Je tady konec dnešního utkání, ve kterém jsme viděli především zajímavé tři minuty hned z počátku druhého poločasu, ve kterých padly celkem tři branky. Villarreal si nejprve vzal zpět své vedení, ale proti tomu byl Rafinha s Messim, kteří dvěma brankami v rozmezí 110 vteřin otočili stav zápasu ve prospěch Barcelony, které vedení vydrželo až do konce utkání.

Toto je ode mne pro dnešek vše a budu se těšit u dalšího onlajn přenosu na počtenou!
90+3
90+3
Piqué ještě zkoušel vysunout Neymara, ale ten na dlouhý centr nedosáhl a míč tak končí v outu.
90+2
Zápas se už spíše dohrává. Nedá se předpokládat, že by si Barcelona nechala vstřelit vyrovnávací branku.
90
Nastavovat se budou tři minuty nad rámec základní hrací doby.
90
Nebezpečí z rohového kopu nakonec odvrátil Piqué a domácí si mohou oddechnout.
90
Ještě jedno střídání na straně Villarrealu. Giovani dos Santos má dnes odpracováno. Na hřiště se podívá Ikechukwu Uche.
89
A Rakitič ihned faulovaný. Čeryšev se až příliš snažil obrat domácího záložníka o balon, až si pomohl nedovoleně.
88
Tak Rafinha přeci jen střídá. Enrique ho vymění za čerstvého Ivana Rakitiče.
86
Rafinha je zpět a ihned se zapojuje do útočné aktivity.
85
Rafinha s bolestivou grimasou odchází za postranní čáru a drží se za záda. Snad bude domácí záložník a střelec druhého gólu Barcelony v pořádku.
84
Na řadu přišlo další střídání. Ze hry odstupuje Jonathan dos Santos, nahradí ho Moises Gomez.
83
Vietto se dostal k hlavičce, ale Bravo ve vápně zaúřadoval a šanci zneškodnil.
82
Villarreal má k dispozici volný přímý kop a zřejmě to bude jedna z posledních dobrých příležitostí hostujícího celku.
80
Alves poslal přesný centr na nohu Neymara, který ale nedokázal zpracovat balon. Brazilský sniper se ještě dožadoval rohového kopu, ale sudí byl jiného názoru.
79
Ze hřiště tedy odchází Luis Suárez a nahradí ho v útoku Pedro.
78
Čeryšev hlavičkoval v pokutovém území, ale svůj pokus nenasměřoval mezi tři tyče, a tak přichází na řadu avizované střídání.
77
U postranní čáry již stepuje Pedro, který nahradí jednoho z dvojice Neymar-Suaréz. SPíše to bude volba číslo dvě.
76
Přišel čas na střídání i na hostující straně. Tomáš Pina si odpočine. Na plac zamíří Manuel Trigueros.
75
Messi vyslal na steč dloubáčkem Neymara, před kterým na poslední chvíli odhlavičkoval balon Ruiz.
74
Domácí obléhají pokutové území soupeře a nikam nespěchají.
73
I přes vysoké procento držení míče na straně Barcelony, se podařilo dvakrát Villarrealu skórovat.
72
Držení míče 70% – 30%

