Ve druhém poločase se domácí opět ujali vedení, z pokutového kopu se prosadil Youssef El Arabi. Ani to však nestačilo, neboť Success po druhé žluté kartě putoval předčasně do kabiny. Rayo domácí zmáčklo a vybojovalo branku, přesně zamířil Zé Castro. Konečný výsledek 2:2 tak v rámci tabulky nic neřeší, avšak jedná se o spravedlivý výsledek. Já vám děkuji za pozornost a u dalšího on-line přenosu nashledanou!

Střely na branku:2:6
90+5
90+5
Po delší době volný kop na domácí straně, k ráně se nakonec dostal Rochina. Míč ale nasměroval mimo. Konec je velice blízko.
90+4
Embarba dostal dost prostoru na levé straně, ovšem poté jej zastavil hvizd pomezního arbitra, který spatřil ofsajd. Domácí toho již mají dost, proto Carlos nikterak nepospíchá.
90+3
Hernández se na levé straně uvolnil a nepálil vůbec špatně. Carlos však jeho záměr přečetl a pokus k levé tyči vytěsnil na rohový kop. Ten posléze nic nebezpečného nepřinesl, pouze další roh.
90+2
Domácí se pokoušeli zaskočit Carlose dlouhým pasem, ovšem ten byl velice nepřesný. Brankář hostí ihned rozehrává. Rayo má díky výhodě jednoho muže v poli stále značnou převahu.
90+1
Kop od rohového praporku perfektně vyboxoval Fernández, načež se to s motivací přehnal Embarba (VLL). Záložník Vallecana dostává za ostrý skluz žlutou kartu.
90
A další centr do vápna, po němž bude následovat rohový kop. Vallecano má ještě dost času, nastavovat se totiž bude rovných pět minut.
89
Embarba se na pravé straně uvolnil a následně poslal přízemní pas do vápna. Tam měli blizoučko k balonu Manucho a Miku, ovšem ani jeden se do odkryté branky neprosadili. Není se ale co divit, centr byl velmi prudký.
89
A další neúspěšný pas, tentokráte jej zpracoval stoper Costa, který míč následně odkopl do bezpečí. Základní hrací doba se nemilosrdně chýlí ke svému konci.
88
Vallecano cítí šanci a snaží se strhnout zápas na svou stranu. Nyní ale Bébé celou situaci nevyřešil ideálně a poslal centr pouze k Fernándezovi.
87
Vallecano právě vstřelilo branku!
Hosté se přece jenom dočkali. Nutno však podotknout, že zaslouženě, tlak borců v černém měl vzrůstající tendenci. Po volném kopu se k míči dostal Manucho, který jej ukázkově přiklepl ZÉ CASTROVI. Stoper Raya se následně nemýlil.
86
Hernández byl na pravé straně kolbiště faulován, hosté budou mít k dispozici volný kop. Jak se s touto situací Vallecano vypořádá?
85
Poslední výměna sil na domácí straně. Odpočinout si odchází dvougólový střelec El Arabi, jehož místo zaujme Peñaranda.
84
Costa (GRN) protestuje, neboť se domníval, že Manucho zakončoval z ofsajdu. Sudí neváhá a uděluje žlutou kartu.
84
Manucho se dostal do obrovské příležitosti, byl zcela sám před Fernándezem. Domácí brankář ale zmenšil střelecký úhel a Manucho fantastickým zákrokem vychytal.
82
Bébé zkusil z hranice velkého vápna štěstí, ovšem nesprávně si seřídil mířidla. Předchozí perfektní uvolnění zakončil střelou do boční sítě.
81
Další neúspěšná akce hostí, rozehrávat budou brankář Fernández, který tak může pošetřit další cenné sekundy.
80
Do konce základní hrací doby zbývá deset minut, domácí stále drží jednobrankový náskok. Uvidíme, co hosté s touto situací provedou.
79
Taktéž domácí fotbalisté střídají, za potlesku tribun odchází z hrací plochy Cuenca, jehož nahradí Méndez.
