To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u dalšího online přenosu.
Zápas končí remízou, se kterou budou muset být spokojenější hosté, kteří se ve druhém poločase prakticky jen bránili. Domácí se tlačili dopředu a vytvořili si několik slibných šancí, ale ve finální fázi jim nebylo přáno.
90+3
90+3
Jonathas se podle rozhodčího provinil útočným faulem a domácí už možná nebudou mít možnost zaútočit.
90+2
Domácí se ještě tlačí dopředu, ale času opravdu už moc nezbývá.
90+1
Nastavují se tři minuty.
90
Hraje se již poslední minuta normální hrací doby a domácí obléhají šestnáctku hostů, kteří brání v deseti před svou bránou.
89
Domácí by rádi získali tři body, ale dnes jim v útoku prostě není přáno. Prosadí se ještě v závěrečných minutách?
87
Hostující Morales se dostal ke střele, ale z hranice vápna pálil hodně mimo.
84
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Toňo, přichází Juanfran.
84
Žlutou kartu dostává Asier Illarramendi (Real Sociedad San Sebastian).
83
Hostující Toňo je zraněn a bude muset být vystřídán.
81
Běží už poslední desetiminutovka zápasu. Medjani teď rozehrával na útočné polovině a hostující obrana by si mohla na chvíli odpočinout.
78
Bruma si zaběhl pro vysoký míč za obranu a z malého vápna trestuhodně míjí!
78
Real Socieadad je ve druhé půli jasně lepším týmem a jsou to pouze domácí, kdo se viditelně snaží o zisk tří bodů, jenže stav stále zůstává nerozhodný a čas utíká.
77
Medjani dobře zasáhl, když srazil do zámezí nebezpečný míč z pravé strany. Rohový kop pro domácí.
75
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Joan Verdú, přichází Simão.
73
Bruma se ihned dostal do šance, když se ocitl s míčem za obranou Levante, jenže zblízka vypálil pouze do boční sítě.
71
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Rubén Pardo, přichází Bruma.
71
Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Vela, který uvnitř šestnáctky nedokázal usměrnit míč směrem k bráně.
69
Hosté se dlouhým míčem snažili dostat do rychlého brejku, ale ojedinělá útočná akce Levante končí odpískaným ofsajdem.
68
Centrovaný míč nenašel nikoho z hráčů v modrobílém.
67
Jonathas táhl balón při rychlém útoku domácích a Verza zatáhl za záchrannou brzdu v podobě faulu. Výsledkem je žlutá karta pro kapitána Levante a přímý kop pro domácí.
66
Střídání v týmu Levante UD: ze hřiště odchází Giuseppe Rossi, přichází Rubén García.
63
Real Sociedad se snaží, je aktivnější, ale hosté se zatím celkem v poklidu brání. Útok domácího týmu teď opět zastavil odpískaný ofsajd.
61
Jonathas byl nachytán v ofsajdu, míč připadá hostům.
60
Hostující hráč teď skluzem dobře zastavil nebezpečný útok na pravé straně, jenže rozhodčí si všiml, že zasáhl míč rukou, takže následuje přímý kop Realu.
57
Morales se snažil z levé strana najít přihrávkou někoho před domácí bránou, ale míč zastavil Martínez, který odvrátil nebezpečí.
53
Vela dobře vypálil levačkou a jeho rána nakonec prolétla jen těsně nad břevnem.
52
Žlutou kartu dostává Aritz Elustondo (Real Sociedad San Sebastian).
50
Na druhé straně jsme viděli rohový kop, který domácí bez potíží ubránili.
49
Illarramendi se ujal exekuce přímého kopu, jeho centr však jen neškodně proletěl hostující šestnáctkou.
47
Centr z pravé strany k Jonathasovi nedoletěl, protože míč vyboxoval brankář Mariño.
46
Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Xabi Prieto, přichází Esteban Granero.
46
První poločas končí remízou 1:1. Domácí měli v úvodu navrch a zaslouženě šli do vedení, ale hosté dokázali brzy vyrovnat po rohovém kopu. Druhý poločas začne přibližně v 19:16.
45
45
Žlutou kartu dostává Xabi Prieto (Real Sociedad San Sebastian).
44