Střely celkem 19 – 7
70
První střídání na domácí straně. Odchází Sergio Busquets a nahradí ho Jeremy Mathieu.
68
Dos Santos zahrával rohový kop, ale domácí obrana jej dokázal odvrátit do bezpečí.
67
V další akci opět Neymar a brazilský útočník si snažil vymodlit penaltu, na což hlavní sudí nebyl ochoten přistoupit.
66
Neymar se pokusil obejít Asenja, ale ten předvedl, že mu práce na zemi jde výtečně a Neymarův pokus zneškodnil. Nutno však říci, že možná až za hranicí pravidel.
64
Victor Ruiz byl v ofsajdu, a tak se celá šance hostujícího týmu stává nezrealizovaná.
63
Rafinha (BAR) je dnes prvním hráčem Barcelony, který vidí žlutou kartu a nabízí standartní situaci pro Villarreal.
61
Messi prokličkoval přes polovinu hřiště, následně předložil balon na Neymara, který ale ze záklonu posílá balon vysoko nad bránu.
60
Iniesta se pokoušel o něco podobného, ale pohořel stejně jako Dani Alves.
59
Dani Alves prošel až do pokutového území, ale nedokázal svou přízemní přihrávkou najít někoho ze spoluhráčů.
57
Neuvěřitelné tři minuty, ve kterých jsme viděli hned tři góly a Barcelona dokonala obrat během necelých dvou minut.
55
Barcelona právě vstřelila branku!
Hororová dvouminutovka pro Villarreal! Barcelona teď ukázal svou útočnou sílu v plné parádě. Suaréz skluzem vybojoval balon na hranici pokutového území pro LIONELA MESSIHO, který přesnou sřelou překonává Asenju.
53
Jenže Barcelona je zpět! Suaréz proběhl po levé straně, předložil na hlavičku Messiho, který ale neprostřelil hostující obranu, a tak to na sebe musel opět z dorážky vzít RAFINHA, který srovnává!
52
Villarreal právě vstřelil branku!
Neuvěřitelné! Dlouhý centr, který měl pouze hosty vysvobodit z tlaku se po hrubce Piquého změnil na rychlý protiútok v podání Dos Santose, který předložil ještě LUCIANU VIETTOVI a ten se nemýlil.
50
Rafinha si přiťukl míč s Iniestou a pokoušel se odcentrovat do pokutového území, což se mu ale nepodařilo a bude z toho dokonce vhazování pro Villarreal.
49
Po sérii odrazů se balon dostal až k Dani Alvesovi, který to opět zkoušel z voleje, ale ani tentokrát mu jeho pokus nevyšel.
48
Messi si chystal střelu, ale na poslední chvíli mu balon od kopaček ukop Bruno.
47
Hlasatel oznámil, že dnes dorazilo na Camp Nou 60 005 diváků!
46
Je za námi první poločas, ve kterém jsme viděli obvyklý styl od Barcelony. Luis Suaréz spálil několik tutovek, což potrestal po rychlém brejku šikovnou tečí Čeryšev. Vše se schylovalo k tomu, že se půjde do kabin za příznivějšího stavu pro Villarreal. Jenže to se rozhodl změnit Neymar, který v poslední minutě první půle z dorážky překonal Asenju.

