53% Držení míče 47%
17 Střely celkem 8
3 Na branku 5
4 Rohy 3
Ale ani tento rohový kop se Granadě nepovedl a ti tak odjíždějí po dnešku s prázdným počtem bodů. Přitom to byli právě oni, kdo šli do vedení již v první minutě po brance El Arabiho. To bylo z jejich strany zároveň ale asi vše, protože zbývajících 90. minut si nedokázali vypracovat větší šanci a Málaga po zásluze otočila stav utkání. O vyrovnávací branku se postaral po chybě brankáře Roberta bijec do vápna Roque Santa Cruz a následně i přes vyloučení Angeleriho domácí provedli obrat, když rozhodující penaltu nekompromisně proměnil obránce Antunes.
90+6
90+6
Rohový kop bude v závěru utkání kopat hostující Granada.
90+5
Sudí utkání Carlos Velasco dostal pokyn od pomezního a vylučuje trenéra domácích.
90+4
Ještě jeden odkop do autu v podání domácího Antunese.
90+4
Poslední minuta utkání. Málaga se brání na své půlce.
90+3
Iturra si koledoval, jednu žlutou kartu už totiž má a po tomto faulu na Recia mohla přiletět i druhá.
90+2
Castillejo nedokázal nákop zužitkovat a tak jej pouští pouze za svá záda do autu, kde si bere kulatý nesmysl hráč Granady.
90+2
Muž s číslem 1 na zádech si staví míč k odkopu.
90+1
Ten poslal načechraně před bránu, kde si El Arabi vyšlápl na brankáře Kameniho. Ošklivý zákrok a nebezpečná hra je potrestána žlutou kartou.
90+1
Rico si staví míč k exekuci přímého volného kopu z hranice 25 metrů.
90
4 minuty navíc budou přidány nad rámec řádné hrací doby.
90
Novic na hřišti J. Márquez už se na to nemohl dívat, a proto se odhodlal k ráně z hranice 25 metrů. Z těžké pozice však mířil hodně nepřesně a hra bude pokračovat pouze odkopem od Kameniho svatyně.
90
Poslední minuta řádné hrací doby utkání je tady.
89
Za pomocí dlouhých odkopů se nyní brání ekipa domácích. Nikdo jim však na to nemůže říct ani popel, neboť vedou 2:1 a hrají o jednoho člověka v poli méně.
88
Nepřesný centr na straně druhé, Darder se tak raději stahuje, aby pomohl spoluhráčům při výkopu brankáře Roberta.
88
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Allan Nyom, přichází Javi Márquez.
87
Rico následně od praporku rozehrál, ale obran Málagy tentokráte brankáře Kameniho podržela a míč do svého malého vápna nepustila.
86
U míče se objevil na hranic 11 metrů Murillo. Ten se z pravé strany nikým nehlídaný postaral o ránu z voleje, kterou brankář Kameni musel skvělým zákrokem vytáhnout před sebe, kde zaskočená obrana odkopla míč na rohový kop.
85
Granada se nadechuje k závěrečnému tlaku. Rozehrávka od stoperů směřuje především do stran na křídla.
84
Souboj ve středu pole o každý míč je nyní k vidění na stadionu La Rosaleda.
83
Kameni se postará o odkop po jednom z ofsajdů hostů. Do konce utkání zbývá ještě cca 10 minut, dokáže Granada srovnat stav?
83
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Roque Santa Cruz, přichází Recio.
82
Granada čelila dalšímu útoku ze strany domácích, pobídka na Santa Cruze ovšem nebyla z kategorie přesných a a končí za bránou. Hra bude pokračovat odkopem od svatyně Granady.
80
Málaga právě vstřelila branku!
VITORINO ANTUNES posílá brankáře Roberta na druhou stranu a z hranice 16 metrů se už levačkou nemýlí. Domácí i v deseti lidech otáčejí stav utkání na 2:1!
79
Castillejo napálil ruku Iturry, který i přes velké protesty směrem k hlavnímu sudímu zaviňuje penaltu.
79
Pěkný brejk v podání Málagy je na světě. A je z toho penalta pro domácí!
78
Granadští tlačí soupeře, zatím ale jen v držení míče. Zformovaná obrana Málagy je ke střele v početní nevýhodě nepustila.
