Je za námi divoké utkání, které zprvu patřilo spíše Levante. Dvoubrankový náskok hostujícímu celku ale nevydržel, Eibar ve druhé půli srovnal stav. Ještě jednou se hosté ujali vedení, a to zásluhou Casadesúse. Na konečných 3:3 ale vyrovnal v poslední minutě nastavení Piovaccari. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího, doufejme neméně atraktivního duelu, nashledanou!

Střely na branku: 6:5
90+4
90+4
Eibar právě vstřelil branku!
Neskutečný závěr duelu! Eibar vybojuje alespoň bod. FEDERICO PIOVACCARI získal balon a vynikající ranou z otočky zamířil k levé tyči.
90+2
Eibar se snaží s výsledkem ještě cosi provést, ovšem jedná se již spíše o záblesky. Levante se prezentuje velmi dobře zkonsolidovanou defenzivou.
90
Javi Lara zkoušel vypálit, ovšem balon zamířil zhruba metr vedle levé tyče. K základní hrací době utkání budou nastaveny rovné čtyři minuty.
89
Volný kop pro Eibar, a to ze zhruba pětatřiceti metrů. Jak s touto příležitostí naloží?
88
Do konce základní hrací doby zbývají dvě minuty, Eibar se stále snaží s výsledkem cosi provést, ovšem zatím se mu to příliš nedaří.
87
Lillo byl při svém přechodu do ofenzivy zastaven nedovoleným způsobem. Zhruba z poloviny hrací plochy tak bude rozehrávat Eibar.
86
Opět střídání na straně Levante. Místo Moralese naskočí do hry Sissoko.
84
Na trávníku se opět přiostřuje, v okolí středového kruhu dochází dokonce k rozmíšce. Hlavní sudí ale další karetní trest udělovat nebude.
82
Střídat se bude ale také na straně Levante. Ze hry odchází Barral, místo kterého okusí poslední minuty utkání Xumetra.
81
Domácí ekipa hnedle vzápětí reaguje a střídá. Hrací plochu opouští Arruabarrena, kterého nahradí Lekić.
79
Arruabarrena (EIB) poté dostává za protesty žlutou kartu.
79
Levante právě vstřelilo branku!
Eibar bude muset spolknout velmi hořkou pilulku. Po vzdušném souboji se dostal k volnému balonu VÍCTOR CASADESÚS, který poté přesně vymetl levý horní růžek domácí branky.
77
Nyní se Mariño příliš nezapotil, lehká střela doputovala přesně do jeho náručí. Hostující brankář poté rozehrál mezi své spoluhráče.
75
Tak to je velká škoda pro domácí celek. Saúl vsítil vedoucí branku, ovšem poté se ozval hvizd pomezního arbtira, který viděl ofsajd. Nutno podotknout, že nesprávně, což prokázal opakovaný záběr.
74
Další ofenzivní atak Eibaru končí zblokovanou přihrávkou. Troufám si říci, že Levante bude mít co dělat i s udržením remízového stavu, Eibar hraje stále lépe.
72
Eibar se chtěl vydat do rychlého protiútoku, ovše dlouhý centr skončil v zámezí. Rozehrávat tak bude hostující celek. V ochozech stadionu je již o mnoho veseleji.
71
Na řadu přichází střídání. Místo Lópeze naskočí do hry El Adoua.
70
Neskutečný gól! Javi Lara odcentroval přesně k SAÚLOVI BERJÓNOVI, který z hranice velkého vápna trefil přesně pravý horní růžek hostující svatyně. Nádherný fotbalový okamžik!
67
Z velké vzdálenosti se pokoušel zahrozit Diop. Rána ale neměla ani zdaleka gólové parametry, zamířila pouze do nejvyšších ochozů stadionu. Eibar bude vykopávat.
66
Právě probíhající minuty nepřinášejí příliš zajímavou podívanou, ani jedno z mužstev si nevypracovává žádné přiležitosti. Zdá se, že přichází na řadu taktizování.
65
Barral nyní ve středu hrací plochy velmi teatrálně upadl, coý neuniklo hlavnímu arbitrovi. Ten hostujícímu forvardovi patřičně promluvil do duše.
63
Eibar pokračuje v útočném snažení, ovšem Levante se stále více zaměřilo na defenzivu a svého soka do žádných větších možností nepouští.
61
Barral ale vybojoval pro svůj celek rohový kop z pravé strany hrací plochy. Ten si v poklidu stáhl do rukavic Irureta. Přesně toto ale Levante vyhovuje.
60
Eibar nyní uklidnil hru a kombinuje na vlastní polovině. Zdá se, že se snaží vymyslet způsob, kterak prorazit defenzivu Levante.
59
Drobný faul nyní zastavil hostující družinu v rozletu. Levante tak bude rozehrávat těsně za středovou čárou. Uvidíme, co přinesou následující minuty.
58
Nedorozumnění v kombinací končí až u hostujícího brankáře, který s rozehrávkou pochopitělně nikterak nepospíchá. Levante nadále drží těsné vedení.
57
Další atak domácí družiny zastavuje postavení mimo hru, po němž bude rozehrávat Levante. Hosté však zažívají perné chvilky.
55
Na trávníku docházé k ošetření, neboť byl Vyntra velmi tvrdě zasažen balonem do hlavy. Nakonec odchází po svých za postranní čáru. Uvidíme, zda bude schopen pokračovat ve hře.
54
Obrovská příležitost pro Eibar! Lillo dostal fantastický balon do běhu, načež měl volný prostor pro zakončení. Rána u poměrně velkého úhlu donutila Mariño k bleskovému zásahu. Následný rohový kop žádné nebezpečí nepřinesl.
53
Eibar momentálně kombinuje na vlastní polovině. Pokud bude chtít Levante udržet stávající vedení, bude muset zásadně přidat na výkonu.
52
Další karetní trest, tentokráte pro domácí. Proti regulím se provinil Bóveda (EIB).
50
Javi Lara se mohl stát hrdinou, leč nepodařilo se. V nepřehledné situace nakonec nedokázal zpracovat neposedný balon. Hrát tak může opět Levante.
49
Eibar ale pokračuje ve svém útočném snažení, domácí jsou po vstřelené brance na koni. Zatím se jim ale nedaří nic velkého vymyslet.
47
První žlutá karta utkání, kterou dostává Casadesús (LVN).
47
Velmi dobrý úvod domácího celku. Po centru z pravé strany hrací plochy se dostal k míči Javi Larovi, který jej odcentroval do vápna. PEDRO LÓPEZ poté nešťasně zamířil do vlastní branky.
46
Současně nahradí Ángela Rodrígueze Piovaccari.
46
Domácí posílají do druhé půle hned dvě čerstvé tváře. Místo Abrahama naskočí do hry Lillo.
46
Je za mámi úvodní půle, která přinesla poměrně aktivní podívanou. Hned ve druhé minutě poslal hosty do vedení Morales. Eibar ale nesložil zbraně, ba co víc, byl dokonce lepším celkem. V závěru poločasu ale skórovalo opět Levante, druhý zásah přidal Camarasa. Jak se bude utkání vyvíjet nadále? Sledujte náš on-line přenos!

