A je dobojováno! Obě dvě mužstva si nakonec spravedlivě rozdělila body mezi sebou. Fotbalovější Elche navíc jistotu alespoň jednoho bodu získalo až trefou Lombána v nastaveném čase.
Ale nyní nechybělo mnoho, aby se Granada vydala na steč. Na poslední chvíli ale od možné pohromy zachránil svůj tým obránce Andi.
90+2
Elche vycítilo šanci na celkový obrat a pokračuje v aktivní hře.
90+1
Elche právě vstřelilo branku!
Tak Elche se nakonec přece jen dočkává zaslouženého srovnání, a to navíc v nastaveném čase! Centr ze standardní situace našel ve vápně přesně DAVIDA LOMBÁNA, kterému stačilo pouze správně nastavit nohu a už se mohl společně se spoluhráči radovat z cenného vyrovnání!
90
Rozhodčí Iglesias přidá 3 minuty nad rámec řádné hrací doby.
89
Karetní mariáš se nám na konci zápasu rozjíždí ve velkém. Dalším karbaníkem je Pedro Mosquera z Elche.
88
Yuste zastavil útočnou akci Elche pouze za cenu faulu, za který byl odměněn žlutou kartou.
88
Granada hraje co potřebuje a i ubíhající čas hraje v její prospěch.
86
Albacar tvrdě zajel do soupeře na jeho polovině a vyfasoval tak žlutou kartu.
85
Granada dostal po vstřelené brance novou krev do žil a pokračuje v aktivní hře.
83
Elche dělá poslední změnu v sestavě. Do hry jde Herrera, dolů naopak Rodrigues.
82
Granada právě vstřelila branku!
Tak nakonec Granada protrhla gólový účet tohoto utkání! FRAN RICO se po přihrávce od Isaaca dostal do střelecké pozice, a přestože pálil z těžkého úhlu, tak se mu nakonec podařilo propálil vybíhajícího gólmana Tytoně.
80
Jonathan se dostal ve vápně k centru. Jeho hlavička ale gólové parametry opravdu neměla, míč pomalu doplachtil mimo hrací plochu.
78
Míč se sice zatřepotal v síti Elche, ale ani nyní nebyl z důvodu faulu uznán.
77
Ve vápně Elche to před blížícím se rohovým kopem opět pořádně jiskří.
76
Odpracováno má již dnes Rochina, na pažit přichází Márquez.
75
Ani dva další centry v rychlém sledu nenašly správného adresáta ve vápně Granady.
74
Elche začíná postupně stupňovat svůj tlak.
73
Brankář Fernández si pohlídal centr do šestnáctky a vyboxoval ho svými rukavicemi do bezpečí.
72
Další zdvižený praporek, signalizující ofsajd, zastavil El Arabiho.
71
Elche mění útočníky. Místo Cora přijde na hřiště Giménez.
71
Dnešní utkání sleduje v hledišti 20025 diváků.
70
Isaac docílil branky, ale bohužel pro jeho tým to bylo z ofsajdového postavení.
68
Jonathas si v souboji počínal nedovoleně a u balonu je tak Granada.
66
Domácí zkoušeli projít kombinací na jeden dotek, ale poslední nejdůležitější přihrávka se Jonathasovi nepovedla.
65
Elche začíná přejímat iniciativu do svých rukou a obrana Granady má tak opět co dělat, aby nepouštěla soupeře do šancí.
63
Další střídání u hostů. Yuste nahradí na hřišti Iturru.
62
Centr do vápna Granady byl příliš dlouhý a balon tak nakonec přelétl všechny hráče a skončil až v zámezí.
61
Po faulu na Cora bude zahrávat Elche volný přímý kop ze zajímavé pozice.
60
První změna na straně Elche. Pasalič opouští pažit, na který přichází Víctor.
59
Piti dostal z levé strany přes brankáře Tytoně míč až do vápna, kde nechybělo mnoho, aby se jeden ze dvou hráčů Granady ve vápně dostal k volnému balonu a uklidil ho do prázdné branky!
58
Karetní mariáš pokračuje. Rodrigues si nebral servítky a ze zadu skolil soupeře.
57
Granada nadále pokračuje v aktivní hře a diktuje tempo hry.
55
A máme tu další žlutý kartónek. Rochina si přitáhl nedovoleně soupeře za dres k sobě.
54
Dalším žlutým hříšníkem je hostující Fran Rico.
53
S centrem do šestnáctky si obrana Granady bez potíží poradila.
52
Elche bude zahrávat rohový kop.
51
Granada do druhé půle vstoupila velmi aktivně.
49
Rico to zkusil přímo a nechybělo mnoho, aby uspěl! Jeho střela se totiž nádherně zakroutila do branky, kde ale brankář Tytoň parádním skokem vytěsnil jeho pokus mim svoji svatyni.
48
Suárez uviděl za svůj nedovolený zákrok žlutou kartu.
48
Granada bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
47
Rochinův centr z pravé strany byl sice velmi prudký, ale přesto ho dokázal stoper Roco v pohodě hlavou odklidit.
46
Změna na straně Granady. Do druhé půle již nezasáhne Sissoko, nahradí ho Foulquier.
46
Elche bylo v první půli aktivnějším týmem na hřišti a vypracovali si tak i několik brankových příležitostí, z nichž ale ani jednu nepřetavilo v gól. Granada zatím spíše vyčkává, přesto i ona měla nějaké příležitosti. Šance na vítězství pro obě dvě mužstva jsou přibližně rovnocenné.