77
Hráči v červenobílém zatím příliš ze své výhody nevytěžili, po jedné ze ztrát míče navíc takticky faulují. Provinil se Foulquier.
76
Přesně tak to taky je. Hosté převzali iniciativu utkání a nyní za pomocí krátkých přihrávek drží otěže zápasu.
75
Situace na bojišti se tak rázem mění. Granada je na koni a posledních 15 minut + případné nastavení se pro Málagu nepříjemně prodlouží.
74
Byl to Rico, jenž si postavil míč a krátkým rozběhem chtěl překopnout obranný val před ním. Ale to se mu nepodařilo a obrana domácích se brání i za pomocí dlouhého odkopu.
74
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Ricardo Horta, přichází Miguel Torres.
73
Granada nyní bude zahrávat nebezpečný přímý kop z hranice 17 metrů! Kameni si staví zeď a diváci na stadioně v nervozitě trnou.
72
Angeleri vyfasoval červenou kartu za svůj faul na unikajícího Isaaca.
72
Santa Cruz nedokázal dostihnout dlouhý míč, který letěl do velkého vápna Granady.
71
Hráči v modrobílém drží kulatý nesmysl na své straně.
71
Podle všeho byl Santa Cruz v ofsajdu a nemůže se tak dále zapojit do rozjeté akce.
70
Granada raději pouze odkopává. Z jejich strany to není ono a koledují si možná i o další branku.
69
Sanchez se cítí být otřesen poté, co schytal v obličeji ruku Foulquiera, ten pokud se nepletu, v první půli za podobný počin obdržel žlutou kartu.
68
Ofsajd a v něm lapen útočník hostů El Arabi.
67
Horta je dnes velmi aktivní, další jeho centr před bránu, který adresáta nenašel.
66
K ráně z uctivé vzdálenosti se odhodlal Darder, bylo to navíc z voleje. zasahovat však brankář Roberto nemusel, protože střela minula cíl o dobrý metr či dva.
65
Míč v zámezí vhazovat bude hráč Málagy Rosales na půlce červenobílých.
63
Kameni musel na zem po přihrávce za obranu v podání Granady.
61
Nyní už ROQUE SANTA CRUZ branku slaví! Byl to Juanmi, jenž si naběhl na Antunesovu přihrávku za obranu, tu ale nedokázal před brankářem Robertem získat. Odražený míč ovšem zachytil již zmíněný bijec, který pak neměl problém jej dopravit do odkryté svatyně hostů. 1:1!
60
Santa Cruz se objevil v první velké šanci Málagy. Na hranici malého vápna z úlu ovšem napálil jen pozorného brankáře Granady, který si připisuje dobrý zákrok.
59
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Jhon Córdoba, přichází Success Ajayi Isaac.
59
Domácí za pomocí krátkých přihrávek drží míč na svých kopačkách. Navíc si mění pozice, takže je pro Granadu těžké zastavit je.
58
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Nordin Amrabat, přichází Samuel Castillejo.
57
Střídání v týmu Granada: ze hřiště odchází Rubén Rochina, přichází Abdoulwahid Sissoko.
57
Hortův roh rozehraný nakrátko nebyl nejlepším řešením, míč posléze končí v zámezí.
56
Horta si naskakoval na centr ze strany, ještě před ním jej ale zasáhl obránce Granady, tudíž následovat bude roh.
55
Střílený centr ze strany v pohodě lapil do svých rukavic brankář domácích Kameni.
55
Málaga ztratila míč v útočné akci a toho využil Iturra, který ihned adresoval přihrávku na své útočníky.
54
O střelu z dálky se pokusil Horta, ta ale byla zablokována soupeřem a i přes protesty za údajnou ruku hra pokračuje dále.
53
Další faul kouskuje hru. Je jím zkušený Santa Curz, jenž si vypomohl v souboji přistrčením.
52
Iturrův centr ze strany zachytil útočník Cordoba, který z voleje vypálil z hranice 15 metrů. Bránu minul a následuje odkop.
51
Horta poslal od praporku dlouhý centr, směřovaný na zadní tyč, ale na brankáře v barvách hostů si nepřišel.
51
Antunesovu pobídku zablokoval Nyom na rohový kop.
50
Iturra i pod tlakem dokázal přesně přihrát a neztratit tak míč. To, co se mu nepovedlo se však podařilo jeho kolegům.
