To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
V dnešním zápase, který se vyvíjel lépe pro Celtu Vigo, si nakonec tři body připisují domácí fotbalisté. Ti totiž dokázali v průběhu zápasu otočit nepříznivě se vyvíjející skóre a po vítězství 2:1 se bodově dotahují na svého dnešního soupeře.
90+3
Poslední vteřiny tohoto zápasu a vlastně i celé sezóny 2013/2014 pro oba kluby.
90+2
Rohový kop z pravé strany rozehrál Parejo "na krátko", hosté se ubránili. Pomohl jim i útočný faul domácích.
90+1
Sudí Del Cerro nastavil tři minuty.
90+1
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Sofiane Feghouli, přichází Araújo Vinícius.
90
Jenže domácí si musí počkat, nejprve je třeba vystřídat.
89
Valencia útočí, nákop na pravou stranu, kde má míč Piatti. Nakonec je z toho roh pro domácí.
Dnešní utkání sleduje 25 860 diváků.
88
Pokus o bleskovou souhru u pokutového území Valencie hostům nevyšel, míč končí v zámezí.
87
Poslední minuty dnešního utkání, domácí dokázali v průběhu zápasu otočit skóre a vypadá to, že si připíší poslední tři body v tomto ročníku.
86
Odkop od branky Valencie.
85
Ve vápně ale výborně zapracoval bránící Senderos, který odkopává míč do bezpečného prostoru v blízkosti půlící čáry.
85
Hosté vybojovali rohový kop z levé strany.
85
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Jonas, přichází Antonio Barragán.
83
Povedená akce Valencie, na centr Pereiry z pravé strany si ve vápně naskočil Piatti, který posílá míč těsně nad branku hostů.
83
Do hry se ještě v dresu domácího týmu chystá Barragán.
82
Hraje se ale převážně ve středu hřiště.
80
Poslední desetiminutovka tohoto zápasu. Míč drží častěji v posledních minutách hosté, dokáží ještě vyrovnat?
79
Diego Alves vykopává, míč směřuje na polovinu Celty Vigo, kde však Jonas prohrává hlavičkový souboj.
79
Celta na polovině soupeře, je z toho snaha Michaela Krohn-Dehliho, který však na levé straně fauluje bránícího Feghouliho.
78
Jenže ti se nepřesným nákopem sami o míč připravují.
78
Míč z pravé strany směřuje do vápna, kde ale Orellana nedokázal míč usměrnit do branky a hrát tak mohou domácí.
77
Borja Oubiña vyslal parádním a dlouhým pasem Michaela Krohn-Dehliho, který sprintuje na levém křídle, dostává se do vápna, střílí, ale jeho pokus je zblokován, rohový kop pro Celtu.
76
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Iñigo López, přichází David Costas.
75
Taktický faul hostů ve středovém kruhu, přichází poslední střídání v kádru Celty.
74
Hosté se v pohodě ubránili, ale udržet delší dobu míč na svých kopačkách, to je zatím, zdá se, nadlidský úkol pro fotbalisty Celty.
73
Rohový kop pro domácí, kteří rozehrají z levé strany.
72
Nakonec vše končí odpískaným útočným faulem domácích, hosté mohou rozehrát.
71
Domácí opět před pokutovým územím soupeře, Parejo centruje z pravé strany, ve vápně si dělá pozici Feghouli, ale nedostává míč.
70
Feghouli hledá ve vápně Jonase, ale míč odvrací bránící hráč soupeře.
67
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Eduardo Vargas, přichází Paco Alcácer.
67
Po ztrátě míče v podání hostů je na pořadu střídání v domácím týmu.
66
Mario Berjmejo zakončuje z pravé strany, uvnitř pokutového území soupeře, trefuje ale pouze dobře postaveného Diega Alvese.
65
I lavička domácího týmu připravuje střídání, vůbec první v tomto zápase.
63
Ale Jonas již tak úspěšný, na pravém křídle, nebyl, míč mu odskakuje a je z toho autové vhazování hostů.
62
Mathieu zachytil míč ve středu, na polovině soupeře a udržel tak Valencii na polovině Celty.
61
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Santiago Mina, přichází Mario Bermejo.
60
Nolito to zkouší přímo na branku, to je hodně dobře kopnuté, ale Diego Alves v brance Valencie chytá.
59
Volný kop pro Celtu Vigo, na polovině soupeře, z nějakých třiceti metrů.
57
Střídání v týmu Real Club Celta de Vigo: ze hřiště odchází Álex López, přichází Michael Krohn-Dehli.
56
Valencia právě vstřelila branku!
Domácí rozehráli volný kop, míč se dostává na pravou stranu, odkud centruje Feghouli před branku. Tam si naskakuje PABLO PIATTI na zadní tyči, jenž hlavičkuje přesně, Álvarez se po jeho pokusu marně natahuje.
