O osudu utkání z velké části rozhodl první poločas, v poločase druhém se totiž domácí nemuseli nikam hnát a čekali pouze na brejky. Snížení sice zařídil v 64. minutě Roque Santa Cruz, ale už o 9 minut později se nechal vyloučit jeho spoluhráč Samuel García a s nadějemi Málagy to nevypadalo vůbec dobře. O tom vypovídala i hra, šance si vytvářeli prakticky jen domácí, a tak se zaslouženě radují z tříbodového zisku. Poslední gólovou tečku za zápasem udělal v 83. minutě hlavou Diego Godín. Důležitou informací je také vyloučení Gabiho, který nebude moci nastoupit v příštím kole Primera Division proti Deprotivu La Coruňa.
90+3
90+3
Ten rozehraje Luis Alberto. Poté dostal ještě šanci na reparát, ten ale odvrací Godín.
90+3
Po centru Castilleja se ještě bude kopat roh.
90+2
Podle rozhodčího se faulu na Godína dopustil Santa Cruz. Rozehrávat tak budou domácí.
90+1
Antunesův centr odvrácen, po střele Luise Alberta následuje rohový kop pro hosty.
90+1
Rozhodčí nastaví 3 minuty.
90
Dopředu je ještě hnal čerstvý Raúl García, jeho centr byl ale zablokován
89
Hortovu přihrávku skvěle přečetl Diego Godín a ještě vybojoval autové vhazování.
89
Málaga ještě zkouší se zápasem něco udělat, ale času je velmi málo.
88
Síly se tak na posledních pár minut vyrovnají.
88
Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Gabi (Atlético Madrid).
87
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Raúl García.
86
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Luis Alberto.
83
Atlético právě vstřelilo branku!
O vítězi je dnes s největší pravděpodobností rozhodnuto. Prvotní centr nejprve nedůrazně odvrátila obrana, Tiago Mendes ale míč vrátil zpět před branku a na zadní tyči si na něj počíhal DIEGO GODÍN, který dává gól téměř do prázdné branky.
83
Arda Turan po dobrém napadání vybojoval rohový kop pro domácí.
82
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Saúl Ñíguez.
82
Atlético drží míč a Málaga se nedostává ani na dostřel Moyovi.
80
Arda Turan opět v kombinaci s Griezmannem, Francouz byl ve výborně střelecké příležitosti, tu chtěl ještě vyšperkovat na Jiméneze. Mexičan ale přihrávku vůbec nečekal a nebyl v předbrankovém prostoru, odkud by zakončoval do prázdné branky.
79
Roh byl rozehrán nakrátko, následný centr prodloužil Kameni jen k nohám Griezmanna, ten ale z ostrého úhlu netrefuje odkrytou branku.
78
Hezká kombinace Turana s Griezmannem, druhý jmenovaný se ještě pokusil o centr, ten ale na roh odvrátil Sánchez.
77
Ansaldi se osamocen vydal do útoku, nakonec ale fauloval Sáncheze.
76
Oslabení hosté zkoušejí štěstí centry, ty ale v klidu odvrací obránci Atlética.
76
Arda Turan podnikl zajímavý průnik do vápna, nakonec narazil na Sergia Sáncheze.
75
Turan v nepřehledné situaci vybojoval aut a na chvíli uklidňuje hru.
74
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Sergi Darder, přichází Recio.
73
Velmi přísnou druhou žlutou a následně červenou kartu dostává García Sánchez Samuel (Málaga CF).
72
Do obrovské šance se z ničeho nic dostal po přistrčení Santa Cruze Juanmi, jeho ránu ale skluzem zablokoval Godín.
71
Camacho, který už má na kontě žlutou kartu šel velice ostře do Griezmanna, trefil ale z větší části míč, a tak rozhodčí nepíská.
71
Žlutou kartu dostává Sergio Sánchez (Málaga CF).
70
Ansaldi neudržel míč na hrací ploše, míč pro hosty.
69
Standardní situaci odvrátila obrana Atlética, míč mají ale stále domácí.
69
Weligton tentokráte už fauloval, odnesl to domácí Gabi.
68
Jiménez proti dvojici obránců udržel míč a vysloužil si potlesk publika.
67
Arda Turan byl vytlačen mimo hrací plochu Weligtonem, míč získávají hosté.
65
Na druhé straně se do dobré šance dostal opět domácí Raúl Jiménez, Kameni ale opět zasahuje.
64
Málaga právě vstřelila branku!
Po skvělém centru Castilleja se do střelecké listiny zapisuje zkušený ROQUE SANTA CRUZ a snižuje tak na 1:2.
63
Centr Kokeho v pohodě chytá Kameni.
62
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Miguel Torres, přichází Ricardo Horta.
61
Kameni fantasticky vychytal hlavičku Jiméneze, kterého krásným centrem našel Ansaldi.
61
Darder zahnal Juanmiho, toho zdvojili obránci Atlética a následovat bude odkop od branky domácích.
60
Ze standardní situace ale žádné nebezpečí pro Kameniho nevzešlo.
59
Camacho na vlastní polovině fauloval Turana, standardku rozehraje Koke.
58
Atlético se zatáhlo a bude čekat na brejky. Jimenéz teď fauloval Griezmanna, a tak si na další útok bude muset Málaga počkat.
57
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází lehce zraněný Mario Mandžukić, přichází Raúl Jiménez.
57
Darder hledal ve vápně Torrese, Moya ale jeho záměr přečetl a míč chytá.
56
Míč už mají ale opět hosté, konkrétně Weligton.
56
Juanfran odvážně pouštěl míč brankáři Moyovi, nakonec mu to vyšlo.
55
Ve druhém poločase velmi aktivní Castillejo opět faulován, tentokrát se provinil Tiago Mendes.
54
Do velké šance se dostal po přihrávce Turana Gabi, ten ale nezamířil přesně.
53
Po centru se k hlavčice dostal Weligton, ale byl mu odpískán faul.
53
