Posledních dvacet minut utkání muselo potěšit všechny příznivce kvalitního fotbalu, nejprve v 71. minutě proměnil penaltu Soriano, jenže v 80. minutě dostal Uche druhou žlutou kartou a to výrazně ovlivnilo zbytek utkání. O pět minut později totiž Castro hlavičkou usměrnil míč do branky a Betis tak překvapivě získal bod na hřišti Villarrealu.

Z mé strany je to již vše, děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů ze španělské Primera Division.
90+3
Cedric poslal výborný centr do šestnáctky, ale fantasticky zakročil Sergio Asenjo a ten dokázal zachránit pro domácí bod.
90+3
Torres byl zastaven čistě a to již plyne poslední minuta zápasu.
90+2
Rýsoval se rychlý protiútok také na druhé straně, ale přihrávka neprošla přes dobře postaveného obránce.
90+2
Hosté se nadále snaží o rozhodující branku, ale rychlý protiútok nakonec nebezpečný nebyl.
90+1
Plyne první ze tří nastavených minut.
90
Rohový kop nebezpečí nepřinesl a již tak plyne poslední minuta řádné hrací doby.
89
Přece jen mohli domácí strhnout výhru na svou stranu, Dos Santos totiž dostal fantastickou přihrávku, ale sám proti Adánovi neuspěl, když Adán dokázal míč vyškrábnout na roh.
89
Hraniční zákrok, po kterém zůstal jeden z domácích hráčů na trávníku. Rozhodčí však zůstává ledově klidným.
88
Villarreal se již pouze brání a Betis naopak bojuje o tři body.
87
Nebezpečná hlavička prolétla vedle levé tyče domácí brány a nyní se tak mohou domácí alespoň na chvilku dostat mimo své pokutové území.
87
Jeno to tak zahučelo po střele z otočky, když míč jen tak zahučel kolem domácí svatyně. Je tu další rohový kop pro Betis.
86
Další nepříjemný centr, na který naskakoval rodák z Las Palmas, který se snažil o druhý gól v krátké chvíli. Z celé akce bude nakonec roh pro Betis.
85
Real Betis právě vstřelil branku!
Tak překvapení začíná dostávat stále reálnějších obrysů! RUBÉN CASTRO si skvěle naskočil na letící centr a nedal Asenjovi šanci. Hosté tak srovnávají a nadále budou mít výhodu jednoho muže v poli, což je pasuje do role útočícího týmu.
84
Chica (RBE) však chybuje a zadarmo se tak Villarreal dostal k míči.
83
Bleskurychlé střídání na straně Betisu je úplně posledním v tomto utkání. Rodríguez nahrazuje Nona.
83
To se rozhodčímu podařilo a z následného rohu hosté mohli zahrozit, ale hned dvěma hráčům míč přeskočil kopačku.
82
Před rohovým kopem se v pokutovém území strhla menší mela, kterou nyní musí rozhodčí uklidňovat.
81
A hosté se okamžitě snažili o vyrovnání, centr do šestnáctky však nebezpečným nebyl. Domácí tým však čeká perný závěr utkání.
80
Tak domácím se situace výrazně komplikuje! Teprve od druhého poločasu je na hřišti Uche, ale již stihl dostat druhou žlutou kartu a zápas tak pro něj končí.
78
Centr na přední tyč pokryla pozorná defenzíva Betisu.
77
Další rohový kop tentokrát ze druhé strany pro Villarreal a to domácím jistě vyhovuje, hraje se totiž co nejdál od jejich svatyně.
76
Dos Santos si nabíhal do volného prostoru, ale míč na poslední chvíli dokázal odehrát na roh vracející se obránce Betisu.
76
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Juanfran, přichází Juan García.
75
Pokud měli hosté nějakou šanci na vstřelení branky, tak to bylo nyní. Kdo jiný než Cedric se dostal s míčem do střelecké pozice, ale v poslední chvíli byla střela zablokována na roh.
74
Nono výborně zpracoval míč a vyslal dlouhou přihrávku na Cedrica, ten je sice stále aktivní, ale nedostává se do zajímavějších pozic jako v prvním poločase.
73
Hosté rychle rozehráli standardní situaci, ale Cedric byl zdvojen v šestnáctce a neměl tak šanci se k míči dostat.
72
Zvyšující se tlak Villarrealu tak vedl k první brance a nyní je tak řada na Betisu, který však v posledních minutách příliš ofenzivními choutky neoplýval.
71
Villarreal právě vstřelil branku!
Kapitán žluté ponorky BRUNO SORIANO si postavil míč na bílý bod a s naprostým přehledem poslal Adána ke druhé tyči.
69
Uche zabojoval v pokutovém území a byl zezadu stažen Chicou, který za tento zákrok vidí žlutou kartu.
69
Domácí tým má výhodu pokutového kopu!
68
Žlutou kartu dostává Antonio Amaya (RBE).
68
Po dlouhé době se hosté dostali k pokutovému území, když míč po pravé straně zatáhl Juanfran, větší nebezpečí z toho však ani tentokrát nebylo.
67
Avizované poslední střídání Villarrealu je zde, hřiště opstil Pantič a nahradil jej Trigueros.
66