Střely na branku: 2:4
45+1
45
K základní hrací době pvní půle bude nastavena rovná minuta.
44
Jak hosté poločas zahájili, tak jej také končí. Moralesova rána byla ještě zblokována, ovšem následnou dorážku VÍCTORA CAMARASY nemohlo již nic zastavit. Levnate tak navyšuje své vedení.
42
Eibar v závěrečných minutách prvního poločasu opět poněkud uklidňuje hru. Levante ale neztrácí čas a velmi aktivě napadá.
41
Rohový kop hostující družiny Eibar v poklidu odvrátil. Hlavičkové souboji jdou domácím na výbornou. Fotbalisté v modrém poté pokračují v poklidné ofenzivě.
40
Domácí si nyní pomohli nedovoleným zákrokem, proto bude rozehrávat Mariño. První půle se pomalu, ale jistě chýlí ke svému konci. Uvidíme ještě branku?
38
Na druhé straně trávníku doputoval poměrně lehký centr až k Mariñovi. Hostujícímu brankáři nedělalo sebemenší problém zasáhnout.
37
Další pokus o útok zastavuje Irureta hned v jeho zárodku. Hnedle poté trochu uklidňuje hru a vykopává. Co přinesou následující minuty?
36
Tak to byla obrovská příležitost Davida Barrala! Hostující útočník obral soupeře o balon, načež střelou z hranice velkého vápna donutil Iruretu k zásahu. Odražený projektil poté nedokázal dopravit do zcela odkryté branky.
34
Velmi dobrou přihrávku Bóvedy odbrátili hostéí na rohový kop, který poté vyboxoval Mariño. Eibar je ale stále aktivnějším celkem.
32
Rodríguez byl zastaven ve velkém vápně, ovšem sudí ani na vteřinku nezapochyboval, že se jednalo o čistý zákrok. Nechává tak pokračovat hur. Levante nadále drží těsné vedení.
31
Balon se ale pouze v poklidu snesl do Iruretových rukavic. Domácí mága poté neotálel a zahájil protiútok domácí družiny. Ten však měl jepičí život.
30
Barral byl nyní zastaven při přechodu podél levé postranní lajny. Celá situace sudímu neuniklo, proto bude Eibar rozehrávat volný kop.
29
Dlouhou přihrávkou Rubén nikoho nenašel, tentokráte si hosté nerozumněli. O výkop se tak postará Irureta.
27
Ani tentokráte se ale nepodařilo domácím nikterak výrazněji zahrozit. Mariño včas vysokčil a stáhl si letící balon ze vzduchu. Poté jej poslal mezi své spoluhráče.
26
Na hrací ploše se stále více přiostřuje. Velmi ostrým zákrokem byl nyní zastaven Abraham. Následovat tak bude další volný kop Eibaru.
25
Levante se po menší převaze soupeře vydalo kupředu, kde ale dlouho nesetrvalo. Domácí defenziva Barrala ihned odzbrojila. Levante tak stále drží těsné vedení.
24
Po Diopově nedovoleném zákroku zahrávali hosté volný kop, po kterém došlo k menšímu závaru. Hosté ale celou situaci vyřešili a balon odkopli.
22
Kop od rohového praporku se domácím příliš nepovedl, Levante se poměrně v poklidu ubránilo a opět může mířit kupředu.
21
Saúl velmi dobře vyděl vyběhnutého Mariña, proto jej zkusil přehodit. Domácí brankář se ale stačil vrátit a fantastickým zákrokem zabránit vyrovnání. Následuje rohový kop.
20
Po tvrdém středu v okolí středového kruhu zůstal ležet na hrací ploše Abraham. Domácí zadák se ale nakonec zvedá a za pomoci lékařů odchází za postranní čáru.
18
Opět je míč až u Mariña, ovšem nyní si hostující brankář poradil bez větších obtíží. Balon ihned posílá mezi své spoluhráče, kteří zahajují ofenzivu.
17
Velká příležitost pro Eibar! Lara se octl v dobrém palebném postavení uvnitř velkého vápna. Balon však poté poslal vysoko nad, za což je evidentně sám na sebe naštvaný. Vykopávat bude Mariño.
16
Další nebezpečná situace v blízkosti pokutového území Levante. Centr z levé strany byl ale sražen na rohový kop. Z něj poté žádné nebezpečí nepřišlo.
14
Levante momentálně kombinuje v okolí středového kruhu a snaží se vymyslet cosi, čím by překnalo dobře rozestavený obranný val domácího celku.
13
David Barral to na útočné polovině přehnal s důrazem. Hrát tak bude Eibar. Utkání pomalu, ale jistě upadá. Pryč jsou úvodní aktivní minuty.
11
Levante se opět tlačí kupředu, ovšem pomohlo si nedovoleným zákrokem, což neuniklo pozornosti hlavního arbitra. Rozehrávat tak bude Eibar.
9
Domácí se snaží být aktivní. Z levé strany posílal kvalitní centr Lara. Hostující defenziva jej ale odvrátila. Eibar získal alespoň možnost autového vhazování v nebezpečném území.
8
Po divokém úvodu utkání se dění poněkud uklidnilo. Hraje se především v okolí středového kruhu. O něco více ze hry má ale přece jenom Levante.
6
Eibar se po standardní situaci málem dostal do šance, ovšem hosté nakonec celou situaci zvládli a nebezpečí odvrátili.
5
První rohový kop pro Levante. Nenadělal ale příliš nebezpečí, letící balon domácí zadáci okamžitě odkopli do bezpečí.
4
Na trávníku je k vidění spousta emocí. Sudí ale kartu udělopvat nebude, oběma celkům pouze domlouvá.
2
Tak to je bleskový úvod v podání hostujícího celku. JOSÉ LUIS MORALES dostal přihrávku do středu hrací plochy, odkud přesně ranou k pravé tyči překonal Iruretu. Lepší úvod si Levante nemohlo přát.
1
Levante kombinuje v úvodu utkání na útočné polovině, Morales se donkonce pokusil vypálit. Rána ofenzivně laděného středopolaře ale zamířil přesně do Iruretova náručí.
1

