To je z dnešního zápasu 4. kola elitní španělské ligy vše. Zápasem vás provázel Marek Komárek. U příštích přenosů na počtenou !
Sledovali jsme troufám si říci nádherné utkání na Estadio El Madrigal. Hosté začali sympaticky, měli převahu a postupně se dostavily i branky. Dvougólové vedení však na velmi dobře, od druhé poloviny prvního poločasu, hrající Villareal nestačilo. Postupně se nám otáčela i statistika držení míče a jen díky Álvarezovi v brance Vallecana jsme neviděli více branek na kontě domácích.
90+3
90+2
Faulem na Gerarda zápas pomalu ale jistě spěje do svého konce.
90+1
Slabou střelu nyní musel likvidovat Álvarez. I on dnes odehrál dobrý zápas. Žádnou z branek nezavinil, naopak přidal spoustu dobrých zásahů.
90
Vítr v obraně Villarealu se snažil ještě udělat Pozuelo. O chvíli později mu byl míč odebrán.
89
Hráči domácího celku ví, že se jim dnes povedl prvotřídní obrat. Poslední minuty utkání si užívají.
87
Villarreal právě vstřelil branku!
Zápas máme rozhodnutý. Čeryšev je dnes vynikající a opět byl u brankové situace. LUCIANO VIETTO dostal míč jako na zlatém podnosu a pohodlně skóroval.
87
Ofsajd nyní zastavil útočnou akci domácích.
86
Nyní se již dočkáme posledního povoleného střídání domácích. Nejprve se trenér ještě díval směrem k brankáři, zda nebude potřeba jeho střídání, ale ten nakonec zápas dochytá. Vystřídán byl Uche a poslední minuty si na trávníku užije Moreno.
84
Hosté rozehráli po delší době, kdy se nám na stadionu El Madrigal nehrálo. Žádné nebezpečí z toho ale zatím nebude.
82
Centr do pokutového území Villarealu šel opět zachytit Asenjo. Nepovedlo se mu to za cenu přistrčení hostujícího hráče. Zákrok to byl na hranici, rozhodčí nechal hru běžet, ale domácí obrana míč odkopla.
81
Jednu z mála možností v poslední době mělo Vallecano. Nebylo však nic těžkého pro Asenja polapit míč.
79
Manucho nemířil přesně ze standartní situace.
78
Výborně nyní vyběhl Álvarez až za hranice pokutového území a zmařil šanci na navýšení skóre.
77
Villareal je při chuti. Nyní má další možnost přímého volného kopu.
75
Po nádherné přihrávce Čeryševa přes celé pokutové území otáčí skóre dnešního střetnutí LUCIANO VIETTO.
74
Svého času na hřišti se dočká také Manucho. Střídá Buena.
73
Další žlutou kartu vidí tentokrát domácí hráč Rukavina. Jeho zákrok ve středu hřiště byl velmi zbytečný.
72
Série rohových kopů domácích pokračuje. Nyní ale nedošlo k nebezpečnému zakončení.
71
První kartu žluté barvy v zápase inkasoval Bueno.
71
Ten s přehledem pokryl Álvarez.
70
Ze závaru před brankou nejprve nebylo nic. Poté se k míči dostal Čeryšev, ale jeho střela byla na poslední chvíli zblokována. Uvidíme rohový kop.
69
Otěže zápasu přebírají domácí. Nejprve se do zajímavé šance hnal Uche, nyní byl faulován Gabriel Paulista a domácí zahrávají přímý kop.
67
Střídají také domácí. Ze hřiště míří Trigueros a nahrazuje ho Giovanni dos Santos.
66
Máme tu střídání v týmu hostí. Morcilla nahrazuje Quini.
65
Villareal dál tlačí. Hlavní postavou na Estadio El Madrigal je nyní Álvarez.
63
Po bravurním zákroku Álvareze přišel na řadu další rohový kop. Ten skončil na hlavě MUSACCHIA a Álvarez tentokrát zasáhnout nedokázal.
62
Rohový kop zahráli hráči Villarealu. Po několika odrazech v pokutovém území musel bravurně zasáhnout Álvarez.
61
Baptistao opustil hřiště a své místo přenechal Pozuelovi.
60
Uche nejrpve nepropasíroval míč skrz obranu na volného spoluhráče. Podobně se nezadařilo ani o chvíli později.
59
Ze hřiště odešel střelec jediné branky Villarealu Espinosa. Nahradil ho Vietto.
58
Tak jsem to zakřikl. Do velké šance se dostali domácí, ale Čeryšev nemířil přesně v bezprostřední blízkosti.
57
Na domácí lavičce se zase připravuje do hry Vietto. Samotná hra nyní moc vzrušení nepřináší.
56
Po nepříliš dobrém odkopu brankáře Álvareze přišla zajímavá šance na vyrovnání, ale neujala se. Na lavičce hostí se začíná rozcvičovat Manucho.
53
Baptistao operoval před brankou Asenja, ale k míči se po nepříliš povedeném centru spoluhráče nedostal. Poté si ještě neodpustil kopnutí do míče, který již byl v moci Asenja. Vše se ale obešlo spíše v žertovném duchu.
51
Villareal chce body z dnešního střetnutí. Nyní zahrával rohový kop, ale obrana si hostí vedla dobře. Následný závar uklidnil až včasným vyběhnutím Álvarez.
49
Faulovaný Uche, provinil se Castro. Rozehrávka ale proběhne ve vzdálenosti, ze které se branka hostí ohrozit nedá.
48
Ten zahrál Kakuty velmi dobře a Musacchio musel na poslední chvíli odklidit míč do bezpečí.
47
Hezký zákrok na úvod druhého poločasu musel předvést Asenjo. Bude z toho další z řady rohových kopů hostí.
46
Je za námi velmi zajímavý první poločas. Vidíme poměrně hodně střel (po jedenácti na obou stranách), z nichž jde přibližně každá třetí na branku. Držení míče hovoří pro hosty.