Po příchodu Torrese na hřiště se útočná fáze Villarrealu dost zlepšila a ve spolupráci s Uchem tento mladík zatápí obraně Betisu.
65
Domácí jsou stále častěji u míče a Betis již působí dojmem, že remíza 0:0 by byla pro tým zlatá.
64
Chystá se úplně poslední střídání domácího týmu.
63
Hosté se dostávají pod stále větší tlak, nyní však sami zaútočili a jen včasný výběh Asenja zabránil vzniku větší šance.
62
Právě Uche v průběhu celé akce fauloval a navíc vidí žlutou kartu.
62
Mario celou situaci vylepšil o pár vteřinek později, když po ose Mario – Uche se dostal míč až ke Torresovi, jehož tečovaná střela sice byla po odpískání, ale i tak se jednalo o pohlednou akci Villarrealu.
62
Rodící se šance Villarrealu skončila na dosti nepovedeném centru Mario Gaspara.
61
Mario Gaspar nezpracoval míč u autové čáry a kulatý nesmysl mu tak utekl do zámezí.
60
Na opačné straně evidujeme střelecký pokus z velké dálky, míč však letěl vysoko nad.
59
Jednoznačně největší šance zápasu, kterou nedokázal proměnit v úvodní branku Uche, který zásluhou Torrese dostal v šestnáctce ideální míč, ale z otočky mířil těsně nad.
58
Torres se snažil po uvolnění odcentrovat, ale míč nenašel žádného z jeho spoluhráčů.
57
Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Léo Baptistão, přichází Javi Chica.
57
Adán musel řešit nepříjemnou situaci před svou bránou, ale situaci ustál.
56
Míč se dlouho držel ve vzduchu a nakonec jej na trávník dostali domácí, jejich rychlý přechod do útočné fáze však nebyl přesný.
55
Ve druhém poločase nesledujeme nijak pohledný fotbal, spíše je to hodně bojovné a ze strany i defenzivní. Villarreal zatím na dobře pracující obranu soupeře nemůže vyzrát.
53
Sevilla (RBE) tak dlouho otravoval Amayu až si za to vysloužil žlutou kartu.
52
Cedric (RBE) žádal odpískání ruky v pokutovém území, ale rozhodčí penaltu Villarrealu nepřiřkl a podle všeho se rukou opravdu hrálo.
51
Mario Gaspar zvládl těžkou pozici výborně a odkopem daleko od šestnáctky svého týmu uklidnil situaci.
50
Nový muž na hřišti Torres (VLR) si narazil se spoluhráčem a snažil se následně ještě odcentroval. Záložník patřící Atléticu Madrid je ve Villarrealu pouze na hostování.
49
Nakonec místo centru následovala pouze přihrávka a postupný útok Villarrealu následně k ničemu nevedl.
49
Domácí kapitán Bruno Soriano rozehraje standardní situaci z velké dálky.
47
Dokonce je připraveno další střídání Villarrealu, odešel Leiva a přišel Oliver Torres.
46
Právě Uche stál v ofsajdu ihned po svém příchodu na hřiště.
46
V poločasové přestávce došlo na jednu změnu v domácím týmu, hřiště opouští nevýrazný Perbet, kterého nahrazuje Uche.
46
První poločas je za námi a Villarreal jako favorit zápasu zatím svou úlohu nepotvrzuje. Hosté se brání velmi dobře a jejich defenzivní taktika se snahou vyrážet do protiútoků jim přináší ovoce. Branka tak zatím nepadla a my se můžeme jen těšit na druhý poločas, který rozuzlí tajenka tohoto duelu.
45+1
45+1
V závěru prvního poločasu viděl Dídac Vila (RBE) žlutou kartu.
45+1
Dos Santos hledal měkoučkým centrem své spoluhráče, ale místo nich našel pouze Juanfrana.
45
Plachtící centr, v již poslední minutě prvního poločasu, sbírá ze vzduchu Sergio Asenjo.
44
Dos Santos již uháněl sám na Adána, ale v poslední chvíli zazněla píšťalka rozhodčího, která signalizuje ofsajd. Ten však byl velmi těsný a hostující obrana si jistě vydechla.
43
Jokič (VRL) šel naprosto zbytečně sám a díky toho přichází o míč a celý tým o slušnou šanci.
43
Perbet v pokutovém území přehnal svou snahu a zamotal se sám do svých kliček.
42
Dos Santos (VLR) se nedíval napravo a ani nalevo a namířil si to přímo do pokutového území Betisu. Nakonec jej však v poslední chvíli odzbrojil jeden z obránců a tak ani tento slibně vypadají průnik nekončí ohrožením brány.
40
Jenže domácí obrana byla připravena a tak se v šestnáctce Villarrealu hosté k ničemu nedostali.
40
Juanfran to udělal výborně a vybojoval pro svůj tým standardní situaci.
39
Před Perbetem byl míč skluzem odkopnut a první poločas se nám velmi rychle blíží ke svému konci a favorit zápasu zatím rozhodě nepotvrzuje papírové předpoklady.
38
Castro (RBE) se snažil obtočit s míčem, ale byl zdvojen a o míč přišel.
37
Jokič si pomohl v souboji faulem a Villarreal tak opět o míč přichází.
36
Na poslední chvíli byl míč odhlavičkován před Rubénem Castrem (RBE), který již byl připraven střílet z první.
35
Rohový kop skončil přesně v rukavicích Asenja, který může vyslat své spoluhráče na útočnou polovinu.