78
Opět se bude žlutit, Zé Castro (VLL) si v souboji pomohl zatažením za soupeřův dres, za což dostává žluté napomenutí.
77
Manucho si naskočil na prudký pas, avšak zamířil velice nepřesně. Hlavička doputovala do zámezí, a tak může domácí brankář uklidnit hru. Utkání se chýlí do svých závěrečných minut.
76
Po centru z pravé strany další roh pro Vallecano. Granada zřejmě zažije ještě horké chvilky, hostující celek výrazně přidal na tempu.
75
Další táhlá rána, tentokráte z kopačky Hernándeze. Ani nyní ale hosté nezamířil mezi tři tyče.
74
A další zajímavá situace, tentokráte ze strany levé. Manucho si sbíhal na centr, který ale odvrátil domácí stoper Babin. Rohový kop poté nebezpečí nepřinesl.
73
Vallecano nyní přebírá iniciativu a stále více se snaží tlačit kupředu. Následuje další centr z pravé strany kolbiště, ovšem ten Granada odvrací.
72
Závěrečné střídaní v kádru hostujícího celku. Ze hřiště odchází Quini, kterého nahradí Özbiliz.
71
Hosté se hned snažili využít výhody jednoho muže v poli a vydat se kupředu. Nakonec po zblokované Embarbově ráně vybojovali alespoň rohový kop.
70
Tak to je komplikace pro domácí celek. Isaac Success (GRN) dostává druhou žlutou kartu, tudíž následuje červená. Fotbalista Granady se nemůže divit, loket v obličeji byl zjevný. Uvidíme, jak se s tím červenobílí vypořádají.
68
Bébé se mohl stát hrdinou a vyrovnat. Dostal míč do běhu na levou stranu, načež z hranice velkého vápna vypálil. Rána sice Fernándeze překonala, leč poté zamířila těsně nad.
67
Ani tentokráte ale borci v černém úspěch neslavili, Granada míč odkopla do klidných vod.
66
Hosté měli k dispozici rohový kop, který ale obětavě odvrátil El Arabi. Následně ale Vallecano vybojovali další roh, který peláší zahrát Manucho.
65
A další neúspěšná akce, která končí mimo hrací plochu. Rozehrávat bude znovu domácí muž s rukavicemi.
64
Miku se tlačil kupředu, ovšem byl chycen v ofsajdové pasti. Rozehrávat tak bude Granada, která pochopitelně nikam příliš nepospíchá.
63
Na trávníku se toho příliš mnoho neděje, domácí fotbalisté v poklidu háji získané vedení. Uvidíme, zda Vallecano ještě dokáže zahrozit.
62
Hosté si tuto situaci okusili hned dvakrát, leč ani jednou úspěch neslavili. Na hrací ploše navíc zůstal ležet Quini, který se ale po malé chvíli zvedá.
61
Rayo nyní vybojovalo rohový kop, jehož exekuce proběhne od pravého praporku.
60
Je za námi hodina čistého času hry, viděli jsme již tři branky. Domácí díky proměněné penaltě vedou o jeden přesný zásah. Do konce zápasu ještě ale zbývá dost času.
59
Vallecano se zkusilo přesunout kupředu, ovšem Manucho centr příliš přetáhl. Následovat bude odkop od domácí branky.
58
Stále stejný obraz hry, míč na svých kopačkách má domácí družina, která hraje poměrně v pohodě. Ožilo také publikum, které je více slyšet.
57
Domácí jsou na koni a stále se tlačí dopředu. Zatím se však nemohou protlačit do výraznější střelecké pozice. Vallecano se v poklidu brání.
56
Hosté posílají na trávník čerstvé síly, místo Iturry zasáhne do zápasu Manucho.
54
Granada právě vstřelila branku!
Tak to bylo suverénní. YOUSSEF EL ARABI neváhal a s přehledem poslal míč k levé tyči. Carlos neměl nárok zasáhnout.
53
Domácí se pomalu ale jistě rovnají k pokutovému kopu. Zahrávat jej bude Youssef El Arabi.
