Je tu konec zápasu, který byl ozdobou 3. kola víkendového 3. kola španělské Primera Division. Domácí hráči Valencie byli ve 40. minutě na ručník, když prohrávali po hattricku Messiho 0:3. Ještě před koncem poločasu ale dvakrát skóroval Helder Postiga a bylo zaděláno na drama. Také druhý poločas přinesl dramatickou podívanou, avšak gól jsme již neviděli a Barcelona se tak může radovat z výhry 3:2.
90+3
Poslední šanci zápasu měl po přímém kopu hlavičkující Jonas, jeho lehká hlavička ale doputovala jen do brankáře Valdése.
90+1
Nastavovat se budou tři minuty.
90+1
Již se hraje nastavený čas, míč mají ve své moci domácí.
90
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Neymar, přichází Sergi Roberto.
90
Mascherano se nechal po souboji ve vápně ošetřovat a překvapivě mohl následně pokračovat ve hře, aniž by opustil hrací plochu.
89
Na druhé straně se do další šance dostal Jonas, tentokrát z toho ale tak velká šance nebyla.
88
Skvělé věci nyní předvedl domácí brankář Diego Alves, který dvěma skvělými zákroky zachránil Valencii od definitivní pohromy! Nejprve pálil Jordi Alba a následně i Messi, skvělé zákroky Diega Alvese!
86
Parádní střelu Jonase konečky prstů na tyč vyrazil Valdés. Teď se hostující gólman opravdu vyznamenal!
85
Domácí dělají vše pro to, aby srovnali. Tlačí se do zakončení a Barcelona se jen brání.
83
Po pasu od Neymara mohl rozhodnout Messi, jeho rána ale prolétla jen těsně vedle levé tyče domácí brány.
82
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Míchel, přichází Dani Parejo.
81
Barcelonští kopali opět rohový kop, tentokrát se ale k zakončení nedostali.
80
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Cesc Fábregas, přichází Jonathan dos Santos.
79
Stále se hraje od brány k bráně a hráči Barcelony nemohou být stále v úplném klidu.
77
Po centru do vápna vracel Costa balon na malé vápno na Héldera Postigu, ten byl ale v ofsajdu.
76
Na druhé straně nyní Joao Pereira vybojoval roh pro domácí celek.
75
Messi zkoušel přihrávat Iniestovi, přihrávku ale přečetli obránci a míč zastavili.
73
Centr do vápna ale v pohodě do rukavic stáhl gólman Valdés.
72
Po faulu na Postigu je tu přímý kop pro domácí tým.
72
Střídání v týmu FC Barcelona: ze hřiště odchází Pedro, přichází Cristian Tello.
70
Hráči Valencie stále vzorně bojují, jenže se jim nedaří dostat se na delší dobu k balonu.
69
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Sergio Canales, přichází Jonas.
68
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Éver Banega, přichází Sofiane Feghouli.
67
Oba celky hrají hodně důrazně. Je vidět, že je stále ještě o co hrát.
66
Tlak Barcelony se začíná pomalu zvyšovat. Domácí jsou pod tlakem.
65
Dani Alves fauloval Guardada a dostal žlutou kartu.
64
Iniesta posílal na Pedra parádní centr, ten svou hlavičku poslal ale těsně mimo.
63
Centr do vápna Valencie posílal Iniesta, domácí míč odvrátili na roh.
62
Joao Pereira fauloval na rohu velkého vápna Neymara a je tu další standardka pro hosty.
61
Do další palebné pozice se dostal Messi, tentokrát ale brankáře Alvese nepřekonal.
60
Joao Pereira se snažil obejít Busquetse, to se mu ale nepovedlo a navíc následně fauloval.
59
Po centru Daniho Alvese se k zakončení nedostal ve vápně Neymar.
58
Při dalším pokusu o útočný výpad byl u lajny v ofsajdu Messi.
57
Následný centr do pokutového území odhlavičkoval Rami.
57
Tvrdou ránu směrem k domácí bráně vyslal Messi, gólman Diego Alves jeho střelu vyrazil na roh.
56
Teď jsou naopak u balonu hosté, kteří se snaží svého soupeře zatlačit.
54
Sledujeme strhující podívanou. Stále se hraje ve velkém tempu a nyní jsou to domácí, kteří mají tlak.
