Osasuna - Málaga: 1:1! Bleskové vyrovnání zařídil Camacho svou hlavičkou

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou.
Utkání končí remízou, která je, vzhledem k tomu, co jsme dnes na trávníku viděli, zasloužená. Málaga byla lepší v prvním poločase, kdy měla šance, ale v tom druhém se hosté zaměřili hlavně na to, nedostat gól, což jim dlouho vycházelo, i s přispěním soupeře, který byl v koncovce doslova bezzubý. Pak ale z ničeho nic domácí skórovali a alespoň chvíli mohli snít o třech bodech, nebýt rychlého vyrovnání hostů. Stav 1:1 pak vydržel až do závěrečného hvizdu a z pohledu domácích tento výsledek nic neřeší – je to další nepříjemná ztráta, která Osasunu ještě více přiblížila sestupu.
90+3
90+3
Hosté se dožadují pokutového kopu, po zákroku bránícího Oiera, ale sudí ukazuje hraní rukou útočícímu hráči.
90+2
Málaga získává rohový kop z levé strany.
90+1
Nastavují se tři minuty, hosté ještě zkouší něco vymyslet na útočné polovině.
90
A je tu poslední minuta řádné hrací doby, stav nerozhodný a již to vypadá, že body se dnes budou dělit.
88
Ale nic z toho není, domácí trefují pouze bránícího hráče ve zdi.
88
Volný kop pro Osasunu, v relativně dobré vzdálenosti od branky Málagy.
87
O míč se nyní bojuje ve středu hřiště.
86
Luis Hernández raději poslal míč do autu, domácí se dostávají na útočnou polovinu.
85
A nyní to vypadá, že se hosté opět „probudili“ a začínají hrát to, co v první půli, domácí jsou nyní pod tlakem.
84
Dlouhý pas do vápna Osasuny, kam si nabíhal Charles, jež ale hlavou branku netrefil.
81
Je tu poslední desetiminutovka tohoto utkání, nový muž na trávníku, Javier Ontiveros, zkouší z pravé strany prověřit Maria v brance Osasuny, branku však netrefuje.
79
Málaga právě vstřelila branku!
A je opět srovnáno! Luis Hernández poslal dlouhý aut do vápna soupeře, z levé strany, gólman Osasuny Mario prohrál souboj s IGNACIO CAMACHEM, který poslal míč hlavou do prázdné branky Osasuny.
79
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Michael Santos, přichází Javier Ontiveros.
78
Málaga si o inkasovaný gól dlouho koledovala, hosté jsou neskutečně pasivní v průběhu druhé půle.
76
Osasuna právě vstřelila branku!
Tak to přece jenom domácím vyšlo, po přihrávce Kenana Kodra, z pravé strany, se střelou z první trefuje mezi tři tyče GORAN ČAUŠIĆ.
76
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Roberto Torres, přichází Miguel De las Cuevas.
75
Málaga se ve druhé půli soustředí hlavně na defenzivu, její výkon je hodně pasivnější, oproti první půli.
74
Roberto Torres zkouší odcentrovat z levé strany, ale trefuje pouze hlavu bránícího hráče Málagy.
73
Ne, dostat se k pokutovému území Málagy, nebo přímo do něj, je stále nad síly domácích fotbalistů.
71
Goran Čaušić přešel přes dva bránící hráče Málagy, na tom třetím ale ztroskotal.
70
Čeká nás posledních dvacet minut, divákům se vývoj zápasu vůbec nelíbí, není se čemu divit, Osasuna potřebuje vyhrát, zatím je to ale jedno velké trápení.
67
Domácí vhazují z pravé strany, na své polovině.
65
A snažení Málagy končí útočným faulem Keka.
64
Hosté také zahrozili, dvakrát však domácím pomohlo i trochu štěstí, ale zejména dva famózní obranné zákroky bránících borců!
63
Ano, donutili, ale vzrušení je zbytečné – byl pískán jasný ofsajd.
62
Rohový kop pro Osasunu, domácí rozehrávají z levé strany, donutí nyní alespoň gólmana soupeře k zákroku?
