Je tu konec zápasu 25. kola španělské Primera Division mezi Valencií a Granadou. Domácí fotbalisté sice dostali v úvodu druhého poločasu gól na 0:1, avšak poté zařadili druhý rychlostní stupeň a svého soupeře tlačili a mohutně dotahovali. Vyrovnat se jim podařilo v 64. minutě Alcácerem a obrat dokonali v poslední minutě hry, když se po standardce prosadil stoper Vezo.
90+2
Hostům se samozřejmě čas rychle krátí. Dělají všechno možné, aby se dostali k zakončení, jenže už to asi nestihnou.
90+1
Druhý poločas bude nastavený o tři minuty.
90
Valencia právě vstřelila branku!
Domácí dokázali dokonat obrat v zápase, když si na standardku do vápna naběhl na zadní tyč RÚBEN VEZO a pohodlně poslal míč k tyči – 2:1!
89
Střídající Michael Pereira kopal rohový kop, gólman Diego Alves byl ale pozorný.
87
Konec dnešního zápasu se kvapem blíží a vypadá to, že tlak domácího celku lehce povadl.
85
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Piti, přichází Dimitri Foulquier.
84
Další obrovskou šanci měl nyní Míchel, jenže ani jeho dobrá rána k tyči za zády gólmana Roberta neskončila.
82
Domácí Paco Alcácer dostal přihrávku do vápna a okamžitě vypálil. Mohl dokonat obrat, jenže míč poslal jen do gólmana!
81
Domácí fotbalisté se hodně tlačí do útoku a gól na 2:1 je na vlásku.
80
Do palebné pozice se dostal Fatau, míč ale poslal doprostřed brány, kde byl připravený gólman.
78
Nervy na uzdě nyní neudržel ani Dani Parejo a také on je dalším žlutě potrestaným hráčem.
77
Hodně se přitvrdilo a další žlutou kartu nyní dostává také hostující Iturra.
77
Další žlutou kartu nyní dostal domácí Míchel.
75
Žlutou kartu dostává Allan Nyom (Granada).
73
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Federico Cartabia, přichází Míchel.
71
Domácí nadále hrají s velkou chutí a hosté se zuby nehty brání.
70
Paco Alcácer zasáhl v souboji protihráče a dostává žlutou kartu.
68
Po přízemním pasu se z hranice vápna odhodlal vystřelit Jonas, jeho ránu ale gólman Roberto vytěsnil na rohový kop.
66
Domácí po vstřelené brance ještě ožili a tlačí se nadále do útoku.
64
Autorem branky je PACO ALCÁCER, který se prosadil lehkou tečí po centru Feghouliho z pravé strany. Celá akce hodně zaváněla ofsajdem, branka ale platí.
63
Centr do vápna posílal Dani Parejo, hlavou míč odvrátil ale Murillo.
63
Nyní tady bude rohový kop pro domácí celek.
61
Na domácím celku je vidět, že se snaží srovnat stav zápasu. Hosté se dostávají pod velký tlak.
60
Na trávník se dostal tedy také nejlepší střelec Valencie, útočník Jonas, který má letos na kontě devět ligových branek.
59
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Eduardo Vargas, přichází Jonas.
58
Po přihrávce od Vargase se ke střele dostal Feghouli, míč ale špatně trefil a zamířil hodně mimo. Ještě se zkoušel dožadovat rohu, avšak bez úspěchu.
57
Domácí se přeci jen natlačili k bráně soupeře. Nyní kopali další rohový kop, jenže obrana Granady byla znovu zformovaná a míč poslala mimo vápno.
56
Paco Alcácer nyní až příliš vehementně dělal prostor spoluhráči a po jeho zákroku je pískaný útočný faul.
55
Míč rozehrával právě Dani Parejo, jeho pas do vápna odvrátil Fatau.
55
Dani Parejo byl nyní přidržený protihráčem a nepodařilo se mu rozehrát. Bude z toho standardka pro domácí.
54
Rohový kop zahrával Fede, jeho pas do vápna ale obrana dokázala odvrátit.
53
Alcácer je čistokrevný útočník, takže domácí kouč Pizzi jednoznačně posiluje ofenzivu.