Se žlutými kartami se roztrhl pytel, tu nyní vidí Gabi za zákrok na Camacha.
52
Málaga podnikla pěkný protiútok a ve 2. poločase je zatím aktivnějším týmem. Castillejo předložil nabídku Darderovi, jeho rána byla ale zblokovaná.
51
Za protesty vidí žlutou kartu Ignacio Camacho.
50
Castillejo se hnal za kolmicí a ve vápně upadl po kontaktu s Godínem, rozhodčí ale penaltu neodpískal.
50
Málaga hezky vykombinovala z pressingu domácích.
49
Do první velké šance se dostali hosté, Juanmi vystřelil těsně nad. Nakonec byl ale odpískán (nesprávně) offside.
48
Signál domácím vůbec nevyšel a do brajku se hnali hosté, za záchrannou brzdu zatáhl Griezmann a také vidí žlutou kartu.
46
A hned je tady 1. žlutá karta zápasu, Samuel stáhl Ansaldiho. Solidní příležitost na přímé ohrožení branky.
46
Byli jsme svědky velmi vyrovnaného prvního poločasu, mírně navrch mělo domácí Atlético Madrid. Ovšem vedení 2:0 je pro Málagu CF příliš kruté. Skóre nejprve ve 13. minutě otevřel hlavičkou Tiago Mendes a v závěru poločasu se po krásné akci Turana prosadil Antoine Griezmann. Uvidíme co nám přinese 2. poločas tohoto střetnutí.
45+1
45+1
Rozhodčí nastavuje 1 minutu. Centr Ansaldiho končí v zámezí.
45
A domácí obránci se nikam neženou.
44
Další faul si připisuje i Koke, Málaga ale nic nevymyslela a míč má Godín.
44
Mandžukič dobře napadal Weligtona, byl mu ale odpískán přísný faul, což se mu vůbec nelíbíl.
42
Turan si výborně na pravé straně narazil míč s Mandžukičem a poté našel na zadní tyči úplně volného ANTOINEHO GRIEZMANNA, pro kterého už nebyl problém uklidit míč do prázdné branky.
41
Roqua Santa Cruz si pomohl při zpracování rukou a míč už má Arda Turan.
40
Gabi našel dlouhým míčem Juanfrana, tomu byl ale odpískán nedovolený zákrok.
39
Málaga ale vyklidila pozice a obránci Atlética v klidu rozehrávají.
38
Antunes se opět pokoušel něco vymyslet, bude to nakonec aut pro hosty.
37
Centr Kokeho byl pro Mandžukiče nedostižitelný, odkopávat od branky bude Kameni.
36
Hra se odehrává zatím převážně ve středu pole a gólmani rozhodně nemají hodně práce.
35
Mendes fauloval Torrese, takže má míč pod kontrolou Málaga.
34
Juanmi skvěle udrže míč ve středu pole, potom poslal kolmici na Santa Cruze, tomu byl ale odpískán offside.
33
Nic kloudného ale nevymysleli, a tak rozehrává Ansaldi.
32
Míč mají opět pod kontrolou hosté.
31
Aktivní obránce Málagy Antunes se opět pokoušel o centr, ten odvrátil Godín.
30
Juanfran vybojoval vhazování, domácí jsou ale pod tlakem.
29
Griezmann dostal v souboji ostře naloženo, rozhodčí ale opět nepíská. Kokeho střela poté mířila hodně nad.
28
Hosté sportovně odevzdávají míč ho ale dlouho neužili.
27
Tentokrát dostal v souboji loktem Gabi a hra se začíná vyostřovat.
26
Darder našel na levé straně volného Torrese, tomu ale nakonec utekl míč do zámezí. Vykopávat bude Moya.
26
Za postranní čárou je teď ošetřován Mario Mandžukič.
25
Samuel Garcia v offsidu.
24
Santa Cruz ztratil míč, na druhé straně si ale se spoluhráči nerozuměl Mandžukič. Utočí tak hosté.
23
Hosté se nemohou vymanit z tlaku. Nakonec odpískán nedovolený zákrok Turana.
22
Po dobré práci Tiaga Mendese se do kombinace dostala dvojice Mandžukič, Griezmann. Druhý jmenovaný ještě našel Ansaldiho, jeho centr ale Mandžukič nezpacifikoval.
20
Málaga tuto krátkou výhodu nepotrestala, centr Samuela byl nepřesný.
20
Nějakou chvíli se teď kvůli Turka nehrálo, ten se ale už zvedá a vypadá to, že bude moct pokračovat.
18
Atlético dobře napadá hosty, tento pressing jim dělá zatím velké problémy. Na zemi leží Arda Turan, rozhodčí ale faul neodpískal.
17
Turan byl faulován, centr do vápna poté posílal Gabi. Ten ale trefil jen ve zdi stojícího Castillleja.
16
Darder pod tlakem ztrácí míč a do útoku se vydají domácí.
15
José Giménez výborně odvrátil dlouhý míč Weligtona.
14
Málagu připravil o dobrou pozici nesprávně odpískaný offside.
13
Domácí před chvílí reklamovali pokutový kop po střele Kokeho, kterou zblokoval Antunes rukou. Následoval ale rohový kop, ze kterého se hlavou prosazuje TIAGO MENDES. Asistenci si připisuje Koke.
11
Domácí mají míč už delší dobu pod kontrolou.
10
Rozehrávka Gabimu vůbec nevyšla, domácí ale získávají míč rychle zpátky.
9
Centr ale odvrátila domácí obrana, následně byl faulován Arda Turan.
8
Samuel Castillejo byl faulován Tiagem a hosté budou rozehrávat nadějnou standardku.
8
Antunes byl ve vlastním pokutovém území pod tlakem, nápalil ale Mandžukiče, a tak se bude odkopávat od branky Kameniho.
7
Juanfran si už potřetí za sebou zkusí autové vhazování.
6
Vitorino Antunes se hezky zbavil protihráče a ve vápně našel Samuela, ten ale neobešel Godina.
5
Juanmi chtěl vybojovat rohový kop, nakonec situace končí autovým vhazováním pro domácí.
4
Hosté mají při rozehrávce dostatek času a hledají cestu k brance domácích.
3
První náznak příležitosti v podání Atlética, Mandžukič ale jen těsně nedosáhl na centr Griezmanna.
2
Po dobré práci Mandžukiče se k centru dostal Gabi, ten ale nenašel nikoho.
1
Domácí měli výkop a Juanfran se ihned vydal na útočné tažení, zastavil ho ale Weligton.
1