61
Po hodině hry stále platí, že gól jsme ještě neviděli, platí to i nyní po centru domácích z pravé strany, který odvrací bránící Roberto Rosales.
59
Mezitím hosté rozehráli rohový kop, ale znovu bez úspěchu.
59
Tak nakonec musel Goran Čaušić k ošetření k lavičce kvůli krvácejícímu nosu.
58
Goran Čaušić není spokojen s verdiktem sudího, který nařídil roh pro Málagu.
57
Hra zatím nemá takové tempo, jako v první půli, zejména postrádáme útočné akce Málagy.
55
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Juanpi Añor, přichází Keko.
54
Osassuna zůstává na útočné polovině, ale zatím v dostatečné vzdálenosti od branky Málagy, z pohledu hostů.
53
Osasuna na polovině soupeře, poslat ale do vápna odpovídající centr, to je zatím nad síly domácích borců.
52
Roberto Torres rozehrál, ale i tato akce dokumentuje krizi, v jaké se poslední Osasuna nachází, před brankou soupeře jdou zatím domácí bezzubí.
51
Nyní získávají rohový kop domácí, kteří rozehrají z pravé strany.
50
Rohový kop rozehrává Juanpi Añor, míč letí do vápna, kde si ho ze vzduchu stahuje gólman Fernández Mario.
49
Tentokrát vybojoval Charles rohový kop pro svůj tým, hosté rozehrají z pravé strany.
48
Charles se dopouští útočného faulu, míč mají domácí.
46
Střídání v týmu Málaga CF: ze hřiště odchází Recio, přichází Charles.
46
Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Oriol Riera, přichází Kenan.
46
Druhý poločas začne přibližně v 21:48.
První poločas skončil bezbrankovou remízou, přičemž blíže ke gólu měli hosté, kteří ale neproměnili pokutový kop v 19. minutě. Celkově se dá říci, že hosté měli více ze hry, byli aktivnější a měli i nějaké šance, leč, žádnou z nich proměnit nedokázali, stejně jako zatím domácí. Zápas je také docela nervózní, se spoustou faulů, které kouskují hru.
45+2
45+2
Poslední sekundy prvního poločasu, odkop od branky Málagy.
45+1
Nastavují se dvě minuty, přece jenom přerušeních bylo poměrně hodně.
45
Santos posílá pas do vápna Osasuny, ale obránce García odkopává nekompromisně pryč.
43
Blíží se závěr první půle, stav stále bezbrankový, vypadá to, že takhle již i skončí první část.
42
Vypadá to, že Oriol Riera se co nevidět vrátí na trávník.
40
Oriol Riera šel do skluzu, ale protihráče nezastavil, navíc to vypadá, že se sám zranil...
39
Hosté znovu na polovině Osasuny, ale jejich akci končí odpískaný ofsajd.
38
Recio rozehrál, míč ale nedolétl ani do vápna Osasuny a domácí se dostávají z vlastní poloviny.
37
Hosté vybojovali rohový kop, který budou rozehrávat z levé strany.
36
Znovu diváci pískají hosté se totiž drží na polovině domácího týmu.
34
Míč letí z kopačky Roberta Torrese do vápna Málagy, kde na malém vápně vybojoval míč Unai García, který ale branku přestřelil.
33
Rohový kop pro Osasunu, domácí rozehrají z pravé strany.
32
Hraje se ve středu hřiště, zápas je zatím poznamenán velkým množstvím faulů.
30
Je za námi první půl hodina hry, oba týmy zatím gól vstřelit nedokázaly, ale zejména ze strany hostů je to zatím velmi slušný výkon.
29
Rychlá akce domácích, po pravé straně, míč ale končí v autu.
28
Z levé strany rozehrával Recio, uvnitř vápna se dostal ke střele Luis Hernández, ale Mario stál na svém místě a míč chytl.
27
Diváci pískají, hosté mají k dispozici rohový kop z levé strany.
25
Roberto Torres rozehrál z levé strany, ale pro Kameniho to nebyla nijak vážná situace.