49
Až nyní hodně nepřesně vypálil krajní bek Málagy Rosales. Jeho střela minula levou tyčku Roberta o cca 2-3 metry. Následovat bude odkop.
48
Domácí podle očekávání tlačí soupeře a dostávají se na jeho velké vápno. Zatím ale nevystřelili.
47
Camacho neprošel přes lavinu obránců v červenobílém.
46
Úvod druhé půle podobný jako při začátku utkání. Opět musel Kameni zasahovat, tentokrát proti ráně Rochiny z velkého vápna.

1 Rohy 1
Po první půli jdou radostněji do šaten určitě fotbalisté hostů. Ti totiž vstřelili rychlý gól již v první minutě, střelec El Arabi napálil odražený míč pod břevno a na to už Málaga po zbytek první půle zareagovat nedokázala. Utkání kouskuje množství karet, faulů a nepřesností.
45
45
Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a zkoušeli vykombinovat až k šestnáctce soupeře, bohužel pro ně, zase neúspěšně.
44
Další centr v podání domácích brankář Granady raději vytěsnil na roh.
43
Nepřesná přihrávka v podání domácích končí za bránou. Brankář Robert ose nyní v klidu postará o odkop od své svatyně.
42
Na zemi se válí jeden z hráčů v modrobílém. Antunes však svým počínáním ani penaltu a ani rohový kop nezískal.
41
Hodně nudný je první poločas v podání obou týmů, krom jediné branky z první minuty se skoro nic neudálo.
39
Cruz si naskakoval na hranici penalty po centru ze strany, ale mířil spíš za sebe než na bránu.
38
Další faul je na scéně, tentokrát se provinil hráč s číslem 4 na zádech Rico.
38
Autové vhazování pro hosty. U míče Foulquier.
37
Amrabat vypálil z pravé strany v 16ce hostí, ale znovu jen natrefil nohy obránců před ním.
36
Antunes zakombinoval po pravé straně s Juanmim, přes obranu Granady však neprošli.
35
Ofsajd a v něm uloven velezkušený útočník domácích Santa Cruz. Ten je dnes hodně aktivní.
34
Do rychlého brejku se s Juanmim hnal Horta, jehož přízemní střela z dvaceti metrů v brance neskončila.
33
První rohový kop utkání je tady. Kope jej El Arabi, ale ve vápně Málagy nenašel nikoho ze svých kolegů.
32
Rohový kop si vysloužila ekipa hostů po odkopu Sancheze.
31
Rosalesův centr byl odvrácen pozornou obranou hostí.
30
Na svojí půlce jsou uzavřeni granadští fotbalisté. Ti tentokrát museli čelit sérii centrů do jejich vápna, ale Cruz z hranice vápna napálil jen nohy obránce.
29
Córdoba napadal domácího brankáře při rozehrávce, ten si s ním hravě poradil.
28
Hosté se opět ubránili pokusu Málagy o nějakou rychlou akci.
27
Modrobílí se pokoušejí dostat znovu na nulu. Jsou to právě oni, kdož udávají taktovku utkání, ale na nějakou šanci si musí ještě počkat.
25
Foulquierova ruka vystřelila do obličeje Horty a po zásluze je tento obránce odměněn žlutou kartou.
25
Cruz zkoušel sklepnout patičkou pod sebe, ovšem tam nenašel nikoho ze svých a o kulatý nesmysl tak přichází.
24
Málaga má v tento moment více ze hry.
23
Santa Cruz vypálil z otočky na hranici velkého vápna, ale jeho ránu vyrazil před sebe obětavým zákrokem jeden z obránců v červenobílém.
21
Piti vidí od sudího utkání žlutou kartu za svůj faul zezadu.
21
Ale nic se nestalo. Nepřesný centr dokázal zachytit pouze brankář hostí Roberto.
20
Juanmi leží na trávníku po přistrčení Iturry. Pro Málagu to znamená standardní situaci z levé strany. Hráč hostí to má také s kartou.
19
Camacho si počínal za hranicí pravidel v souboji o míč. Nabízí tak rozehrávku Granady z hranice 45 metrů.
18
Další z útočných faulů je na světě. Provinil se domácí útočník.
17
Amrabatova přihrávka z pravé strany nenašla správného adresáta ve vápně Granady.