Atlético Madrid: Moyà – Torres Juanfran, Giménez, Godín, Ansaldi – Mendes, Gabi (C) – Turan, Koke, Griezmann – Mandžukić.
Náhradníci: Oblak – Gámez, Raúl García, Ñíguez, C. Rodríguez, Cerci, Jiménez.
Trenér: Diego Simeone.

Málaga CF: Kameni – Torres, Sergio Sánchez, Weligton (C), Antunes – Camacho, Darder – Samuel, Juanmi, Castillejo – Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Angeleri, Boka, Recio, Duda, Horta, Alberto.
Trenér: Raul Gracia.

Rozhodčí: Fernando Teixeira Vitienes – Victoriano Díaz Casado, Manuel Ángel Torre Cimiano – Francisco José Melián Socorro.

Málaga CF

Hosté z Málagy nezačali domácí nejvyšší soutěž vůbec ideálně, posledních 5 utkání ale zvládli na výbornou a posbíralo 15 bodů. Patří jim tedy 6. místo a na dnešního soupeře ztrácí pouze 2 body.
Atlético Madrid

Poslední mistrovské utkání sice domácí trochu překvapivě prohráli na stadionu Realu Sociedad, jinak měli ale před reprezentační přestávkou solidní formu. V domácí soutěži jim patří 4. místo s pouze 4 bodovou ztrátou na první Real Madrid. V prestižní Lize mistrů jim patří 1. místo v tabulce skupiny A.
Dobrý den, dnes máme na programu 12. kolo španělské Primera Division. Konkrétně se zaměříme na souboj mezi Atléticem Madrid a Málagou CF.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.