55
Žlutou kartu dostává Álex López (Real Club Celta de Vigo), který taktickým faulem zastavuje ve středu hřiště akci Valencie.
55
Na druhé straně nepřesně přihrává Nolito a hosté ztrácí míč, musí se bleskově vracet, domácí hrozí z rychlého brejku.
54
Pablo Piatti znovu v akci, tentokrát se snaží "zkrotit" dlouhý pas na levou stranu, ale u pokutového území soupeře si pomáhá rukou, rozhodčí pískají.
53
Pablo Piatti se snaží ve vápně centrovat, ale míč netrefuje ideálně, přesto ho získává ještě Míchel. Ten ale neustál souboj s protihráčem.
52
A je tu rohový kop pro Valencii, domácí zatím v úvodu druhé půle aktivnější.
51
Lavička Celty dává pokyn náhradníkům k rozcvičení se.
50
Jonas zkouší dostat míč z levé strany do pokutového území soupeře, ale nedaří se mu to, hrát mohou hosté.
48
Vargas zkouší technickou střelou zpoza vápna Celty vyzrát na gólmana Álvareze, ale netrefuje branku.
46
Druhý poločas začne přibližně ve 23:06 hodin.
Do kabin odchází oba týmy za nerozhodného stavu 1:1, když nejprve se do vedení dostali hosté, když se v páté minutě prosadil I. López. Za domácí pak vyrovnal až ve 41. minutě Feghouli a tento stav vydržel až do konce první půle.
45
45
Dani Parejo rozehrál z pravé strany a i nyní to byla dobrý míč, leč, domácí se naprosazují, skóre se nemění.
44
Rohový kop pro domácí.
44
Vše končí ztrátou míče ve vápně Valencie, hrát mohou domácí.
43
Hosté se nyní snaží probojovat přes pozornou defenzivu soupeře, zkouší to dlouhými a rychlými přihrávkami.
43
Valencia si vyrovnání zasloužila, v posledních několika minutách byla jasně lepší!
41
Parejo centruje z pravé strany do vápna, tam na zadní tyči hlavičkuje Piatti před branku, kde pro změnu hlavičkuje SOFIANE FEGHOULI, ten již ale do branky a je vyrovnáno.
40
Poslední pětiminutovka první půle, hosté se nyní snaží dostat do pokutového území Valencie, nakonec Á. López pálí z pravé strany, míč vyráží Diego Alves mimo branku.
39
Míchel pálí z nějakých pětadvaceti metrů z voleje, míč byl však zblokován bránícím Fontàs a aktivní Vargas se k míči již nedostal.
38
Nolito dělá svými bleskovými průniky velké zmatky v defenzivě Valencie.
37
Centr na zadní tyč, kde si nejvýše naskakuje Philippe Senderos, který ale hlavičkuje pouze vedle branky soupeře.
36
Rohový kop pro Valencii, z pravé strany rozehraje Dani Parejo.
35
Nolito spěchá za míčem, na polovině soupeře, nakonec se ale míč vrací až do obrany Bordeaux.
34
Za hraní rukou, ve středu hřiště, žlutou kartu dostává Jon Aurtenetxe (Real Club Celta de Vigo).
33
Žlutou kartu dostává João Pereira (Valencia CF) za faul na Á. Lópeze ve středu hřiště.
32
Defenziva Celty Vigo nemusela čelit žádné ošemetné situaci ve vlastním vápně.
32
Kde se ke střele dostává Míchel, znovu musí zasahovat Sergio Álvarez – rohový kop!
31
Míč končí v autu, domácí vhazují na polovině soupeře. Senderos přenáší hru na levou stranu.
30
Je za námi první půl hodina hry, hosté vedou o gól, ale v posledních minutách se musí bránit.
28
Hosté kombinují před pokutovým územím Valencie. Míč se však dostává mimo hrací plochu, domácí mohou vhazovat z levé strany.
27
Sledujeme nezáživný fotbal, což také "oceňují" domácí fanoušci pískotem.
26
Dlouhý nákop domácích, míč však má ve své moci gólman Sergio Álvarez, který rozehrává.
24
Odkop od branky Valencie, míč letí na půlící čáru a hrát mohou domácí.
23
Valencia získává mírnou územní převahu. Pablo Piatti nyní pálí ve vápně Celty a znovu skvělý reflexivní zákrok Álvareze!
21
Tentokrát domácí rozehráli z levé strany, ale další šanci si již nevypracovali.
21
Ten rozehráli domácí z pravé strany, po střele Míchele z nějakých dvaadvaceti metrů musí zasahovat Álvarez, který opět vyráží na roh.