První poločas jistě diváky navnadil pro sledování toho druhého. U něho se sejdeme přibližně jednu minutu po osmnácté hodině.
45+1
45+1
První poločas je téměř u konce svého nastavení, nejspíše se nic dalšího nestane.
45
Přesně v rukou Álvareze skončil nadýchaný centr z levé strany.
45
Zápas se nám postupně vyrovnal a nyní mají více ze hry domácí. Uche byl nyní faulován a ještě před přestávkou může být vyrovnáno.
43
Gael Kakuta pálil na vzdálenější tyč. Jeho střela ale postrádala přesné parametry.
43
Jeho centr skončil pouze na hlavě Paulisty.
42
Faul Rukaviny dává možnost zahrávat přímý kop z úctivé vzdálenosti Vallecanu. Trashorras opět u míče.
40
Gabriel vyzkoušel pozornost Asenja, ten ale nakonec zasahovat nemusel.
38
Obranná hra hostujícího celku se hroutí. Nebýt ofsajdu, několik hráčů Villarealu by se ocitlo před prázdnou brankou za již překonaným brankářem.
37
Krásná akce Villarealu. Bruno vymyslel nádhernou přihrávku dopředu a Uche trefil tyč.
35
To se nám tu dějí věci. Cani měl na noze vyrovnání. Jeho střela jen o chlup minula levou tyč hostující branky.
33
Rychlou akcí se nyní domácí dostali do pokutového pzemí, kde spálil velkou šanci Čeryšev, ale míč se odrazil před ESPINOSU a ten již nemohl minout prázdnou branku.
32
Estadio El Madrigal dokonce píská na svůj tým. Nyní nebýt ofsajdu, Baptistao by se možná ocitl před Asenjem v nadějné příležitosti.
30
Vallecano právě vstřelilo branku!
Domácí dnes nehrají dobře. Asenjo nejprve hezky zachránil situaci, ale při následné dorážce BUENA už neměl šanci.
28
Baptistao hezky přihrával do pokutového území, kde jeho záměr pochopil Licá a domácí mohou být rádi, že neprohrávají o dvě branky.
27
Domácím se nedaří. Často ztrácí balón uprostřed hřiště. Hosté toho ale nyní nedokáží využít.
25
Faul zastavil další útočné počínání domácích. Přímý kop rozehráli na krátko a po chvíli se ocitli až u vlastní branky.
24
Domácí se okamžitě snažili o vyrovnání. Proti byl soupeř, ale i gravitace.
23
Asenjo byl naprosto bezbranný po nádherném centru, který skončil přesně na hlavě GAELA KAKUTY. Ten už věděl, co s míčem udělat. Hosté zaslouženě vedou.
20
Máme za sebou dvacet minut hry. Mírně aktivnější jsou hosté, žádný z týmů si však doposud nezasloužil vést.
19
Nepřesnost v rozehrávce nedovolila přejít hráčům Vallecana do útoku.
18
Závar v pokutovém území hostí skončil střelou Čeryševa. Na místě byl Álvarez. Bude se rozehrávat rohový kop.
17
Převážně se nyní hraje uprostřed hřiště. Tam teď fauloval hostující hráč a Villareal má k dispozici přímý kop z přibližně 30 metrů.
16
Trashorras opřel svoji střelu o domácího hráče a následuje rohový kop.
15
Faulem na hranici pokutového území si nyní musela pomoci obrana Villarealu. Velká šance pro hosty v podobě přímého kopu.
13
Další útočnou snahu Vallecana zastavil ofsajd. Zatím hosté hrají velmi sympaticky.
12
Espinosa teď spálil velkou šanci. Čeryšev z levé strany hezky nacentroval, obrana hostí mírně zaváhala a Espinosa mohl zakončovat. Trefil jen boční síť.
11
Vallecano je aktivnější. Za svou snahu dostává další rohový kop.
10
Baptistao byl u dalšího útočného snažení Vallecana. Tentokrát se míč ani nedostal do šestnáctky.
8
Nyní již zajímavější situace. Hosté se s trochou štěstí dostali do zakončení a s mírnou tečí skončil balón jen kousek od levé tyče branky Asenja.
8
První rohový kop zahrávali hosté. Obrana Villarealu odhlavičkovala míč do bezpečné vzdálenosti od své branky.
7
Chvíli se nám nehrálo kvůli ošetřování hostujícího fotbalisty. Nyní v klidném tempu u míče Álvarez.
4
Čeryšev posílal zajímavý přízemní centr do pokutového území hostí. Žádný ze spoluhráčů se však k míči neprobojoval.
4
Trashorras se snažil vymyslet něco na obranu Villarealu, ale jeho snaha neměla dlouhého trvání.
3
První náznak šance Raya Vallecana zastavil velmi dobrý obranný skluz.
2
Domácí byli první vteřiny u balónu, ale nyní již hraje soupeř.
1

