To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a někdy příště na počtenou.
Je za námi zajímavý duel, ve kterém vítězí Atlético Madird potvrzující roli favorita.

Vítězství se zrodilo již v 16. minutě, kdy dokázal skórovat Giménez a poslal tak hosty do vedení.
V 53. minutě vedení hostů navršil Mandžukič a bylo jasné, že si hosté odvezou plný počet bodů.
90+2
O dnešním vítězi je jasno. Rozhodčí každým momentem ukončí dnešní zápas.
90+1
S rozehráním hosté příliš nepospíchali, až je rozhodčí musel upozornit k rozehrání.
90+1
Gabi byl faulován a získává další cenné vteřiny pro svůj tým.
90
Rozhodčí nastavuje dvě minuty nad rámec řádné hrací doby.
89
Hráči Atlética získali svojí kombinací nějaké dvě minuty klidu a následným odkopem posílají míč daleko od vlastní branky.
88
Hosté nikam nepospíchají a kombinují na vlastní polovině.
87
Vše skončilo na prvním hostujícím obránci, který si poradil s kličkujícím Jonathasem.
87
Domácí se nadechují k závěrečnému tlaku.
86
Pas za obranu dostal Griezmann, který raději vyčkal na své spoluhráče.
85
Gabi byl faulován na polovině hřiště a hosté tak získávají další cenné vteřiny.
84
Hosté nikam nepospíchají, drží míč na svých kopačkách a odpočítávají závěrečné minuty do konce zápasu.
83
Domácí naposledy střídají. Hřiště opouští Rodríguez a jeho místo nahradí Giménez.
81
Domácí hráči se ještě snaží něco se zápasem udělat a zakládají další útok.
80
Do konce zápasu zbývá deset minut a hosté z Madridu vedou nad Elche 2:0. Uvidíme jestli se podaří domácím hráčům zápas zdramatizovat.
79
Hosté podruhé střídají. Hřiště opouští Arda Turan a na trávník se podívá Raul Jiménez.
78
Domácí hráči podnikají další útok ale jejich nepřesnost narůstá a lacino tak přichází o míč.
77
Griezmann se poprvé potkal s míčem a už se mohl radovat z gólu. To by si to ale nesměl tolik předkopnout a neposlat míč pouze do náručí Tytońa.
76
Juanfran byl faulován a hosté tak získávají další cenné minutky.
76
Pro centr si v pohodě došel Moyà.
75
Cisma byl faulován u autové čáry a domácí mají možnost poslat míč do pokutového území.
74
Hosté drží stále míč na svých kopačkách a nedávají tak příležitost domácím jít do útoku.
73
Hosté poprvé střídají. Ze hřiště odchází střelec jednoho gólu Mario Mandžukič a jeho místo zaujme Griezmann.
72
Raúl García svým centrem nenadělal domácí obraně problémy, která v pohodě odvrací míč do bezpečí.
71
Domácí hráči rozehráli rohový kop na krátko a nadělali značné problémy hostujícímu brankáři, kterého nejdřív zachraňoval Godín a poté se musel natahovat aby vyrazil míč mimo tři tyče.
70
Hosté za malý okamžik budou střídat. Předtím ale domácí budou zahrávat další rohový kop.
69
Hostující obrana je ale zatím stoprocentní a nepouští domácí k zakončení.
68
Domácí zvyšují na aktivitě a tlačí se k zakončení.
67
Domácí trenér volí druhé střídání. Hřiště opouští Coro a jeho místo nahradí Gonzáles Adrián.
66
Domácí obrana si poradila s přehledem a nedopustila další inkasovaný gól.
65
Hosté drží míč u rohového praporku.
64
Turan se skvěle uvolnil, raději vyčkal na své spoluhráče.
63
S dalším rohovým kopem si hostující obrana poradila a zatím drží čisté konto.
63
Roh pro domácí celek.
61
Domácí poprvé střídají. Hřiště opouští Pašalić a jeho místo zaujme Herrera.
59
K zakončení se dostal Rodriguez, který vystrašil hostujícího brankáře. Jeho střela míjí branku o několik decimetrů.
58
Roh pro domácí tým.
57
Turan se skvěle uvolnil a jeho střela z úhlu nadělala domácímu brankáři značné problémy! Míč vyrazil pouze před sebe, kde míč musela odkopnout do bezpečí pozorná obrana.
57
Hosté drží míč na útočné polovině.
56
Hlavička domácích nenadělala brankáři Atlética problémy, jelikož míč mířil vysoko nad jeho branku.
55
Jonathas se dostal do zakončení, jeho střela byla ale odražená na roh. Pomezní ovšem ukazoval odkop od brány, vše musel napravit hlavní rozhodčí, který situaci dobře viděl.
54
Nyní to už budou mít domácí hráči o mnoho těžší. Uvidíme, jak se s tímto úkolem hráči Elche popasují.
53
Atlético právě vstřelilo branku!
Gabi poslal skvělý pas za obranu, na který si naběhl MARIO MANDŽUKIČ a svým zakončením nedal domácímu brankáři šanci!
52
Turan napřáhl ke střele, se kterou Tytoń neměl velké problémy a v pohodě chytá.
51
Jonathas sklepl míč na hraně velkého vápna na svého spoluhráče, který si míč ale předkopl a do útoku jdu hosté.
50
Roco se provinil faulem, jmenovanému hráči se verdikt rozhodčího nelíbilo a zakopl míč daleko. Rozhodčí zvolil na jeho čin pouze slovní domluvu.
50
Do pokutového území putovala přihrávka na Jonathase, vše zažehnal skvělý Diego Godín.
49
Giménez inkasoval loktem do obličeje, rozhodčí nechává hru pokračovat.
48
Nyní krásný pohled na trenéra hostí Diega Simeoneho, který gestikulací naznačoval Mandžukičovi, aby zachoval chladnou hlavu při finální přihrávce.
47
Mandžukič vybojoval míč ale jeho následný centr nenašel žádného jeho spoluhráče.
47
Domácí hráči na nic nečekají a snaží se dostat k brance hostů.
46
Oba týmy nastupují ve stejných sestavách.
46
Druhý poločas začal rozehrávkou hostů.
46
Hráči jsou již nastoupení na hrací ploše. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Je za námi konec prvního poločasu mezi Elche CF a Atléticem Madrid, kde vedou hosté zásluhou Giméneze 1:0!

