To je ode mě z tohoto zápasu vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Je dobojováno! Málaga se dostala ve druhém poločase brzy do vedení a kromě šance Bebého pak hosty už k ničemu nepustila. V 84. minutě ještě pojistil výhru domácích střídající Amrabat.
90+2
90+2
V poslední minutě nastavení ještě domácí zahrávali roh, ale z rozehrávky nakrátko už nevyplynulo žádné nebezpečí.
90
Rozhodčí nastavuje pouhé dvě minuty. Zápas už se jen dohrává.
88
Na Estadio La Rosaleda už se slaví. Málaga kontroluje závěr zápasu a drží míč na útočné polovině.
86
Žlutou kartu dostává Bébé (Córdoba CF).
86
Domácí mohli zvýšit už na 3:0, ale Luis Alberto trefil na konci rychlého protiútoku jen boční síť Saizarovy brány.
84
Málaga právě vstřelila branku!
Zdá se, že o vítězi je rozhodnuto! NORDIN AMRABAT si naběhl z levé strany na hranici vápna a přízemní střelou na bližší tyč překonává Saizara.
83
Žlutou kartu dostává Florin Andone (Córdoba CF).
82
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází García Sánchez Samuel, přichází Recio.
81
Horta se opřel do míče z více než dvaceti metrů a jeho tvrdá rána končí na břevně hostující brány!
79
Hosté na útočné polovině dlouho nevydrželi a odkopávat bude brankář Kameni.
78
Centrovaný míč byl hlavou prodloužen na nabíhajícího Amrabata, který stál podle rozhodčích v ofsajdu. Opakovaný záběr prokázal, že se o ofsajd v žádném případě nejednalo.
77
Centrovaný míč byl protečován na zadní tyč, u níž zaúřadovala hostující obrana.
76
První rohový kop Málagy v dnešním zápase.
76
V útoku je však opět Málaga, která kombinuje na polovině soupeře.
75
Camacho rozehrál standardní situaci. Centrovaný míč skončil jen u jednoho z hostujících hráčů.
74
Domácí v těchto minutách kontrolují hru. Málaze stačí držet balón na útočné polovině a nikam nespěchat.
73
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanmi, přichází Nordin Amrabat.
72
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Delgado Luso, přichází Eduard Campabadal.
70
Andone se po centru z pravé strany dostal ve vápně k hlavičce, ta však postrádala potřebnou razanci a Kameni míč bez potíží zastavil.
68
Domácí se zlobí, jelikož se podle nich měl pískat faul na Rosalese, ale rozhodčí neposoudil souboj u rohového praporku jako nedovolený.
67
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Fede Vico, přichází Fausto Rossi.
64
Hosté opět útočí. Ke střele se tentokrát dostal García, ale jeho pokus šel mimo bránu.
63
Velká šance hostů! Bebé dostal přihrávku do volného prostoru ve vápně a z jedenácti metrů překonal přízemní střelou Kameniho, kterého však zastoupil Weligton!
61
Souboj o míč u rohového praporku na obranné polovině Málagy nakonec dopadl lépe pro domácí, kteří uhánějí s míčem dopředu.
60
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Luis Alberto.
59
Darderova šajtle zpoza vápna se kroutila hodně vedle brány.
57
Po faulu hostujícího týmu se rozehrávky ujala Málaga, která se na útočné polovině snaží něco vymyslet s míčem.
55
Hosté se dostali k rohovému kopu, ale obrana Málagy si s centrovaným míče bez potíží poradila.
53
Z velké dálky teď zkoušel střílet domácí Darder, ale jeho zakončení chyběla razance.
51
Domácí jsou povzbuzeni vedoucí brankou a nadále se snaží hledat způsoby, jak překonat zahuštěnou obranu Córdoby.
48
Castillejo poslal do vápna krásný oblouček za obranu, za níž si z hranice ofsajdu naběhl JUANMI, který jen lehce usměrnil míč na zadní tyč a vyběhnuvší Saizar neměl šanci. Hosté marně reklamovali ofsajd.
46
Střídání v týmu Córdoba CF: ze hřiště odchází Patrick Ekeng, přichází Florin Andone.
46
Druhý poločas začne přibližně v 18:00.
Nezáživný první poločas je za námi. Z naprosté nudy vyčnívala jen 27. minutě, do níž se stihly vměstnat dvě jediné velké šance celého poločasu. Boka nejprve nenápadnou střelou trefil tyč hostující brány a následně z rychlého brejku zahrozila Córdoba, ale Ghilase vychytal vyběhnuvší Kameni.
45
45
Samuel teď jen odevzdal míč hostům, když napálil balón do zámezí.
43
Hra pokračuje v zajetých kolejích. Hosté jsou zataženi na své polovině a Málaga si s míčem neví rady.
40
Samuel to teď zkusil individuálně a hezky se vyhnul dvěma protihráčům. Poté však napálil míč jen vedle vzdálenější tyče Saizarovy brány.
39
Málaga drží míč, ale její postupný útok stále nikam nevede.
37
Jenže Castillejo nevyřešil přečíslení dobře, když poslal do vápna něco mezi střelou a přihrávkou. Saizar se dostal k balónu a vyrazil ho před sebe.
36
Rohový kop hostujícího týmu dopadl katastrofálně a domácí se ženou v přečíslení do rychlého brejku.
32
Nakonec z toho byla hlavička Samuela, který ale poslal míč jen nad bránu.
31
Hosté teď budou čelit velkému nebezpečí! Málaga má k dispozici nepřímý kop uvnitř šestnáctky Córdoby.
29
Z pravé strany teď na druhé straně zahrozil Juanmi, ale jeho rána z úhlu jen proletěla napříč pokutovým územím.
27
Hosté se dostali do rychlého protiútoku a z pravé strany přišla do vápna přihrávka na nabíhajícího Ghilase, ale Kameni včas vyběhl, hodně snížil střelecký úhel a vytěsnil míč na roh.
27
Bokova nenápadná střela z dvaceti metrů nakonec končí na tyči hostující brány!
26
Juanmi mohl nebezpečně pálit z hranice vápna, ale trefil jen jednoho z obránců, který stál na penaltovém puntíku.
24
Samuel posunul patičkou míč Rosalesovi, který tvrdě vystřelil, ale jeho rána z dvaceti metrů se kroutila vedle vzdálenější tyče.
23
Camacho zkusil aspoň vystřelit zpoza vápna, ale jeho slabý střelecký pokus mířil jen přímo na brankáře.
22
Hosté se soustředí na dobře zformovanou obranu, s čímž si zatím Málaga neví rady. Výsledkem je neefektivní časté držení míče v podání domácích a absence jakýchkoliv gólových šancí.
19
Juanmi si nabíhal pro vysokou přihrávku za obranu, ale u míče byl první brankář Saizar.
18
Jenže dlouhé míče do vápna zatím hostující obraně potíže nedělají. Córdoba teď navíc nějakou dobu držela míč na útočné polovině, ale nic zajímavého z toho nevzešlo.
15
Domácí začínají mít herní převahu. Obrana Córdoby se musí ve vlastní šestnáctce stále častěji vypořádávat s centrovanými míči.
14
Volný přímý kop v podání Málagy. Centrovaný míč si ve vápně zpracoval jeden z domácích, ale obránci ho následně nepustili ke střele.
12
Domácí se teď narážečkou snažili dostat až do vápna, ale hostující obrana byla pozorná.
11
Po Camachově faulu budou rozehrávat hosté. Zatím jsme neviděli žádnou střelu na bránu.
9
Boka se dostal k balónu u zadní čáry, odkud tvrdě vypálil a míč jen neškodně proletěl napříč pokutovým územím Córdoby.
8
Málaga měla k dispozici standardku od postranní čáry. Centrovaný míč doletěl až k brankáři Saizarovi, který ho bez potíží chytil.
7
Castillejo přenechal míč Darderovi, který několik metrů před vápnem zkoušel střílet, ale napálil jen jednoho z protihráčů.
5
Bebé teď zkusil vystřelit z velké dálky, ale střela mu vůbec nesedla a balón letěl hodně mimo bránu.
3
V úvodních minutách je k vidění boj o míč ve středu hřiště. Celkem aktivní jsou zatím hosté, kteří jsou více na balónu, ale na první útočnou akci čekáme.
1