24
Volný kop pro Osasunu, je to z levé strany, poměrně daleko od branky, ale na centr do vápna to je.
23
Statistika držení míče – 53% : 47%.
22
Příliš dlouhý pas na Roberta Rosalese, který na pravém křídle nestihl míč na hrací ploše.
21
Hosté jdou ve třech dopředu, ale nakonec získává míč poslední bránící hráč Osasuny.
19
Michael Santos (Málaga CF) neproměňuje pokutový kop, Fernández Mario svou chybu napravil úžasným zákrokem!
18
Žlutou kartu dostává Fernández Mario (CA Osasuna).
18
Byla nařízena penalta ve prospěch Málagy, po zákroku gólmana Maria!
18
Útočný faul Michaela Santose, míč mají domácí.
17
Další neúspěšný útok hostů, míč končí v autu, domácí vhazují.
15
Roberto Rosales výtečně odcentroval z pravé strany, ve vápně si na míč naskakuje Juanpi Añor, který ale nedokázal míč lépe usměrnit.
14
Roberto Torres již rozehrál, Carlos Kameni v brance Málagy může být klidný, míč k němu nedolétl.
13
Domácí vybojovali volný kop na polovině Málagy, rozehrávat bude Roberto Torres.
12
Recio, i přes zranění své ruky, odvádí dobrou práci ve středu hřiště, kde získává spoustu míčů.
10
Recio nyní drží míč na útočné polovině, nakonec pálí z levé strany Juan Pérez Carlos, ale nepřesně.
9
Další tvrdý střet, nyní to odnesl hostující Michael Santos, který se těžce zvedá z trávníku.
8
Mezitím z levé strany zaútočili hosté, jmenovitě Gonzalo Castro, který trefuje boční síť domácí branky.
7
Recio má ruku ovázanou a vrací se do zápasu, tak to je něco!
6
Hosté nyní zůstávají oslabeni o Recia, mezitím dobrý centr Leona z pravé strany do vápna, který Kameni podcenil, ale nic se nestalo.
5
Ano, v tuto chvíli Recio odchází ke střídačce, pravou ruku v nepřirozené poloze, zápas pro něho velmi brzy skončil.
4
Hostující Recio utrpěl nějaké zranění pravé ruky, rozhodčí okamžitě volá na trávník lékaře, tam půjde možná i o zlomeninu!
3
Alex Berenguer ještě zachytil míč na trávníku, nakonec získávají domácí první roh v zápase.
2
Domácí rozehrávali volný kop na polovině soupeře, konkrétně Unai García, ale akci přerušil odpískaný ofsajd.
1

CA Osasuna: Mario – Berenguer, U. García, Oier, D. García, C. Clerc – García, Čaušić, R. Torres – León, O. Riera.
Náhradníci: Álvaro – Bonnin, Fuentes, Romero, Kenan, De las Cuevas, Olavide.

Málaga CF: Kameni – Rosales, L. Hernández, Demichelis, J. P. Carlos – Recio, Camacho – Añor, Fornals, G. Castro – Santos.
Náhradníci: Bojko – Villanueva, Charles, Duda, Keko, Jony, Ontiveros.
V souboji dvou trápících se týmů bude aktuálně poslední Osasuna zabojovat o naději. Na záchranu totiž domácí ztrácí již devět bodů a každá bodová ztráta, zvlášť na domácím hřišti, již může být tragická a v podstatě poslat Osasunu do druhé ligy. V herní nepohodě je i Málaga, která prohrává jeden soutěžní zápas za druhým, aktuálně čítá nepříjemná série pět proher, z toho čtyřikrát v lize a jednou v odvetě 4. kola Copa del Rey. Díky lepšímu podzimu má ale Málaga stále náskok na sestupující příčky.
Vítejte u onlajn přenosu utkání dvacého kola španělské LaLigy, v němž domácí CA OSASUNA přivítá MÁLAGU CF. Utkání se odehraje na stadionu El Sadar v Pamploně (Iruñea).
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.