Další neúspěšný rohový kop Realu, hosté však u balónu dlouho nezůstali.
43
Hra se rychle přesouvá ze strany na stranu. Po neúspěšném rohovém kopu domácích se před bránu soupeře dostalo Levante, ale nyní se hraje už opět na polovině hostů.
41
Sražená střela končí vysoko nad bránou a domácí budou kopat další roh.
40
Rohový kop domácích našel pouze bránícího hráče, ale San Sebastian zůstává v útoku.
38
Real Sociedad je nebezpečnější směrem dopředu, ale zatím tomu vždy něco chybí ve finální fázi.
36
Domácí se po levé straně dostali až k šestnáctce, ale následná přihrávka před bránu našla na hranici malého vápna jen bránícího Medjaniho.
35
Žlutou kartu dostává Iván López (Levante UD).
32
Domácí Pardo zkoušel střílet, ale jeho pokus zablokoval bránící hráč.
29
Míč se dostal k levé tyči hostující brány, kam si naběhl Vela, který míjí z dobré pozice!
27
Verza rozehrál další rohový kop pro Levante, ale tentokrát hosté z této situace neudeřili.
24
Levante právě vstřelilo branku!
Je srovnáno! Rohový kop odvrátil domácí obránce jen k DEYVERSONOVI, který pohotově zakončil hlavou a jeho oblouček zapadl za Rulliho ke vzdálenější tyči.
24
Lerma vystřelil zpoza vápna a jeho rána se dobře stáčela k tyči, ale Rulli vytěsnil míč na roh.
21
Hra je již opět na druhé straně, kde budou domácí zahrávat roh.
20
Po dobrém přenesení hry od Moralese se v dobré střelecké pozici ocitl Verdú, který však špatně trefil balón, takže střela minula bránu.
19
Centrovaný míč našel pouze připravenou obranu Levante. Hosté mohou jít dopředu.
19
Hostující Feddal je prvním žlutě napomínaným hráčem, domácí budou zahrávat přímý kop.
14
Real Sociedad právě vstřelil branku!
Domácí těží z úvodní převahy a ujímají se vedení! Po rohovém kopu se míč ocitl u Yuriho, který potáhl balón až k brankové čáře a následně ho poslal na hranici vápna, kde si míč převzal DIEGO REYES. Domácí útočník se s balónem otočil a přesně trefil mezeru mezi nohama brankáře Mariña.
13
Domácím se teď nelíbil střet v pokutovém území hostů, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře. San Sebastian je nadále s míčem u šestnáctky soupeře.
12
Vela se teď nedostal k balónu po průnikové přihrávce, která končí v zámezí. Hosté budou odkopávat od své brány.
9
Hostující gólman si teď v klidu počkal na centrovaný míč, který se snesl přímo k němu.
8
Zatím se hraje převážně na polovině Levante, ale domácí dosud nevymysleli způsob, jak výrazněji ohrozit Mariña.
6
Prudký centr nenašel nikoho z domácích hráčů.
5
Iván López zablokoval centrovaný míč a bude z toho roh pro San Sebastian.
4
Ke střele se nyní odhodlali hosté, ale Moralesův pokus mířil hodně mimo.
3
Balón drží v úvodu domácí tým, který se však zatím nedostal blízko hostující bráně.
1

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – A. Elustondo, D. Reyes, I. Martínez, Yuri – Prieto (C), Illarramendi, Pardo – Vela, Jonathas, Oiarzabal.
Náhradníci: Olazábal – de la Bella, Mikel González, Granero, Litri, Bruma, Zaldúa.

Levante UD: Mariño – Iván López, Medjani, Feddal, Toňo – Verdú, Verza (C), Lerma, Morales – Deyverson, Rossi.
Náhradníci: Rubén – Camarasa, V. Casadesús, Cuero, Rubén García, García Juanfran, Simão.

Rozhodčí: Pedro Pérez – José Matías Alfonso Hernández.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky! Osmadvacáté kolo španělské Primera División nabídne souboj mezi Realem Sociedad a Levantem. Domácí jsou momentálně v klidné středu tabulky a na kontě mají 34 bodů. Hosté jsou na tom o poznání hůř, Levante má totiž pouze dvacet bodů, což nestačí na nic jiného než na poslední místo, kde ztrácí šest bodů na záchranu. Potvrdí domácí roli favorita a porazí poslední tým ligy?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.