To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou.
Statistiky

Držení míče: 41 % : 59 %
Střely celkem: 10:13
Střely na branku: 3:4
Rohy: 4:4
Fauly: 20:12
Utkání je u konce a body zůstávají domácímu Espanyolu. San Sebastian sice ve druhém poločasu zlepšil svůj výkon, nedokázal si však vytvořit gólové šance. Nejblíže byl vyrovnání Gaztañaga, jeho volej ale prolétl nad břevnem. A tak v závěru přišla gólová pojistka domácích, v nastaveném čase se trefil Stuani. Espanyol tak vyhrál 2:0 a do tabulky si připsal velice cenné body.
90+3
90+3
Jak to tak vypadá, tak hosté už pouze rozehrají a bude odpískán konec zápasu.
90+2
Espanyol právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto! Hosté už otevřeli obranu, po levé straně unikl Montañés, nacentroval na nabíhajícího CHRISTIANA STUANIHO a ten zblízka dopravil míč do odkryté části brány.
90+1
Od vlastní branky bude odkopávat gólman Casilla a určitě ušetří několik vteřin.
90
Budou se nastavovat tři minuty.
89
Závěrečná změna domácího týmu. Sergio García odchází za potlesku tribun na lavičku, poslední okamžiky utkání si zahraje Eric Bailly.
88
Na druhé straně mohli rozhodnout Montañés se Stuanim, nedokázali se ale zblízka prosadit a Stuaniho křížná střela po zemi skončila mimo.
87
Domácí gólman si teď oddechl, protože bomba z voleje, kterou zpoza vápna vyslal Gaztañaga, skončila jen těsně nad!
86
Vzápětí musel Diego Colotto hasit faulem rodící se protiakci a dostal žlutou kartu.
86
Domácí měli k dispozici přímý kop z pravého křídla, centr mířil na Colotta, ten byl ale velice dobře bráněn a k pořádné hlavičce se nedostal.
85
Stuani vystihl chybnou rozehrávku hostů, řítil se na branku San Sebastianu a Zubirakai musel hodně zasprintovat, aby byl u míče dříve a odkopl do zámezí!
84
Hosté už tlačí všechno kupředu, byť jsou pak akce mnohdy tak trochu na náhodu.
82
Zprava centroval Zaldúa, jeho pas se stal kořistí domácí obrany, která odhlavičkovala mimo šestnáctku. Následná střela Castra skončila zcela mimo.
81
Je tu poslední desetiminutovka utkání!
80
García nedokázal u hranice pokutového území zpracovat neposedný míč a tak už dopředu pospíchají hráči San Sebastianu.
79
Zaldúa spěchal na pravé straně za míčem, hodlal odcentrovat, dobrý zákrok vracejícího hráče však znamenal, že z toho nebude ani rohový kop.
77
Hosté neuspěli ani s dlouhým nákopem do pokutového území, Casilla včas vyběhl a míč lapil.
76
O technickou ránu se pokusil hostující Agirretxe, nemyslel to zle, jenže Casilla na střelu dobře viděl a měl čas se připravit.
74
Přímý kop pro hosty, Vázquez s rozhodnutím sudího ale nic neudělá.
72
Změnu udělali i domácí. Odešel Víctor Álvarez, zbytek utkání si zahraje Paco Montañés.
70
Hosté vystřídali, Alfredh Finnbogason nahradil Xabiho Prieta.
70
Nízký centr se odrážel od nohou asi tří hráčů, nakonec jej domácí dokázali odkopnout na autové vhazování.
69
Hostující Vela je opět na zemi a opět kvůli faulu. Nyní si na něj vyšlápl Álvaro González a i on dostal žlutou kartu.
68
Na lavičce San Sebastianu se chystá poslední střídání, do dresu se obléká Finnbogason.
67
Dlouho předlouho se hosté chystali k rozehrání přímého kopu a k ničemu to nevedlo... Rána Íñiga Martíneze šla vedle Casillovy brány.
65
Další žlutá karta. Za skluz na Velu si ji vysloužil domácí Víctor Sánchez.
63
Je to tu, trávník opustil Felipe Caicedo, místo něj nastoupil Christian Stuani.
62
Střídání chystá i Espanyol.
61
Střídání San Sebastianu, odstoupil Sergio Canales, novou tváří se stal Gonzalo Castro.
61
Na druhé straně přišla zpětná přihrávka z levé strany na nabíhajícího Garcíu, jeho prudká rána z první byla na poslední chvíli zastavena obranou. Zubirakai nemusel zasahovat.
60
Akce Vely po pravé straně nepřinesla úspěch, přesto zůstávají hosté u míče.
58
A ten si poté obrana San Sebastianu pohlídala. Takže jediným stínem faulu byla nakonec žlutá karta.
57
K přímému kopu se postavil García, chtěl podstřelit zeď, ta srazila míč na roh.
56
Mikel González před vápnem stáhl unikajícího Álvareze a zcela po zásluze si prohlédl žlutou kartu.
55
Vela sice ustál souboj s Cañasem a dostal se i ke střele, jenže to byla pouze slabá rána, která nemohla Casillu nikterak ohrozit.
53
Ojoj, tohle by mohlo hosty mrzet. Po centru z pravého křídla se míč dostal ke zcela volnému Martínezovi, jenže jeho střela pravačkou skončila vysoko nad brankou.
51
Další žlutá karta, tentokrát pro hostující barvy, dostal ji Jon Gaztañaga.
50
A o pár vteřin opět u Casilly. Ten s tím měl docela problém, protože tvrdá Agirretxeova rána mu vypadla z rukavic a zasahovat musela obrana Espanyolu.
50
Velův centr ale nic extra nepřinesl, míč se velice rychle ocitl u Zubirakaie.
49
Hosté vstoupili do druhé půle o mnoho lépe, než co předváděli v prvním poločasu a vybojovali si rohový kop.
47
Hned v úvodu je tu žlutá karta pro domácího Juana Fuentese.
46
Hosté do druhé půle vystřídali, dnes skončil Alberto de la Bella a místo něj nastoupil Jon Gaztañaga