52
Success uháněl zcela sám na Carlose (VLL), který jej musel faulovat. Po zásluze tak dostává žlutou kartu. Kopat se také bude pokutový kop, domácí se mohou znovu ujmout vedení.
51
Domácí střídají, místo Doucorého naskočí do hry Krhin.
49
Foulquier zkoušel centrovat z levé strany, ovšem Carlos si jeho centr stáhl ze vzduchu. Drobné problémy s ním sice měl, ovšem nebezpečí je pryč.
48
Momentálně se hraje převážně v okolí středového kruhu, kde ani jednomu z celků žádné vážnější nebezpečí nehrozí. Uvidíme, jak tomu bude nadále.
47
Centr od praporku nebyl vůbec špatný, avšak hosté celou situaci dobře vyhodnotili a nebezpečí odvrátili.
46
Domácí zahájili druhou půli aktivněji a hned v jejím úvodu vybojovali rohový kop, který se bude rozehrávat z levé strany kolbiště.
46
Je za námi úvodní poločas, který nepřinesl nikterak pohledný fotbal. Hned v úvodu se domácí zásluhou Youssefa El Arabiho ujali vedení. Rayo se snažilo o odpověď a dočkalo se jí před závěrečným hvizdem, prosadil se Pablo Hernández. Jak se bude zápas nadále vyvíjet? Sledujte i nadále náš on-line přenos!

Střely na branku: 1:3
45+2
45+2
Tak to je neskutečné, prakticky v posledních sekundách prvního poločasu se hosté prosazují. Centr z pravé strany si perfektně zpracoval a následně umístil za záda domácího brankáře PABLO HERNÁNDEZ. Studený sprcha pro Granadu!
45+1
Dlouhý centr pouze prolétl velkým vápnem, rozehrávat bude hostující muž s rukavicemi.
45
Ve středu pole došlo k nedovolenému zákroku, domácí se po zákroku na El Arabiho dožadují žluté karty. Sudí je ale neoblomný. K základní hrací době poločasu budou nastaveny dvě minuty.
44
Další centr z dílny aktivního Bébého. I tentokráte si s ním ale domácí brankář bez okolků poradil. Poté příliš nepospíchal a odkopl míč do klidných vod.
43
Nic takového se ale nestane, domácí fotbalisté si celou situaci pohlídali a vážnější ohrožení branky nedopustili.
42
Vallecano je v závěru velice aktivní, po Bébého zblokovaném centru bude následovat další rohový kop. Gól do šatny, to by hostům přišlo vhod.
41
Rayo kombinuje na polovině svého soka, ovšem do žádných vážnějších příležitostí se nedostává.
40
Success se dral za dalším balonem, který ale na hrací ploše nezastihl. Vallecano bude vhazovat, to vše pět minut před koncem první půle.
39
Obrovská možnost domácího celku. Prudký centr nejprve El Arabi prodloužil do pravé tyče, načež si chtěl poradit také s odraženým balonem. Téměř jako škorpión ale elegantní patičkou těsně minul. Pohledný fotbalový moment.
39
Nakonec to nepůjde, Piti odchází střídat. Nahradí jej Bébé.
38
Quini (VLL) nyní zastavil aktivního Successe pouze za cenu žluté karta. Granadě navíc nabídl možnost dalšího volného kopu.
37
Hostující záložník je zpět, nejednalo se o nikterak závažné zranění. Domácí se následně ihned tlačí dopředu.
36
Piti zůstává ležet na hrací ploše, a to po nešťastném střetu ve vzduchu. Za pomoci lékařů poté odchází za postranní lajnu, uvidíme, zda bude moci pokračovat.
35
Domácí fotbalisté budou vhazovat zpoza levé postranní lajny. Granada získává v posledních minutách mírnou převahu. Dokáže ji zužitkovat?
34
Vallecano v poklidu kombinuje na polovině hrací plochy a nikam se příliš nežene. Nakonec také o balon přichází a dává domácím možnost protiofenzivy.
33
Ani podruhé domácí úspěch neslavili, Success poněkud teatrálně upadl, a tak může být rád, že místo zamýšlené penalty neobdržel žlutou kartu.