53
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Seydou Keita, přichází Paco Alcácer.
51
Dost možná překvapivě jsou to nadále hosté, kteří jsou více u balonu. Hráčům Valencie se zatím nedaří.
50
Centr do vápna posílal z pravé strany střelec prvního gólu Piti, jeho pas do vápna ale obrana v pohodě odvrátila.
49
Nejdříve tady ale bude přímý kop pro hosty.
48
Nyní budou muset tedy hodně zabrat domácí, pokud budou chtít s výsledkem něco udělat.
47
Granada právě vstřelila branku!
Po velké chybě Fuega, který hrudí poslal míč přímo k nohám soupeře se pohotově prosazuje kanonýr PITI, který pohodlně překonal brankáře Diega Alvese.
46
Piti při zpracování balonu zahrál rukou a míč mají domácí.
46
Druhý poločas začne přibližně v 20:01.
První poločas zápasu mezi Valencií a Granadou branku nepřinesl. Sledovali jsme hodně vyrovnané utkání a rozhodně se nedá říci, že by jeden nebo druhý tým byl nějak aktivnější. Uvidíme, jestli se ve druhém poločase dočkáme gólu..
45+1
45+1
Z levé strany posílal míč do vápna Bernat, gólman Roberto byl ale na svém místě a míč lapil.
45+1
První poločas se bude nastavovat o jednu minutu.
45
Po centru z pravé strany se do zakončení dostával Feghouli, jenže patičkou míč netrefil a navíc mu byl odmávaný ofsajd.
44
První poločas se dohrává a začíná se zdát, že se branky dnes v první půli nedočkáme.
42
Fede nyní ostře zajel skluzem do Nyoma a dostává žlutou kartu.
40
Pomalu se začíná blížit konec poločasu a zatím se potvrzuje, že souboje dnešních soupeřů nepřinášejí mnoho branek.
39
První gól měl nyní na kopačce hostující Fatau, jeho střela z první ale mířila absolutně mimo a Diego Alves nemusel reagovat.
38
Teď už se zdálo, že se do střelecké pozice dostane Feghouli, jenže ani on a ani nikdo z jeho spoluhráčů nakonec nevystřelil.
37
Nyní Nyom z pravé strany centroval do vápna, gólman Diego Alves byl ale pozorný.
36
Dlouhým nákopem zkoušel spoluhráče do šance vysouvat Nyom, jeho pas byl ale hodně nepovedený a skončil v zámezí.
35
Tempo hry se v závěru poločasu zvyšuje a sledujeme rozhodně velice zajímavou podívanou.
33
Domácí sice kopali rohový kop, jenže místo šance se do brejku dostali hosté a tvrdá rána Brahimiho skončila těsně mimo.
32
K další střele se dostal opět Fede, znovu byl ale na místě hostující brankář Roberto.
31
Po krásné individuální akci Pareja se míč dostal až k Fedemu, jeho ránu ale dobře pokryl hostující gólman.
31
Z pravé strany posílal centr do vápna Granady Vargas, obrana hostů byla ale pozorná.
30
Murillo nyní ostře poslal k zemi Feghouliho. Faul se ale nepíská a je z toho jen rohový kop pro domácí.
29
Vezo nyní možná trochu riskantně poslal míč až k brankáři Diegu Alvesovi, ten ale dobře odkopl.
28
Pokus o nákop do vápna Valencie skončil ofsajdem hostů a odkopávat bude gólman Diego Alves.
27
Hráči Granady se postupným útokem blíží k bráně soupeře, domácí jsou ale v defenzivě zatím pozorní.
26
Seydou Keita ostře skluzem zajel do protihráče a za svůj přečin proti pravidlům dostává žlutou kartu.
25
Hosté se také snaží držet balon, nadále se bojuje ve středu pole.
23
Hraje se opět ve středu pole. Oba celky se snaží hrát ofenzivně a aktivně. Sledujeme zatím celkem zajímavou podívanou.
21
Fran Rico nebyl očividně v pořádku a musel střídat kvůli zranění. Naopak gólman Roberto je v pořádku a již se pokračuje ve hře.
20
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Fran Rico, přichází Mohammed Fatau.
