Já se s vámi pro dnešní den loučím. Přeji vám hezký zbytek dne.
A máme za sebou konec tohoto velmi pěkného utkání. Ve druhém poločase branka nepřišla, nicméně to nic neměnilo na kvalitě utkání. Sice se v druhém poločase zvýšilo počet faulů a začalo se hrát tvrdě, ale kvalita fotbalu byla na dobré úrovni. Žádná vyložená příležitost ve druhém poločase nepřišla. Zmínit musíme určitě případ Alessandra Cerciho, který na hřiště přišel v 66. minutě a také ho opustil dvě minuty před jeho koncem, když obdržel červenou kartu.
90+5
90+4
Žlutou kartu dostává José Gayá (Valencia CF).
90+3
Jeden z domácích hráčů mohl jít sám na brankáře, ale celá akce byla přerušena ofsajdem.
90+2
Alessandro Cerci sice branku vstřelil, ale ještě před tím si míč zpracoval rukou a rozhodčí tohoto italského záložníka potrestal druhou žlutou kartou, respektive červenou a hosté budou dohrávat o deseti.
90
Hlavní rozhodčí nastaví celkem čtyři minuty.
90
Střela Gabiho z pětadvaceti metrů mířila nad branku Alvese.
89
Byl odpískán faul na Gámeze.
88
Od vlastní brány bude odkopávat brazilský brankář domácích Diego Alves.
88
Ani z jednoho ze tří rohů si nedokázali hosté vytvořit nějaké nebezpečí.
86
Na zadní tyči se dostal k balonu Raúl García, který však nemířil přesně.
85
Rohový kop pro Atlético.
84
Domácí rozehráli standardní situaci raději na krátko, aby neriskovali zbytečně hostující protiútok, který umí být smrtící.
83
Na hřišti zůstává ležet opět kapitán domácích Parejo, ale vypadá to, že ve hře by pokračovat měl.
82
Mandžukič se napřáhl volejem do míče, ale trefil pouze stojícího Barragána.
81
Začíná nám poslední desetiminutovka základní hrací doby. Atlético se stále snaží něco vymyslet, ale zatím marně.
79
Diego Alves je si dnes opravdu velmi jistý. Opět dostal balon na nohy a byl atakován Mandžukičem. V klidu si balon posunul směrem vpřed a odehrál míč mimo své území.
78
Na centr do šestnáctky Madridu si naskakoval Rodrigo, ale nedokázal odhlavičkovat směrem do brány.
76
Cerci si nezpracoval na hranici šestnáctky balon a byl o něj obrán. Hrát může Valencia.
75
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází , přichází Sofiane Feghouli.
75
Z té nic hosté vytěžit nedokázali.
74
A máme tu další standardní situaci pro hosty.
74
Žlutou kartu dostává Javi Fuego (Valencia CF).
73
Gabi zkusil vystřelit z velké dálky, ale brankář Alves si jeho pokus pohlídal.
72
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Tiago Mendes, přichází Raúl García.
71
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Filipe Augusto.
70
Utkání se nám začíná přiostřovat a hráči do sebe opravdu tvrdě zajíždí.
69
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Arda Turan, přichází Raúl Jiménez.
69
Letní posila z AS Řím Cerci stihla za dvě minuty na hřišti vyfasovat žlutou kartu.
68
Valencia se dopouští v posledních minutách opravdu velkého množství faulů a k tomu úplně zbytečných. Tentokrát byl znovu faulován Tiago před vlastní šestnáctkou.
67
Hra již pokračuje.
67
Španělský záložník již vstal po svých a měl by pokračovat dále ve hře.
66
Dani Parejo zůstává po střetu s Kokem ležet na zemi.
66
Střídání v týmu Atlético Madrid: ze hřiště odchází Antoine Griezmann, přichází Alessio Cerci.
65
Tentokrát zkusil Griezmann přímou střelu, ale mířil asi o dva metry nad.
65
Další standardní situace pro hosty z pětadvaceti metrů.
63
Střela Tiaga zpoza šestnáctky těsně minula pravou tyč branky.
63
Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Pablo Piatti, přichází Lucas Orban.
62
Do dobré příležitosti se dostal Alcácer, ale zblízka skluzem nepřekonal brankáře.
59
Hráčům Atlética nevyšel signál a dopředu se mohli vydat domácí.
59
Domácí tedy mají výhodu standardní situace asi z pětadvaceti metrů.
58
Další žlutou kartu dostává Parejo, který kousek za šestnáctkou fauloval Tiaga.
57
Miranda si pomohl útočným faulem a odkopávat bude zpoza šestnáctky brankář Alves.
56
Další faul, tentokrát na středu hřiště na Tiaga.
56
Faulován byl na kraji hřiště Arda Turan, který v dnešním utkání zase tak tolik vidět ještě nebyl.
54
Mustafi raději neriskoval a zvolil variantu zpáteční přihrávky vlastnímu brankáři, který již v poklidu rozehrál.
53
V ofsajdu se ocitl Mario Mandžukič a hrát mohou domácí.
53
Začátek druhého poločasu není ani z části podobný jako úvod toho prvního. Zatím se hraje velmi opatrný fotbal.
52
Standardní situaci zahrával Koke a nakonec skončila po několika hlavičkách za brankou.
51
Siqueira byl faulován Rodrigem a hosté mají výhodu standardní situace z levé strany.
49
