Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou.
Rayo Vallecano doma prohrává s Granadou 0:2 a ztrácí tak všechny body. Zápas byl vyrovnaný, domácím ale podlomilo nohy vyloučení z konce prvního poločasu. Červenou kartu dostal Martínez. Tři body Granadě zařídili svými góly Rico a Riki.
90+3
Vallecano pokračuje v obléhání hostující branky, na gól to už ale nevypadá, vzhledem k tomu, jak dlouho a neúspěšně se domácí pokoušeli o srovnání...
90+1
Nastavují se 4 minuty.
90
Granada právě vstřelila branku!
Je rozhodnuto. Domácí už riskovali na maximum, nyní ale inkasují. SÁNCHEZ RIKI dostal parádní míč za obranu, oběhnul brankáře a po vyhraném souboji s posledním obráncem poslal míč do prázdné branky.
88
Utaženou přízemní střelu vyslal ze střední vzdálenosti Brahimi, balon jde těsně vedle pravé tyče domácí branky.
86
Pro domácí Rayo to začíná vypadat hodně beznadějně, Granada se zaměřuje takřka jen na defenzivu a domácímu týmu nedovoluje prakticky žádnou šanci.
85
Žlutou kartu dostává Riki (Granada).
84
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Piti, přichází Michaël Pereira.
82
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Raúl Baena, přichází Iago Falqué.
81
Žlutou kartu dostává Joaquín Larrivey (Rayo Vallecano).
80
V posledních minutách se hraje na jednu branku, Granada ale stále úspěšně vzdoruje. Vydrží to až do konce?
79
Žlutou kartu dostává Brayan Angulo (Granada).
78
Žlutou kartu dostává Fran Rico (Granada).
78
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Jonathan Viera, přichází Nery Castillo.
77
Rychlý brejk hostů mohl skončit druhým gólem! Riki ale zakončuje jen těsně vedle pravé tyče.
76
Ten se už ale Rayu nevydařil.
76
Po centru ze standardní situace zahrál obránce hostů míč jen na rohový kop...
74
Hostující gólman opět šetří čas před odkopem od branky, hosté začínají hodně taktizovat.
73
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Youssef El Arabi, přichází Riki.
73
S ním si už poradilo obrana Granady.
72
Obrovskou šanci měl na kopačce Larrivey, jeho střelu z bezprostřední blízkosti ale vyráží Fernández na roh!
70
Roh Granady se vůbec nevydařil.
69
Fanoušci z tribun pískají, gólman hostů si dává s rozehrávkou hodně načas.
67
Od branky odkopává Fernández.
65
Bueano zakombinoval s Beanem na levém křídle, balon ale po chvíli ztratili.
63
Hraje se hodně na středu pole, oběma soupeřům schází větší přesnost v kombinaci.
61
Jistým zákrokem zastavuje balon Fernández, střela Larriveye postrádala razanci a větší přesnost.
58
Vyrovnaný duel pokračuje, ani jeden tým nemá výrazně navrch. Domácí hru v oslabení zvládají zatím dobře, stále se ale nedaří překonat Fernándeze v brance Granady.
56
Yebda fauluje na středu hřiště, balon získávají domácí.
53
Hosté velmi dobře napadají ve středu pole a nepouští domácí Vallecano do tlaku.
51
Akci domácích ale zastavuje útočný faul.
50
Od branky rozehrává domácí gólman, Vallecano se pokouší o poklidnou rozehrávku.
48
Fernández si vyběhl a vkriický moment vychytal Larriveye!
47
Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Leonel Galeano, přichází Johan Mojica.
46
Druhý poločas začne cca v 19:02.
První poločas nabídl vyrovnanou hru, z vedení se ale radují hosté. O jedinou branku se postaral po dobře zahrané standardní situaci Rico. Uvidíme, jak se domácí vypořádají s tím, že hrají v deseti, vyloučen byl totiž Martínez.
45+1
Žlutou kartu dostává Hassan Yebda (Granada).
44
Ve Vallecanu planou emoce ve velkém. Žlutou kartu dostal Cobeno.
43
Nacho fauluje pronikajícího soupeře zezadu a dostává červenou kartu!
41
Pohotový zákrok proti přízemní střele předvedl Fernández.
39
Blíží se konec první půle, iniciativu přebrali na své kopačky v posledních minutách spíše hosté.
38
Žlutou kartu dostává Nacho Martínez (Rayo Vallecano).
36
Žlutou kartu dostává Piti (Granada).
35
Teď už se ale mohou hosté radovat! Na centr ze standardní situace si nejlépe naběhl FRAN RICO, který bez problémů trefil odkrytou branku.
33
Rozehrávka hostů je hodně kostrbatá, hraje se na středu hřiště.
31
Teď měli hosté ale největší šanci utkání, gólem ale nekončí. El Arabi neproměnil stoprocentní šanci. Útočník hostů dostal míč před prázdnou branku, El Arabi si míč ale špatně zpracoval a předkopl si ho. Když míč dobíhal, tak byl příliš blízko k brance a trefil tyč! Tohle se mělo jednoznačně proměnit.
30
Zatím branka nepadla, vyrovnaný duel pokračuje zatím bez výraznějších šancí.
28
Dobře to teď sehráli domácí, po prodlouženém rohu nakonec hlavičkuje nad Bueno.
28
Roh pro domácí...
27
26
El Arabi spěchal do úniku, na poslední chvíli byl ale zastaven.
25
Hra je přerušena, jeden z hostů leží zraněný na trávníku. Zřejmě ale bude v pořádku.
24
Žlutou kartu dostává Leonel Galeano (Rayo Vallecano).
23
Bueno fauluje pronikajícího soupeře, balon získala Granada.
21
Oba soupeři jsou hodně opatrní, hraje se hodně takticky, nikdo příliš neriskuje.
19
Velké šance zatím k vidění nejsou, Vallecano hraje zatím s Granadou vyrovnaný zápas.
17
Domácí tým rozehrává zatím jen na obranné půli.
16
Hosté se dostali do kombinace poblíž vápna Vallecana, je z toho roh.
14
Granadě se podařilo odvrátit standardku domácích, Fernández následně rozehrál do dálky na Brahimiho.
12
Obránce domácích Gálvez fauluje pronikajícího soupeře, je z toho žlutá karta.
11
Od branky rozehrává gólman hostů, který se snaží hru především uklidnit.
10
Centr Trashorrase za obranu na Buena nebyl špatný, balon ale kryje Fernández.
8
Hosté jsou zatím hodně pasivní, Cobeno moc práce nemá.
7
Vallecano kombinuje na útočné půli, balon ale ztrácí Bangoura. Bude z toho jen odkop od branky Fernándeze.
6
Útok hostů zastavuje ofsajd.
4
Domácí zahrávali standardní situaci, po které si připisuje snadný zásah Fernández.
3
Oba týmy jsou zatím spíše opatrné, nikdo nechce udělat první chybu.
1