SD Eibar: Irureta – Bóveda, Albentosa, Abraham, Navas – Errasti, D. García – Saúl, Arruabarrena (C), Lara – Á. Rodríguez.
Náhradníci: Jaime Jiménez – Lillo, Capa Rodríguez, D. Boateng, Piovaccari, D. Nieto, Lekić.

Levante UD: Mariño – Toňo, Rodas (C), Vyntra, P. López – Camarasa Camarasa Ferrando, Diop – Rubén García, Morales, V. Casadesús – Barral.
Náhradníci: J. Fernández – El Adoua, El Zhar, Xumetra, Pérez, Ivanschitz, Sissoko.

Rozhodčí: Undiano – Cabañero, Zancada.
Pohled do statistik

Eibar prožívá velmi dobrý start soutěže, prozatím figuruje na osmé pozici, přičemž posbíral 8 bodů. V posledních dvou kolech dvakrát remizoval. Nejprve v poměru 1:1 s Villarrealem, poté 0:0 na půdě Bilbaa.

Levante má opačné starosti. Momentálně se pohybují témeř na samém chvostu tabulky, konkrétně na devatenácté pozici. Bodový zisk se zastavil na čísle 4. Mužstvo si v předchozích kláních připsalo dvě porážky, a to 0:1 v Granadě, načež nestačilo na domácím trávníku ani na Vallecano (0:2).
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera División má na programu další sérii utkání, do které spadá souboj celků SD Eibar a Levante UD. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Municipal de Ipurua, tedy domovském stánku Eibaru, naplánován na 20:00. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.