Jeden z obránců Atlética byl faulován na vlastní polovině a brankář Moyà se již k staví k míči a bude odkopávat.
47
Zatím sledujeme přihrávky ve středu hřiště.
46
Druhý poločas nám nabídl opravdu od všeho něco. V úvodu utkání byli jednoznačně lepším týmem domácí, kteří dokázali vstřelit tři branky. Posléze byli aktivnější hosté, kteří vstřelili alespoň kontaktní branku díky Mandžukičovi. A v závěru měli hosté penaltu, kterou však skvělým zákrokem Alves chytil.
45+2
45+1
Neuvěřitelné! Brankář Diego Alves vystihl směr slabé přízemní střely a penaltu zachytil!
45
Žlutou kartu dostává André Gomes (Valencia CF).
45
André Gomes zahrál v šestnáctce rukou.
44
Penalta pro Atlético!
42
Atlético opět natlačeno před šestnáctkou Valencie.
40
Zatímco úvod patřil jednoznačně domácím, tak tentokrát tempo řídí hosté, kteří jsou aktivnější.
39
Mandžukič se pokusil vystřelit zpoza šestnáctky, ale jeho střelu zblokoval jeden z obránců.
37
Velmi vyhecované dnes budou souboje dvojky Mandžukič – Otamendi. Tito dva hráči mezi sebou měli nějaké spory a určitě se v oblibě mít moc nebudou.
35
Antoine Griezmann se málem dostal do úniku sám na brankáře, ale míč mu utekl a Alves si dovolil na Griezmanna udělat kličku, která mu naštěstí pro domácí vyšla.
34
Hráči Madridu se dožadovali trefené ruky jednoho z hráčů Valencie, nicméně rozhodčí zůstal klidný a penalta se nepískala.
33
Skvěle míč dokázal odvrátit hlavičkou Otamendi.
32
Gayá byl faulován asi deset metrů za vápnem a hosté mají výhodu další standardní situace.
31
Centr, který mířil do vápna Valencie si naskočil brankář Alves a v poklidu balon ukryl do svých rukavic.
30
Máme za sebou půlhodinku hry a sledujeme velmi zajímavý a ofenzivní fotbal.
29
Atlético právě vstřelilo branku!
Hosté snižují na rozdíl dvou branek! Velkou zásluhu na tom má zejména Tiago, který krásnou střelou zpoza šestnáctky donutil Alvése k zákroku a o následnou dorážku hlavičkou se postaral z blízkosti branky MARIO MANDŽUKIČ – 3:1.
28
Hra se trochu uklidnila. Míč mají na kopačkách domácí obránci a kombinují na vlastní polovině.
26
Tiago se dožadoval autového vhazování pro svůj tým, nicméně rozhodčí je proti a vhazovat bude Valencia.
25
Chorvatský útočník Mandžukič se nacházel v době přihrávku v ofsajdu, tudíž můžou hrát domácí.
24
Další centr do vápna Valencie dokázali odvrátit obránci, nicméně hosté nabrali na aktivitě a snaží se s výsledkem něco udělat.
23
Mandžukič se dostal v šestnáctce k balonu, nicméně zakončit bohužel pro hosty nedokázal.
21
Rohový kop dokázala Valencia ubránit, nicméně posléze se dostal ještě z následného centru k hlavičce Godín, která jen těsně minula levou tyč branky.
20
Ten se bude opakovat po menší hádce brankáře Valencie s Mandžukičem.
19
Standardní situace byla odvrácena na rohový kop.
19
Momentálně však fauloval Gayá Gabiho, který celý zákrok očividně přihrál, nicméně hosté mají výhodu standardní situace asi z pětadvaceti metrů.
18
Madrid si nedokáže vyhovět na krátkou vzdálenost a veškeré kombinace skončí většinou u hráčů Valencie.
17
Další útočná akce Atlética skončila v zámezí.
15
Z velké dálky se pokusil z voleje vystřelit jeden z hostujících hráčů, ale jeho pokus skončil nad břevnem branky Alvése.
13
Valencia právě vstřelila branku!
A už je to o tři branky! Na rohový kop domácích si naskočil argentinský obránce NICOLÁS OTAMENDI a hlavičkou nekompromisně zakončil – 3:0!
10
Domácí jsou i nadále velmi aktivní. Hosté z Madridu jsou velmi zaskočeni.
7
Tak to je obrovská sprcha pro hosty z Madridu! Před šestnáctkou dokázal prodloužit hlavičkou přihrávku Paco Alcácer na nabíhajícího ANDRÉHO GOMESE, který střelou levou nohou na přední tyč nedal brankáři šanci – 2:0.
6
Tak to je neskutečný! Do šestnáctky Atlética přiletěl klasický centr těsně za polovinou hřiště, MIRANDA se nepohodl s vlastním brankářem a hlavičkou poslal míč do vlastní brány – 1:0.
5
Fuego zachytil balon, který mířil za brankovou čáru a rozehrál svým spoluhráčům.
3
Godín se s ničím nepáral a z první míč napálil dlouhou přihrávku směrem vpřed, nicméně žádného z jeho spoluhráčů to nenašlo.
2
Gayá se pokusil o centr z levé strany, nicméně ten byl zblokovaný a domácí mají výhodu alespoň autového vhazování.
2
Na pravé straně byl ve sprintu Rodrigo, ale míč mu ukopl obránce do autu.
1
K balonu se poprvé taky dostal brankář Moyà a po zemi ho rozehrál svým spoluhráčům.
1
Utkání nám začalo. Do prvního útoku se dostali po pravé straně hosté, ale o míč byli obránci domácími obránci.
1
-3
Hráči již vstupují na hrací plochu. Na stadionu je skvělá atmosféra.