35
První centr hostů do pokutového území byl vcelku s přehledem odvrácen a následný druhý do šestnáctky nedolétl.
34
Vysoký centr mířil na Dos Santose, ten jej však nedokázal ideálně zpracovat.
33
Příliš prudký centr končí až v zámezí a tak ani tato akce Villarrealu nepřinesla před Adánem větší rozruch.
32
Dosti prazvláštní hlavičkový souboj končí odpískaným faulem hostujícího hráče.
31
Rubén Castro (RBE) výborně udržel míč na hrací ploše a poté jej poslal od autové čáry více na střed, hosté se však postupným útokem zatím do větší šance nedostávají.
30
U autové čáry byl puštěn hraniční zákrok na Dos Santose a Betis se díky tomu dostal k míči.
29
Cedric opět na levé straně nastartoval své rychlé nohy, jenže míč za obranu neměl šanci dostihnout.
28
Ofsajd zastavil hosty ve snaze o ohrožení Asenja, celkově úroveň hry v posledních minutách dosti upadla.
26
Po delší odmlce zahrozil také Villarreal, jenže z rohového kopu Moi Gómez nenašel žádného ze svých spoluhráčů ve výhodné pozici a tak byla výsledkem pouze hlavička do ofsajdu.
25
Nono přiťukl míč na Baptistaa, který však neměl komu přihrát a tak zkusil střelu z dálky. Tu si však Asenjo s přehledem pohlídal.
24
Pohledná akce Rubén Castra (RBE), který hledal přihrávkou nabíhající spoluhráče a zůstal až sám překvapen, že ze druhé vlny mu nenaběhl ani jeden. Míč tak skončil v zemi nikoho, kde si pro něj pohodlně došel jeden z domácích hráčů.
23
Opět vyběhl Sergio Asenjo až za hranici šestnáctky a opět byl u míče dříve než soupeř. Tentokrát to bylo vcelku s přehledem.
22
Rodící se protiútok Betisu vypadal nebezpečně, ale právě Cedric nezpracoval ideálně míč a nakonec sám fauloval.
21
Nejvíce domácí obranu zaměstnává zcela nepochybně Cedric, opět na něj letěl míč, ale hostující hráč byl zdvojen a o míč přišel.
19
Kapitán Betisu kroutil roh na přední tyč, ale z celé situace bude pouze odkop od Asenjovy svatyně.
17
Hra se nám malinko uklidnila, domácí mají častěji míč v moci, ale Betis rozhodně nepůsobí odevzdaným dojmem, jak by mohlo nasvědčovat postavení v tabulce.
15
Adán musel rychle vystartovat z brány, ale stihl to včas.
15
Dos Santos (VLR) ukázal bojovnost, když na oko ztracený míč stihl zastavit na hrací ploše a nakonec z následného centru donutil Adána k zákroku.
14
Centr do pokutového území však nebezpečí nepřinesl, přesto mohl Cedric pokračovat v útočném snažení, ale přihrávka se mu vůbec nevyvedla.
14
Rýsuje se zajímavá standardní situace pro hosty, míče se zřejmě ujme Nono.
13
Pantič hledal kolmou přihrávkou nabíhajícího spoluhráče, ale jeho pas nebyl z kategorie přesných.
12
Menší zmatky v pokutovém území Betisu jsou vyřešeny a Adán tak bude odkopávat míč.
11
Cedric (RBE) upadl v pokutovém území, ale Pantič může zůstat v klidu, hostující hráč totiž upadl sám a tak rozhodčí ani nepřemýšlel o případné penaltě.
10
Dos Santos se na opačné straně tlačil do zakončení, ale Adán byl u míče dříve.
9
Velká chyba domácí obrany, po které se řítil sám na branku Cedric (RBE), jenže fantasticky přečetl hru brankář Sergio Asenjo, který vystartoval daleko za vlastní šestnáctku a nakonec byl u míče o vteřinku dříve než soupeř.
9
Rychlá akce domácích vedena po levé straně nakonec končí nepřesným centrem jednoho z hráčů Villarrealu.
8
Nedorozumění dvou domácích hráčů, kteří se společně utkali ve vzdušném souboji, hosté se díky toho dostali zadarmo k míči.
7
Rohový kop dostlali k dispozici také domácí, no přetažený centr na kapitána domácích Soriana nebyl ideální.
6
Jenom to tak zahučelo na stadionu, Adán předvedl výtečný zákrok proti krásné střele Dos Santose. Brankář Betisu s vypětím všech sil dostal míč nad břevno.
5
Tento první roh však žádné nebezpečí v pokutovém území Villarrealu nepřinesl.
4
Rohového kopu se však hosté přece jen dočkali a právě ze standardních situací by se hosté mohli dostat k nebezpečným situacím.
3
Rubén Castro (RBE) udržel soupeře od těla a nepustil ho k míči, jeho snahou sice jistě bylo získat rohový kop, ale nakonec je z toho pouze autové vhazování.
2
Rozhodčí citlivě ponechal výhodu a domácí se díky toho dostali až k rohovému praporku, rohový kop to však nebude, míč do hry vhodí zpět Mario.
1
Villarreal od prvních minut jasně aktivnější, pouze těsný ofsajd zastavil rodící šanci hráčů ve žlutém.
1
O první útok se snažili po pravém křídle domácí, ale výborně zakročil N'Diaye, který odehrál míč do autu.
1