32
Rochina se v pokutovém území dostal k balonu, ovšem následně jej hosté zablokovali. Následovat neúspěšný rohový kop, který se bude opakovat.
31
Hernández se probil až do pokutového území, kde nadýchaným centrem hledal některého ze spoluhráčů. Nikoho nenalezl, ovšem napodruhé se do míče hlavu opřel Embarba, který zamířil těsně nad.
30
První poločas se nám přehoupne do své závěrečné třetiny. Quini se nyní pokusil o průnik po pravé straně, ovšem míč mu utekl do zámezí.
29
Foulquierův centr mířil velice nepřesně, a tak se bude znovu kopat od branky. Momentálně je k vidění velice uspávající počínání.
28
Po delší době se domácí dostali kupředu, ovšem jejich snaha byla velice záhy zastavena dlouhým odkopem. Hrát tak mohou znovu hosté.
27
Hernández vybojoval míč na polovině, načež chtěl dlouhým kopem přehodit domácího brankáře. Svou dělovkou však trefil prvního před sebou stojícího borce.
26
Po rychlé kombinaci hostům balon utekl, kopat se ale bude další roh. Ani ten však nebyl úspěšný, Piti pálil vysoko nad.
25
A znovu je hra ve středu kolbiště, kde mají míč na svých kopačkách domácí fotbalisté. Ti stále v poklidu drží těsný náskok.
24
Rochina chtěl obstřelit zeď z levé strany, což se mu sice povedlo, avšak mezi tři tyče svůj pokus nenasměroval. Následovat tak bude odkop od branky hostí.
23
A další žlutá karta, tentokráte byl Success obětí, neboť jej Crespo (VLL) přitáhl za dres. Jako bonus mají domácí volný kop ze zajímavé pozice. Skórovat se z ní určitě dá.
23
Ale to nebyla vůbec špatná rána, Piti se malou chvilku rozmýšlel a následně ostře vypálil. Fernández měl s touto pumelicí plné ruce práce, leč perfektním zákrokem ji vytěsnil nad branku.
22
Trashorras zkusil své štěstí ze zhruba pětadvaceti metrů, ovšem rána byla sražena na rohový kop. Ten hosté nesehráli vůbec dobře, hrát tak bude Granada.
21
Fanoušci se zlobí a dožadují se žluté katy pro faulujícího Pitiho, ovšem arbitr je neoblomný a stojí si za svým rozhodnutí. Rozehrávka pro Granadu.
20
Je za námi dvacet minut tohoto záchranářského boje, v němž má zatím navrch Granada. Hosté však mají stále dost času na vyrovnání či zvrat.
19
Utkání je zatím více než průměrné, příliš zajímavého jsme na zeleném kolbišti doposud neviděli. Ani jedno z mužstev se do divoké ofenzivy nežene.
18
Za dlouhým centrem zleva směřoval Miku, ovšem Fernández tuto snahu přečetl a balon si stáhl do své moci. Následně v poklidu rozehraje.
17
Poprvé v zápase se bude udělovat žlutá karta. Isaac Success (GRN) poměrně neohrabaně zajel do svého soka, za což je patřičně odměněn.
16
Quini pobízel spoluhráče centrem z levé strany, avšak domácí tuto snahu zmařili a alespoň na chvíli se osvobodili. Po další pokusu o atak bude následovat odkop.
15
El Arabi si nedaleko půlící čáry pomohl faulem, rozehrávat tak bude Vallecano. Zákrok to ale nebyl nikterak hrubý, forvard je jen napomenut.
14
Rayo kombinuje na vlastní polovině a nikam se příliš nežene. Opak by však měl být pravdou, v případě tohoto výsledku by Vallecano zabředlo do sestupových vod.
13
Vallecano se snaží bleskurychle odpovědět, což se mu ale zatím nedaří, domácí družinu vstřelená branka nabudila.
12
Domácí se ale nakonec přece jenom dočkali. Po svižném protiútoku se na levé straně dostal k balonu Cuenca, který dobře viděl nabíhajícího YOUSSEFA EL ARABIHO. Snajpr Granady měl poměrně dost času na zakončení, a tak si Carlose patřičně vychutnal. Na přesně umístěný pokus k levé tyči neměl hostující brankář nárok.