Valencia CF: Diego Alves – Barragán, Mustafi, Otamendi, Gayá – Parejo (C), Fuego, Gomes – Piatti, Alcácer, Rodrigo.
Náhradníci: R. Yoel – Cancelo, Vezo, Orban, de Paul, Augusto, Feghouli, Gil.

Atlético Madrid: Moyà – Gámez, Miranda, Godín, Siqueira – Mendes, Gabi (C) – Koke, Griezmann, Turan – Mandžukić.
Náhradníci: Oblak – Torres Juanfran, Giménez, Raúl García, Cerci, Jiménez, Ñíguez.

Rozhodčí: Teixeira – Díaz, Torre.
Atlético Madrid

Stejně jako domácí, tak Atlético má stejnou bilanci. Ještě neprohrálo, dvakrát remizovalo a ostatní zápasy vyhrálo. Atlético remizovalo hned v prvním kole na hřišti Vallecana a ve čtvrtém kole doma se Celtou Vigo. Naopak Atlético hraje nejprestižnější pohárovou soutěž a to Ligu mistrů, když před třemi dny zvítězilo doma nad italským Juventusem a prozatím se nachází ve skupině A na druhé pozici. Všechny týmy mají zatím ve skupině A stejný počet bodů, tudíž se vše dělí dle skóre. Atlético má v letošním ligovém ročníku nejlepší střelce dva. Jedním z nich je útočník Mario Mandžukič a druhým je stoper Miranda. Oba mají po třech brankách.
Valencia CF

Valencia stejně jako její dnešní soupeř ještě neprohrála a nachází se na druhé pozici v tabulce hned za Barcelonou. Jelikož domácí nehrají letos žádné evropské poháry, mohou se soustředit jen a pouze na ligu. Valencia remizovala pouze s těžkou Sevillou a Realem Sociedadem. Z ostatních zápasů brala všechny tři body. Nejlepším střelcem Valencie je prozatím španělský útočník Paco Alcácer, který prozatím vstřelil čtyři branky v šesti zápasech.
Hezké odpoledne u sledování online přenosu španělské nejvyšší fotbalové soutěže mezi Valencií a Atléticem Madrid. Online přenosem vás bude doprovázet komentátor Petr Peleška.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.