V prvním poločase byli o něco lepší hosté, kteří svými útoky dělali větší problémy domácí obraně. Domácí ale sympaticky nejsou zalezlí a také se snaží útočit. Největší moment domácích přišel, když Moyà musel vytáhnout střílený centr na rohový kop.

Druhý poločas začne zhruba v 17:02.
45+1
K zakončení se dostal Jonathas, který svou střelou neohrozil branku hostí.
45
Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.
44
Hosté v pohodě kombinují na vlastní polovině.
44
Poslední minutu základní hrací doby.
Uvidíme, jestli rozhodčí nastaví něco nad rámec řádné hrací doby.
43
U postranní čáry byl faulován kapitán host Gabi. Hosté vyčkávají na konec prvního poločasu a s rozehrávkou nepospíchají.
42
Raul Garcia byl povalen v pokutovém území, rozhodčí ani toto nepíská a hra může pokračovat.
41
Centrovaný balón z přímého kopu hostující obrana odvrací a může jít do útoku.
41
Jonathas za vyvolání strkanice vidí žlutou kartu.
40
Na hrací ploše vznikla roztržka mezi Raulem Garciou a Jonathasem, který byl faulován právě Garciou.
39
Do konce poločasu zbývá zhruba pět minut.
Nyní hostující hráči drží míč na svých kopačkách daleko od své brány.
38
Fajr se ocitl na zemi, rozhodčí toto nepíská. Nutno podotknout, že Fajr pád trochu přihrál.
37
Souboje se přiostřují, nyní Koke celkem surově poslal k zemi domácího hráče a může být rád, že za to nebyla karta.
36
Coro byl faulován ale rozhodčí píská dřívější faul na jeho osobu o pár metrů dozadu.
35
S rohovým kopem si hostující obrana poradila a míč posílá až na polovinu Elche.
34
Moyà se nyní zapotil! Do brány se mu snesl střílený centr a hostující brankář s velkou porci štěstí vyškrábl míč na roh!
33
O malou chvilku později se Garcia ve snaze získat míč pomohl s menším faulem, který rozhodčí viděl.
32
Ofsajd Garcíi zastavil hosty v útoku.
31
Turan vyslal míč pouze do dobře postavené zdi.
30
Hru rukou domácího obránce rozhodčí všiml. Hosté tak získali dobrou pozici na skórování.
29
Konečně se hosté odhodlali k útoku, míč drželi v okolí pokutového území domácích, ke střele se ovšem hosté neodvážili.
28
Obraz hry se takové čtyři minuty nezměnil, hosté kombinují na vlastní půlce a domácí hráči vyčkávají na případnou chybu.
26
Kombinace Atlética na vlastní polovině se nelíbí domácím fanouškům, kterým se to nelíbí.
25
Koke se skvěle uvolnil a ve vápně už mohl přebírat míč. Koke byl ale na tento míč krátký, a tak domácí obránci si mohou oddychnout.
25
Hosté ale nikam nepospíchají a radši v klidu kombinují na vlastní půlce.
24
Gabi byl faulován na polovině hřiště.
23
Na míč si po dlouhé době šáhl i Moyá. Ten dalekým odkopem vyzval Mandžukiče k zapojení se do hry.
22
Domácí hráči zatím skvěle kombinují na polovině Atlética, hostující obrana zatím pracuje zkušeně a nedovoluje domácím žádný střelecký pokus.
21
Útočný faul na polovině Elche zastavil hosty v dalším útoku.
20
Tytoń si došel v pohodě pro centrovaný balón a rychle rozehrává.
19
Hosté zatím nikam nepospíchají a míč si vyměňují na vlastní polovině.
18
Jonathas byl po souboji se Siqueirou zasažen do obličeje, rozhodčí si toho nevšiml a míč získávají hosté.
17