17
Hodně ztrát a nepřesností zbytečně kouskuje hru. Obzvlášť Málaga je vepředu hodně bezzubá.
16
Foulquier se provinil faulem ve středu hřiště.
15
Za svůj teatrální pád vidí Amrabat žlutou kartu.
15
Málaga se cpe dopředu. Nyní zachytili jednu ze špatných rozehrávek hostů, kterou ale nedokázali potrestat.
13
El Arabi rozpoutal rychlý brejk, ale až příliš rychle běžel do volného prostoru také Córdoba, tomu je odpískán ofsajd.
12
Córdoba si pomohl útočným faulem a sudí musel písknout.
11
Modrobílí drží nyní míč na svých kopačkách a zkoušejí s ním něco vymyslet. Obrana Granady je ale dobře zformovaná.
10
Málaga se zatím nemůže dostat do ničeho nebezpečného.
9
Ofsajd tentokrát pozastavuje hru.
8
Amrabat se otočil s míčem na patě a z pravé strany poslal prudký centr před bránu Granady. Tam však nalezl jen připraveného brankáře Roberta.
7
Rochinova přihrávka byla hodně nepřesná a končí za svatyní Kameniho, brankář tmavé pleti se nyní postará o odkop.
7
V souboji dvou dvojek sudí píská faul domácímu Amrabatovi.
6
Piti se cpal kupředu jako při úvodní brance, ale tentokrát neměl dostatečné štěstí. Obránci Malagy mu míč uzmuli.
5
Vhazuje od své poloviny hráč domácích Rosales.
4
Darder se dopustil faulu na půlce hrací plochy.
3
Malaga trochu otřesená po rychlé úvodní brance hledá jistotu na kopačkách za pomocí krátkých přihrávek.
1
Granada právě vstřelila branku!
Tak to úvod jako hrom! Střelu Pitiho z dobrých 20 metrů Kameni ještě vyrazil před sebe, na dorážku z hranice penalty už však dosáhnout nemohl. YOUSSEF EL ARABI napálil míč, který se odrazil od břevna a skončil v síti. 0:1!
1
Po úvodním výkopu domácích následuje aut. Ten bude vhazovat Granada.
1

Málaga CF: Kameni – Rosales, Sergio Sánchez, Angeleri, Antunes – Camacho, Darder – Horta, Juanmi, Amrabat – Santa Cruz.
Náhradníci: Ochoa – Torres, Recio, Duda, Alberto, Juanpi, Castillejo.

Granada: R. Fernández – Nyom, Babin, Murillo, Foulquier – Piti, Iturra, F. Rico, Rochina – El Arabi, Córdoba.
Náhradníci: Olazábal – Maínz, J. Márquez, Pascual, A. Sissoko, Isaac, Nounkeu.

Rozhodčí: Carlos Velasco.
Granada:

Také hosté jsou na tom obdobně jako jejich protivník. Můžeme tedy říci, že dnes se střetnou dva bezgóloví soupeři. Oba spojuje také výhra nad trápícím se Bilbaem 1:0, to byly vůbec jediné 3 venkovní body pro ekipu z Granady, další tři nasbírali při výhře doma nad nováčkem soutěže Deportivem.
Granada poslední dva ligové utkání prohrála a neprochází si tak šťastným obdobím, prohra s Barcelonou 6:0 je další fackou k probrání se. Trenér Joaquín Caparrós bude pro utkání s Málagou postrádat pouze zraněného Larssona; jinak jsou Nazaríes kompletní.
Málaga CF:

Domácí se letos bodově i střelecky trápí. Doposud uhráli na hřištích La Ligy pouhých 6 bodů – všechny na svém domácím prostředí. I dnes se tak budou spoléhat na své hradby, kde ještě nenalezli svého přemožitele.
Málaze se nevyvedlo poslední utkání, když venku nestačila na Getafe a prohrála 1:0, přičemž pár dní zpět zastavili Barcelonu v remíze 0:0.
Javi Gracia se bude muset obejmout bez vykartovaného držáka zadních řad Weligtona, spolu s ním nenastoupí ani Boka či Samu García.
Dobrý večer všem příznivcům Primery División. V jejím 7. kole na sebe narazí domácí Málaga CF a hosté Granada. Zápas se odehraje na stadionu La Rosaleda v Malaze.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.