Fauly: 8:7
Skončila nám první půle a do kabin jdou hráči za stavu 1:0 pro Espanyol Barcelona. Branka padla už v sedmé minutě, kdy si po centru zpracoval ve vápně míč Vázquez a nedal Zubirakaiovi šanci. San Sebastian byl po celou dobu zakřiknutý a mnohdy nechával soupeři mnoho prostoru na zajímavé akce. Dalśí gól už ale nepadl, na to si musíme počkat na druhý poločas.
45+1
45
Rozhodčí přidá jednu minutu.
45
Pěknou ránu vyslal na Zubirakaie García, gólman San Sebastianu musel ještě jednou na zem.
43
S centrem neuspěli ani hosté, bylo to trochu na náhodu a míč tak skončil u Casilly.
41
Na pravé straně se přes Martíneze uvolnil García a posílal centr na zadní tyč. Docela to ale přehnal, míč se stočil do zámezí.
40
Nakonec si mohli oddechnout, přišel totiž nedovolený zákrok na De La Bellu.
39
Domácí se chystají na autové vhazování u pokutového území San Sebastianu, hosté vyhlašují poplach.
37
Nádherná akce domácího týmu. Na jeden dotek se Espanyol propracoval až do vápna, až zakončení Garcíi se hostům podařilo zastavit.
36
Agirretxe byl v útoku zcela osamocen a bylo to jen na něm, aby se uvolnil a případně zakončil. Branku Espanyolu i díky sražené střele neohrozil.
34
Dlouhý pas na Álvareze byl příliš prudký, tohle nešlo stíhat. Přesto si akce vysloužila potlesk domácích fanoušků.
33
Další žlutá karta pro domácí barvy, za zbytečně přehnaný důraz ji dostal Javi López.
32
García si chtěl vymodlit penaltu, rozhodčího ale nepřesvědčil, hra pokračuje.
31
Spíš je to teď o bojovnosti, než o technických finesách, hráči si nedají zadarmo ani kousek trávníku.
29
Caicedo je zpátky ve hře, oba týmy jsou tak kompletní.
28
Trochu se přiostřilo a sudí se rozhodl konat. Za faul na Velu dostal žlutou kartu domácí José Alberto Cañas.
28
Caicedo je v péči lékařů, pád po zákroku De La Belly byl opravdu tvrdý.
27
Na trávníku zůstává ležet domácí Caicedo a drží se za pravé rameno.
25
Faul Bergary na Garcíu, kterého si přidržel a ještě přidal ránu loktem.
23
Tohle je pro domácí škoda, měli skvěle rozjetou rychlou akci, kterou měl zakončit Caicedo, jenže byl v těsném ofsajdu.
21
Ani z něj však nezahřmělo, domácí jdou okamžitě do protiakce.
20
Teď už to vypadalo lépe, Vela hledal centrem Agirretxeho, před ním domácí odvrátili na další rohový kop.
19
Hosté si na přesný střelecký pokus budou muset počkat, neboť nyní jim sudí po centru odpískal útočný faul uvnitř pokutového území.
19
Roh i na druhé straně a to po sražené střele Agirretxeho.
18
Centr dolétl na hranici malého vápna, kde se do něj hlavou opřel Colotto, zamířil ale vysoko nad.
17
Rohový kop pro domácí tým.
16
Domácí jsou zatím zcela jasně lepším týmem. Vydali se do dalšího rychlého útoku, zprava hledal spoluhráče Vázquez, jeho centr skončil v rukavicích hostujícího gólmana.
14
Centr skončil na první tyče, kde stál Prieto a pohodlně odkopl.
14
K přímáku se postavil Vázquez, mířil pod břevno a donutil Zubirakaie k zákroku. Bude následovat roh.
13
A teď bude následovat přímý kop Espanyolu, rozhodčí staví zeď na úroveň pokutového území.
13
Přihrávka Vázqueze mířila na Garcíu, jeho technická rána zpoza vápna byla zblokována.
11
Měli k dispozici roh, jenže rozehrávka nakrátko své ovoce nepřinesla...
10
Domácí se vydávají do dalšího útoku, chtějí využít laufu, do kterého se dostali po vstřelené brance.
9
San Sebastian mohl zareagovat centrem na levou stranu, kde operoval Vela, stál však v ofsajdu, takže vzrušení bylo zbytečné.
8
Pro hosty je to docela rána, takhle brzo inkasovat, je však ještě hromada času na nápravu.
7
Domácí jdou do rychlého vedení! Po levé straně unikl García, prohlédl si situaci a poslal nízký centr do vápna, který se dostal k volnému LUCASI VÁZQUEZOVI, který si jedním dotekem zpracoval a tím druhým propálil Zubirakaie!
6
Caicedo se rozhodl pro kličkovanou mezi třemi protihráči, jednoho zvládl, zbývající dvojice jej o míč obrala.
5
Faul domácího Cañase, ještě z vlastní půlky rozehrává Martínez.
4
Zatím je to hodně opatrné, oba týmy se oťukávají.
3
Po trochu šťastné teči mířil za míčem Canales, měl to k němu ale dále, než domácí González, který také odkopl do bezpečí.
2
První útok domácího týmu skončil ještě před pokutovým územím. Nyní už jdou kupředu hráči San Sebastianu.
1
Hned na konci první minuty přišel dlouhý pas na hostujícího Agirretxeho, ten byl ovšem v ofsajdovém postavení.
1
Výkop měli hráči Espanyolu.
1

Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, Álvaro González, Fuentes – Vázquez, Cañas, V. Sánchez, V. Álvarez – Caicedo, S. García (C).
Náhradníci: Pau – Bailly, Arbilla, Sevilla, Álex, Montañés, Stuani.

Real Sociedad San Sebastian: Zubikarai – Zaldúa, M. González, I. Martínez, de la Bella – Bergara, Zurutuza – Vela, Prieto (C), Canales – Agirretxe.
Náhradníci: Bardají – Ansotegi, Gaztañaga, Granero, Pardo, Finnbogason, Castro.

Rozhodčí: Mario Melero – Diego Barbero, José Martínez.
Hráči jsou připraveni na trávníku, můžeme začít!
Zápas na Estadi Cornellà-El Prat začne v 19 hodin, takže si rozhodně nic neplánujte a sledujte náš přenos. Jste k němu všichni srdečně zváni.

Hlavním sudím tohoto klání bude Mario Melero, kterému budou na pomezí pomáhat Diego Barbero a José Martínez.
Poslední vzájemné duely

V minulé sezóně se dařilo San Sebastianu, ten vyhrál oba vzájemné střely, navíc stejným výsledkem – 2:1. Espanyol tak má soupeři co vracet!
Real Sociedad San Sebastian

Hosté jsou na tom tabulkově o něco hůře, s pěti body jim patří 15. místo. Co se výsledků týká, tým čeká na výhru od druhého kola, kdy porazil Real Madrid. Od té doby zaznamenal dvě porážky a dvě remízy. Jedna z nich přišla minulý týden na domácím trávníku proti Valencii, zápas skončil 1:1. Valencia vedla od 15. minuty po trefě Gila, ještě před přestávkou ale srovnal Canales.

Espanyol Barcelona

Domácím zatím patří po šesti odehraných kolech 13. příčka tabulky se šesti body. Pět z nich získal v posledních třech kolech, v tom posledním remizoval v Córdobě 0:0 a to po zcela bezkrevném výkonu, který si případnou výhru ani nezasluhoval.

Espanyol – Sevilla 1:2
Valencia – Espanyol 3:1
Espanyol – Málaga 2:2
Espanyol – Getafe 2:0
Córdoba – Espanyol 0:0
Dobrý podvečer u španělské Primera División. Ta má na programu své 7. kolo a v jeho rámci i duel mezi týmy Espanyol Barcelona a Real Sociedad San Sebastian.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.