Villarreal CF: Asenjo – Rukavina, Musacchio, Paulista, Marín – Cani, B. Soriano, Trigueros, Espinosa – Čeryšev, Uche.
Náhradníci: J. Carlos Sánchez – M. Gaspar, Pina, J. dos Santos, M. Gómez, Vietto, Moreno.

Rayo Vallecano: Álvarez – Tito, Morcillo, Zé Castro, Insúa – Baena, Trashorras – Bueno, Licá, G. Kakuta – Baptistão.
Náhradníci: Quini, Pozuelo, Manucho, Moreno, Fatau, Embarba.

Rozhodčí: Eduardo Prieto Iglesias – Francisco Javier García Sabuco, Manuel Aboy Rivas – Ricardo Escudero Marín.
-160
O branky není tento týden ve Španělsku nouze. Nejprve zvítězil Real Madrid na hřišti Deportiva La Coruňa 8:2 a deset branek padlo i v utkání nedávno skončeném. Osasuna přetlačila Mallorcu ve druhé španělské lize v poměru 6:4.

Uvidíme tedy, zda zejména domácí vylepší své statistiky. Ve třech utkáních zatím dokázali skórovat pouze dvakrát, na druhou stranu ovšem ani neinkasují. Branku jim dokázala vstřelit pouze věhlasná Barcelona.

Villareal – Vallecano 2:1

Vzájemná bilance prozrazuje, který z týmů bude favoritem dnešního utkání.
V pořadí čtvrté střetnutí v rámci Primera division absolvují zítra oba celky na Estadio El Madrigal. Villareal bude ve svém stánku hostit Vallecano. Oba celky mají vstup do soutěže průměrný až podpůrměrný.

Vallecano si připsalo dvě remízy a domácí porážku v posledním kole od Elche v poměru 2:3.

Villareal má na kontě o dva body více díky jednomu vítězství, jedné remíze a porážce. V posledním kole nedokázal vstřelit branku na hřišti Granady a oba soupeři se tak rozešli smírně.

V zápasech Villarealu padá v této sezóně prozatím o mnoho méně branek než v utkáních Raya Vallecana. Uvidíme, co s tímto faktem udělá nedělní vzájemný souboj.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.