53
Iniesta byl faulovaný Fuegem, míč mají hosté.
52
Na levé straně měl hodně prostoru Guardado, místo přihrávky se pokusil vystřelit a míč poslal hodně mimo.
52
Banega se na pravé straně poroučel k zemi, tentokrát se ale faul nepíská a bude z toho jen odkop od Valdésovy brány.
50
Banega svůj první centr poslal jen do protihráče a také opakovaný pas byl zblokovaný.
50
Nyní je tu ale další standardka pro domácí celek.
49
Hráči Barcelony se nikam moc neženou a snaží se hrát obezřetněji než v závěru první půle.
48
Stejně jako v prvním poločase se hraje ve velkém tempu, čeká nás určitě zajímavá podívaná.
47
Barcelona začala aktivně a v úvodu zápasu kopala dva rohové kopy, ani po jednom z nich ale bránu soupeře hosté výrazně neohrozili.
46
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
Máme za sebou strhující první poločas zápasu mezi Valencií a Barcelonou. Hosté začali velmi dobře a v 39. minutě se zdálo, že mají po hattricku Messiho vítězství v kapse. V závěrečné pětiminutovce ale domácí dvakrát udeřili Postigou a do kabin se tak odchází za stavu 2:3. Ve druhém poločase tak bude rozhodně o co ještě hrát!
45+3
Valencia právě vstřelila branku!
Banega poslal rohový kop přímo na hlavu HELDERA POSTIGY, který svým druhým gólem v zápase snižuje na rozdíl jediné branky!
45+2
Po parádní střele Banegy následuje ještě roh pro domácí.
45+2
V závěru poločasu je tu ještě šance pro domácí tým v podobě přímého kopu.
45+1
Na druhé straně byl v obrovské šanci Pedro, svou jemnou teč po centru z levé strany poslal snad o decimetr vedle pravé tyče domácí brány!
45
Domácí se částečně vracejí do zápasu, když se po centru Joaa Pereiry fantasticky akrobaticky prosadil HELDER POSTIGA!
44
S centrem do vápna si hostující obrana v pohodě poradila.
44
Po šanci Postigy budou mít domácí možnost kopat rohový kop.
43
Po třetím gólu Messiho dostal žlutou kartu ještě Banega.
43
Hráči Valencie se snaží dostat na dostřel Valdésovy brány, zatím se jim ale vůbec nedaří.
42
Domácí jsou na kolenou, nyní je čeká hodně práce, pokud chtějí zápas alespoň zdramatizovat.
41
Barcelona právě vstřelila branku!
Po další krásné akci Neymar místo střely předložil míč nabíhajícímu LIONELU MESSIMU, který dokonává křišťálově čistý hattrick!
39
Po chybě Banegy vybojoval Busquets míč pro Fábregas, který ho okamžitě posunul na LIONELA MESSIHO, který pohodlně podél brankaře zvyšuje na 2:0 pro Barcelonu.
37
Po krásné kombinaci se do gólové pozice dostal Pabón, skvěle ho vychytal brankář Valdés!
36
Hráči Barcelony jsou nadále značně aktivněšjší a jejich kombinace jsou nebezpečnější.
35
K zakončení se dostal Banega, gólman Valdés byl ale pozorný a míč pokryl.
34
Iniesta posílal míč na Daniho Alvese. Je pískaný ofsajd, avšak o postavení mimo hru se nejednalo.
33
Hosté drží balon na polovině soupeře a hráčům Valencie se jim nedaří míč odebrat.
32
Individuálně se snažil prosadit Messi, zastavil ho Ricardo Costa.
31
Pabón vyprášil rukavice gólmanu Valdésovi. Ten rychle rozehrál na své obránce.
31
Po centru Daniho Alvése musel míč vyboxovat mimo vápno Diego Alves.
30
Následný přímý kop mířil nebezpečně do vápna, Valdés balon vyrazil mimo vápno.
29
Jordi Alba za faul na vlastní polovině dostává žlutou kartu.
28
Na levé straně byl u balonu Jordi Alba, ani on nedokázal ale přesně odcentrovat.
27
Hra je nyní často kouskovaná, což zatím vyhovuje více hráčům Barcelony.
25
Na zemi se ocitl znovu Neymar, tentokrát se ale hra nepřerušovala.