Druhý poločas začne přibližně v 0:01.
45+1
45
Závar před brankou Elche vyřešil až jeden z domácích obránců, který odpálil míč do bezpečí.
43
Velká příležitost pro Elche! Centr od rohového praporku se dostal ke zcela volnému Enzo Andimu, který z blízkosti přepálil nepochopitelně branku Granady!
42
Pěknou ránu Jonathase z pravé strany vytěsnil gólman Fernández konečky svými prstů na rohový kop.
41
El Arabi zatáhl za záchranou brzdu a zastavil hrozící nebezpečí již v okolí půlicí lajny za cenu faulu.
40
Piti proti přesile neuspěl a nakonec přišel u lajny o balon.
38
Rodrigues byl přistižen v ofsajdu a akce Elche tak neměla dlouhého trvání.
37
Obránci Elche si aktuálně přihrávají míč mezi sebou na své polovině.
36
Brankář Tytoň to udělal výborně a v pravý čas vyběhl mimo své vápno, aby efektivní rybičkou odklidil balon před El Arabim, který by se jinak řítil sám na jeho svatyni.
35
Gonzalez to zkusil z dálky. Jeho pokus ale ohrozil pouze fanoušky na tribuně.
33
Granada následně kopala rohový kop, ale s ním si domácí obránci poradili.
31
A nečekaně mohlo udeřit i na druhé straně! Dlouhý nákop do vápna propadl až ke zcela volnému El Arabimu, jehož lob gólman Tytoň odhadl a konečky prstů ho vyrazil. Nicméně útočník Granady se dostal následně k balonu opět a mířil do poloprázdné branky Elche, kterou ale na poslední chvíli zaplnil obránce Albacar, který bleskurychlým skluzem zachránil svůj tým od branky!
30
A začínám se na hřišti trochu přiostřovat. Kapitáni obou týmů se pustili do sebe, sudí Iglesias řeší vše zatím domluvou.
29
Domácí nadále diktují tempo hry a hledají skulinku, kudy se dostat k brance soupeře.
28
Elche je opět u balonu a může založit další akci.
27
A mohlo to být 1:0! Rodrigues nabral ohromnou rychlost a pláchl hned čtveřici obránců soupeře. V tváří tvář gólmanovi Fernádezovi ale selhal, protože mu z blízkosti pouze vyprášil rukavice!
27
Elche se ubránilo a může vyrazit na steč.
27
Rochinův centr z levé strany byl sražen na rohový kop.
26
Pasalič zkusil přenést hru na druhou stranu, ale Albacar těžký míč nedokázal zkrotit na hrací ploše.
25
Obránce Nyom se rval kupředu, ale nakonec mu utekl míč do zámezí.
24
Granada se snaží hrozit z rychlý protiútoků, ale zatím se jí to příliš nedaří.
23
Na centru do vápna si v pohodě smlsl gólman Granady Fernández.
22
Elche pokračuje v aktivní hře a nyní bude zahrávat rohový kop.
21
Suarezova střela nebyl vůbec špatná. Míč prolétl těsně vedle levé tyče branky Elche.
20
Elche bude zahrávat standardní situaci ze zajímavé pozice.
19
Isaac se po souboji skácel k zemi, ale sudí nechává pokračovat ve hře.
18
A Granada náhle zahrozila. Isaac dostal prostor a navedl si míč ke středu před vápno a náhle vypustil střelu, která jen těsně minule svatyni Elche.
16
Hosté vyrazili kupředu, ale jejich rychlý brejk skončil neúspěšně hned za půlicí lajnou.
16
Elche výborně presuje a jeho soupeř má velký problém s rozehrávkou.
15
Granada v posledních minutách myslí především na defenzívu a brání v hlubokém obranném bloku.
14
Domácí mají opět kulatý nesmysl na svých kopačkách a vymýšlejí, jak s ním naložit.
13
Granada je u balonu, ale její přechodová fáze je prozatím žalostná.
12
Jonathas si výborně vyskočil na centrovaný míč, ale hlavou poslal balon pouze vedle branky.
12
Další rohový kop pro Elche.
12
Elche má v posledních minutách více ze hry a jeho protivník se s obtížemi brání.
11
Další centr od rohového praporku vyboxoval gólman Fernandez svými rukavicemi do bezpečí.
10
Centr ze standardní situace odvrátila obrana Granady na rohový kop.
9
S centrem do rohového praporku si obrana Granady poradila.
8
Tečovaná střela z velké dálky pořádně vystrašila gólmana Fernandeze, jenž raději rukavicí poslal míč bezpečně do zámezí.
7
Ittura si nebral servítky a tvrdým skluzem poslal soupeře k zemi. Žlutá karta je tak zcela oprávněná.
6
Elche v poklidu kombinuje na své polovině a vyčkává na svoji šanci.
5
Elche se sice teprve nyní na delší chvilkou dočkalo k balonu, ale hned zahrozilo. Prudký centr z pravé strany našel nabíhajícího Jonathase, který hlavičkoval z dobré pozice pouze do jednoho z obránců Granady.
4
Hostující Sissoko si v rozehrávce vypomáhá přihrávkou až ke gólmanovi Fernandezovi.
3
Granada je u balonu, ale její kombinace zatím odehrává pouze v blízkosti půlicí čáry.
2
Začátek zápasu je zatím od obou mužstev velmi opatrný.
1
Obránce Lomban šel do souboje halva nehlava a střetu s protihráčem je nyní trochu otřesen.
1

