rozehrávají na obranné půli.
1

Levante UD: Navas – Lell, Vyntra, D. Navarro, García Juanfran (C) – Xumetra, Simão, Rubén García, Diop, Ivanschitz – Babá.
Náhradníci: Javi Jiménez – Karabelas, da Silva Pinto, El Zhar, Ríos, Nong, Barral.

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Musacchio, Paulista, Jokić – Pérez, Trigueros, B. Soriano (C), Cani – Uche, Jonathan Pereira.
Náhradníci: Juan Carlos – Pantić, Iñiguez, Pina, Aquino, M. Gómez, Perbet.

Rozhodčí: Álvarez – Gallego, Barranco.
Utkání začne za malý okamžik.
Dnešní duel začíná již ve 12:00, nenechte si tedy ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné duely

Z pěti posledních vzájemných duelů mají domácí tři výhry, hosté dvě. Naposledy zvítězil Villarreal 2:1.
Villarreal CF

Týmu se daří, momentálně se nachází na 4. pozici se 24 body. Před Villarrealem jsou už jen Real Madrid, Atletico Madrid a Barcelona, která se 40 body vede ligu. Villarreal z posledních sedmi zápasů třikrát vyhrál, třikrát prohrál a jednou remizoval. Tým má tak naprosto stejnou formu, jako jeho dnešní soupeř.

Ta nejaktuálnější forma se však liší. Zatímco Levante poslední dva zápasy prohrálo, Villarreal vyhrál 1:0 v Elche a poté doma remizoval se silným Atletico Madrid.
Levante UD

Levante patří k ligovému průměru. Tým má na kontě 17 bodů po 13 odehraných zápasech. Skóre týmu je pasivní, 13:17. Alespoň na šestou pohárovou příčku týmu chybí 3 body. Na druhé straně je ale rozdíl oproti 18. Almeríi, která je na první sestupové příčce, jen 5 bodů, tým tak musí i nadále bodovat.

Forma Levante? Nic moc. Z posledních sedmi zápasů tým třikrát prohrál, třikrát vyhrál a jednou remizoval. Momentálně drží tým sérii dvou proher, když padl doma 0:1 s Granadou a pak 1:2 v Bilbau.
Další pěkný souboj nabízí La Liga. Levante doma změří síly s Villarrealem. Kdo bude vítězem? Napoví řádky následující...
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.