19
Po centru do vápna se nyní útočník Feghouli srazil s gólmanem Robertem, který se jen těžko zvedá z hrací plochy.
17
Nyní měli hosté další zajímavou příležitost. Přímý kop z hranice vápna kopal Piti, jeho pokus ale mířil mimo.
16
Rohový kop zahrával Fran Rico, domácím se ale podařilo míč odvrátit mimo vápno.
15
Brahimi se dostal do střelecké pozice, jenže jeho pokus nyní obrana odvrátila na roh.
13
Domácí jsou podle očekávání trochu aktivnější, do vyložené gólové šance se ale zatím nedostali.
12
Po centru do pokutového území zahrál rukou Angulo a hosté měli nyní velké štěstí, že nebyl odpískaný pokutový kop.
11
Na levé straně byl u balonu Bernat, obránce Nyoma ale obejít nedokázal.
10
Do střelecké pozice se hezky uvolnil Brahimi, jeho tvrdá rána šla ale doprostřed brány, kde byl připravený Diego Alves.
9
Míč mají ve své moci domácí fotbalisté, rozhodně se ale nedá říci, že by se hnali do útočné akce.
7
Nyní se balon pohybuje spíše ve středu pole. Ani jedno z mužstev nechce udělat zbytečnou chybu.
6
Na zadní tyči si naskakoval absolutně nehlídaný Mathieu, svou hlavičku ale ideálně netrefil a míč poslal mimo.
5
Domácí budou mít nyní možnost zahrávat přímý kop. Takový trochu zkrácený rohový kop.
3
Keita se snažil dlouhým pasem do křídla hledat Pareja, ten ale balon nedostihl a následně zbořil postranní reklamní panel.
2
Po prvním ostřejším souboji se na trávníku ocitl Vargas, bude ale v pořádku a může pokračovat ve hře.
1
Výkop dnešního zápasu provedli domácí fotbalisté. Ti mají tradiční bílé dresy a tmavé trenýrky. Hosté jsou červenobílí.
1
Hráči obou mužstev jsou již na trávníku. Zápas 25. kola za pár chvil začne.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Vezo, Mathieu, Bernat – Parejo, Fuego, S. Keita – Feghouli, Vargas, Cartabia.
Náhradníci: Guaita – Míchel, Jonas, A. Vinícius, Ruiz, João Pereira, Alcácer.

Granada: R. Fernández – Nyom, Coeff, Murillo, Angulo – Recio, Iturra, F. Rico – Piti, El Arabi, Brahimi.
Náhradníci: Karnezis – Foulquier, Pereira, Fatau, R. Boateng, Riki, Morante.

Rozhodčí: González – Sánchez, Rubio.
Ve vzájemných zápasech Valencie s Granadou nepadá příliš gólů. Posledních pět zápasů přineslo pouhých sedm gólů a zajímavostí je bezpochyby i to, že všech pět zápasů vyhrála Valencia! Podzimní zápas vyhrála Valencia 1:0, když se o jediný gól zápasu postaral ve čtvrté minutě nastavení Jonas.
Dnes hostující Granada má ještě o poznání horší formu než její dnešní soupeř. V posledním zápase sice vyhrála doma nad Realem Betis 1:0, před tím ale prohrála hned tři zápasy v řadě (s Espanyolem, Celtou Vigo a Realem Madrid). Celkově Granada v roce 2014 uhrála v sedmi zápasech pouhých sedm bodů.
Především ale domácí fotbalisté mají výrazně vyšší ambice, než se pohybovat ve středu hřiště. Od začátku roku 2014 sice v lize neprohrávají, kvůli řadě nerozhodným výsledkům se stále nemohou ale přiblížit špičce tabulky. Valencia v posledních pěti kolech neprohrála, na konto si ale připsala devět bodů za dvě výhry a tři remízy. V poslední ligovém zápase minulý víkend remízovala na hřišti Sevilly 0:0.
Hezký nedělní večer všem fanouškům fotbalu při sledování online reportáže ze zápasu 25. kola španělské Primera Division mezi domácí Valencií a hostující Granadou. Čeká nás souboj dvou týmů z relativního středu tabulky. Domácí Valencii patří devátá příčka, hosté mají mají o pět bodů méně a jsou dvanáctí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.