11
Veškeré dění se odehrává na polovině zeleného pažitu. Nakonec se hosté pokusili přejít kupředu, ale Fernández situaci přečetl, vyběhl a nebezpečí eliminoval.
10
Granada po dvou solidních možnostech ožila, nyní je najednou vepředu vidět. Do žádných větších šancí se ale zatím nedostává. Rayo s tímto napadáním zatím nemá potíže.
9
Nic nebezpečného. Těmito slovy by se dal ohodnotit rohový kop domácího celku. Vallecano míč v poklidu poslalo do klidných vod.
8
Vallecano mírně zaváhalo a El Arabi toho chtěl využít. Přihrávku na levou stranu však Iturra srazil na rohový kop, který se odehraje od pravého praporku.
8
Volný kop ale nakonec doputoval na hlavu El Arabiho. Forvard Granady ale míč pouze prodloužil do zámezí. O výkop se postarají hosté.
7
Crespo fauloval, Granada bude mít možnost volného kopu. K ohrožení branky to ale není, jedná se o situaci téměř na půli hrací plochy.
6
Foulquier poměrně tvrdě zastavil pronikajícího Hernándeze, avšak sudí zákrok posoudil jako regulérní. O výkop se postará domácí muž s rukavicemi.
5
Stále mají míč na kopačkách hosté, kteří se snaží nalézt skulinu v poměrně pevné defenzivě domácí ekipy.
4
O něco málo aktivnějším celkem jsou ale přece jenom hosté, tedy borci v černém. Nyní se pokusili odcentrovat z levé strany kolbiště, leč stoper Granady nebezpečí eliminoval.
3
Celou situaci ale Rayo ukončuje neúspěšně, pro změnu vhodí kulatý nesmysl do hry domácí. Rozjezd tohoto utkání "o šest bodů" je pozvolný.
2
Momentálně se o míč bojuje ve středu pole, kde hosté získali možnost vhazování. Následně se ihned pokouší prodrat podél pravé postranní lajny.
1
Vallecano se vydalo ihned po zahájení klání kupředu a po nepřesnosti v defenzivě svého soka pálil Piti. Ostrá rána levačkou ale zamířila zhruba dva metry vedle pravé tyče.
1
Oba celky jsou již nastoupeny na hrací ploše, klání bude za malou chvíli zahájeno.

Granada: J. Fernández – Biraghi, R. Costa, Babin, Foulquier – Doucouré, R. Pérez – Success, Rochina (C), Cuenca – El Arabi.
Náhradníci: Kelava – F. Rico, R. Ibáñez, M. Dória, Méndez, Krhin, Peñaranda.

Rayo Vallecano: Carlos – Quini, Crespo, Zé Castro, Tito – Trashorras (C), Iturra – P. Hernández, Piti, Embarba – Miku.
Náhradníci: Y. Rodríguez – Amaya, Baena, Manucho, Özbiliz, Bébé, Guerra.

Rozhodčí: Hernández – Sobrino, Naranjo.
Pohled do statistik:

Nadcházející duel bude pro oba celky velice důležitý, neboť se jedná o "záchranářský" souboj. Granada se momentálně nachází na osmnácté příčce, a to se ziskem 27 bodů. V posledním ligovém duelu si připsala bod za domácí remízu v poměru 1:1 s Espanyolem Barcelona.

Vallecano má na na svém kontě taktéž 27 bodů, o pozici výše je pouze díky lepšímu skóre. Shodný je rovněž poslední výsledek, Rayo ve vlastním prostředí remizovalo 1:1 s Eibarem.
Vítejte u našeho on-line přenosu! Španělská Primera Division má na programu své 30. kolo. V jeho rámci změří síly celky Granada a Rayo Vallecano. Úvodní výkop je ve středovém kruhu Estadio Nuevo Los Cármenes, tedy domovském stánku Granady, naplánován na 18:15. Přeji příjemný sportovní zážitek!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.