Druhý poločas začne přibližně ve 22:03.
45
45
Nakonec se to domácím povedlo! Messi posunul na Rafinhu, který zkoušel technickou střelou překvapit Asenju, který ale skvěle balon vyrazil. Bohužel však pro hosty přímo na nohu NEYMARA, který již měl práci velmi jednoduchou.
44
První poločas se pomalu blíží ke konci a Barcelona stále prohrává brankou Čeryševa ze třicáté minuty.
43
Vietto se dostal k hlavičce, ale nedokázal přidat razanci, která by byla k překonání Brava potřeba.
42
Závar v pokutovém území. Nejdříve pálil Neymar, poté Iniesta a Messi, ale ani jeden z nich nedokázali propasírovat balon přes obranu Villarrealu.
40
Neymar se tlačil dopředu, ale byl k zemi poslán Jonathanem dos Santosem (VLR), který vidí žlutou kartu.
38
Alba se pokoušel přenést hru na Alvése, ale ten již nedokázal zastihnout balon na hrací ploše, a tak se bude pouze odkopávat od hostující brány.
37
Po krátkých strkanicích poslal Neymar balon do vápna, kde si pro něj ovšem došel Asenjo a vyboxoval ho pryč z chumlu hráčů.
36
Rohový kop pro Balugranas, který bude rozehrávat Neymar.
35
Pomalu se blíží konec prvního poločasu a Barcelona určitě nechce odcházet do kabin za nepříznivého stavu.
34
Dos Santos se hnal do dalšího protiútoku, ale byl ubráněn a u míče jsou tedy opět domácí.
33
Dani Alves vypálil z voleje, ale jeho střelu chytali nejspíše diváci ve vyšších patrech domácího svatostánku.
31
Hra se nám teď nejspíše stane jednostrannou záležitostí. Barcelona bude tlačit a hosté se nejspíše stáhnou.
30
Tak to je šok pro domácí! Už to vypadalo, že rychlý protiútok Villarrealu je ubráněn, ale nakonec z hranice vápna vypálil Gaspar, do jehož střely vložil nohu DENIS ČERYŠEV a poslal balon přesně k tyči Bravovy brány.
29
Házenkářská podívaná. Barcelona kombinuje na polovině Villarrealu a hledá skulinu v obraně.
27
Alves vystřelil z velké dálky a jeho pokus končí vysoko nad hostující brankou.
26
Zase Suaréz, který se hnal sám na Asenja, ale tentokrát ho zastavil praporek pomezního rozhodčího.
25
Nevídaný pohled se naám naskytuje na Camp Nou. Villarreal kontroluje balon a kombinuje na polovině hřiště.
23
Bruno Soriano (VLR) je dnes prvním hráčem zápasu, který vidí žlutou kartu za faul na Rafinhu.
22
Vietto a dos Santos mířili do rychlého protiútoku, ale daleko se s míčem nedostali.
21
Tak co dnes nedá Luis Suaréz, je až neuvěřitelné! Od Alvese dostal přihrávku na penaltový puntík, ale jeho střela se vůbec nevešla mezi tři tyče!
20
19
Sám malý kouzelník si vzal na starost rozehraní, ale svou střelou, kterou točil přes zeď do dolního rohu brány, trefil pouze hlavu jednoho z hostujících obránců.
18
Dlouhé čekání, než se postaví zeď. Ke střele se chystá Messi...
17
Ale teď už to bude volný přímý kop pro Barcelonu z hranice vápna. Costa ostře sestřelil Rafinhu a může být rád, že neobdržel žlutou kartu.
16
Messi se prokličkoval přes několik protihráčů až do pokutového území, kde ho k zemi poslal Costa, ale hlavní sudí zůstává klidný.
14
Tak nechybělo mnoho a domácí mohli jít do vedení, ale Villarreal zatím drží skvělý Asenjo.
13
První skvělý zákrok Asenja! Luis Suaréz dostal přihrávku na hranici pokutového území a z první vyslal technickou střelu, která mířila přesně do horního rohu brány, ale brankář Villarrealu jí vyškrábl konečky prstů!
12
Iniesta a Jordi Alba si neporozuměli a druhý jmenovaný se nechtěně vystavil do ofsajdu.
10
Nepřesná přihrávka, která končí až u Asenja. Hostující gólman bude odkopávat od své brány.
9
Pokračuje obléhání Asenjovo brány, ale zatím se hosté, kteří dnes nastoupili v kanárkových dresech, brání srdnatě.
8
Iniesta posunul hezky balon do běhu na Suaréze, ten se ještě pokoušel v pokutovém území najít Neymara, ale dlouhý balon nezastihl včas.
7
Další Costův pokus, který nakonec končí vhazování pro Barcelonu. Dani Alves si připsal dvě vítězstí proti bekovi z Villarrealu.
6
Po delší době jsou u balonu hosté, jmenovitě Costa, který se snaží projít přes Alvése.
4
Domácí kombinují na polovině hřiště a předvádějí svůj klasický způsob hry.
3
Po sérii hlaviček se míč odrazil až k Suarézovi, který zkoušel zakončit nůžkami, ale jeho pokus se nepotkal s přesností.
2
Neymar předložil přihrávku do běhu na Suaréze, kterému ale na poslední chvíli ukopl balon Gaspar. Bude z toho rohový kop pro Blaugranas.
1
Ten vybojoval rohový kop, který Barcelona okamžitě nakrátko rozehrává.
1
O úvodní výkop se postarali hráči Villarrealu, ale okamžitě o balon přišli a dopředu míří Suaréz.
1

FC Barcelona: Bravo – Mascherano, Alba, Piqué, Dani Alves – Busquets, Iniesta (C), Rafinha – Messi, Neymar, L. Suárez.
Náhradníci: ter Stegen – Adriano, Mathieu, Pedro, Rakitić, Xavi, Roberto.

Villarreal CF: Asenjo – J. Costa, M. Gaspar, Musacchio, Ruiz – B. Soriano, Pina, Čeryšev, J. dos Santos – Vietto, G. dos Santos.
Náhradníci: Juan Carlos – Dorado, M. Gómez, Rukavina, Moreno, Trigueros, Uche..
V posledním vzájemném utkání, hraném 31. 8. 2014, zvítězila Barcelona 1:0 po brance Ramireze.
Villarreal se šestý, zatím získal osmatřicet bodů, ke kterým se váže skóre 33:17. Minulý zápas sehrál Villarreal s Levante a před vlastními fanoušky zvítězil 1:0.
Barceona je druhá v tabulce španělské Primera Division, na první Real Madrid ztrácí čtyři body. Momentálně má na svém kontě 47 bodů s úctyhodným skóre 54:9. V minulém kole vyhrála Barcelona na půdě Elche 0:6.
Dobrý večer, vítám Vás u online přenosu z jednadvacátého kola španělské Primera Division. V tomto online přenosu se zaměříme na duel, kde Barcelona na svém hřišti uvítá Villarreal.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.