Málaga CF: Kameni – Rosales, Angeleri, Weligton (C), Boka – Camacho, Darder – Samuel, Horta, Castillejo – Juanmi.
Náhradníci: Ochoa – Alberto, Amrabat, Duda, Recio, Miguel Torres, Tissone.

Córdoba CF: Saizar (C) – Luso, Pantić, Crespo, Vico – Krhin, Ekeng – Zuculini, García, Bébé – Ghilas.
Náhradníci: Carlos – Campabadal, Andone, Cartabia, Fidel, Abel, Rossi.

Rozhodčí: José González – José Sánchez, Ignacio Rubio.
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Ve 27. kole španělské Primera División přivítá sedmá Málaga na svém stadionu poslední Córdobu. Domácí se po překvapivé výhře v Barceloně a následném vítězství nad Getafe nepředstavili v dobré světle na hřišti předposlední Granady, kde zaslouženě prohráli. Dnes mohou špatný výkon z minulého kola napravit doma proti ještě většímu outsiderovi. Córdoba je v tabulce až na úplně posledním místě se sedmibodovou ztrátou na nesestupové pozice a má mizernou formu, což značí sedm ligových porážek v řadě. Hosté naposledy v lize vyhráli 12. ledna, kdy získali tři body díky výhře 1:0 na hřišti Vallecana. Povede se jim dnes na hřišti Málagy konečně opět bodovat, nebo se jejich krize ještě o něco prohloubí?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.