Domácí se snaží okamžitě s nepříznivým výsledkem něco udělat a tlačí se do útoku.
16
Hosté vše rozehráli nakrátko, Turan poslal míč do vápna, kde byl JOSÉ GIMÉNEZ, který svou střelou nedal Tytońovi šanci na zákrok!
15
Siqueira si udělal útočný výlet, kdy jeho následný centr odvrátil domácí obránce na roh.
14
Suárez vyslal na Jonathase daleký pas, který v životě domácí útočník nemohl dohnat. Míč končí v zámezí.
13
Domácí hráči zakládají útok postupnou kombinací na vlastní polovině.
13
Ofsajd Ardy Turana zastavuje útok hostů.
12
Hra Atlética Madrid zatím není tak výrazná, jako domácího Elche. Domácí hráči okamžitě po ztrátě balónů napadají rozehrávku soupeře, což dělá hostům značné problémy.
11
Jonathas po autovém vhazování povalil ve velkém vápně Godina a rozhodčí tak ukončuje domácí útok.
10
To by ovšem hosté museli umět přihrát přesně. Do útoku opět jdou domácí borci.
9
Musquera byl povalen k zemi, rozhodčí zůstává němí a tak dopředu mohou hosté.
8
Mandžukič se málem dostal do zakončení, ale v důležitém okamžiku ho odzbrojil Lomban.
7
Nyní už u míče hráči Atlética, kteří kombinují na polovině hrací plochy.
6
Domácí hráči zatím sympaticky útočí, ale jejich snaha si zatím nepotykala s přesností.
5
Diego Simeone tak jak ho známe diriguje svůj tým od úvodních minut od postranní čáry.
4
Koke to zkoušel po levé straně, kde proti dvou obráncům neměl velkou šanci na úspěch.
3
S rohovým kopem si obrana Atlética poradila a navíc jeden domácí hráč se provinil proti pravidlům, čímž daroval míč hostům.
2
Nakonec z toho bude roh pro domácí celek.
2
Domácí kombinují na útočné polovině.
2
Arda Turan se dostal k zakončení ale s tím Tytoń neměl moc práce.
1
Po útočném faulu jednoho domácího hráče se k míči poprvé dostanou hráči Atlética.
1
Domácí hráči na nic nečekají a hned se hrnou do útoku.
1
O rozehrání dnešního zápasu se ujali domácí hráči, kteří vyhráli volbu míče.
1
Domácí hráči jsou oděni do svých bílo-zelených dresů a hráči Atlética ve svých proužkovaných červenobílých dresech s modrý doplňky.
Hráči již nastupují na hrací plochu.
Nyní na hrací ploše probíhá rozcvička obou mužstev.

Elche CF: Tytoń – Dam. Suárez, Lombán, Pelegrín, Cisma – Adrián González, Mosquera, Fajr, Rodríguez – Jonathas, C. Herrera.
Náhradníci: Albacar, Ángel, Coro, Giménez Candela, Ñíguez, Pašalić.

Atlético Madrid: Moyà – Torres Juanfran, Giménez, Godín, Siqueira – Gabi, Mendes, Koke, Turan – Mandžukić, Griezmann.
Náhradníci: Oblak – Gámez, Ñíguez, Raúl García, C. Rodríguez, M. Suárez..
Už jsou známé úvodní sestavy obou týmu pojďme si je prohlédnout.
Dobrý den ještě jednou Vás vítám u dnešního zápasu pojďme si představit oba dnešní aktéry.

Elche CF – domácí tým se nachází na předposledním místě španělské nejvyšší ligy se ziskem pouhých 10 bodů a skóre 10:27. Poslední zápas domácí prohráli s Realem Sociedad 3:0.

Atlético Madrid – hosté jsou na tom rozhodné lépe. Madridský celek se nachází na třetím místě za svým městským rivalem Realem a druhou Barcelonou, na kterou ztrácí pouhé dva body.

Dnení favorit jsou jasné hosté, kteří by měli tuto roli potvrdit.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.