Elche CF: Tytoń – D. Suárez, Lombán, Roco, Albacar – G. Rodrigues, Pašalič, Mosquera, Adrián González Morales – Coro, Jonathas.
Náhradníci: M. Herrera – Ángel, Cisma, Víctor, Fajr, C. Herrera, Giménez Candela.

Granada: R. Fernández – Nyom, Babin, Murillo, A. Sissoko – Rochina, Iturra, F. Rico, Piti – Isaac, El Arabi.
Náhradníci: Olazábal – Maínz, Foulquier, Yuste, J. Márquez, Machís.

Rozhodčí: I. Iglesias – A. Costoya, J. Gallego..
Hráči jsou připraveni na hrací ploše. Dnešní utkání za malý okamžik začne.

Granada

Na rozdíl od svého dnešního soupeře vstoupili hráči Granady do nové sezóny lépe a v prvním kole porazili Deportivo La Coruňa 2:1, když po poločase sice prohrávali, ale ve druhé půle dvěma góly nepříznivé skóre otočili a dokráčeli k prvnímu vítězství. O góly se podělili Rochina a Babin.
Elche

Domácí měli v 1. kole velice těžký los, když narazili na giganta z Barcelony a na Nou Campu svému soupeři podlehli poměrem 0:3, ačkoliv hrála Barcelona od 43. minuty bez vyloučeného Mascherana.
Krásný dobrý nedělní den. Prestižní španělská Primera Division dnes pokračuje čtyřmi zápasy druhého kola, mezi kterými najdeme i duel Elche a Granady. Úvodní výkop je naplánován na 23. hodinu večerní.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 23:00.