20
Jonas si připravil střeleckou pozici na hranici pokutového území a jeho střelu musí vyrážet gólman Álvarez na roh.
18
Hra Celty je založena hlavně na rychlých a přesných přihrávkách na polovině soupeře, kterými dokáže rozhýbat obránce soupeře.
17
Přesný pas na Borja Oubiñu, který si ale v souboji s bránícími hráči soupeře pomáhá faulem, sudí píská, hrát mohou domácí.
16
Nolito si to z levé strany namířil až do pokutového území, kde ale ztrácí míč.
14
Sudí tam musí krotit vášně právě Orellany, který popleskal jednoho z domácích hráčů po tváři.
13
Fabián Orellana nyní motal dva obránce Valencie, ale nakonec ztrácí míč, odkop od branky.
12
Míč u Sergia Álvareze, který vykopává. Ale povedlo se mu totéž, co Alvesovi v první minutě zápasu, míč míří pouze do autu.
10
Sofiane Feghouli nyní skvěle zahrál na pravé straně, kde se dokázal zbavit obránce Celty, poslal přesný pas do vápna, kde "z první" zakončuje Eduardo Varga, ovšem míč letí pouze nad branku.
9
Dani Parejo rozehrává rohový kop z pravé strany, míč letí do vápna, tam ale odehrává Mina do bezpečí.
8
J. Perreira vhazuje z pravé strany, na polovině soupeře a nakonec je z toho první rohový kop pro Valencii.
8
Pískot se ozývá z tribun Mestally, výkon domácího týmu neodpovídá zatím představám fanoušků.
7
Hosté tak potvrzují, že jejich poslední skvělé výsledky rozhodně nejsou náhodné!
5
Celta de Vigo právě vstřelilo branku!
To bylo rychlé! Castro si naběhl za obranu soupeře, kam dostal parádní pas od Nolita, přihrává před branku, kde si sbíhá IÑIGO LÓPEZ, na jehož střelu byl gólman Diego Alves krátký a Celta Vigo jde do vedení.
4
Feghouli ale raději vrací míč zpět na půlící čáru a nakonec mohou hrát hosté.
3
Před pokutovým územím Celty Vigo kombinují domácí fotbalisté.
1
Diego Alves se "blýskl" hodně nepovedeným odkopem od vlastní branky, míč letí daleko do autu.
1

Valencia CF: Diego Alves – João Pereira, Senderos, Mathieu, Bernat – Feghouli, Parejo, Jonas, Míchel, Piatti – Vargas.
Náhradníci: Pizana – Vezo, Barragán, R. Costa, Alcácer, A. Vinícius.

Real Club Celta de Vigo: S. Álvarez – Castro, I. López, Fontàs, Aurtenetxe – Á. López, Oubiña, Madinda – Orellana, Mina, Nolito.
Náhradníci: R. Yoel – Cabral, Costas, Rafinha, Krohn-Dehli, Bermejo, Charles.

Rozhodčí: Del Cerro – Sobrino, Álvarez.
Vítejte u onlajn přenosu utkání osmatřicátého kola španělské Primera División, v němž domácí VALENCIA CF přivítá REAL CLUB CELTA DE VIGO. Utkání se odehraje na stadionu Mestalla ve Valencii a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní Carlos Del Cerro, asistenti Teodoro Sobrino a Abraham Álvarez.
VALENCIA CF
V opačné pohodě, než je dnešní soupeř, vstupuje Valencie do posledního ligového kola. Z posledních čtyř zápasů vytěžili valencijští fotbalisté pouze dva body a díky tomu ztratili své pozice. Aktuálně je Valencia "až" desátá, s tříbodovou ztrátou na osmou Celtu Vigo, svého dnešního soupeře.
REAL CLUB CELTA DE VIGO
Celta Vigo se dostalo v posledních ligových kolech do skvělé pohody a díky čtyřem výhrám ve čtyřech utkáních v řadě se dokázala Celta vyšvihnout na osmé místo! V posledním kole se již sice nemůže dostat výše, ale vzhledem k tomu, že deváté Levante a desátá Valencie ztrácejí pouze bod, resp. tři, bude Celta, k udržení skvělé osmé příčky, potřebovat bodovat!
05.04.2014 / 32. kolo / Vallecano – Celta Vigo 3:0
12.04.2014 / 33. kolo / Celta Vigo – R. Sociedad 2:2
20.04.2014 / 34. kolo / UD Almería – Celta Vigo 2:4
28.04.2014 / 35. kolo / Celta Vigo – Valladolid 4:1
03.05.2014 / 36. kolo / CA Osasuna – Celta Vigo 0:2
11.05.2014 / 37. kolo / Celta Vigo – Real Madrid 2:0
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.