24
Z hranice pokutového území vystřelil Iniesta, mířil nad bránu a odkopávat Diego Alves.
22
Hosté spoléhají na rychlé protiútoky. Ty dělají domácím velké problémy.
20
Hraje se stále hodně rychle, domácí se snaží srovnat, ale zatím se jim moc nedaří.
19
Nyní byl faulovaný Fábregas, míč mají hráči Barcelony.
18
Z pravé strany se pokoušel do vápna centrovat Dani Alves, jeho pas byl zblokovaný.
17
Po faulu na Neymara dostal žlutou kartu Joao Pereira.
16
Pedro zahrál rukou a lacino se tak k míči dostanou domácí.
15
Ke střele z velké dálky se dostal Míchel, jeho pokus byl navíc zblokovaný a lehký míč zamířil do rukavic Valdése.
14
Za obranu si zkoušel naběhnout Neymar, byl mu ale odmávaný a odpískaný ofsajd.
12
Diego Alves se při zákroku srazil se spoluhráčem a drží se za hlavu. Na gólu Barcelony to pochopitelně ale nic nezměnilo.
11
Fábregas poslal míč na rozběhnutého LIONELA MESSIHO, který jak buldozer tísněn protihráči dokázal i přes ležícího Alvese protlačit míč do brány – 0:1!
10
Barcelonští rychle rozehráli a do šance se dral Neymar, nedokázal ale obelstit posledního obránce.
9
Po faulu na Iniestu budou rozehrávat domácí.
8
Z pravé strany zkoušel centrovat do vápna Dani Alves, jeho pas byl zblokovaný.
7
Oba týmy hrají hodně důrazně a stále se hraje ve velkém tempu. Už už to vypadalo, že se do šance dostane Postiga, neporozuměl si ale se spoluhráčem a míč mu utekl.
6
Neymar u lajny přistrčil protihráče a míč budou mít domácí.
5
Na levé straně byl poprvé u balonu Neymar, jeho přetažený centr do vápna šanci Barceloně nepřinesl.
4
Na hranici vápna si míč zpracoval Pedro, jeho pokus o střelu zblokoval Joao Pereira.
2
Hraje se ve velké rychlosti, na první šanci v zápase ale zatím čekáme.
1
Oba celky vstoupily do zápasu velice aktivně, určitě nás bude čekat zajímavé utkání.
1
V základní sestavě Barcelony se dnes objevuje poprvé v ligovém zápase Brazilec Neymar.
Hráči jsou již nastoupeni na zaplněném stadionu Mestalla, utkání za pár chvil začne.

Valencia CF: Diego Alves – Joao Pereira, Rami, R. Costa, Guardado – Pabón, Fuego, Banega, Míchel, Canales – Postiga

FC Barcelona: Valdés – Dani Alves, Piqué, Mascherano, Alba – Fábregas, Busquets, Iniesta – Pedro, Messi, Neymar

Rozhodčí: Teixeira – García, Mateo.
Barcelona vstoupila do sezony skvěle a po dvou odehraných kolech má na kontě plný bodový zisk. Svěřenci trenéra Martina si nejdříve zastříleli proti Levante 7:0 a následně přivezli tři body z Málagy za těsně vítězství 1:0. Během minulých dvou týdnů navíc Barca bojovala o španělský superpohár, jejich soupeřem bylo Atlético Madrid. Katalánci remizovali na půdě svého soupeře 1:1 a následně doma 0:0. Tento výsledek na domácí půdě zajistil Barce vítězství v tomto dvojutkání, a tak se trenér Martino mohl radovat z první získané trofeje.
Valencia ze dvou prozatímních zápasů má na kontě tři body za jedno vítězství z prvního kola, kdy porazila Málagu jen těsně 1:0. V minulém zápase ale Netopýři zajížděli do Barcelony, kde se utkali proti místnímu Espanyolu. Svěřenci nového trenéra Miroslav Djukiće sehráli se svým soupeřem vyrovnaný první poločas, ale ve druhém již úřadoval jejich protivník, který vstřelil dvě branky a zajistil si vítězství. Valencia se tak aktuálně nachází na 12. místě se ziskem tří bodů.
Vítejte u Primera División! V rámci 3. kola nejvyšší španělské soutěže přivítá na svém hřišti Valencia úřadujícího mistra Barcelonu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.