Rayo Vallecano: Rubén – Tito, Galeano, Gálvez (C), N. Martínez – Trashorras, Baena, Bueno – Bangoura, Larrivey, Viera.
Náhradníci: Cobeño – Castro, Arbilla, Mojica, Adrián Adrián, Castillo, Falqué.

Granada: R. Fernández – Foulquier, Maínz (C), Murillo, Angulo – Recio, Iturra, Yebda – Piti, Brahimi, El Arabi .
Náhradníci: Karnezis – Nyom, Diakhaté, F. Rico, Fatau, Ighalo, Riki.

Rozhodčí: Muniz – Díaz, Fernández.
Dnešní duel začíná v 18:00, nenechte si ujít podrobnou onlajn reportáž.
Vzájemné zápasy

Z pěti posledních vzájemných zápasů vyhrálo Vallecano třikrát, Granada jen jednou – v posledním zápase a to 2:0. Jednou se remizovalo.
Granada

Granada je na tom o něco málo lépe. V tabulce je třináctá se sedmnácti body. Ty získala za pět výher a dvě remízy při průběžném skóre 12:19. Tým tak disponuje druhým nejhorším útokem ligy. Granada má formu o něco málo lepší než její dnešní soupeř. Z posledních sedmi duelů tým čtyřikrát vyhrál, k tomu třikrát prohrál. V posledním ligovém duelu tým doma prohrál se Sevillou 1:2.
Rayo Vallecano

Vallecano je po patnácti odehraných zápasech na sedmnácté ligové pozici. Tým dosud nasbíral jen třináct bodů za čtyři výhry a jednu remízu. To vše při průběžném skóre 15:36, Vallecano tak má nejhorší obranu ligy. Na svého dnešního soupeře Granadu tým ztrácí čtyři body. Vallecano ve svém posledním ligovém duelu remizovalo venku s Betisem 2:2. Z posledních sedmi duelů Rayo vyhrálo jen jednou, k tomu dvakrát remizovalo a čtyřikrát prohrálo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.