Villarreal CF: Asenjo – M. Gaspar, Pantić, Paulista, Jokić – M. Gómez, Pina, B. Soriano (C), Leiva – Perbet, G. dos Santos.
Náhradníci: Juan Carlos – Musacchio, J. Costa, Trigueros, Ó. Torres, Uche, Jonathan Pereira.

Real Betis: Adán – Amaya, N'Diaye, Figueras, Vilà – Moreno Juanfran, Baptistão, Nono, Sevilla (C), Cedrick – R. Castro.
Náhradníci: Sara – Chica, Caro, Matilla, B. Rodríguez, Varela, García.

Rozhodčí: Iglesias – Costoya, Ramos.
Vzájemné zápasy:

V letošní sezóně se týmy střetly v sedmém kole a Real Betis toto utkání zvládl. O jedinou branku zápasu se postaral Igiebor Nosa ve 36. minutě. Tato výhra je však pouze jednou ze tří, ze které se hráči Betisu v letošní sezóně mohli těšit.
Real Betis:

Betis je v lize sice poslední a s největší pravděpodobností se nevyhne pádu do druhé nejvyšší soutěže, ale naprosto jiná písnička je to v evropských pohárech.

Evropská liga totiž zatím poznává naprosto jiný tým, po postupu ze skupiny totiž Betis vyřadit také ruský Rubin Kazaň a v osmifinále této soutěže se může těšit na španělské derby se Sevillou.
Villarreal CF:

Villarreal má v letošní sezónu velmi slušně rozehranou a velmi reálně bojuje o účast v evropských pohárech. Po dvou prohrách v řadě si navíc fotbalisté tohoto týmu spravili chuť vítězstvím na hřišti Espanyolu Barcelona.
Nedělní program španělské Primera Division začíná již pravidelně v pravé poledne. Domácí Villarreal bude doma plnit roli favorita proti poslednímu Realu Betis, který se v lize trápí a na předposlední příčku ztrácí již šest bodů.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.